Wynagrodzenie za pracę w Blockchain może się znacznie różnić w zależności od rodzaju stanowiska. Co więcej, istnieją również inne zmienne, które mogą bezpośrednio zmienić zakres wynagrodzenia za pracę w łańcuchu bloków, takie jak lokalizacja, popyt, niedobór, kraj, profil firmy itd..

W każdym razie to naturalne, że każdy profesjonalista blockchain otrzymuje wynagrodzenie nieco wyższe niż oczekiwano. Dlaczego jednak? Cóż, to dlatego, że blockchain to bardzo skomplikowany temat, a wszystkie typy stanowisk muszą mieć jakąś wiedzę na ten temat.

Na przykład programista blockchain musi wiedzieć, jak opracować taką technologię bez żadnych problemów, ale rekruter techniczny w dziedzinie blockchain nie będzie musiał mieć takiego poziomu bazy wiedzy.

Więc widzisz, nawet jeśli rekruter może nie wiedzieć, jak programować, ale nadal będzie musiał zrozumieć, jak to działa i osądzić kandydatów na podstawie tych zasług.

W każdym razie pensja za pracę w technologii blockchain jest obecnie najwyższa w historii. Dlatego najlepiej już teraz ubiegać się o pracę w technologii blockchain! Ale jak zdobyć pracę w blockchain?


Aby ci pomóc, w tym przewodniku omówię wszystko, co musisz wiedzieć.

A więc zacznijmy!

 

Contents

Praca i wynagrodzenie w technologii Blockchain

Zanim zagłębię się w to, jak zdobyć pracę w blockchain, sprawdźmy różne oferty pracy i zakres ich wynagrodzeń. Zaczynajmy!

Blockchain Professional

Praktycznie rzecz biorąc, specjaliści zajmujący się blockchain mają zwykle wyższe wynagrodzenia za pracę w blockchain w porównaniu do innych odpowiedników. W rzeczywistości popyt na pracę dla specjalistów zajmujących się blockchain jest zwykle wyższy. Przede wszystkim dlatego, że nie ma wielu ludzi z wystarczającymi umiejętnościami, aby rozwijać platformy blockchain bez żadnych błędów.

Również tutaj będziesz zasadniczo pracował jako programista z pełnym stosem. Musisz więc umieć kodować. W każdym razie będziesz musiał znać C, C ++, SDL, .NET, MVC, SOAP, FTP, REST, XCOD, AJAX, Python, Solidity, JavaScript i tak dalej.

W każdym razie tutaj będziesz głównie tworzyć węzły, konfigurować sieci, tworzyć inteligentne kontrakty i tak dalej.

Zakres wynagrodzenia

Pensja za pracę w technologii blockchain na tym konkretnym stanowisku jest wysoka i waha się od 68 000 do 200 000 $ rocznie! To bardzo dużo pensji na stanowisko, o którym każdy może marzyć.

W każdym razie typowy średni zakres wynagrodzenia specjalisty zajmującego się blockchainem wynosi od 150 000 do 175 000 USD. Możesz więc zobaczyć, że zakres może się znacznie różnić.

Dla porównania, typowe stanowiska dla inżynierów oprogramowania zarabiają rocznie 137 tysięcy dolarów. Widzisz więc, że tylko programiści osiągają znacznie wyższe wyniki niż typowi eksperci od oprogramowania w jakiejkolwiek innej dziedzinie.

Ale musisz być wykwalifikowany, a za to możesz poprosić firmę o wynagrodzenie w wysokości 200 tysięcy dolarów.

Według Ankieta Form Hired, zakres wynagrodzeń specjalistów blockchain może się różnić w zależności od lokalizacji. Zapoznaj się z poniższą tabelą, aby dowiedzieć się więcej o problemie –

 

Lokalizacja

Wynagrodzenie specjalistów Blockchain

Austin

140 817 $

Denver

142 615 $

Los Angeles

147,541 $

Obszar zatoki SF

167 975 USD

Boston

149 144 $

Londyn

£ 79.048

Nowy Jork

158 451 USD

Chicago

134,161 $

Dallas

135 000 $

Francja

60 495 €

Waszyngton.

