Kurs blockchain i finansowania handlu roi się obecnie na rynku. Ale czy któryś z nich jest odpowiednio przygotowany, aby poprowadzić Cię przez Twoją przygodę z blockchainem? W rzeczywistości większość z tych kursów pozwoli ci poznać tylko ułamek potencjału, jaki posiada.

Dlatego od samego początku znalezienie odpowiedniego rozwiązania może być trudniejsze. Blockchain i trade finance szybko zyskują na popularności. Korzyści z blockchain w finansowaniu handlu są ogromne. Jeśli więc nie możesz teraz rozpocząć projektu, możesz zostać w tyle.

Dlatego jeśli szukasz idealnego rozwiązania, mamy to tutaj w 101Blockchains. Dzisiaj omówię jeden z naszych najlepszych kursów w tej niszy.

Więc sprawdźmy to!


Zagadnienia w branży finansowania handlu

Branża ma trwałą strukturę, która wydaje się być pełna problemów. Bez względu na to, jak firma próbuje zdigitalizować proces, nadal nie pozbędzie się wszystkich komplikacji. Zobaczmy, co to jest –

Niskie doświadczenie klienta

Klientami są tu głównie eksporterzy i importerzy. Ponieważ proces jest złożony, prowadzi do papierkowej roboty, długiego czasu oczekiwania, niskiego poziomu pewności, braku przejrzystości, braku zaufania itd..

 

Rosnąca presja kosztów

Akredytywa to kosztowny proces zarówno dla banku, jak i dla firmy. Z drugiej strony, w przypadku sporów, ich rozwiązanie zajmuje dużo czasu i pieniędzy.

 

Istotne obciążenie regulacyjne

Wraz z rozwojem handlu światowego firmy prowadzą obecnie handel z różnymi krajami. Jednak utrzymanie wszystkich przepisów dotyczących handlu międzynarodowego w całym kraju jest złożonym procesem. W większości przypadków jest podatny na błędy, które prowadzą do nałożenia kar.

 

Ryzyko produktowe

Handel produktami w handlu międzynarodowym to ryzykowne posunięcie. Eksporter nie wie, jaki będzie stan produktu po dostarczeniu. Lub jeśli importer ponownie wycofa przesyłkę, czy nie.

 

Ryzyko produkcyjne

Zasadniczo te produkty mają jakąś wyjątkową cechę i sprzedawca musi wprowadzać poprawki, dopóki kupujący nie będzie z nich zadowolony. Co więcej, wszelkie problemy z przesyłką będą ich kosztować, ponieważ nie mogą jej sprzedać innym kupującym.

 

Ryzyka transportowe

Jeśli transport lub statek towarowy nie są w pełni wyposażone do radzenia sobie ze zmieniającą się pogodą lub środowiskiem, konserwacja produktów staje się poważnym problemem.

 

Ryzyko walutowe

Ponieważ wymiana walut ciągle się zmienia. Przewalutowanie zawsze będzie rosło lub spadało. Możesz więc stracić pieniądze, gdy spadną ceny konwersji.

 

Czy Blockchain może je naprawić?

Cóż, tak, blockchain może je wszystkie naprawić. Najlepsze jest to, że został już przetestowany i już rozwiązuje wszystkie problemy bez wysiłku.

Dlatego nadszedł czas, abyś wziął udział w kursie na temat technologii blockchain i finansowania handlu i sam się o tym przekonał.

 

W jaki sposób może Ci pomóc kurs Blockchain i Trade Finance

Kurs Blockchain i finansowania handlu może pomóc Ci poznać technologię i jej wpływ na finansowanie handlu. Jeśli nie wiesz, jak działa ta technologia, nie możesz jej użyć jako sposobu na ulepszenie swoich starszych modeli biznesowych.

Tak więc nauka blockchain finansowania handlu może znacznie zwiększyć twoją pozycję.

Ale nie martw się, jesteśmy tutaj, aby cię wspierać. Tutaj, w 101Blockchains, szczycimy się naszym kursem blockchain finansowania handlu. Mając nas u boku, nic Cię nie powstrzyma przed zabezpieczeniem swojego miejsca na tym zmieniającym się rynku.

