Günümüzde internette birçok blockchain kursu var. Ama hepsi aynı değeri mi sunuyor? Yoksa herhangi bir değer mi sunuyorlar? Çoğu durumda, bulacağınız çevrimiçi kurslar o kadar yararlı değildir. Zamanınızı ve paranızı alabilirler ama karşılığında size çok az değer sunarlar.

Ancak geniş blok zinciri kursları koleksiyonumuzla, kesinlikle hayatınızın değer paketini alacaksınız. Birincil hedefimiz, sizi blockchain tabanlı projeniz için ihtiyacınız olan tüm gerekli bilgi tabanıyla donatmaktır..

Öyleyse, parlak geleceğiniz için neler sunduğumuza bakalım!

Contents

Nihai Kurs Listemiz


 

Blockchain Üzerine Kurslar: Sunduklarımız

Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı

Kursa Genel Bakış

Blockchain kursları, size rehberlik etmek ve blockchain teknolojisinin gerçekten nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sorun şu ki, birçok kişi blockchain’in kurumsal işletmeleri gerçekten nasıl etkileyebileceğini bilmiyor.

Bu nedenle, onu mevcut herhangi bir iş modeline tam olarak entegre etmek çok daha zor hale geliyor. Bu kursu kullanarak, kurumsal yöneticilerle nasıl etkileşim kurmanız gerektiğini öğreneceksiniz..

Dahası, ihtiyaçlarını nasıl dikkate alacağınızı ve bunu bir çözüm uygulamak için nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz..

Her durumda, blok zinciri kursları her zaman yanınızda. Bu kurs, iş fırsatlarınızı artırmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır..

Her neyse, sorun şu ki, blockchain hakkında bilgi sahibi olan ancak blockchain’in işletmeleri nasıl etkileyebileceğinden yoksun olan çok fazla profesyonel var. Böylelikle, blok zinciri kurslarımız bu ikisini bir araya getirir ve istediğiniz zaman en iyi değeri elde etmenizi sağlar..

 

Kurs Neleri Kapsıyor?

Modül-1: Blockchain Teknolojisinin Temelleri

Blockchain kurslarımızdaki modül, teknolojinin ne olduğunu ve ilk etapta aslında nasıl çalıştığını açıklayacaktır. Dahası, bu teknolojinin farklı unsurları ve bu teknolojinin farklı türleri hakkında da bilgi edineceksiniz..

 

Modül-2: Kurumsal Blok Zinciri Platformları

Blockchain kurslarımızdaki bir sonraki modül, kurumsal blockchain platformları hakkında bilinmesi gereken her şeyi içerecektir..

Gerçekte, kurumsal blok zinciri platformları özellikle kurumsal ortamlar için uygundur, çünkü bunlar çoğunlukla özel veya konsorsiyum blok zinciri türleridir..

Bu nedenle, bunları mevcut çözüme dahil etmek çok daha kolaydır. Her neyse, bu bölüm bu niş içindeki mevcut lider platformları kapsayacak.

 

Modül-3: Ticaret Finansmanında Blockchain

Daha sonra, blockchain rehberindeki kurslarda, ticaret finansmanı endüstrileri hakkında konuşacağımız modül-3 var. Ticaret finansmanı, blockchain’in popüler kullanım örneklerinden biridir ve şu anda yoğun bir şekilde kullanmaktadır..

Dolayısıyla, bu teknolojinin ticaret finansmanındaki etkisini öğrenmek, çıktıyı daha da fazla gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Her neyse, kripto para birimlerinin ve varlıkların temellerini de ele alacağız..

 

Modül-4: Tedarik Zinciri Blok Zinciri Uygulamaları

Tedarik zinciri, blockchain teknolojisinin en popüler pazarlarından biridir. Bu nedenle, bir profesyonel olarak bunu tamamen öğrenmeniz gerekir..

Bu nedenle kurs, bu sektördeki tüm temel bilgileri ve kullanım örneklerini kapsayacaktır..

Dahası, olumlu sonuçlarla blockchain dijital dönüşümünden nasıl geçebileceğinizi de tartışacağız..

 

Modül-5: Blockchain Kullanım Durumları

Bu, blockchain kurslarındaki son modüldür. Bu nedenle, bu kurs yalnızca blockchain’in tüm kullanım durumlarını ele alacaktır..

