Kiedy jesteśmy świadkami zbliżania się globalnych stóp procentowych do zera (a nawet ujemnych w niektórych krajach), coraz więcej osób zwraca się do rynku kryptowalut jako alternatywnego sposobu generowania dodatkowego dochodu. Popularny sposób na zarabiaj pasywne Bitcoiny odbywa się za pośrednictwem rachunków odsetkowych i platform pożyczkowych.

Usługi te pozwalają zarabiać odsetki na bitcoinach i kryptowalutach bez konieczności handlu na rynkach za pomocą giełdy. Umożliwiają pożyczkobiorcom i pożyczkodawcom wymianę pieniędzy między sobą w celu otrzymania pożyczki zabezpieczonej kryptografią (zapłaconej w walucie fiducjarnej) lub zarabiać odsetki na Bitcoin, Ether i innych.

nasz Pick

Najlepsza platforma dla

Ogólny

blockfi Odwiedź stronę


Najlepsza platforma dla

Ochrona ubezpieczeniowa

nexo Odwiedź stronę

Najlepsza platforma dla

Reputacja

binance Odwiedź stronę

Najlepsze konta oszczędnościowe do zarabiania odsetek od kryptowalut

Na podstawie naszych recenzji najlepsze miejsca do zarabiania miesięcznych odsetek na kryptowalutach to:

Pożyczanie & Platformy pożyczkowe: porównanie

Oceniliśmy, na których kontach oszczędnościowych, które przynoszą największe zyski, w tej tabeli porównawczej na podstawie ważnych czynników, takich jak łatwość użytkowania, reputacja, dostępne aktywa cyfrowe, stopy procentowe, opłaty, bezpieczeństwo i obsługa klienta.

Krótki przewodnik: jak zarabiać odsetki na kryptowalutach

Aby zacząć zarabiać na kryptowalutach, bitcoinach i stablecoinach, wykonaj następujące proste kroki:

Witryny warte zainteresowania dzięki Crypto: recenzje

Ten przewodnik porównawczy zawiera przegląd tego, gdzie możesz założyć konto odsetkowe i zacząć zarabiać na swoich kryptowalutach, bitcoinach, stablecoinach, a nawet walucie fiducjarnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o każdym dostawcy, kliknij linki, aby przeczytać nasze recenzje lub przejrzyj naszą kategorię Exchange Review.

1. BlockFi

BlockFi to firma finansowa zajmująca się aktywami cyfrowymi, która świadczy profesjonalne usługi dla osób fizycznych i firm na całym świecie. Firma jest regulowana na poziomie federalnym i stanowym w Stanach Zjednoczonych (48 stanów). BlockFi oferuje najłatwiejszy sposób na zainteresowanie Bitcoinem, kryptowaluty i stabilne monety.

Użytkownicy mogą zarejestrować się na koncie odsetkowym, aby przechowywać na platformie swoje aktywa kryptowalutowe, takie jak Bitcoin i Ethereum. W zamian użytkownicy są nagradzani odsetki do 8,6% od zainwestowanego kapitału. Kwota odsetek jest wypłacana co miesiąc na początku każdego miesiąca i będzie naliczana następnego dnia po wpłacie.

Aby zacząć zarabiać na portfelu kryptowalut, utwórz teraz konto w BlockFi.

blockfi

Stopy procentowe BlockFi są naliczane co miesiąc, co oznacza, że ​​jeśli dokonasz oprocentowania w miesiącu 1, następna płatność odsetek zostanie odliczona od nowego salda całkowitego (stare saldo + odsetki z miesiąca 1). Pozwoli to inwestorom budować bogactwo w perspektywie długoterminowej.

Nie ma również minimalnej ani maksymalnej kwoty depozytu, więc początkujący mogą natychmiast rozpocząć korzystanie z BlockFi. Po prostu prześlij środki na platformę i zdobądź darmowe krypto.

Jeśli nie wiesz, BlockFi oferuje swoim użytkownikom inne usługi, takie jak tanie pożyczki w USD zabezpieczone krypto, zaawansowaną platformę handlu kryptowalutami (przy jednoczesnym zarabianiu odsetek) i kupowanie stablecoinów za pomocą przelewów w USD.

2. Crypto.com

Crypto.com to platforma aktywów cyfrowych, która oferuje kilka produktów i usług w postaci cyfrowej waluty, w tym kryptowalutowe konto odsetkowe. Jedynym celem sieci, według jej założyciela, jest zwiększenie wykorzystania kryptowalut w skali globalnej poprzez ułatwienie dostępu osobom fizycznym.