 

Nasz kurs Enterprise Blockchains i Trade Finance

Czas trwania kursu

101Blockchains Enterprise Blockchain i kurs finansowania handlu oferują obecnie najbardziej zaawansowane i aktualne informacje na rynku. Najlepsze w tym niesamowitym kursie jest to, że jego ukończenie zajmie Ci tylko miesiąc! Więc zacznij już teraz!

Zadbaliśmy o to, abyś zawsze miał elastyczną prędkość uczenia się. W ten sposób nakreśliliśmy kurs finansowania handlu i blockchain, aby konkurować w ciągu 4 tygodni.

Czy wiesz, co jest najlepsze?

Każdego tygodnia ukończenie rozdziału lub modułu zajmie tylko 3-4 godziny. Dlatego teraz wszystko powinno być dla ciebie znacznie łatwiejsze. Kolejną fajną cechą naszego kursu jest to, że upewniamy się, że cała Twoja nauka odbywa się online.

Tak więc, bez względu na to, gdzie jesteś, zawsze możesz wybrać nasz kurs finansowania handlu i blockchain i rozpocząć naukę blockchain finansowania handlu.

Co więcej, jeśli już zacząłeś kurs, ale nie skończyłeś jeszcze rozdziału, nie martw się. Możesz wstrzymać wykłady wideo w dowolnym momencie!

Czy może być bardziej elastyczny??

To jeden z niewielu powodów, dla których nasz kurs finansowania handlu i blockchain tak bardzo wyróżnia się z tłumu.

W każdym razie nasz kurs finansowania handlu i technologii blockchain jest tutaj, aby pomóc Ci w nauce technologii blockchain finansowania handlu.

Zapisz się na blockchain w kursie finansowania handlu, jeśli –

 • Chcesz docenić, jak blockchain digitalizuje tradycyjne systemy biznesowe oparte na papierze
 • Próbują dowiedzieć się, które przedsiębiorstwa zajmujące się finansowaniem handlu pozywają blockchain za swoją działalność
 • Chcesz uzyskać techniczne zrozumienie platform blockchain dla przedsiębiorstw i ich wpływu na procesy finansowania handlu
 • Chętnie zidentyfikują prawdopodobne przypadki użycia w tym sektorze dla Twojego osobistego rozwiązania finansowania handlu opartego na łańcuchu bloków.

 

Omówienie kursu Blockchain i finansowania handlu

Rozwój technologii blockchain wśród wszystkich innych innowacyjnych technologii generuje nowe spektrum dla sektorów finansowania handlu. Zasadniczo, jak wiesz, sektor finansowania handlu jest daleko w tyle w wyścigu cyfryzacji.

Przez większość czasu sektor ten tonie w ogromnym stosie papierkowej roboty, a także ręcznych wymian bankowych, które są podatne na błędy.

Co więcej, najwyższa cyfryzacja, jaką można zauważyć w tym polu, dotyczy plików PDF, faksów lub wiadomości e-mail. Oczywiście to nie wystarczy, aby sektor finansowania handlu prosperował.

W poprzednim roku transformacja cyfrowa zaczęła powoli przechodzić od ręcznej papierkowej roboty do cyfrowych kopii niektórych elementów, takich jak akredytywa i konosament.

Jednak tej transformacji również brakuje. W jaki sposób?

W rzeczywistości wszystkie podmioty handlowe nie mają do nich dostępu przez cały czas. Co więcej, wydaje się, że każdy ma własną wersję oddalającą się od ciągłych, prawdziwych danych.

W związku z tym obecność łańcuchów bloków jest w tym momencie bardzo potrzebna.

W związku z tym zaprojektowaliśmy nasz kurs blockchain dotyczący finansowania handlu globalnego, aby konkretnie uczyć Cię w tej dziedzinie. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie obecne platformy blockchain dla przedsiębiorstw, które są najbardziej odpowiednie dla branż finansowania handlu.