136.541 $

Toronto

124 459 CAD

Seattle

154 144 $

San Diego

152,500 $

 

Tak więc, jak widać, pensja jest najwyższa w San Francisco Bay Area w porównaniu z innymi lokalizacjami na świecie.

Konsultant Blockchain

Konsultant / doradca Blockchain to kolejny z wysoką pensją za pracę w blockchain. Ale co tak naprawdę robią doradcy w dzisiejszych czasach? Cóż, faktycznie wymyślają doskonałe strategie i mapę drogową dla firm, które chcą wykorzystać blockchain do zwiększenia swoich przychodów.

W każdym razie, aby to zrobić, musisz przeanalizować firmę i zrozumieć, jak działa jej biznes. Co więcej, musisz wiedzieć, co i jak działa technologia blockchain, aby zaoferować idealną strategię biznesową na cały czas.

Zasugeruję użycie programu certyfikacji blockchain, aby wykorzystać swoje umiejętności w tym przypadku.

 

Zakres wynagrodzenia

Również dzień wypłaty dla konsultantów blockchain nie jest daleko w tyle. Każdego roku możesz spodziewać się czegoś w przedziale od 69 000 do 179 000 $. W każdym razie, jak widać, niższa ranga pochodzi głównie z miejsc, w których technologia blockchain nie jest jeszcze tak dobrze rozpoznawalna.

Ale jeśli potrafisz pokonać wszystkie przeszkody lub szybciej rozwinąć umiejętności, możesz spodziewać się wysokiej kwoty od samego początku.

 

Architekt Blockchain

Przedsiębiorstwa są więcej niż chętne, aby zatrudniać architektów blockchain do ich teraźniejszości zorientowanej na Internet. Mam na myśli, jak inaczej firma może skupić się na obecności użytkowników bez korzystania z atrakcyjnej witryny internetowej? Oprócz tworzenia lukratywnych stron internetowych zaprojektujesz także interfejs użytkownika dla każdego rozwiązania swojej firmy.

Dlatego głównym wyborem jest uczynienie go atrakcyjnym, ponieważ jest to świetny sposób na przyciągnięcie konsumentów do znalezienia rozwiązania. Poza tym możesz również zaprojektować główną infrastrukturę rozwiązania blockchain.

Dodam również, że dostaniesz tutaj wysoką pensję za pracę w technologii blockchain w porównaniu z typowymi projektantami.

 

Zakres wynagrodzenia

W rzeczywistości zakres wynagrodzeń architekta blockchain bardzo się zmienia ze względu na doświadczenie w dziedzinie technologii blockchain. Jednak może się również znacznie różnić w zależności od firmy. Jest wiele firm, które są skłonne zapłacić dobrą pensję za zatrudnianie projektantów infrastruktury specjalnie do rozwiązań blockchain.

Można więc oczekiwać, że będzie to wynosić od 31 000 do 140 000 USD rocznie. To hojna zapłata za to stanowisko. Co więcej, możesz spodziewać się więcej, jeśli jesteś starszym architektem.

 

Kierownik projektu Blockchain

Jako kierownik projektu będziesz musiał mieć wysoki poziom umiejętności analitycznych, komunikatywnych, a także umiejętności rozwiązywania problemów. Jeśli zostaniesz zwerbowany, będziesz musiał prowadzić cały projekt od początku do końca.

W wielu przypadkach możesz potrzebować dodatkowych umiejętności, takich jak zaawansowane umiejętności kodowania lub inne metody. Dlaczego jednak? Cóż, ponieważ odpowiedzialność na tym stanowisku jest dość wysoka.

Co więcej, będziesz bezpośrednim łącznikiem między zespołem nietechnicznym a zespołem technicznym. Dlatego uzyskanie wyższej pensji za pracę w technologii blockchain jest tutaj absolutnie normalne.

 

Zakres wynagrodzenia

Z przyjemnością usłyszysz o przedziale wynagrodzeń menedżerów projektów blockchain. Zwykle wynosi od 38 000 do 111 000 USD.

