Blockchain teknolojisinin popülaritesi arttıkça, blockchain geliştiricilerine olan talep de artıyor. Bu makale, blockchain geliştirici maaşı ve zamanla nasıl arttığı hakkında net bir fikir sunuyor..

Blockchain geliştirici maaşı kademeli olarak artıyor ve tüm zamanların en yüksek maaşlarından biri haline geliyor! Tipik olarak, blockchain teknolojisinin yükselişiyle, birçok iş fırsatı yakında piyasayı ele geçiriyor. Şimdi, orada yetenekli profesyoneller arayan tüm kurumsal şirketler de yüksek miktarda maaş ödemeye istekli..

Bu nedenle, en çok istenen iş pozisyonlarından biri olan blockchain geliştiricisi, aynı zamanda mükemmel bir blockchain geliştirici maaşı ile birlikte geliyor..

Bununla birlikte, şirketten şirkete blockchain geliştirici maaşı miktarını kontrol eden bazı belirli faktörler vardır. Bu mesleğe gitmenin faydalarını bilmek istiyorsanız, o zaman şanslısınız. Bugün, blockchain geliştirici maaşının miktarını belirleyen faktörleri ve senaryoları anlayacaksınız.


Ayrıca, yüksek ücretli geliştirici işlerine nasıl gidebileceğinize dair bazı ipuçları da alacaksınız.

Şimdi kayıt: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı (CEBP)

Contents

Bir Blockchain Geliştiricisinin Maaş Aralığı Nedir??

CV’nizi yüksek ücretli blockchain geliştirici maaşı için nasıl geliştirebileceğinize geçmeden önce, aralığın tipik olduğu hakkında konuşalım..

Gerçekte, blockchain tabanlı yeteneklere olan talep artmaya devam ediyor. Dahası, yüksek maaş aralığına da doğrudan katkıda bulunuyor. Tipik olarak, ortalama blockchain teslimi her yıl 150.000 ila 175.000 $ arasındadır.!

Öte yandan, tipik bir yazılım mühendisi her yıl 137 bin dolar alıyor gibi görünüyor. Yani, blockchain geliştirici maaşının ortalama bir yazılım mühendisi veya geliştiricisinden çok daha yüksek olduğunu görüyorsunuz..

Piyasada deneyimliyseniz ve daha yüksek bir talebiniz varsa, her yıl 200.000 $ ‘a kadar kazanabilirsiniz.!

Aşağıdaki tablodan alana göre blok zinciri geliştirici maaşının nasıl değiştiğini kontrol edebilirsiniz..

AreaBlockchain Geliştirici Maaşı
SF Körfez Bölgesi 168.248 ABD doları
New York 161.862 ABD doları
San Diego 158.333 ABD doları
Seattle 154.241 ABD doları
Boston 153.933 ABD doları
Los Angeles 152.045 ABD doları
Philadelphia 150.000 $
Washington DC. 149.956 ABD doları
Austin 147.421 $
Dallas / Ft Worth 142.800 ABD doları
Atlanta 141.666 ABD doları
Denver 132.500 ABD doları
Chicago 127.769 ABD doları
Londra 113.368 $ (81.414 £)
Toronto 96.540 $ (122.964 C $)
Fransa 72.281 ABD doları (59.875 €)

Kaynak: İşe alındı

Gördüğünüz gibi, ortalama maksimum blockchain geliştirici maaşı San Francisco’da görünüyor. Ancak, çoğu şirket yalnızca ortalama bir rakam olduğu için bundan daha fazlasını ödeyebilir.

Uzmanlıklar: Belirli Blockchain Platform Uzmanı

Öte yandan, belirli bir blockchain platformu uzmanı daha fazla maaş bile alabilir. Örneğin, Ethereum veya Hyperledger blockchain geliştiricileri, diğer platform uzmanlarından daha yüksek blockchain geliştirici maaşı alabilir..