Co więcej, kurs blockchain finansowania handlu globalnego koncentruje się również na pomocy w nauce, w jaki sposób blockchain może pozbyć się polityk papierowych. Dodatkowo nasz kurs obejmie również, w jaki sposób możesz wykorzystać te schematy, aby wpłynąć na finanse kapitału obrotowego.

W związku z tym nasz kurs blockchain dotyczący finansowania handlu globalnego oferuje wszystkie niezbędne narzędzia, których potrzebujesz, aby w pozytywny sposób napędzać branżę finansowania handlu..

 

Co otrzymasz w naszym kursie Blockchain i Trade Finance

Nasz kurs finansowania handlu i łańcucha bloków oferuje wszystkie krytyczne informacje twórcom oprogramowania, liderom branży, konsultantom, kadrze kierowniczej i tak dalej.

W ten sposób znacznie łatwiej będzie zrozumieć, w jaki sposób elementy finansowania handlu mogą skorzystać z funkcji blockchain. Co więcej, nasz kurs blockchain finansowania handlu globalnego pokaże również, w jaki sposób aplikacje blockchain dla przedsiębiorstw wpłyną na globalny handel w dowolnym momencie.

Zasadniczo możesz oczekiwać, że nasz kurs dotyczący technologii blockchain w zakresie finansowania handlu obejmie następujące tematy –

 • Przedstaw procesy finansowania handlu i jak wpłynie na nie blockchain
 • Prawdziwe przykłady blockchain w zastosowaniach finansowania handlu
 • Aktualne platformy skupiające się na branżach finansowania handlu
 • Ostatnie wydarzenia związane z technologią blockchain w zakresie finansowania handlu

Trzeba przyznać, że 101Blockchain jest wyjątkowo zdolny do przygotowania Cię do kariery zawodowej w tej dziedzinie. Ponieważ przygotujemy Cię również do radzenia sobie z rzeczywistymi problemami, przyniesie to większe korzyści w środowisku przedsiębiorstwa.

Tak więc dzięki tej potężnej kombinacji informacji z pewnością zabłyśniesz w każdej okazji do kariery. Ale to nie jest jeszcze pełny obraz.

Nasz blockchain w kursie finansowania handlu jest również przygotowany do obsługi pracodawców. Dlatego każdy pracodawca, który poszukuje zaktualizowanych obiektów szkoleniowych z zakresu finansowania handlu w technologii blockchain, również powinien zapisać się na kurs.

Dlatego gorąco zachęcamy do wypróbowania naszego kursu i przekonania się na własne oczy.

 

Czego nauczy Cię nasz kurs Blockchain and Trade Finance?

Postaraliśmy się zaprojektować nasz kurs w taki sposób, aby pomóc Ci uczyć się w jak najszybszy sposób. Tak więc ogólny kurs będzie zawierał 5 różnych modułów z oddzielnymi formacjami lekcji, które Cię poprowadzą.

Gdy zaczniesz przechodzić przez lekcje jeden po drugim, wkrótce zaczniesz rozumieć, czym naprawdę zajmuje się technologia rozproszona i jakie relacje nawiązuje z finansowaniem handlu..

W każdym razie zalecamy, abyś zawsze postępował zgodnie z planami lekcji, które zapewniamy jeden po drugim, zamiast pomijać lekcje pomiędzy.

W ten sposób lepiej zrozumiesz koncepcje. W każdym razie zapoznajmy się teraz z modułami naszego kursu dotyczącego technologii blockchain w zakresie finansowania handlu globalnego.

 

Moduł 1: Bieżąca sytuacja w procesach finansowania handlu

Pierwszy moduł zapozna Cię głównie z ogólnym procesem biznesowym finansowania handlu. Jeśli jesteś nowicjuszem w tej niszy, pomoże ci to znacznie w zrozumieniu ich biznesowego punktu widzenia.

Głównym problemem w każdym innym kursie blockchain w zakresie finansowania handlu jest to, że nie obejmują one podstawowych elementów finansowania handlu. W związku z tym studentowi trudno jest zrozumieć ogólną koncepcję, gdy wprowadza do miksu blockchain.

Finansowanie handlu jest przede wszystkim złożonym procesem, a dzięki blockchain może się jeszcze bardziej skomplikować.