Może się jednak zmieniać w zależności od firmy lub lokalizacji, podobnie jak programiści blockchain. W rzeczywistości punkt wyjścia dla kierownika projektu blockchain może spaść do 50 000 USD.

Ponadto, jeśli jesteś starszym programistą blockchain lub kimś o większym kalibrze niż pozostali członkowie zespołu, przejście do 200 000 USD jest łatwym zadaniem.

Ale jeśli możesz pokazać, że naprawdę jesteś w stanie sprostać wszystkim obowiązkom, to z pewnością możesz oczekiwać wyższego wynagrodzenia od jakichkolwiek firm z najwyższej półki.

Jednak startupy mogą nie być tak hojne, na początek.

 

Inżynier Blockchain

Kolejnym świetnym stanowiskiem dla tej niszy jest inżynier blockchain. Wynagrodzenie za tę pracę w łańcuchu blokowym również jest na wyższym poziomie. W rzeczywistości jest to dobra okazja, którą możesz wykorzystać, aby zapewnić sobie dobrą wypłatę.

Co więcej, istnieje już duże zapotrzebowanie na rekrutację inżynierów blockchain.

Tutaj będziesz musiał zaprojektować architekturę rozwiązań, skonfigurować infrastrukturę i tak dalej. Co więcej, musisz zrozumieć, jak działa Hyperledger, Corda, Ethereum i mieć wiedzę na temat Python, Oracle i Java.

 

Zakres wynagrodzenia

Z przyjemnością usłyszysz o przedziale wynagrodzeń inżynierów blockchain. Zwykle wynosi od 104 000 do 186 000 USD. Może się jednak zmieniać w zależności od firmy lub lokalizacji, podobnie jak programiści blockchain. W rzeczywistości punkt wyjścia dla inżyniera blockchain może spaść do 50 000 USD.

Ale jeśli możesz pokazać, że naprawdę jesteś w stanie sprostać wszystkim obowiązkom, to z pewnością możesz oczekiwać wyższego wynagrodzenia od jakichkolwiek firm z najwyższej półki.

Jednak startupy mogą nie być tak hojne, na początek.

 

Specjalista ds. Marketingu Blockchain

Jak możesz spróbować zostać specjalistą ds. Marketingu w technologii blockchain, jeśli nie wiesz, jak działa ta technologia? W rzeczywistości specjaliści od marketingu blockchain wydają się mieć wysokie wynagrodzenie za pracę w technologii blockchain, a także oczywiście za swoje umiejętności.

Tutaj będziesz musiał wiedzieć, jak korzystać z technologii firmy i przyciągać do niej potencjalnych konsumentów. Co więcej, być może będziesz musiał nauczyć konsumentów, czym jest ta technologia.

Ale to stanowisko jest głównie dla tych firm, które chcą produkować masowe rozwiązania dla użytkowników końcowych, a nie jako ich wewnętrzny system sieciowy.

 

Zakres wynagrodzenia

Zwykła średnia wypłata, jakiej możesz się spodziewać na tym stanowisku, wynosi od 34 000 do 72 000 USD. To naprawdę bardzo hojna kwota za zatrudnienie specjalisty ds. Marketingu. W rzeczywistości tylko firmy z najwyższej półki mogą oczekiwać, że zapłacą Ci tak wysoką rangę.

Jednak w oparciu o swoje umiejętności możesz poprosić o więcej, jeśli potrafisz odpowiednio pokazać swój pełny potencjał.

W każdym razie przejdźmy do następnego punktu w tym, jak uzyskać przewodnik po pracy w łańcuchu bloków.

 

Inżynier Jakości Blockchain

Inżynierowie jakości Blockchain muszą pracować pod inżynierem blockchain lub po prostu pracować na podobnym do nich stanowisku. W praktyce będziesz musiał przeanalizować jakość rozwiązania, zanim zostanie ono wydane.

Tutaj, gdy programista lub inżynier zakończy kodowanie, będziesz musiał przejść przez to wiersz po wierszu, aby znaleźć wszelkie rozbieżności. Twoim głównym celem jest więc przetestowanie nowego rozwiązania, aż znajdziesz jakieś błędy lub cokolwiek.