 

Dahil Malzemeler

 • Saygın sertifika
 • Blockchain uzmanlarıyla röportaj
 • Kişisel rehberlik

Bu kurs hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Buraya Tıkla!

 

Kurumsal Blok Zincirler ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Kursa Genel Bakış

Bu teknolojinin doğası gereği, blockchain ile ilgili derslerin de endüstri odaklı özel dersleri olmalıdır. Bu nedenle, Kurumsal Blok Zincirleri ve Tedarik Zinciri Yönetimi kursumuz yalnızca blok zincirlerinin tedarik zinciri üzerindeki etkisine odaklanmaktadır..

Herhangi bir yazılım tedarikçisi veya danışmanı, blok zinciri teknolojisi kurslarımızdan büyük ölçüde faydalanacaktır. Böylece, elde edersiniz –

 • Tedarik zinciri temellerinin açıklaması
 • Tedarik zinciri nasıl değer yaratacak
 • Tedarik zincirinde blok zinciri kullanmanın farklı gerçek dünya senaryoları
 • Tedarik zinciri müşterileriniz için çözümleri nasıl uygulayabilirsiniz

 

Ders Kapsamı Ne Olacak?

Modül-1: Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri

Kursumuzdaki ilk modül, tüm öğrencilerimizin konuya ilk önce aşina olmalarını sağlayacaktır. Bu sektörde yeni başlayan biriyseniz, bu modül size çok yardımcı olabilir. Genel olarak, blockchain kılavuzundaki kurslarımız, bir tedarik zinciri yöneticisi olarak oynamak zorunda olduğunuz sorumlulukları da inceleyecektir..

 

Modül-2: Tedarik Zinciri Yönetimi Değer Yaratma

Daha sonra kurs, tedarik zincirinin bir işletme ortamında değeri nasıl desteklediğine dair temel bir evrim içerecektir. Bu kılıcı nasıl doğru kullanacağınızı biliyorsanız, gelirinizi hızla artırabilirsiniz..

Böylece katma değerli bir ekonomik model elde edersiniz ve bunu kullanarak SCM’nizin değerini ölçebilirsiniz..

Ayrıca, blockchain teknolojisi ile ilgili kurslar, SCM’nin işletme sermayesini gerçekten nasıl etkilediğini de içerecektir..

 

Modül-3: Blockchain Tedarik Zinciri Kullanım Durumları

Artık SCM sürecini bildiğinize göre, blockchain tedarik zinciri sektöründeki olası kullanım senaryolarına doğru ilerleyeceğiz. Dahası, bu niş içindeki blok zinciri uygulamalarına göre işletmeleri kategorize edecektir..

 

Modül-4: Tedarik Zincirinizde Blockchain Uygulaması

Son modülde, kişisel tedarik zinciri modellerinde blockchain’i nasıl uygulayacağınızı tam olarak anlayacaksınız. Şirketiniz üzerindeki etkisini hesaplamanıza yardımcı olacak bir değerlendirme aracı sunacağız..

 

Bonus: İşlem Yapılabilir Şablon

Temel olarak, tedarik zinciri sürecinin ve kurumsal iş süreçlerinin bir haritasını içerir. Ve size şablonu nasıl kullanacağınızı öğreteceğiz.

 

Dahil Malzemeler

 • Saygın sertifika
 • Blockchain uzmanlarıyla röportaj
 • Kişisel rehberlik

Bu kurs hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Buraya Tıkla!

 

Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı

Kursa Genel Bakış

Kurumsal Blok Zincirleri ve Ticaret Finansmanı, en iyi blok zinciri kurslarımızdan biridir. Gerçekte, ticaret finansmanı endüstrileri dijital dönüşüm yarışında çok geride. Bu nedenle, tüm süreç oldukça zahmetli ve hatalarla doludur.

Böylelikle blockchain, kazançlı özellikleriyle yavaş yavaş etkilemeye başladı. Şimdi, ticaret finansmanındaki en büyük moda sözcüklerden biri.

Buradaki kursumuz daha büyük resme, ticaret finansmanı çözümünüzde blockchain’i nasıl kullanabileceğinize odaklanacaktır..

Dahası, ticaret finansmanı unsurları hakkında bilgi edineceksiniz ve bu size blok zinciri yolculuğunuzda yardımcı olabilir..

Öyleyse, blockchain için en iyi kurslarımızdan birinin neleri kapsayacağına bir göz atalım.!

