Warsztaty Enterprise Blockchains to miejsce, w którym Twój zespół dowie się o blockchainie, jego rzeczywistych przypadkach użycia i przykładach, które odzwierciedlają Twoją naukę. 

Rezerwując warsztat blockchain, Twój zespół będzie mógł uchwycić wiedzę o blockchain i wykorzystać ją w swoim procesie biznesowym lub wdrożeniu korporacyjnego blockchain w świecie rzeczywistym.

To jeden z najlepszych sposobów na rozpoczęcie pracy z blockchainem!

Dlaczego warto rezerwować warsztaty 101 Blockchains?

Nasze warsztaty dotyczące technologii blockchain obejmują ważne aspekty związane z technologią blockchain, o których powinieneś wiedzieć!

Jest to idealny warsztat dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw, ponieważ pozwala im zagłębić się w podstawy blockchain i dowiedzieć się o nim. Jako dyrektor przedsiębiorstwa możesz pozostawać w tyle, gdy nadejdzie nowy projekt blockchain. Ten warsztat może dać ci podstawowe podstawy do obsługi projektu z najwyższą pewnością.

Aby upewnić się, że rozumiesz wartość naszego warsztatu 101Blockchains, omówimy powody, dla których warto je zarezerwować?

Praktyczne doświadczenie: Warsztaty dotyczące technologii blockchain zapewnią unikalne, praktyczne doświadczenie w zakresie technologii blockchain. Będziesz mógł dowiedzieć się o wyjątkowych, skutecznych przypadkach użycia w świecie rzeczywistym. Omówimy szczegółowo te przypadki użycia. 

Podejścia strategiczne: Przechodząc przez warsztaty, będziesz miał jasne zrozumienie strategicznych podejść, które przyjmują duże korporacje, aby ich projekt zakończył się sukcesem.

Zrozumienie przypadków użycia: Każdy przypadek użycia jest inny i należy do niego podejść inaczej, aby uzyskać lepsze zrozumienie. Przechodzimy przez atrakcyjne przypadki użycia, które dostarczają wartości i uczą się.

Sesje prywatne: Nasze warsztaty technologii blockchain są prowadzone w formie prywatnych sesji. Sesje te będą dostępne wyłącznie dla profesjonalistów klasy korporacyjnej. W ten sposób możesz dowiedzieć się, jak rozwiązywać wyjątkowe problemy przedsiębiorstwa. Prywatne sesje dają również możliwość bezpośredniej interakcji z instruktorem i swobodniejszego rozjaśniania wątpliwości.

Treść najwyższej klasy: Zawartość naszych warsztatów technologii blockchain jest najwyższej jakości, stworzona z doskonałymi badaniami i starannością. 

Więcej informacji o naszych warsztatach związanych z technologią Blockchain dla przedsiębiorstw


Wpływ Blockchain na obecny rynek po prostu nie może zostać zignorowany. Zmienił każdy sektor i sposób jego działania. Firmy chcą teraz w pełni wykorzystać blockchain, ale brakuje im wiedzy, aby to zrobić.

Podczas warsztatów dotyczących technologii blockchain będziemy zagłębiać się w znaczenie technologii blockchain. Dowiemy się, co sprawia, że ​​to tyka. Przejdziemy przez jego podstawowy model.

Szkolenie Blockchain dla kadry kierowniczej

Ponadto nasze warsztaty są skierowane głównie do przedsiębiorstw i kadry zarządzającej, którzy chcą dowiedzieć się, jak blockchain ma wpływ na tradycyjny biznes. Obecnie blockchain wpłynął na każdy sektor, w tym rząd, opiekę zdrowotną, finanse, łańcuch dostaw i handel.

Wyzwaniem jest jednak zrozumienie procesu wdrażania technologii blockchain. Liderzy i kadra zarządzająca starają się zrozumieć blockchain i wdrożyć go. Właśnie w tym pomogą Ci warsztaty!

Obsługujemy blockchain, używając najwyższej jakości treści, które są skierowane do profesjonalistów. Nasze podejście jest proste, ponieważ przekazujemy nasze warsztaty na temat łańcucha blokowego, który jest łatwy do zrozumienia.

Tematy warsztatów Enterprise Blockchain

W porządku! Jesteś teraz zainteresowany, aby dowiedzieć się, jakie tematy będziemy omawiać. 

Zadbaliśmy o to, aby nasze warsztaty na temat blockchain obejmowały wszystkie istotne tematy, które mieszczą się w kategorii warsztatów projektowania blockchain i warsztatów szkoleniowych z zakresu blockchain.

Wymieńmy je poniżej.

Wprowadzenie do technologii Blockchain

Tutaj omówimy wprowadzenie technologii blockchain. Wprowadzenie obejmie ważne tematy, takie jak poniżej:

Podstawy Blockchain: Zanurz się głęboko w rdzeniu blockchain. Co sprawia, że ​​to działa? Jaka jest kluczowa zasada, która się za tym kryje? 

Słowniczek Blockchain: Nie wiesz o kluczowych terminach związanych z blockchain? Nie martw się, ponieważ omówimy wszystkie popularne słowniki dotyczące technologii blockchain. 

Historia Blockchain: Kto wynalazł blockchain? Jaki jest stan blockchain w 2019 roku? Omówimy tutaj wszystko, co dotyczy historii blockchain!

Typy Blockchain: Blockchain ewoluował szybko, niż myśleliśmy! I właśnie dlatego istnieje wiele rodzajów łańcucha bloków. Omawiamy tutaj wszystkie typy blockchain i pomagamy zrozumieć różnicę między nimi.