Odwiedź Crypto.com

Z ponad milionem użytkowników na swojej platformie, Crypto.com oferuje potężną alternatywę dla tradycyjnych usług finansowych, ułatwiając każdemu zdobycie kryptowalut. Cyfrowa platforma walutowa znana jest z aplikacji kryptograficznej, która umożliwia kupować, sprzedawać, handlować, wydawać, przechowywać, zarabiać, pożyczać gotówkę, a nawet płacić rachunki za pomocą kryptowalut!

cryptocom zarabiać

Aplikacja Crypto.com umożliwia swoim użytkownikom zarabiaj do 8% na kryptowalutach i 12% na stablecoinach. To zasadniczo zastępuje Twoje konto bankowe, a klienci mogą zdeponować swoje preferowane aktywa cyfrowe w aplikacji, aby zacząć codziennie naliczać odsetki.

Naliczone odsetki są zapisywane na Twoim portfelu co 7 dni i wypłacane w tej samej walucie, co depozyt. Na przykład, jeśli zdeponujesz BTC, przyniesiesz odsetki, które zostaną wypłacone w BTC. Możesz mieć wiele depozytów, aby naliczać odsetki za różne kryptowaluty w swoim portfelu.

Użytkownicy aplikacji Crypto.com mogą postawić token MCO platformy, aby uzyskać wyższe stopy procentowe, jak podano poniżej. Ponieważ stawki te mogą się często zmieniać, zalecamy sprawdzenie stawek w aplikacji przed utworzeniem konta odsetkowego.

stawki aplikacji kryptograficznych

3. Nexo

Nexo to internetowa usługa pożyczki kryptowalutowej, która oferuje korzyści finansowe w zakresie przechowywania aktywów kryptograficznych na platformie, takiej jak Bitcoin i Ethereum. W zamian Nexo oferuje konto o wysokim oprocentowaniu, na którym użytkownicy mogą zarabiaj do 10% rocznie na Bitcoinie, kryptowalutach, stablecoinach i walucie fiducjarnej.

Odwiedź Nexo

Usługa pożyczkowa jest licencjonowana, regulowana i ubezpieczony do 100 milionów dolarów od kradzieży z BitGo i jest dostępny w ponad 40 walutach fiducjarnych oraz w 200 jurysdykcjach na całym świecie.

Witryna internetowa nexo

Od czasu premiery w 2017 roku Nexo przetworzyło ponad 1,5 miliarda dolarów z ponad 800,000 użytkowników w ponad 200 jurysdykcjach na całym świecie i obsługuje ponad 40 walut fiducjarnych. Zyskał powszechną popularność jako alternatywna metoda inwestycji w kryptowaluty i opcja przechowywania dla osób fizycznych i firm, aby wykorzystać dodatkowe korzyści finansowe dla pożyczkobiorców i pożyczkodawców.

Usługi oszczędzania na kryptowalutach, takie jak Nexo, są atrakcyjne dla klientów, ponieważ uzyskane odsetki są znacznie wyższe niż stawki oferowane przez tradycyjne instytucje finansowe, takie jak banki. Odsetki na koncie oszczędnościowym Nexo są wypłacane codziennie, co pozwala na kumulowanie się na koncie oszczędnościowym i szybko rosnąć.

nexo zarobić

Platforma ostatnio podwoiła swoje stopy procentowe we wszystkich obsługiwanych aktywach cyfrowych i podnosi stopę procentową do 6% RRSO, która wcześniej wynosiła od 4% do 5% w przypadku aktywów kryptowalutowych.

Użytkownicy mogą również zarabiaj dodatkowe 2% przy wypłacie w tokenach NEXO. Na przykład konto odsetkowe w USD może zarobić 12% RRSO, gdy zostanie wypłacone w natywnym tokenie platformy.

Użytkownicy, którzy zapewniają płynność platformie Nexo.io, deponując i przechowując swoje aktywa fiducjarne i kryptograficzne w Nexo, mogą zarejestrować się w celu uzyskania konta oszczędnościowego. Dostęp do środków z portfela można uzyskać w dowolnym momencie, co pozwala wypłacić środki do portfela sprzętowego personelu lub odsprzedać je fiat za pomocą renomowanej giełdy.

4. Celsius Network

Celsius Network to cyfrowa platforma aktywów, która oferuje swoim użytkownikom dostęp do usług finansowych i korzyści, których nie oferują tradycyjne instytucje. Celem platformy jest zrewolucjonizowanie banków finansowych w skali globalnej poprzez oferowanie usług, które wprowadzą kolejne 100 milionów ludzi w cyfrową walutę

Odwiedź Celsius Network

Założona w 2017 roku Celsius Network umożliwia użytkownikom przechowywanie ich zasobów w portfelu Celsius w zarabiaj do 12% rocznie w portfelu Celsjusza.