Musisz więc wcześniej wiedzieć, jak działa ten proces, aby w pełni zrozumieć ogólną koncepcję.

W każdym razie, kurs blockchain w finansowaniu handlu będzie zawierał dalsze szczegóły dotyczące problemów, przed którymi stoi ta branża.

Na początku tego przewodnika pokrótce przedstawiłem już niektóre z podstawowych kwestii. Ale w daniu głównym można naprawdę ocenić sytuację.

Będzie zawierał –

Lekcja 1: Podstawy finansowania handlu

Lekcja 2: Kluczowe zagadnienia branży finansowania handlu

 

Moduł-2: Jak Blockchain może przynieść korzyści w procesie finansowania handlu globalnego

Po dokładnym ukończeniu tego modułu każdy z naszych studentów zrozumie, jakie są obecne inicjatywy w ekosystemie finansowania handlu.

Co więcej, dzięki naszej technologii blockchain w szkoleniach z zakresu finansowania handlu nauczysz się, jaki model najlepiej będzie pasował do Twoich rozwiązań.

W rzeczywistości, nawet po zapoznaniu się z zaletami technologii blockchain w finansowaniu handlu, wiele osób nie może w pełni zrozumieć, jakie rozwiązanie jest dla nich odpowiednie. W efekcie popełniają błędy przy wdrażaniu rozwiązań, które skutkują stratą czasu i zasobów.

Dlatego nasze szkolenie z zakresu finansowania handlu w technologii blockchain jest tutaj, aby uchronić Cię przed wszystkimi problemami. Ten moduł jest niezwykle ważny, więc uważnie wykonuj lekcje.

W każdym razie ten moduł będzie zawierał również niektórych z obecnych graczy blockchain na rynku.

Obejmie –

Lekcja 1: Jak blockchain może zmienić finansowanie handlu

Lekcja 2: Wszystkie obecne inicjatywy blockchain w tej branży i odpowiednie modele biznesowe

Lekcja 3: Szczegółowy przegląd różnych platform w schemacie finansowania handlu blockchain

 

Moduł 3: Rzeczywiste przykłady wykorzystania łańcucha bloków w finansowaniu handlu

To kolejny moduł, który będzie zawierał głównie wszystkie przykłady z rzeczywistego świata w procesie finansowania handlu. Dlatego po przejrzeniu wszystkich naszych wykładów wideo z tego modułu powoli zaczynasz rozumieć właściwe przypadki użycia tego rozwiązania.

Podstawową rzeczą, którą przedstawimy w tej sekcji, jest pomoc w zrozumieniu, w jaki sposób blockchain wpływa na każdy z elementów handlu.

Oznacza to zatem, że elementy takie jak konosament lub akredytywa będą miały różne wyniki w zależności od tego, jak wpływa na nie blockchain..

Ale jeśli nie nauczysz się interakcji różnych elementów z blockchainem, napotkasz trudności w opracowaniu idealnej strategii.

W związku z tym jest to konieczne dla Twojej technologii blockchain w szkoleniach z zakresu finansowania handlu.

Obejmie –

Lekcja 1: Płatności transgraniczne

Lekcja 2: List przewozowy (BoL)

Lekcja 3: Akredytywa (LC)

 

Moduł 4: Aktualne platformy skupiające się na branżach finansowania handlu

W następnym module nasz kurs koncentruje się głównie na obecnych platformach, które mają wpływ na sektory finansowania handlu. To bardziej praktyczna analiza, abyś wiedział, jak inni używają blockchain.

Szkolenie z zakresu finansowania handlu w technologii blockchain wyjaśni, w jaki sposób te projekty przyspieszają i umożliwiają operacje finansowania handlu. Co więcej, nasze szkolenie z zakresu finansowania handlu w technologii blockchain obejmie również szczegółowy przegląd każdej platformy, dając solidny pomysł na wybór idealnej..

Obejmie –

Lekcja 1: Obiektyw handlu

Lekcja 2: We.Trade

Lekcja 3: Kontur

Lekcja 4: Marco Polo

 

Moduł-5: Najnowsze osiągnięcia w łańcuchu bloków dotyczące finansowania handlu

To nasz ostatni moduł w technologii blockchain w szkoleniach z zakresu finansowania handlu. W tym module dowiesz się o inicjatywach podejmowanych w kierunku finansowania handlu.

