Szukasz najlepszych certyfikatów blockchain, aby przenieść swoją karierę w blockchain na wyższy poziom? Jesteś we właściwym miejscu!

Stale rosnący popyt na nowe i pojawiające się umiejętności jest jednym z potężnych trendów na rynku pracy IT. Od grudnia 2017 r. Powszechne uznanie znaczenia technologii Blockchain i kryptowaluty, choć późne, było zjawiskiem czekającym. W roku 2009 pojęcie „kryptowaluta” zwróciło uwagę prawie każdej osoby w świecie technologii.

W szczególności branża finansowa była przytłoczona przewidywaniami dotyczącymi możliwości i wyzwań, z którymi organizacje musiałyby się zmierzyć, aby dostosować się do kryptowalut. Szybko do przodu do roku 2020; świat jest zajęty uczeniem się więcej o blockchain – podstawach kryptowaluty i tym, jak może zmienić konwencjonalne paradygmaty obliczeniowe.

Dlatego zapotrzebowanie na najlepsze certyfikaty blockchain zmieniło się w wyraźną obserwację dla każdego aspirującego specjalisty IT. Jednak początkujących często niepokoją różne wątpliwości związane z wyborem idealnej certyfikacji blockchain zgodnie z ich celami zawodowymi. Poniższa dyskusja zagłębia się w trzy znaczące certyfikaty blockchain dostępne w akademii 101 Blockchains, które mogą znacznie przyspieszyć twoją karierę w blockchain.

Zapisać się: Bezpłatny kurs szkoleniowy Enterprise Blockchain Fundamentals


Znalezienie odpowiednich certyfikatów Blockchain

Więc gdzie jest sprawdzona platforma do znalezienia najlepszego certyfikatu blockchain dla twojej kariery? Ponieważ blockchain jest nową technologią, kandydatom może być trudno znaleźć wiarygodne platformy do uzyskania certyfikatów blockchain. Rzućmy okiem na różne certyfikaty blockchain dostępne w 101 Blockchains. Bliższy przegląd celów każdej certyfikacji i docelowych odbiorców każdej certyfikacji może pomóc w wyborze idealnej certyfikacji zgodnie z wymaganiami dotyczącymi kariery.

1. Certyfikacja Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Certyfikacja Certified Enterprise Blockchain Professional to skuteczny wybór dla profesjonalistów, którzy chcą zmniejszyć dodatkowy dystans między formalną edukacją a przekształceniem w renomowanego eksperta w dziedzinie technologii blockchain dla przedsiębiorstw. Tożsamość CEBP jako jednego z najlepszych certyfikatów blockchain jest słusznie potwierdzona w jego strukturze i celach.

Certyfikat CEBP jest odpowiedni dla starszych menadżerów, specjalistów z branży i liderów biznesowych, aby osiągnąć dobre zrozumienie i kompleksowe spostrzeżenia dotyczące wpływu technologii blockchain. Dlatego certyfikat CEBP idealnie nadaje się dla profesjonalistów aspirujących do następujących ról,

 1. Wyższe kierownictwo i decydenci w dziedzinie blockchain dla przedsiębiorstw
 2. Menedżerowie innowacji
 3. Rozwiązanie Blockchain i menedżerowie programów
 4. Analitycy biznesowi i doradcy
 5. Przedsiębiorcy technologii Blockchain

CEBP jest najwyższym certyfikatem blockchain w 101 Blockchains, ponieważ udowodnił zalety w wypełnianiu luki między teorią blockchain a praktyką dla praktyków blockchain w przedsiębiorstwach. W 101 Blockchains zapewniamy kompleksowe i dobrze sformułowane szkolenie trwające cztery tygodnie.

Aspiranci mogliby poświęcić od trzech do czterech godzin tygodniowo, aby skutecznie przygotować się do certyfikacji CEBP w ramach kursu szkoleniowego 101 Blockchains. Co najważniejsze, dodatkowe korzyści daje wsparcie ekspertów branżowych w szkoleniu do certyfikacji CEBP. Zastanówmy się teraz nad podstawowymi domenami objętymi certyfikatem CEBP, aby zrozumieć jego znaczenie dla kariery w łańcuchu bloków.

Certyfikat CEBP jest jednym z najlepszych certyfikatów blockchain ze względu na swoją wszechstronność. Certyfikacja nie tylko obejmuje różne aspekty technologii blockchain, ale także koncentruje się na ich wpływie na cele biznesowe różnych przedsiębiorstw. Kandydaci mają możliwość wykazania się umiejętnościami praktycznej współpracy z kadrą kierowniczą przedsiębiorstwa.