Inteligentne kontrakty: Inteligentne kontrakty są zobowiązaniami prawnymi w świecie blockchain. Omawiamy to szczegółowo!

DLT: Technologia rozproszonej księgi to termin ogólny, który obejmuje wszystkie technologie księgi w formie rozproszonej. 

Platformy Blockchain dla przedsiębiorstw

Platformy typu blockchain dla przedsiębiorstw wspierają całą branżę, zapewniając ramy, usługi i rozwiązania związane z łańcuchem blokowym. Tutaj dowiadujemy się o głównych platformach blockchain dla przedsiębiorstw i szczegółowo badamy każdą z nich.

Hyperledger: Hyperledger to inicjatywa Linux Foundation o otwartym kodzie źródłowym, która rozpoczęła się w 2015 roku. W jej ramach działa wiele projektów. Obejmujemy jego podstawy, funkcje, architekturę projektu, przypadki użycia, frameworki, narzędzia, dostawców BaaS i jego długoterminową wizję.

Corda: Corda jest finansowym rozwiązaniem opartym na blockchainie. Zajmujemy się jej zasadą biznesową, architekturą, globalną siecią Corda, dostawcami BaSS, konsorcjami Corda i nie tylko!

Enterprise Ethereum: Enterprise Ethereum to prywatna implementacja publicznego Ethereum. Obejmujemy korzyści, stos architektury, przypadki użycia, dostawców BaaS i rzeczywiste firmy, które z niego korzystają!

Kworum: Kworum jest pomysłem JP Morgan i jest skierowane do systemów finansowych. Omawiamy to szczegółowo!

Myślenie projektowe i innowacje

Design Thinking and Innovation to część, w której przechodzimy do bardziej kreatywnych aspektów blockchain.

Cyfrowa transformacja Blockchain: Dowiedz się, jak cyfrowa transformacja blockchain. Tutaj omawiamy cyfrowy wpływ blockchain. 

Popularne trendy biznesowe: Dowiedz się więcej o blockchain, przeglądając popularne trendy biznesowe.

Sieć 3.0 i Internet: Web 3.0 jest tutaj z blockchainem. Badamy jego wpływ na Web 3.0 i bardziej ekscytujące koncepcje na jego temat!

Przypadki użycia w przedsiębiorstwach: Wybieramy najlepsze przypadki użycia dla przedsiębiorstw, aby pokazać potencjał blockchain.

Firmy typu Enterprise Blockchain: Dowiedz się o firmach zajmujących się blockchainem, które pracują nad świetlaną przyszłością!

Wytyczne dotyczące implementacji: Przechodzimy przez wytyczne dotyczące implementacji blockchain. 

Ocena ryzyka: Oceny ryzyka są tam, gdzie dowiadujemy się o ryzyku związanym z blockchain.

Dostęp do materiałów szkoleniowych

Uzyskasz pełny dostęp do materiałów szkoleniowych, w tym ponad 100 stron slajdów prezentacji, podręczników i wszelkich innych zasobów, które mogą pomóc Ci zaangażować się w zawartość warsztatu.

Kto powinien zarezerwować nasz warsztat Blockchain?

Nasze warsztaty Blockchain to kompleksowe warsztaty dla profesjonalistów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z blockchainem w przedsiębiorstwie.

Zaprojektowany dla nietechnicznych menedżerów pracujących w zarządzaniu, możesz zarezerwować warsztat i zdobyć odpowiednią wiedzę do pracy nad zaawansowanymi projektami blockchain.

Oznacza to, że mogą go rezerwować CTO, CIO, CEO, Dyrektorzy Strategiczni, Menedżerowie Innowacji, Liderzy Biznesu, Przedsiębiorcy, Decydenci i Wiceprezesi..

Świadectwo ukończenia

Tak, po pomyślnym ukończeniu warsztatu otrzymasz certyfikat ukończenia.

Każdy, kto weźmie udział lub ukończy warsztaty z zakresu technologii blockchain dla przedsiębiorstw, otrzyma certyfikat 101 Blockchains Certyfikat ukończenia.

O instruktorze

Aviv Lichtigstein jest doświadczonym liderem i przedsiębiorcą, który ma ogromne doświadczenie w tworzeniu produktów klasy korporacyjnej z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i Big Data. Jest także dyrektorem generalnym i założycielem jednego z wiodących na świecie portali z zasobami blockchain – 101Blockchains.com.

Ponieważ Aviv zajmuje stanowisko kierownicze wyższego szczebla od ponad 12 lat, ma obecnie bogate doświadczenie w różnych dziedzinach, w których pełni role biznesowe, operacyjne i techniczne. Ponadto skutecznie uruchamia, rozwija i prowadzi programy i projekty z wykorzystaniem wielu modeli biznesowych. Dzięki błyskotliwości i sprytowi Aviv doprowadził wiele renomowanych start-upów do firm z listy Fortune 500, aby osiągnąć sukces i chwałę.

Poza tym Aviv wykazuje ogromne doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu zespołami w celu rozwijania firm i produktów. Ponadto triathlonista Ironman i zapalony podróżnik.

Zarezerwuj więc teraz nasze mistrzowskie lekcje blockchain i ucz się od jednego z najlepszych w branży.

Połączmy się i dowiedzmy się, jak możemy pomóc Ci zwiększyć wartość Twojej organizacji

TAK! Chcę zarezerwować warsztat Enterprise Blockchain

Połączmy się i dowiedzmy się, jak możemy pomóc Ci zwiększyć wartość Twojej organizacji

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me