Aşağıya bir göz atın –

KonumDüşük UçYüksek MaliyetOrtalama Maaş
BİZE. 80.000 $ 180.000 $ 127.500 ABD doları
Asya 100.000 $ 150.000 $ 125.000 $
Uzaktan kumanda 100.000 $ 200.000 $ 145.000 $

Kaynak: cryptocurrencyjobs.co

Yani, sadece konuma ve ayrıca uzmanlığa bağlı olarak geliştirici maaş aralığının değişeceğini görebilirsiniz. Burada, blok zinciri uzak işleri, dış kaynak kullanımı veya evden çalışma sunan şirketlere atıfta bulunur..

Daha fazla oku:Blockchain Geliştirici İşi Nasıl Kazanılır??

Blockchain Geliştirici Maaşını Etkileyen Faktörler?

Blockchain geliştirici maaşınızı kolayca etkileyebilecek belirli faktörler vardır. Dahası, bu faktörler son derece önemlidir çünkü onları biliyorsanız, gelecekteki kariyer yolunuz için de kolayca strateji oluşturabilirsiniz. Bunlar –

iş konumu

İş konumu, yüksek bir blockchain geliştirici maaşı için en önemli faktörlerden biridir. Gerçekte, konum teknoloji dostu veya gelişmiş değilse, çoğunlukla blockchain geliştirici maaşları düşüktür..

Bu nedenle, niteliklerinizin daha fazla ortaya çıkacağı bir yere taşınmak ilk aramanız olmalıdır..

Genellikle Avrupa’da blockchain ihtiyacı hala pek çok yerde yüksek değil. Sonuç olarak, blockchain geliştirici maaşları, Asya veya ABD konumlarına kıyasla o kadar yüksek değil.

Umarım yakın gelecekte, her konum blockchain’i takdir edecekse, maaş miktarı da artacaktır..

KonumDüşük UçYüksek MaliyetOrtalama Maaş
BİZE. 70.000 $ 200.000 $ 136.000 $

Asya 60.000 $ 120.000 $ 87.500 ABD doları
Avrupa 55.000 $ 91.000 $ 73.300 ABD doları
Uzaktan kumanda 70.000 $ 200.000 $ 123.750 ABD doları

Kaynak: cryptocurrencyjobs.co

Gördüğünüz gibi, bir blockchain geliştiricisinin genel maaş aralığı, konuma göre önemli ölçüde değişebilir..

Deneyim Önemlidir

Şey, şok edici değil. Gerçekte, tecrübe açıkça önemlidir ve çok önemlidir. Dahası, halihazırda birden fazla blockchain projesi üzerinde çalıştıysanız, yakışıklı bir blockchain geliştirici maaşı almayı bekleyebilirsiniz..

Öte yandan, blockchain’in nasıl geliştirileceğini yakın zamanda öğrenen yeni başlayanlar, başlangıçta düşük maaşlar alacaklar. Belirli blockchain projelerinde veya yüksek değerli şirketlerde çalışmaya başladığınızda talebiniz artmaya başlayacaktır..

Kıdem

Çoğu durumda kıdemlilik, ne kadar maaş alacağınızı etkiler. Gerçekte, ne kadar çok deneyim kazanırsanız, o kadar çok kıdemli pozisyonlara gidebilirsiniz. Burada kıdem, yaşa değil şirketinizin sıralamasına bağlıdır..

Dahası, sıralama ne kadar yüksekse, geliştirici o kadar deneyimli ve bilgili olur. Bu nedenle, onların astlarından daha fazla maaş almaları oldukça normaldir. Dolayısıyla, kıdemli bir pozisyona terfi ettiğinizde kesinlikle daha fazla ödeme bekleyebilirsiniz..

Şirket Profili

Blockchain geliştirici maaşlarını etkileyen bir başka büyük faktör de şirket profilidir. Eğer sadece yeni başlayanlar için gidiyorsanız, işlerinin başında size bu kadar fazla ödeme teklif edemezler. Ancak hedefiniz yüksek profilli işletmelerse, o zaman ciddi bir miktar almayı bekleyebilirsiniz..