Cóż, blockchain dominuje w tych branżach już od jakiegoś czasu. Dzięki temu wiele przedsiębiorstw już podejmuje inicjatywy. W rzeczywistości niektórzy z nich używają projektów, o których mówimy!

Co więcej, inicjatywy te koncentrują się głównie na interoperacyjności wśród wszystkich uczestników branży finansowania handlu. Myślę, że głównie po to, aby usprawnić ten proces tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Tak więc, gdy już wiesz, w jaki sposób opracowali strategię swoich rozwiązań, otrzymasz pomysły, jak również zorganizować swoje pomysły.

Obejmie –

Lekcja 1: Zaufanie handlowe

Lekcja 2: Inicjatywa dotycząca standardów cyfrowych

 

Kto może wziąć udział w kursie?

Nasz kurs jest otwarty dla każdego, kto jest zainteresowany dowiedzeniem się, jak ta wspaniała technologia zmienia świat. Dzięki temu każdy, kto jest najmniejszym entuzjastą blockchain, może zapisać się na nasze kursy bez żadnych ograniczeń.

Tak więc kurs finansowania handlu i blockchain oferuje wszystkie krytyczne informacje twórcom oprogramowania, liderom branży, konsultantom, kadrze kierowniczej i tak dalej..

Jeśli jesteś –

 • Profesjonalista w branży
 • Menedżer programu i produktu
 • Analityk Biznesowy
 • Podejmujący decyzję
 • Lider Biznesu
 • Menedżer ds. Innowacji
 • Doradca
 • Specjalista ds marketingu
 • Przedsiębiorca

Wtedy możesz łatwo skorzystać z naszego kursu. Nie mamy też żadnych ograniczeń co do naszych innych kursów. Po prostu wybierz odpowiedni dla siebie i zadzwoń!

 

Czy obejmuje certyfikat?

Niestety, nadal nie oferujemy certyfikacji po ukończeniu kursu. Jednak pracujemy nad tym, aby wkrótce zaoferować Ci taki. Ale jeśli certyfikacja jest koniecznością dla Ciebie i Twojej kariery, polecamy nasz kurs Certified Enterprise Blockchain Professional.

W ramach tego kursu oferujemy profesjonalną certyfikację wraz z innymi niezbędnymi materiałami dodatkowymi. W rzeczywistości ten kurs oferuje również moduł ze względu na technologię blockchain w szkoleniach z zakresu finansowania handlu.

Tak więc, jeśli możesz uzyskać certyfikat, który oferujemy w tym kursie, z łatwością zakwalifikujesz się do dowolnej ścieżki kariery w technologii blockchain.

Co więcej, jeśli jesteś liderem biznesowym i chcesz pochwalić się swoją wiedzą i udowodnić swoją cenną wiedzę, ta certyfikacja bardzo Ci pomoże.

Jednak nasz kurs dotyczący technologii blockchain i finansowania handlu będzie nadal obejmował bardziej szczegółowe informacje na ten temat w porównaniu z kursem certyfikacyjnym.

W każdym razie mamy nadzieję, że wkrótce wprowadzimy dla niego certyfikat. Od teraz zalecamy zapoznanie się z naszymi innymi kursami w celu poszerzenia bazy wiedzy.

 

Często zadawane pytania dotyczące naszego kursu

FAQ-1: Czy każdy może zapisać się na ten kurs?

Tak, bez wątpienia! Nasz kurs jest otwarty dla każdego, kto jest zainteresowany dowiedzeniem się, jak technologia blockchain zmienia świat. Dzięki temu każdy, kto jest najmniejszym entuzjastą blockchain, może zapisać się na nasze kursy bez żadnych ograniczeń.

Ponadto specjalnie zaprojektowaliśmy kurs, aby pomóc Ci poznać korzyści płynące z technologii blockchain w finansowaniu handlu.