Dlatego musisz zrozumieć wiele architektur i szkieletów łańcucha blokowego. Możesz również spodziewać się dużej pensji za pracę w technologii blockchain.

 

Zakres wynagrodzenia

Dzień wypłaty dla inżyniera jakości blockchain również nie jest daleko w tyle. Każdego roku możesz spodziewać się czegoś w przedziale od 51 000 do 94 000 USD. W każdym razie, jak widać, niższa ranga pochodzi głównie z miejsc, w których technologia blockchain nie jest jeszcze tak dobrze rozpoznawalna.

Ale jeśli potrafisz pokonać wszystkie przeszkody lub możesz zdobyć umiejętności szybciej, niż można się spodziewać, od samego początku otrzymasz wysoką kwotę.

Ale upewnij się, że uzyskasz również certyfikat na to.

 

Konsultant prawny Blockchain

Cóż, blockchain jest stosunkowo nowy, a ze względu na jego strukturę problemy prawne są całkiem normalne. W rzeczywistości jest zdecentralizowany tak wiele razy, że może nie być w 100% zgodny z tradycyjnymi prawami. Tutaj wkraczasz jako konsultant prawny w dziedzinie blockchain.

Dlatego przedsiębiorstwa wykorzystają Twoją wiedzę, aby właściwie przestrzegać przepisów lub nawet opracować studia przypadków, które nie wpłyną negatywnie na ich firmę.

Więc to wielka odpowiedzialność. Będziesz oczywiście musiał być prawnikiem i rozumieć technologię, aby znaleźć w nich wszelkie rozbieżności.

W każdym razie konsultanci prawni w dziedzinie blockchain mają również wysokie wynagrodzenie za pracę w technologii blockchain.

 

Zakres wynagrodzenia

Zwykła średnia wypłata, jakiej możesz się spodziewać na tym stanowisku, wynosi od 23 000 do 176 000 USD. To naprawdę bardzo hojna kwota za zatrudnienie konsultanta prawnego. W rzeczywistości tylko firmy z najwyższej półki mogą oczekiwać, że zapłacą Ci tak wysoką rangę.

Jednak w oparciu o swoje umiejętności możesz poprosić o więcej, jeśli potrafisz odpowiednio pokazać swój pełny potencjał.

 

Rekruter techniczny Blockchain

Zatrudnienie potencjalnego blockchaina, wykwalifikowanego pracownika, to ogromne zadanie. Jeśli nie możesz zatrudnić odpowiedniej osoby, to los firmy zostanie zniekształcony. W wielu przypadkach rekruterzy techniczni nie będą musieli korzystać z żadnej podstawowej wiedzy technicznej.

Ale w blockchain będziesz musiał nauczyć się technologii. Bez zrozumienia technologii, zatrudnienie ludzi, którzy mogą to zrobić, będzie trudne.

Tak więc, nawet jeśli zajmujesz stanowisko HR, będziesz musiał mieć wyższą bazę wiedzy. Bez tego nie możesz zidentyfikować właściwych osób.

W każdym razie jest to również świetna okazja, aby uzyskać wysokie wynagrodzenie za pracę w technologii blockchain.

 

Zakres wynagrodzenia

W rzeczywistości rozpiętość wynagrodzeń rekruterów technicznych w technologii blockchain jest całkiem spora. Dlaczego? Cóż, ponieważ musisz zrozumieć, jak działa blockchain. W tym celu musisz zainwestować więcej czasu i zasobów.

Ponadto zatrudnienie potencjalnie dobrego kandydata spośród innych kandydatów, którzy nie mają kwalifikacji, jest dość trudne. Tak więc każdego roku można spodziewać się od 37 000 do 98 000 USD!

 

Blockchain Data Scientist

Inną wysoko płatną pensją za pracę w technologii blockchain są stanowiska naukowców zajmujących się danymi. Możesz się zastanawiać, co w pierwszej kolejności robi naukowiec danych? Cóż, w rzeczywistości blockchain to ogromny system rejestrów, który od czasu do czasu będzie potrzebował dodatkowej pomocy.