Celsjusza zarabiać

Celsius Network działa w podobny sposób jak inni dostawcy, którzy oferują wysokie oprocentowanie prowizji w zamian za zdeponowanie aktywów na platformie w celu finansowania pożyczkodawców.

Jest brak minimalnej kwoty depozytu i możesz wypłacić środki w dowolnym momencie bez martwienia się o opłaty lub kary. Atrakcyjną cechą aplikacji Celsius jest możliwość zdobycia dużego zainteresowania na własnych warunkach, bez kar i ograniczeń.

Bitcoin sieci celsius

Dla inwestorów, którzy nie znają lub nie mają doświadczenia w handlu portfelem na platformach depozytowych w celu zarabiania na krypto, 10% roczny zwrot jest doskonałą opcją dywersyfikacji i powiększania majątku bez ryzyka związanego z handlem. Platforma obsługuje główne aktywa kryptowalut, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i większość stablecoinów.

Utwórz konto w Celsius Network, aby zacząć zarabiać na odsetkach.

Na przykład, jeśli zdeponujesz 1 Bitcoin w Celsius Network na 12 miesięcy, będzie to równoznaczne z odsetkami w wysokości 7,32 USD tygodniowo, co daje łącznie 380,88 USD na rok. Jeśli zdecydujesz się na wypłatę w natywnym tokenie Celsius Network, stawka jest wyższa o 35%.

5. Binance

Binance to jedna z najlepszych giełd handlu kryptowalutami na świecie, która oferuje coś zarówno inwestorom kryptowalutowym, HODL’om, jak i handlowcom. Często jest uważany za plik wiodąca na świecie giełda kryptowalut który zapewnia platformę internetową, która wypełnia lukę między tradycyjnymi pieniędzmi fiducjarnymi a kryptowalutami poprzez innowacyjną, bogatą w funkcje usługę.

Odwiedź Binance

Chociaż platforma jest dobrze znana z oferowania innowacyjnych produktów handlowych, handlu altcoinami i nowych funkcji, zespół niedawno wprowadził sposób na zainteresowanie Binance, wprowadzając “ Binance Savings ”.

Binance Savings

Konto Binance Savings pozwala na powiększanie bogactwa poprzez gromadzenie odsetek od kryptowalut przechowywanych w portfelu chłodni przez platformę. Zasadniczo jesteś pożyczanie aktywów inwestorom na platformie, i płacą ci odsetki w zamian za pożyczenie twoich funduszy.

Konto oszczędnościowo-odsetkowe Binance obsługuje szeroką gamę opcji pożyczkowych, w tym główne cyfrowe monety walutowe, takie jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance USD (BUSD), Tether (USDT) i inne.

konto oszczędnościowe

Użytkownicy mogą wybierać spośród Stała wpłata lub Elastyczny depozyt który zapewnia nieco inne stopy procentowe, jak pokazano poniżej. Elastyczny depozyt umożliwia wypłatę środków w dowolnym momencie ze zmiennym oprocentowaniem. Ten rodzaj konta odsetkowego spodoba się handlowcom, którzy chcą zarabiać na swoim portfelu kryptowalut, czekając na konfigurację handlu.

6. Gemini

Gemini to prywatna firma powiernicza z Nowego Jorku założona w 2014 roku przez Camerona i Tylera Winklevossów, powszechnie znany jako "Bliźniaki Winklevoss". Firma zapewnia legalną wymianę kryptowalut i niedawno uruchomiła Gemini Earn, aby umożliwić swoim klientom zarabiać pasywnie na zasobach przechowywanych na platformie.

Gemini zarabiają

Gemini jest wysoko ceniona jako bezpieczna platforma handlowa i zapewnia możliwość pracy dla swoich użytkowników kryptowalut ze składanymi stopami procentowymi do 7,4% RRSO. Program Gemini Earn jest dostępny dla Tylko klienci z USA i dostępne we wszystkich stanach. Gemini zapewnia elastyczność przenoszenia aktywów kryptograficznych na platformę handlową (z zainteresowaniem) i odwrotnie.

W przeciwieństwie do innych platform wymienionych w tym artykule, Gemini Earn uprościło interfejs użytkownika dzięki rozszerzeniu prosty kalkulator odsetek. Rozwijane menu pokazuje wszystkie obsługiwane monety, szacowaną stopę procentową i oblicza dochody odsetkowe projektu w okresie 1-4 lat.

gemini zarabia na odsetkach filecoin

Często Zadawane Pytania

Czy interesujesz się kryptowalutą??