Gerçekte, yüksek profilli işletmeler her zaman blockchain teknolojisine para yatırmaya isteklidir. Bu nedenle, profesyonelleri işe almaya ve karşılığında iyi bir maaş ödemeye isteklidirler..

Çalışan Kıtlığı

Ayrıca, çalışan kıtlığı, şirketlerin blockchain geliştirici maaşlarını atama şeklini etkileyebilir. Blockchain yeni bir teknoloji olduğundan, kavramları tam olarak anlayacak çok fazla profesyonel yok. Sonuç olarak, çalışanlara her zaman kalıcı bir ihtiyaç vardır.

Böylece maaş aralığı da buna bağlı olarak yükselmeye devam ediyor. Dahası, herhangi bir yerde çalışan kıtlığı yoksa maaş da düşebilir. Yani, blok zinciri geliştirmeyi yeni öğrenmiş olsanız bile, yine de iyi bir maaş alabilirsiniz..

Daha fazla oku:Nasıl Blockchain Geliştiricisi Olunur??

Blockchain Sertifikaları Daha Yüksek Blockchain Geliştirici Maaşı Sağlıyor

Sertifikalı bir blockchain geliştiricisi, blockchain geliştirici kurslarını tamamlamayan birine kıyasla her zaman daha fazla maaş alır. Neden? Pekala, bu alanda yeni başlayan biriyseniz, bir sertifika gerçek uzmanlığınızı gerçekten gösterebilir..

Böylelikle daha fazla teklif alacak ve işletmelerde daha kazançlı pozisyonlar elde edeceksiniz. Bu nedenle, kariyer yolunuzun en başında sertifikalı bir blockchain geliştiricisi olmayı düşünmelisiniz. Blockchain’de harika bir kariyere sahip olmanın kapsamı sadece zamanla artıyor.

Herhangi bir kıdemli geliştirici de sertifika almalıdır.

Maaşınızı Nasıl Arttırabilirsiniz??

Blockchain geliştirici maaşınızı artırmak, başlangıçta zor bir görev gibi görünebilir. Ancak en iyi blockchain becerileri üzerinde çalışmaya başladığınızda, yüksek blockchain geliştirici maaşları için teklifler alacaksınız. Bu nedenle, hayalinizdeki işe kolayca ulaşmanıza yardımcı olacak bir işaretçi listesi hazırladım..

Blockchain Geliştirici Maaşı

Kurumsal İşletme ve Teknolojide Kalibre Sahibi

Biliyorsunuz, yüksek bir blockchain geliştirici maaşı almak istiyorsanız, o zaman kesinlikle kurumsal iş becerileriniz üzerinde çalışmalısınız. Gerçekte, hem kurumsal işi hem de kurumsal teknoloji için blockchain’i nasıl birleştireceğini bilen yalnızca bir avuç profesyonel var..

Bunu yapmakta uzman olduğunuzu gösterebilirseniz, kesinlikle yüksek bir blockchain geliştirici maaşı alma şansınızı artıracaksınız..

Derece Alın

Diploma almak muhtemelen özgeçmişinizi zenginleştirmenin harika bir yoludur. Bilgisayar Mühendisliği alanında lisans derecesini tamamlamaya veya en azından Diploma almaya çalışmalısınız. Gerçekte, ne kadar uzman olursanız olun, büyük şirketler geçerli bir geçmişe sahip birini işe almak ister..

Muazzam Deneyim Alın

Tecrübe, tecrübe ve tecrübe! Özgeçmişinizde blockchain teknolojisi üzerinde çalışma konusunda sağlam bir geçmişe sahip olmanız dışında daha çekici bir şey yoktur..