Jeśli więc chcesz rozpocząć karierę w tej dziedzinie i zdobyć wiedzę, sprawdź nasze kursy już teraz.

 

FAQ-2: Czy zespół mi pomoże?

Tak, zespół zawsze Ci pomoże, bez względu na wszystko. Zawsze wierzymy, że wszyscy nasi uczniowie odniosą duże korzyści, jeśli wejdą w interakcję z zespołem. Dlatego oferujemy pełne wsparcie ze strony członków naszego zespołu i prowadzących instruktorów.

Zasadniczo jest to miejsce, w którym zwykle różnimy się od innych kursów.

Kolejną fajną funkcją, którą oferujemy, jest dostęp do naszych forów edukacyjnych online. Tutaj możesz również wchodzić w interakcje z naszymi innymi studentami biorącymi udział w kursie.

 

FAQ-3: Jak zbudować kurs?

Kurs tworzymy w oparciu o to, jak może on pomóc naszym uczniom w szybkiej nauce. Dlatego pełne pokrycie kursu zajmie Ci tylko 4 tygodnie. Na każdą sesję musisz poświęcić co najmniej 3-4 godziny!

Tak więc, jeśli możesz zainwestować tylko 16 godzin swojego czasu, możesz łatwo ukończyć kurs. Wiemy, że możesz być niezwykle zajętą ​​osobą. Możesz więc wstrzymać i wznowić kurs w dowolnym momencie.

Nie musisz koniecznie kończyć go w ciągu 4 tygodni.

 

FAQ-4: Czy wszystkie informacje zawarte w tym kursie są aktualne??

Tak, wszystkie nasze informacje są aktualne. Szczycimy się tym, że przez cały czas oferujemy Ci tylko istotne informacje. Co więcej, zawsze staramy się regularnie aktualizować nasze treści. Tak więc nigdy nie pozostaniesz w tyle w swojej nauce związanej z finansowaniem handlu.

 

FAQ-5: Co sprawia, że ​​kurs 101Blockchains różni się od innych kursów na rynku?

W rzeczywistości nasze kursy zawsze będą się różnić od pozostałych na rynku. Sprawdź to stąd!

Tak więc, nawet jeśli zapłacisz za nie dużą sumę cen, możesz dowiedzieć się tylko kilku szczegółów na temat perspektywy biznesowej rozwiązań blockchain finansowania handlu..

Przede wszystkim nasze szkolenie z zakresu finansowania handlu w technologii blockchain obejmie, w jaki sposób możesz połączyć technologię blockchain z modelami finansowania handlu. Niestety, wszystkie inne kursy powiedzą ci tylko o zaletach blockchain lub innych rodzajów jibber-jabber.

Ale nie powiedzą ci, jak zaplanować własne rozwiązanie w oparciu o posiadane informacje.

W końcu dowiesz się o blockchain lub podstawowej strukturze, ale nie będziesz mieć narzędzi, aby w pełni go wykorzystać.

Po drugie, naszym głównym celem jest pomoc naszym uczniom w zdobywaniu wiedzy i profesjonalizmu w tej dziedzinie.

Wreszcie, jesteśmy otwarci na wysłuchanie Ciebie i jakiego rodzaju kursy chcesz. Co więcej, zawsze będziemy brać pod uwagę Twoje uwagi i ulepszać nasze wykłady tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Jak więc widzisz, są to cechy, których nie znajdziesz na innych kursach.

 

Na końcu,

Na koniec muszę powiedzieć, że finansowanie handlu i blockchain mogą przypominać yin i yang. Mimo że są całkiem różne, doskonale się uzupełniają. W rezultacie zawsze otrzymasz idealne rozwiązanie wszystkich kwestii związanych z finansowaniem handlu.

Korzyści płynące z blockchain w finansowaniu handlu są ogromne i nie powinny już tracić czasu.

Jak widzisz, zapisanie się na kurs może Ci wiele pomóc. Ponieważ oferujemy idealne rozwiązanie wszystkich problemów, zalecamy wypróbowanie naszego kursu blockchain i finansowania handlu..

Mamy też inne kursy. Sprawdź je i zacznij już teraz tworzyć własne rozwiązania!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me