Zarejestruj się teraz: Certyfikat Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Ponadto kandydaci mogliby również skorzystać z certyfikatu CEBP, aby udowodnić swoje umiejętności w dostosowywaniu wymagań kadry kierowniczej przedsiębiorstw do rozsądnych i wysoce skutecznych rozwiązań blockchain. Certyfikat CEBP zapewnia przygotowanie kandydatów do takich obowiązków poprzez objęcie następujących dziedzin egzaminów:

Moduł 1: Podstawy technologii Blockchain

Pierwszy moduł w jednym z najlepszych certyfikatów blockchain przez 101 Blockchains dotyczy działania technologii blockchain i jej kluczowych cech. Oto rozdziały objęte pierwszą domeną certyfikacji CEBP.         

 1. Podstawy Blockchain
 2. Dowód pracy
 3. Tworzenie łańcucha bloków
 4. Prywatne i publiczne blockchainy
 5. Inteligentne kontrakty

Moduł 2: Platformy Blockchain dla przedsiębiorstw

Drugi moduł certyfikacji CEBP koncentruje się na znaczeniu blockchain poza zakresem kryptowalut. Godne uwagi rozdziały objęte tą dziedziną są następujące,

 1. Podstawy Ethereum
 2. Podstawy tkaniny Hyperledger
 3. Podstawy Corda

Moduł 3: Blockchain w finansowaniu handlu

CEBP umacnia swoją tożsamość wśród najlepszych certyfikatów blockchain na 101 Blockchains z trzecią domeną. Ta domena koncentruje się w szczególności na znaczeniu aktywów kryptograficznych w operacjach finansowania handlu związanych z blockchain. Poniżej wymieniono ważne rozdziały w trzeciej domenie certyfikacji CEBP,

 1. Kryptowaluty i aktywa kryptograficzne
 2. Podstawy Ripple
 3. Finansowanie handlu związane z blockchainem

Moduł 4: Aplikacje Blockchain

Czwarty moduł w certyfikacji CEBP koncentruje się w znacznym stopniu na zrozumieniu radykalnego wpływu blockchain na operacje zarządzania łańcuchem dostaw. Kandydaci muszą przeszkolić się do kolejnych rozdziałów w tej dziedzinie certyfikacji CEBP,

 1. Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw na blockchainie
 2. Użyj przypadków związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw w łańcuchu bloków
 3. Cyfrowa transformacja dzięki wykorzystaniu technologii blockchain

Moduł 5: Przypadki użycia Blockchain

Ostateczna domena w certyfikacji CEBP przez 101 Blockchains kładzie nacisk na różne przykłady praktycznych wdrożeń technologii blockchain. Kandydaci muszą udowodnić swoje umiejętności wykorzystania różnych narzędzi w określonych sytuacjach z życia wziętych.

Chcesz zostać profesjonalistą Blockchain? Zapoznaj się z najlepszymi wskazówkami ekspertów, jak rozpocząć karierę w Blockchain

2. Certyfikacja Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA)

Certyfikacja Certified Enterprise Blockchain Architect jest również jednym z najlepszych certyfikatów blockchain w 101 Blockchains. Certyfikat CEBA ma na celu udowodnienie umiejętności profesjonalistów w zakresie wykorzystania odpowiedniego zestawu praktycznych umiejętności wymaganych od programistów blockchain, praktyków IT i inżynierów blockchain. Jeśli aspirujesz do następujących ról, certyfikat CEBA jest pierwszym wyborem spośród najlepszych dostępnych obecnie certyfikatów blockchain.

 1. Architekci i inżynierowie rozwiązań Blockchain
 2. Programiści Blockchain i menedżerowie IT
 3. Praktycy technologii blockchain w przedsiębiorstwach i architekci chmury
 4. Menedżerowie IT i dyrektorzy ds. Informacji
 5. Inżynierowie przedsprzedażni i kierownicy sprzedaży IT

Znaczenie CEBA jako jednego z najlepszych certyfikatów blockchain w obecnych czasach jest słusznie widoczne w stopniowo rosnącym zastosowaniu technologii blockchain. Przedsiębiorstwa powoli przechodzą od weryfikacji koncepcji do produkcji w dużych ilościach, podkreślając ewidentną potrzebę posiadania doświadczenia w zakresie technologii blockchain.