Bu nedenle, yapmanız gereken ilk şey, ağınızı yavaşça oluşturmak ve iyi bir blockchain geliştirici maaşı almak için yüksek dereceli blockchain projeleri üzerinde çalışmaktır..

Çeşitli Programlama Dillerinde Uzman Olun

Blok zinciri geliştirmede programlama dilleri çok önemlidir. Bu nedenle, ne kadar çok programlama diline sahip olursanız, blockchain geliştirici maaşınız o kadar fazla olacaktır..

DAML, C ++, Solidity, Java, Python vb. Gibi yeni bir programlama dili öğrenmek için boş zamanınızı kullanın.

Know-How Değeri İletilir

Tamam, blockchain’in nasıl geliştirileceğini biliyorsunuz, ancak fikirlerinizi gerçekten paydaşlarınıza uygun şekilde yapabilir misiniz? O kadar vokal değilseniz, o zaman üzerinde çalışmaya başlayın. Meslektaşlarınıza ve müşterilerinize değer katmayı bildiğinizden emin olun..

Gerçekte, bu ilgi odağı size odaklayacak ve yakında yüksek blok zincir maaşlı iş teklifleri alacaksınız..

Tam Blockchain Kursları

Blockchain geliştirici maaşları, herhangi bir blockchain kursunu tamamlayıp tamamlamadığınıza da bağlı olabilir. CV’nizi zenginleştirmenin ve görüşmecileri memnun etmenin harika bir yoludur..

Farklı Blockchain Platformlarını İnceleyin

Farklı blockchain platformlarının nasıl çalıştığını hala anlamadıysanız, bu düşük blockchain maaşınızın nedeni olabilir. Gerçekte, artık ikisinden birini bilmek yeterli değil. Bu nedenle, piyasadaki mevcut tüm popüler olanlara odaklandığınızdan emin olun..

Kurumsal İş Süreçlerinde Yeterli Olun

İşletmelerin nasıl çalıştığını veya gelir elde ettiğini bilmiyor musunuz? O zaman hemen onlar hakkında bilgi edinmeye başlayın! Bu bilgi olmadan değerinizi artıramazsınız.

Stratejik Olarak Blockchain Yol Haritaları Oluşturmayı Öğrenin

Bir sorunu ne kadar hızlı ve stratejik bir şekilde çözerseniz, şirketiniz ve konumunuz için o kadar iyidir. Ayrıca, şirketinize göre blok zinciri yol haritaları oluşturmayı öğrenmeli ve onu benzersiz kılmalısınız..

Aslında kalabalığın arasından sıyrılmak için harika bir yol.

Her neyse, bu nasıl blockchain geliştirici olunur kılavuzundaki bir sonraki beceriye göz atalım..

Blockchain Ekosistemleri ve Standartları Uzmanı Olun

Gördüğünüz gibi, standartlar ve ekosistemler konusunda uzman olmaktan başka seçenek yok. Gerçekte, blockchain birçok farklı ekosisteme sahiptir. Dahası, onları nasıl yeniden oluşturacağınızı bilmek sadece özgeçmişinizi zenginleştirecektir..

İşlem Yapılabilir Şablonları veya Araçları Kullanmayı Öğrenin

Eyleme geçirilebilir şablonlar veya araçlar, bir projeyi normalden çok daha hızlı bitirmeye yardımcı olur. Sonuç olarak, birden fazla projeyi üstlenebilir ve kısa bir süre içinde blok zinciri uygulayabilirsiniz. Yani, geri dönüş süreniz değişecek ve yüksek bir blockchain geliştirici maaşı alacaksınız..

Kurumsal Blok Zinciri Sertifikası Alın

Sertifikalı bir blockchain geliştiricisi olmanın maaş beklentilerinizi gerçekten artırabileceğini biliyorsunuz. Gerçekte, işletmeler genellikle pozisyonda işe almak için uygun sertifikaları ararlar..