Tutaj do gry wkraczają naukowcy zajmujący się danymi. Muszą przejrzeć wszystkie te dane i przeanalizować je, wykrywając wszelkie rozbieżności.

Oczywiście prywatne dane są przed tym bezpieczne, ale są też inne kluczowe dane, które wymagają regularnych audytów.

 

Zakres wynagrodzenia

W rzeczywistości zakres wynagrodzeń analityka danych w dziedzinie technologii blockchain nie zmienia się zbytnio ze względu na znajomość technologii blockchain. Jednak może się również znacznie różnić w zależności od firmy. Istnieje wiele firm, które są skłonne zapłacić dobrą pensję za zatrudnianie analityków danych specjalnie do rozwiązań blockchain.

Można więc oczekiwać, że każdego roku będzie wahać się od 65 000 do 154 000 USD. To hojna zapłata za to stanowisko. Co więcej, możesz oczekiwać więcej, jeśli jesteś w starszym analityku danych.

W każdym razie zobaczmy następną część tego, jak zdobyć przewodnik po pracy w łańcuchu bloków.

 

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby uzyskać wysokie wynagrodzenie za pracę w technologii Blockchain?

Jest kilka umiejętności, które musisz opanować, jeśli chcesz otrzymać odpowiednią pensję na dowolnym stanowisku. Sprawdźmy, czym one są –

Dowiedz się o podstawach i podstawach

Jest to jedna z ważnych umiejętności zapewniających wysokie wynagrodzenie za pracę w technologii blockchain. W rzeczywistości tutaj musisz poznać podstawy technologii blockchain i upewnić się, że dobrze rozumiesz każdy aspekt.

 

Zacznij rozwijać swoje szerokie umiejętności międzydyscyplinarne

Kolejną ważną umiejętnością jest wykorzystanie umiejętności międzydyscyplinarnych na tablicy. Dlaczego? Będziesz go potrzebować, aby utrzymać swoje umiejętności strategiczne na dystans. Co więcej, te umiejętności są niezbędne do wdrożenia rozwiązania blockchain. Tak więc posiadanie ich z pewnością pomoże Ci uzyskać pożądane wynagrodzenie za pracę w technologii blockchain.

 

Zrozum, jak działa inna platforma Blockchain

To naprawdę ważny czynnik wpływający na wysokie wynagrodzenie za pracę w technologii blockchain. Nie wiedząc, jak działają platformy, nie możesz oczekiwać, że zrobisz wiele. W rzeczywistości im lepiej rozumiesz, że działają, tym więcej będziesz mieć możliwości zatrudnienia.

 

Bądź zmotywowany technologią i biznesem

Postaraj się zostać osobą, która potrafi zintegrować zarówno biznes, jak i blockchain. W rzeczywistości im więcej możesz połączyć te dwie osoby, tym więcej możesz spodziewać się dobrej pensji za pracę w technologii blockchain. W każdym razie sugerowałbym zapoznanie się z kursem blockchain, aby dowiedzieć się więcej o przedsiębiorstwie i blockchainie.

 

Zdobądź wiedzę na temat zdecentralizowanych i rozproszonych ksiąg

Poznanie różnych zdecentralizowanych i rozproszonych rejestrów jest absolutnie konieczne, aby uzyskać wysokie wynagrodzenie za pracę w łańcuchu bloków. Dlatego upewnij się, że w pełni rozumiesz, jak działa każdy rodzaj technologii blockchain.

 

Dowiedz się o procesach biznesowych w przedsiębiorstwie

Wiesz, tylko posiadanie bazy wiedzy technicznej nie pomoże w uzyskaniu dobrego wynagrodzenia za pracę w technologii blockchain. Jeśli potrafisz zrozumieć, jak działają procesy biznesowe Twojej firmy, będziesz idealny na to stanowisko.

Musisz pokazać swoją wartość, a następnie oczekiwać dobrej pensji w zamian za swoją wartość.

W każdym razie, zobaczmy następną umiejętność w tym, jak uzyskać przewodnik po pracy w łańcuchu bloków.