Kryptowaluta właściciele mogą otrzymywać odsetki wypłacane za Bitcoin, Ethereum, Tether i inne aktywa cyfrowe, wpłacając środki na stronę internetową, która oferuje rachunki pożyczkowe i odsetkowe rachunki oszczędnościowe. Witryny takie jak BlockFi zachęcają właścicieli do rezygnacji z własności swoich aktywów poprzez przechowywanie ich na platformie. W zamian właściciele są wynagradzani odsetkami, które można wycofać z początkowych nakładów.

Czy można bezpiecznie zarabiać odsetki od kryptowalut??

Platformy rachunków oszczędnościowo-odsetkowych Bitcoin i kryptowaluta, takie jak BlockFi i Nexo używaj bankowych protokołów bezpieczeństwa i środków bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo środków klientów i chronione przed zagrożeniami, takimi jak kradzież online i hakerzy.

Czy Bitcoin płaci codzienne odsetki?

Platformy pożyczkowe i kryptowalutowe, takie jak Nexo i BlockFi płacą codzienne odsetki od aktywów kryptowalut przechowywanych na ich platformie, takich jak Bitcoin i stablecoiny. Kwota naliczonych odsetek powiększa się codziennie, zwiększając rentowność i zwrot dla inwestorów.

Czy powinienem zainwestować Bitcoin, aby zarobić na odsetkach?

Platformy odsetkowe kryptowalut to popularny sposób na uzyskanie dodatkowego dochodu. Platformy pożyczkowe mogą oferować atrakcyjne stopy procentowe sięgające nawet 12% RRSO na kryptowalutach, co jest znacznie wyższe niż w tradycyjnym banku. Decyzja o zarabianiu odsetek na bitcoinie sprowadza się do tolerancji na ryzyko. W przypadku każdej inwestycji dobrym pomysłem jest posiadanie dobrze zbilansowanego portfela kryptowalut i nie wkładanie wszystkich jajek do jednego koszyka, aby zmniejszyć ekspozycję na wydarzenia pozostające poza kontrolą inwestorów.

Czy Nexo to dobra inwestycja?

Inwestorzy i handlowcy, którzy są właścicielami Bitcoin i innych aktywów kryptowalutowych w swoim portfelu, mogą wykorzystać usługi Nexo do uzyskują wyższy zwrot z inwestycji dzięki naliczaniu odsetek w miarę upływu czasu. Często jest postrzegany jako ekwiwalent dywidendy na akcjach w celu uzyskania dochodu pasywnego, niezależnie od tego, czy podkreślany składnik aktywów zyskuje na wartości, czy nie.

Ile powinienem zainwestować w Bitcoin & Kryptowalutowe konta oszczędnościowe na odsetki

jednak użytkownicy nie mają dostępu do kluczy prywatnych, gdy Bitcoin zostanie przeniesiony na platformy w celu uzyskania odsetek. Złota zasada inwestowania brzmi: nigdy nie inwestuj więcej, niż możesz stracić. Ta sama zasada dotyczy rachunków oszczędnościowych Bitcoin i kryptowalut.

Wniosek

Inwestorzy kryptowalut mogą teraz zwiększać swoje bogactwo, korzystając z platform pożyczek kryptograficznych, aby zarabiać bierne odsetki od swoich zasobów Bitcoin, kryptowalut i stablecoinów. Długoterminowi entuzjaści kryptowalut, którzy trzymali swoje aktywa cyfrowe, mają teraz możliwość generowania dodatkowych zysków bez sprzedaży lub likwidacji swojego portfela.

Mamy nadzieję, że ten artykuł w najlepszych witrynach, w którym można uzyskać odsetki od kryptowalut, okazał się przydatny. Jeśli czujesz się komfortowo przenosząc krypto z portfela sprzętowego do usługi pożyczkowej online, nie będziesz rozczarowany odsetkami składanymi, które możesz zgromadzić za pomocą tych platform. Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów na zarobienie darmowego krypto.

Polub ten post? Nie zapomnij go udostępnić!

Może Cię również zainteresować:

  • Recenzja Lolli – czy to legalne? Jak zarobić DARMOWE Bitcoiny
  • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
  • Jak kupować bitcoiny za pomocą kart podarunkowych Amazon – bardzo łatwe
  • Recenzja Shrimpy: Automatycznie zrównoważyć swój portfel kryptograficzny
  • Recenzja Instars: czy to jest legalne? Jak zarobić DARMOWE krypto

Zrzeczenie się: Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych informacji w tym artykule, osoby fizyczne powinny zawsze odwiedzać witrynę internetową, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami o produktach i stopach procentowych, które często się zmieniają..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me