Blockchain ile ilgili bir sertifika aldığınızdan emin olun. 101 Blockchains Academy’deki kurslarımıza ve sertifikalarımıza hemen göz atın!

Geliştirici Kariyer Yolunuz için Blockchain Kursları

Premium blockchain geliştirici kurslarımızı kullanarak becerilerinizi yakında geliştirebilirsiniz. Sonuç olarak, yüksek bir blockchain geliştirici maaş pozisyon teklifi alacaksınız. Yenilikçi projeler oluşturmak için talimatlarımızı takip ettiğinizden ve bilgi tabanınızı kullandığınızdan emin olun..

Her neyse, şu anda sizin için dört farklı kursumuz var. Bunlar –

Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı

Genel Bakış

Bu, sertifikalı bir blockchain geliştiricisi olmanıza yardımcı olacak blockchain geliştirici kurslarımızdan biridir. Dahası, kurumsal blockchain kursunu bitirdikten sonra, nasıl bir blockchain geliştiricisi olacağınızı bileceksiniz..

Her neyse, ilk başta kursumuz temel bilgilerle başlayacak. Yani, teknolojinin kendisi hakkında her şeyi biliyorsunuz. Daha sonra, birçok şirketin şu anda işletmelerinde kullandığı belirli platformlara geçeceğiz..

Bu kurs kesinlikle mükemmeliyetçi olmak için eğitmenize yardımcı olacaktır ve daha sonra yüksek bir blockchain geliştirici maaşına geçebilirsiniz..

Ders Kapsamı Ne Olacak?

Blockchain Teknolojisine Giriş

 • Blockchain’in temel unsurları
 • Blockchain nasıl bloklar oluşturur?
 • Farklı blok zinciri türleri – özel ve genel
 • Akıllı sözleşme temelleri
 • İşin kanıtı

Şu Anda Popüler Kurumsal Blok Zinciri Platformlarının İncelenmesi

 • Hyperledger Kumaş
 • Ethereum
 • Corda

Blockchain Ticaret Finansmanını Nasıl Etkiliyor?

 • Ticaret finansmanı endüstrisindeki mevcut blockchain projeleri
 • Kurumsal platform Ripple’ın temelleri
 • Kripto para birimleri ve kripto Varlıkları nedir?

Kurumsal Sektörün Kullandığı Blockchain Uygulamaları

 • Tedarik zinciri yönetiminde blockchain
 • Çeşitli alanlarda blockchain kullanan tedarik zinciri
 • Tedarik zinciri endüstrilerinde blockchain dijital dönüşümü

Blockchain Kullanım Durumları

 • Her sektör için blok zinciri kullanım durumlarının listesi

Bu kurs ayrıca sizin için diğer özel bonus materyalleri de içerir!

Şimdi kayıt:Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı (CEBP)

Kurumsal Blok Zincirler ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Genel Bakış

Tedarik zinciri endüstrileri için blok zincirinde yüksek bir blockchain geliştirici maaşı olan bir iş bulmak istiyorsanız, bu kurs bunun için mükemmel bir seçimdir. Nitekim, kursu bitirdikten sonra, bu sektörde iş süreçlerinin nasıl işlediğini bileceksiniz..

Dahası, bilgi tabanınızı kendinize başka bir yenilikçi çözüm oluşturmak için nasıl kullanacağınızı bileceksiniz..

Gerçekte, kursumuzun herhangi bir şirkette bu yüksek blok zinciri geliştirici maaş pozisyonunu elde etmenize yardımcı olmaktan fazlası olduğunu garanti edebiliriz..

Tek yapmanız gereken yolu takip etmek. Bu derste, tedarik zinciri yönetiminin nasıl çalıştığına, sorunlara, nasıl değer yaratabileceğinize ve blok zinciri kullanmanın nasıl yardımcı olacağına odaklanacağız..

Dahası, bu sektörde nasıl bir blockchain geliştiricisi olunacağını da ele alacağız..

Ders Kapsamı Ne Olacak?