 

Naucz się upraszczać

Konieczne jest uproszczenie rozwiązania. Jeśli zbytnio go skomplikujesz, może to spowodować wiele problemów. Co więcej, może również obniżyć wartość marki Twojej firmy. Dlatego upewnij się, że nauczyłeś się upraszczać wszelkiego rodzaju rozwiązania typu blockchain.

Jeśli potrafisz wykazać się takim potencjałem, możesz spodziewać się wysokiej pensji za pracę w technologii blockchain.

 

Dołącz do społeczności Blockchain

Spróbuj stać się osobą, która może zaoferować wartość w społeczności blockchain. W rzeczywistości społeczności blockchain są po prostu idealne do nauki technologii blockchain. Możesz więc spodziewać się szybszego szlifowania swoich umiejętności.

Zintegruj całkowicie biznes i blockchain. W rzeczywistości możesz spodziewać się dobrej pensji za szybsze zdobywanie umiejętności. W każdym razie sugerowałbym zapoznanie się z kursem blockchain, aby dowiedzieć się więcej o przedsiębiorstwie i blockchainie.

 

Zrozum wzorce, ekosystemy i standardy architektury Blockchain

To naprawdę ważny czynnik wpływający na wysokie wynagrodzenie za pracę w technologii blockchain. Bez wiedzy o różnych wzorcach architektury i ekosystemie łańcuchów bloków nie możesz opracować łańcucha bloków. W rzeczywistości im lepiej rozumiesz, że działają, tym więcej będziesz mieć możliwości zatrudnienia.

 

Naucz się komunikować wartość

Kolejną ważną umiejętnością jest nauczenie się komunikowania wartości. W rzeczywistości bardzo ci to pomoże, ponieważ możesz łatwiej przekazać swoje pomysły współpracownikom i klientom.

Dlaczego? Będziesz go potrzebować, aby utrzymać swoje umiejętności strategiczne na dystans. Co więcej, te umiejętności są niezbędne do wdrożenia rozwiązania blockchain. Tak więc posiadanie ich z pewnością pomoże Ci uzyskać pożądane wynagrodzenie za pracę w technologii blockchain.

 

Ukończ program certyfikacji Blockchain

Jest to jedna z ważnych umiejętności zapewniających wysokie wynagrodzenie za pracę w technologii blockchain. W rzeczywistości tutaj musisz zdobyć wiedzę na temat różnych procesów rozwoju technologii blockchain i upewnić się, że dobrze rozumiesz każdy aspekt.

Co więcej, musisz pomyślnie ukończyć program certyfikacji, aby uzyskać wyższą pensję. Dlatego, aby Ci pomóc, mamy profesjonalny kurs Certified Enterprise Blockchain. Więc koniecznie sprawdź to!

 

Weź udział w kursie Blockchain, aby dowiedzieć się więcej o technologii Blockchain

W rzeczywistości uzyskanie certyfikatu z kursu blockchain może być najlepszą okazją do uzyskania dobrego wynagrodzenia za pracę w technologii blockchain. Aby Ci pomóc, mamy dużą liczbę kursów blockchain, które są bogate w informacje i opracowane w oparciu o Twoje pragnienia.

 

Kursy Blockchain, które pomogą Ci szybciej zdobywać umiejętności

Mamy dobrą kolekcję kursów blockchain, które pomogą Ci znaleźć pracę z wysokim wynagrodzeniem. Jeśli chcesz wiedzieć, jak zdobyć pracę w blockchain, sprawdź nasz kurs już teraz!

 

Certified Enterprise Blockchain Professional

Cóż, odpowiedzią na Twoje pytanie „jak zdobyć pracę w technologii blockchain” są nasze kursy. W rzeczywistości ten kurs doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju prac związanych z blockchain.

 

Czego się dowiesz?