Certyfikacja CEBA przez 101Blockchain towarzyszy kursowi szkoleniowemu, którego celem jest doskonalenie umiejętności kandydatów w różnych dziedzinach. Twórcy aplikacji, inżynierowie zajmujący się blockchain i administratorzy IT powinni wykorzystać certyfikat CEBA, aby przyspieszyć rozwój swojej kariery. Przyjrzyjmy się teraz istocie różnych modułów objętych certyfikacją CEBA w następujący sposób,

 1. Podstawowe i zaawansowane koncepcje związane z architekturą blockchain, takie jak programowanie
 2. Wybór idealnych systemów blockchain do różnych zastosowań
 3. Analiza wymagań klientów i ocena idealnych podejść do wykorzystania drzewa decyzyjnego blockchain
 4. Efektywna praca z publicznymi, a także systemami uprawnień typu blockchain, takimi jak Hyperledger i Ethereum

Zarejestruj się teraz: Certyfikat Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA)

Certyfikat CEBA jest jednym z najlepszych certyfikatów blockchain w 101 Blockchainach z szerokim pokryciem następujących domen,

Moduł 1: Podstawy Blockchain

Pierwszy moduł certyfikacji CEBA kładzie nacisk na podstawowe koncepcje technologii blockchain istotne dla architektów blockchain. Poniżej przedstawiono ważne rozdziały tego modułu,

 1. Definicja blockchain
 2. Porównanie łańcucha bloków, tokenów i kryptowaluty
 3. Kluczowe komponenty w blockchain
 4. Problem generałów bizantyjskich
 5. Mechanizmy konsensusu
 6. Pisanie bloków na blockchainie
 7. Haszowanie
 8. Wymagania dotyczące górnictwa
 9. Inteligentne kontrakty
 10. Widły i segwity
 11. Rodzaje Blockchain
 12. Przypadków użycia

Moduł 2: Enterprise Blockchains

Drugi moduł certyfikacji CEBA koncentruje się na zastosowaniach blockchain w przedsiębiorstwach. Kandydaci powinni przygotować się do kolejnych rozdziałów, aby zakwalifikować jeden z najlepszych certyfikatów blockchain na 101 Blockchains,

 1. Definicja blockchain przedsiębiorstwa
 2. Tworzenie wartości w łańcuchu bloków przedsiębiorstw
 3. Modelowanie kosztów w blockchain przedsiębiorstwa
 4. Kwestie kosztowe w łańcuchu bloków przedsiębiorstw
 5. Aspekty wydajnościowe w łańcuchu bloków przedsiębiorstw
 6. Architektura blockchain przedsiębiorstwa
 7. Ogólne przypadki użycia w łańcuchu bloków przedsiębiorstw
 8. Sprzedaż rozwiązań blockchain dla przedsiębiorstw
 9. Obawy związane z technologią blockchain dla przedsiębiorstw
 10. Model Blockchain as a Service
 11. Rozwój łańcucha bloków w przedsiębiorstwie
 12. Bezpieczeństwo łańcucha bloków przedsiębiorstwa

Moduł 3: Omówienie Ethereum

Trzeci moduł certyfikacji CEBA koncentruje się na technologii Ethereum. Kandydaci muszą udowodnić swoje umiejętności w następujących obszarach, aby udowodnić swoją wiedzę w zakresie certyfikacji CEBA.

 1. Omówienie Ethereum
 2. Rozwój Ethereum
 3. Wdrożenie Ethereum
 4. Ethereum używa przypadku na platformie tokenów

Moduł 4: Przegląd Hyperledger Fabric

Ten moduł w certyfikacji CEBA kładzie nacisk na Hyperledger Fabric i obejmuje następujące ważne rozdziały,

 1. Omówienie projektu Hyperledger i struktury Hyperledger
 2. Przykłady użycia tkaniny Hyperledger
 3. Rozwój w Hyperledger Fabric
 4. Logistyczny przypadek użycia Hyperledger Fabric

Moduł 5: Przegląd R3 Corda

Ostatni moduł jednego z najlepszych certyfikatów blockchain na 101 Blockchains obejmuje następujące rozdziały,

 1. Podstawy i przypadki użycia R3 Corda
 2. Rozwój Corda

Masz wątpliwości co do wartości certyfikatów Blockchain? Oto najważniejsze powody, dla których warto uzyskać certyfikat Enterprise Blockchain.