Tedarik Zinciri Yönetimi Süreci

 • Tedarik zinciri uygun tanımı
 • Bir tedarik zinciri yöneticisinin sorumlulukları

Tedarik Zinciri Yönetiminde Değer Yaratma Nasıl Çalışır?

 • İşletme sermayenizi kurumsal değerle eşleştirmek
 • Tedarik zinciri yönetimi modellerinizi değerlendirmek için ekonomik katma değer (EVA) modelini kullanma
 • İşletme sermayesi ve tedarik zinciri yönetimi birlikte nasıl çalışır?

Tedarik Zincirinde Blockchain Kullanmanın Gerçek Dünyadaki Faydaları

 • Blockchain bu sektörü nasıl etkiliyor?
 • Tedarik zinciri platformları blok zincirini düzenli olarak nasıl kullanıyor?

Blockchain Çözümlerinizi Tedarik Zinciri Endüstrisinde Uygulamak

 • Tedarik zinciri endüstrileri için blok zinciri geliştirmeyi öğrenmenize yardımcı oluyoruz

Bu kurs ayrıca sizin için diğer özel bonus materyalleri de içerir!

Şimdi kayıt:Kurumsal Blok Zincirleri ve Tedarik Zinciri Yönetimi Kursu

Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı

Genel Bakış

Bu kurs, ticaret finansmanında blockchain ile ilgili en önemli derslerin tümünü kapsayacaktır. Öncelikle ticaret finansmanının çeşitli unsurlarını kapsayarak başlayacaktır. Daha sonra ticaret finansmanı sektörünün her gün karşılaştığı sorunlara geçecek..

Daha sonra, bu sorunlara gerçekten odaklanmak ve uygun şekilde çözmek için blockchain’i nasıl kullanabileceğinize odaklanacağız..

Her neyse, şirketlerin teknolojiyi nasıl kullandığını öğrenmenize yardımcı olmak için popüler girişimleri de ele alacağız. Gerçekte, bu dersler geliştirdiğiniz beceriye mükemmel bir şekilde uyuyor. Dolayısıyla, ticaret finansmanı blok zinciri endüstrisinde iyi miktarda blok zinciri geliştirici maaşı bekleyebilirsiniz..

Ders Kapsamı Ne Olacak?

Ticaret Finansmanı Endüstrilerinin temeli

 • Ticaret finansmanının temel unsurları
 • Ticaret finansmanı endüstrilerinin düzenli olarak karşılaştığı başlıca sorunlar

Blockchain Ticaret Finansmanı Sürecini Nasıl Etkiler?

 • Ticaret finansmanı sürecinde Blockchain’in faydaları
 • Blockchain ticaret finansmanı girişimlerine ilişkin içgörü
 • Ticarette blockchain platformlarının diseksiyonu

Ticaret Finansmanı İçin Gerçek Dünyadan Blockchain Örnekleri

 • Konşimento (BoL)
 • Sınır ötesi ödemeler
 • Akreditif (LC)

Blockchain Kullanan Çeşitli Ticari Finans Platformları

 • Marco Polo
 • Ticaret
 • Kontur
 • TradeLens

Ticaret Finansmanında Yüksek Profilli Blockchain Gelişmeleri

 • TradeTrust
 • Dijital Standartlar Girişimi

Şimdi kayıt:Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı Kursu

Kurumsal Blok Zincirleri Şablonları

Geliştirme deneyiminizde, süreci tipikten daha hızlı hale getirmek için araçlar kullanmış olabilirsiniz. Bu nedenle, blok zincirini daha hızlı geliştirmenize yardımcı olmak için, eyleme geçirilebilir şablonlarımızla buradayız. Bu şablonlar, işleri daha hızlı halletmenize yardımcı olur.

Blok zinciri geliştirmeyi yeni öğrendiyseniz, stratejik becerilerinizi geliştirmek için şablonlarımızı kullanın..