Podstawy technologii Blockchain

 • Podstawowe elementy blockchain
 • Prywatne i publiczne blockchainy
 • Jak blockchain tworzy bloki
 • Inteligentna umowa

 

Szczegółowa analiza różnych platform Blockchain dla przedsiębiorstw

 • Ethereum
 • Tkanina Hyperledger
 • Corda

 

Blockchain w branżach finansowania handlu

 • Rozwiązania Blockchain w finansowaniu handlu
 • Podstawy Ripple
 • Podstawy kryptowalut i kryptowalut

 

Aplikacje Blockchain oparte na przemyśle

 • Proces łańcucha dostaw i blockchain
 • Cyfrowa transformacja Blockchain
 • Prawdziwe przypadki użycia łańcucha dostaw Blockchain

 

Niezbędne przypadki użycia Blockchain

 • Firmy z prawdziwego świata używające blockchain

 

Enterprise Blockchain i zarządzanie łańcuchem dostaw

To kolejna z naszych popularnych sekcji. Korzystając z tego kursu, dowiesz się, jak zdobyć pracę w technologii blockchain i jak możesz uzyskać wyższą pensję.

 

Czego się dowiesz?

Proces zarządzania łańcuchem dostaw

 • Wyjaśnienie procesu łańcucha dostaw
 • Obowiązki kierownika łańcucha dostaw

 

Tworzenie wartości w SCM

 • Odwzorowanie kapitału obrotowego w stosunku do wartości firmy
 • Analiza modeli SCM za pomocą modelu ekonomicznej wartości dodanej (EVA)
 • Proces zarządzania łańcuchem dostaw i kapitał obrotowy

 

Przykłady użycia łańcucha dostaw

 • Aplikacje łańcucha dostaw wykorzystujące blockchain
 • Jak platformy łańcucha dostaw współpracują z blockchain

 

Wdrażanie Twojego wymarzonego projektu łańcucha dostaw

 • Jak rozwiniesz taki projekt?

 

Sprawdźmy następny kurs w tym przewodniku „Jak znaleźć pracę w łańcuchu bloków”.

 

Enterprise Blockchain i Trade Finance

Ten kurs jest przeznaczony specjalnie dla branż finansowania handlu. Jeśli więc jesteś zainteresowany pracą w sektorze finansowania handlu, sprawdź ten kurs już teraz!

 

Czego się dowiesz?

Jak działa finansowanie handlu?

 • Podstawowe elementy finansowania handlu
 • Zagadnienia w branży finansowania handlu

 

Wpływ łańcuchów bloków na proces finansowania handlu

 • Korzyści z technologii blockchain finansowania handlu
 • Wgląd w inicjatywy finansowania handlu w technologii blockchain
 • Zrozumienie podstaw różnych platform blockchain w finansowaniu handlu

 

Prawdziwe przykłady Blockchain do finansowania handlu

 • Płatności transgraniczne
 • Akredytywa (LC)
 • List przewozowy (BoL)

 

Różne platformy finansowania handlu oparte na technologii Blockchain

 • TradeLens
 • Kontur
 • Handel
 • Marco Polo

 

Wysokoprofilowe postępy Blockchain w finansowaniu handlu

 • TradeTrust
 • Inicjatywa dotycząca standardów cyfrowych

 

Szablony łańcuchów blokowych dla przedsiębiorstw

To jeden z ważnych kursów blockchain w naszym przewodniku „Jak znaleźć pracę w technologii blockchain”. Korzystając z tych szablonów, możesz łatwo zaprojektować własne rozwiązania blockchain bez żadnych problemów.

 

Zakres szablonów –

 • Czy potrzebujesz blockchaina?
 • Gotowość projektu Blockchain
 • Przedstawienie projektu Enterprise Blockchain
 • Mapowanie łańcucha dostaw vs. Enterprise Blockchain

 

Wniosek

Uzyskanie wysokiej pensji za pracę w technologii blockchain może być trudne, jeśli nie wiesz, jak to zrobić. W rzeczywistości tylko opanowanie bardzo konkretnych umiejętności może zapewnić ci pracę. Dlatego postępuj zgodnie z listą porad.

Ponadto, jeśli chodzi o stanowisko, widać, że każda oferta pracy będzie oferować dobrą pensję. Więc bez względu na to, co wybierzesz, możesz już zabezpieczyć swoje plany na przyszłość.

W każdym razie nie zapomnij sprawdzić również naszych kursów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me