3. Certyfikacja Certified Blockchain Security Architect (CBSE)

Certyfikat Certified Blockchain Security Architect jest jednym z najlepszych certyfikatów blockchain. Jest dostosowany specjalnie do ról związanych z bezpieczeństwem blockchain i zapewnia obiecujący wzrost w portfolio kariery architektów i programistów w zakresie łańcucha bloków w przedsiębiorstwach. Certyfikat CBSE jest idealny do następujących ról,

 1. Architekci i inżynierowie technologii blockchain w przedsiębiorstwach
 2. Menedżerowie IT
 3. CIO
 4. Programiści Blockchain

Certyfikacja CBSE zapewnia najlepsze certyfikaty blockchain, które wzmacniają koncepcyjne i praktyczne podstawy bezpieczeństwa blockchain. Bezpieczeństwo Blockchain jest obowiązkowym wymogiem na różnych etapach planowania biznesowego, tworzenia oprogramowania i projektowania architektury związanej z technologią blockchain.

Aspirujący specjaliści blockchain mogą wykorzystać certyfikat CBSE do ustalenia swoich umiejętności i wiedzy na temat różnych zagadnień związanych z projektowaniem blockchain i zagrożeń bezpieczeństwa. Kandydaci muszą udowodnić swoje umiejętności w następujących dziedzinach certyfikacji CBSE,

Moduł 1: Wprowadzenie do łańcucha bloków

Pierwszy moduł certyfikacji CBSE skupia się na następujących ważnych rozdziałach,

 1. Podstawy blockchain
 2. Struktura Blockchain
 3. Bloki w łańcuchu bloków
 4. Łańcuchy w blockchain

Moduł 2: Modelowanie zagrożeń Blockchain

Drugi moduł w certyfikacji CBSE koncentruje się na modelowaniu zagrożeń, najważniejszych narzędziach do kategoryzacji i dyskusji na temat zagrożeń cyberbezpieczeństwa. Moduł obejmuje następujące rozdziały,

 1. Zalety modelowania zagrożeń
 2. Wielopoziomowy ekosystem blockchain
 3. Podstawy modelowania zagrożeń STRIDE
 4. Opracowanie modelu zagrożeń związanych z blockchainem

Moduł 3: Podstawy kryptografii Blockchain

Trzeci moduł certyfikacji CBSE dotyczący 101 łańcuchów bloków obejmuje kolejne rozdziały,

 1. Podstawy kryptografii Blockchain
 2. Podstawy kryptografii klucza publicznego
 3. Kryptografia klucza publicznego związana z blockchainem
 4. Kryptografia klucza publicznego i aspekty bezpieczeństwa
 5. Funkcje skrótu w łańcuchu bloków
 6. Bezpieczeństwo w funkcjach skrótu

Moduł 4: Bezpieczeństwo algorytmu konsensusu

Ten moduł w najlepszych certyfikatach blockchain na 101 Blockchains, tj.Certyfikacja CBSE koncentruje się kompleksowo na następujących tematach,

 1. Podstawy algorytmów konsensusu blockchain
 2. Podstawy dowodu pracy
 3. Atakowanie dowodu pracy
 4. Wprowadzenie do Proof of Stake
 5. Atakowanie dowodu stawki

Moduł 5: Węzeł Blockchain i bezpieczeństwo sieci

Poniżej przedstawiono ważne tematy poruszane w tej dziedzinie,

 1. Implementacje Blockchain
 2. Ataki na węzły Blockchain
 3. Ataki sieciowe Blockchain

Moduł 6: Bezpieczeństwo inteligentnych kontraktów

Godne uwagi tematy poruszane w tej dziedzinie certyfikacji CBSE są następujące,

 1. Podstawy bezpieczeństwa inteligentnych kontraktów
 2. Typowe luki w oprogramowaniu
 3. Luki związane z blockchainem
 4. Luki związane z platformą

Moduł 7: Ocena systemów Blockchain

Godne uwagi tematy poruszane w tej domenie są następujące,

 1. Wprowadzenie do testowania łańcucha bloków
 2. Uwagi dotyczące architektury blockchain
 3. Uwagę projektową
 4. Błędy w implementacji blockchain

Moduł 8: Bezpieczeństwo łańcucha bloków przedsiębiorstwa

Ostateczna domena w certyfikacji CBSE obejmuje następujące tematy,

 1. Wprowadzenie do platform blockchain dla przedsiębiorstw
 2. Wprowadzenie do Corda
 3. Względy bezpieczeństwa Corda
 4. Wprowadzenie do Hyperledgera
 5. Zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w Hyperledger

Zarejestruj się teraz: Certyfikat Certified Blockchain Security Architect (CBSE)

Popyt na karierę w Blockchain

Zanim zaczniesz zastanawiać się nad najlepszą certyfikacją blockchain zgodnie z twoim zestawem umiejętności, rozsądne jest obecnie skupienie się na zapotrzebowaniu na certyfikaty blockchain. Najważniejszym czynnikiem, który napędza obiecujące możliwości w karierze blockchain, jest nowatorski charakter technologii blockchain.