 

Kurs Neleri Kapsıyor?

Modül-1: Güncel Ticaret Finansmanı Süreçleri

En iyi blockchain kurslarımızdan biri olduğu için, ticaret finansmanı endüstrisinin doğasını belirlemenize yardımcı olmakla başlayacaktır. Ayrıca, temel sorunları öğrenmeden, blockchain’in bu sektörü nasıl olumlu etkileyeceğini de anlayamazsınız..

Yani onlar hakkında da öğreneceksin.

 

Modül-2: Blockchain Ticaret Süreçlerini Nasıl İyileştirebilir?

Blockchain için en iyi kurslarımızdan birindeki ikinci modül, blockchain’in ticaret finansmanını nasıl etkileyeceğini kapsayacak. Dahası, onu nasıl iyileştirebileceğine ve tüm sorunlardan nasıl kurtulabileceğine odaklanacaktır..

Daha sonra, bu nişte son girişimleri ve bu modellerin nasıl çalıştığını ve dünya iş dünyasının tipik yöntemlerini değiştirdiğini göreceksiniz..

Ayrıca kurs, ticaret finansmanı çözümleri için uygun olan mevcut platformları da kapsayacaktır..

 

Modül-3: Ticaret Finansmanı Kullanım Durumlarında Blockchain

Bir sonraki modül, Konşimento, Kredi Mektubu vb. Gibi ticaret finansmanının farklı unsurları hakkındaki dersleri kapsayacaktır. Dahası, blok zincirinin bunları ayrı ayrı ve toplu olarak nasıl etkileyeceğini ele alacaktır. Böylece, stratejinizden yararlanma konusunda genel bir fikir edinirsiniz..

 

Modül-4: Ticaret Finansmanında Blockchain Platformları

Son modülden sonra bu niş içindeki mevcut platformları öğrenmeye hazırsınız. Pratik olarak, bunlar ticaret finansmanı endüstrileri için blockchain uygulamaları veya platformlarıdır. Gerçekte, kurumsal şirketlerin çoğu bunları zaten kullanıyor ve büyük iyileştirmeler görüyor..

 

Modül-5: Ticaret Finansmanı ve Blockchain Alanındaki Son Gelişmeler

Blockchain için en iyi kurslarımızdan birinin son bölümünde, ticaret finansmanı endüstrilerini çalıştırmak için farklı blok zinciri mimarilerini uyumlu hale getiren girişimlere odaklanacağız. Gerçekte, bu tesisler genel sistemi dijitalleştirmede sert önlemler almaktan sorumludur..

Bu kurs hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Buraya Tıkla!

 

Kurumsal Blok Zinciri Şablonları

Şablonlara Genel Bakış

Öğrencilerimizin değişen pazarlarda parlamalarına yardımcı olmak için her zaman hevesliyiz. Durum değişmeye devam ederken, sorunları tamamen bozmadan işinize devam etmek son derece zordur. Ancak karışımdaki blockchain ile artık mümkün.

Bu nedenle, denemeniz için kazançlı şablonlar sunuyoruz. Gerçekte, tüm şablonları muazzam miktarda pazar araştırmasına dayalı olarak ve şirket içi uzman ekiplerle oluşturduk..

Dolayısıyla, şablonlarımız her zaman piyasadaki tüm ücretsiz olanları aşacaktır..

 

Neleri Kapsayacak?

Blockchain’e İhtiyacınız Var mı?

Bu, blockchain teknolojisine ihtiyacınız olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacak bir şablondur. Temel olarak, kurumsal profesyoneller, aramayı yapıp yapmamaları konusunda karar vermekte zorlanırlar. Böylelikle basit aracımızı kullanarak, şirketinizin blockchain’e ihtiyacı olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz..

İhtiyaç duymuyorsa, aracımız size bunu da bildirecektir..

 

Blockchain Proje Hazırlığı

Sonraki şablon, temelde çözümünüzün kullanıma sunulmaya hazır olup olmadığını size bildirmek içindir. Temel olarak, blockchain çözümleri veya projeleri hazırlanmadan önce birkaç geliştirme aşamasından geçmelidir. Ancak, tüm ihtiyaçları karşılamadan ürünü piyasaya sürerseniz, size o kadar da fayda sağlamaz.

Bu durumda aracımız, projemizin resmi lansman için hazır olup olmadığını görmek için kullanabileceğiniz seçimli giriş seçenekleri sunacaktır..