Şablon Listesi

 • Blockchain’e ihtiyacınız var mı? – Bu şablon, şirketinizin blockchain’e ihtiyacı olup olmadığını anlamanıza yardımcı olmak için burada. Sırf diğer şirketlerin uyguluyor olması, sizin şirketinizin de yapması gerektiği anlamına gelmez. Bu nedenle, onu öğrenmek için bu şablonu kullanmalısınız.
 • Blockchain Proje Hazırlığı – Bu şablon, projenizin ne zaman hazır olacağına karar vermenize yardımcı olmak için burada. Dahası, bu aracı blok zinciri stratejilerinin kilidini açmak ve çözümünüzü ne zaman pazarlayacağınıza karar vermek için kullanabilirsiniz..
 • Kurumsal Bir Blok Zinciri Çözümü Sunma – Blok zinciri yenilikçi fikirlerinizi potansiyel müşterilere veya paydaşlara sunmak için bu şablonu kullanabilirsiniz. Gerçekte, birçok geliştiricinin projeleri yönetmesi gerekebilir ve bu, uygun bir sunum gerektirir..
 • Tedarik Zinciri İşletme Vs. Haritalama Kurumsal Blok Zinciri – Bu, tedarik zinciri modelinizin hangi bölümünün blockchain’e ihtiyacı olduğunu size bildirecektir. Yani, blockchain’i yalnızca bu parçalara değiştirebilir veya entegre edebilirsiniz..

Bu kurs ayrıca sizin için diğer özel bonus materyalleri de içerir!

Şimdi kayıt:Kurumsal Blok Zincirleri Şablonları

Blockchain Geliştirici Kurslarımızla Maaşınızı Arttırın

Gerçekte, geliştirici kariyer yolunuzda size rehberlik edecek bir dizi blok zinciri kursu sunuyoruz. Blockchain geliştirici kurslarının gerçekten ne kadar önemli olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, iyi maaşlı bir işe girmenize yardımcı olmak için en yüksek kalitede kurslar sunuyoruz.

Gerçekte, bu kurslar size kesinlikle kurumsal blockchain ortamları için blockchain çözümlerinin nasıl geliştirileceğini söyleyecektir. Temel olarak, bir blok zinciri çözümü geliştirmeyi bilmek yeterli olmayacak.

Her bir işletmenin nasıl çalıştığı ve onlar için uygun çözümü belirleyeceği konusunda muazzam miktarda bilgiye ihtiyacınız var..

Bu nedenle, diğer tüm sertifika programlarından biraz farklı oldukları için kurslarımızı şiddetle tavsiye edeceğiz..

Nasıl?

İş perspektifinde hem teknolojiye odaklanma eğilimindeyiz. Gerçekte bu, kurumsal işletmelerin arama eğiliminde olduğu bir şeydir..

Ancak, çözümleriyle işi nasıl büyüteceğini gerçekten bilen pek fazla insan yok.

Bu nedenle, kurslarımız size tamamen yardımcı olmak için buradadır. Dahası, her kursta güncellenmiş dersler sunuyoruz. Böylece, her zaman değişen pazarlarla alakalı kalacaksınız. Kurslarımızı tamamlasanız bile bizden düzenli güncellemeler alacaksınız..

Sonunda

Blockchain geliştirici işi, sunduğu finansal menkul kıymetlerle harika bir kariyer seçimidir. Şu anda talepler yüksek ve mesleki becerilere sahip çok fazla insan yok.

Bu, deneyimlerinizi ve bilgi tabanınızı değiştirmeye başlamanız için mükemmel bir fırsat. Açıkçası, daha fazla deneyim kazandıkça, daha fazla maaş bekleyebilirsiniz. Kısacası, becerileriniz finansal güvenliğinizi sizin için mühürleyecek.

Her neyse, kariyerinize hemen büyük bir destek vermek için Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) kursumuza göz atmayı unutmayın.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me