Firmy z niemal każdego sektora próbują wykorzystać blockchain do tworzenia dodatkowej wartości. Wiele mediów i firm badawczych przewiduje radykalny wzrost inwestycji w technologię blockchain. Niektóre szacunki sugerują, że globalne wydatki na rozwiązania blockchain sięgną prawie 15,9 mld do 2023 r. Z 1,5 mld w 2018 r.

Globalne badanie technologii blockchain 2020 przeprowadzone przez Deloitte wskazało, że około 39% kadry kierowniczej wyższego szczebla i praktyków technologii blockchain zweryfikowało włączenie technologii blockchain do produkcji w swoich firmach. Co najważniejsze, renomowana profesjonalna platforma sieciowa, LinkedIn, w niedawnym raporcie uznała blockchain za jedną z najbardziej pożądanych twardych umiejętności w 2020 r..

Ponadto znane nazwiska ze świata korporacji, takie jak Oracle, Microsoft, IBM, Amazon i JP Morgan Chase, przyjęły technologię blockchain. Jednocześnie technologia blockchain zyskuje popularność w różnych branżach, takich jak rozrywka, rolnictwo, transport morski, gry i opieka zdrowotna. Zapotrzebowanie na najlepsze certyfikaty blockchain czerpie również energię z przewidywanych trendów zawodowych związanych z rynkiem blockchain.

Według raportu Emerging Jobs 2020 opublikowanego przez LinkedIn, deweloper blockchain byłby jednym z najbardziej pożądanych stanowisk pracy w 2021 roku. Ponadto dane zebrane przez internetową platformę edukacyjną Simplilearn jasno pokazują, że średnia roczna pensja programisty blockchain w Stanach Zjednoczonych wynosi około 157 893 USD. Te trendy i liczby pokazują znaczenie najlepszych certyfikatów blockchain na istniejącym rynku pracy IT.

Chcesz podnieść poziom swojej kariery w Blockchain dzięki jednemu z najlepszych certyfikatów Blockchain? Sprawdź, jak możesz zostać Certyfikowanym Ekspertem Blockchain.

Korzyści z uzyskania certyfikatu Blockchain

Zapotrzebowanie na certyfikaty blockchain jest oczywiste, ponieważ zapewniają one namacalną dokumentację dotyczącą specjalistycznej wiedzy w zakresie technologii blockchain. Pracodawcy mogą usprawnić proces rekrutacji talentów związanych z technologią blockchain, korzystając z certyfikatów weryfikujących umiejętności i wiedzę kandydatów na określone stanowiska pracy oparte na technologii blockchain.

Specjaliści Blockchain mogą wykorzystywać certyfikaty jako narzędzia do rozwoju kariery i zdobywania uznania w społecznościach zawodowych blockchain. Jeśli szukałeś godnej zaufania platformy, aby uzyskać najwyższy certyfikat blockchain, to 101 Blockchains to obiecująca opcja.

Podsumowanie

Podsumowując, 101 Blockchains nieuchronnie zapewnia najlepsze certyfikaty blockchain. Aspirujący specjaliści blockchain mogą wybrać idealną certyfikację zgodnie z ich zestawem umiejętności i celami zawodowymi. Na przykład, jeśli chcesz rozpocząć karierę w dziedzinie bezpieczeństwa blockchain, certyfikacja CBSE jest idealnym wyborem.

Z drugiej strony, jeśli chcesz rozpocząć karierę jako praktyka lub profesjonalista blockchain w przedsiębiorstwie, certyfikacja CEBP jest właściwą alternatywą. 101 Blockchains zasługuje na znak wiarygodności w technologii blockchain i badaniach dzięki wyjątkowej jakości zasobów szkoleniowych. Podejmij decyzję, uzyskaj certyfikat z najwyższym certyfikatem Blockchain i już teraz zaznacz swoje imię w ekosystemie blockchain!  

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me