 

Kurumsal Bir Blok Zinciri Projesi Sunma

Bir blockchain projesi hakkında harika bir yenilikçi fikriniz varsa, ancak sunum becerileriniz yoksa, kesinlikle şablonumuzu denemelisiniz. Gerçekte, bu şablon ya da meslektaşlarınıza ya da müşterilerinize değer vermek isteyenler için mükemmel bir şekilde uygundur..

Basit anahatlarımızı kullanarak, tüm teknik terimlerden kurtulabilir ve mesajınızı çok ustaca iletebilirsiniz..

 

Kurumsal Blok Zinciri ve Tedarik Zinciri Süreçleri

Bu araç, özellikle tedarik zinciri yönetimi sektörü içindir. O sektördeyseniz veya o sektörlerde çalışmak istiyorsanız aracımızı kullanmalısınız. Gerçekte, aracımızı kullanarak, şirketinizin tedarik zincirinin hangi bölümlerinin kurumsal blok zinciri öğelerinden yararlanabileceğini görebilirsiniz..

Bu kurs hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Buraya Tıkla!

 

Kurumsal Blok Zincirlerinin Temelleri

Kursa Genel Bakış

Bu, daha basit bir blockchain analojisini kapsayacak ücretsiz blockchain kurslarımızdan biridir. Gerçekte, bu kurs daha çok bir başlangıç ​​kılavuzudur. Dolayısıyla, blockchain hakkında neredeyse sıfır bilginiz varsa, denemelisiniz..

Kurs tamamen ücretsizdir ve bitirdikten sonra bonus materyaller alacaksınız.

 

Ders Kapsamı Ne Olacak?

Ders-1: Blockchain Teknolojisi tam olarak nedir?

İlk ücretsiz blok zinciri kurslarımızda, teknolojinin her yönünü ele alarak başlayacağız. Basit bir ifadeyle, kavramı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için diyagramlar ve basit açıklamalar kullanarak teknolojinin nasıl çalıştığı hakkında konuşacağımız anlamına gelir..

 

Ders-2: Blockchain Terimlerini bilmeli

Temel olarak, bu sefer ücretsiz blockchain kurslarımız, blockchain kariyeriniz için hatırlamanız gereken önemli terimlere odaklanacaktır. Dahası, bu terimler kurumsal ortamda oldukça kullanılmaktadır. Yani, onları bilmek kesinlikle size bir destek verecektir..

Burada, izin verilen blok zinciri, doğrulayıcılar, çift harcama, düğümler vb..

 

Ders-3: Akıllı Sözleşmelerle İlgili Temel Bilgiler

Bu, kursumuzda yalnızca akıllı sözleşmelere odaklanacak harika bir ders. Akıllı sözleşmeler, bir dizi kuralı izleyen ve karşılandıklarında sözleşmeyi yürüten otomatik iş mantığıdır..

Bu nedenle, kurumsal iş amaçları için oldukça önemlidirler. Burada bu özelliğin avantajlarını da ele alacağız..

 

Ders-4: Blockchain Dijital Dönüşümü

Ücretsiz blockchain kurslarımızdaki son bölüm, mükemmel çözümü bulmanızı sağlayacağı için son derece önemlidir..

Gerçekte, blockchain dönüşümünün önde gelen sektörlerini veya dikeylerini bilmeden, bir POC bulmak oldukça zordur..

Böylece, burada size yardımcı olmak için tüm önde gelen sektörleri ele alacağız..

 

Bonus Ders

Öğrencilerimizi her zaman sevdiğimizden ve kurslarımızı kullandıkları için onları takdir etmek istediğimizden, en sonunda size özel bir bonus dersi sunacağız..

 

Dahil Malzemeler

 • Ders Sunumu
 • Çevrimiçi Etkinliklere Katılın
 • Ek Dersler

Bu kurs hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Buraya Tıkla!

 

Kurumsal Blok Zincirine Giriş

Kursa Genel Bakış

Bu, blok zincirinin temelleri hakkında bilgi edinmek için kullanabileceğiniz ücretsiz blok zinciri kurslarımızdan bir diğeridir. Önceki blockchain kursumuza oldukça benzer; ancak, bu daha ayrıntılı odaklıdır.

Bu blockchain kursları ücretsiz kılavuzunda, size blockchain teknolojisinin her ayrıntısını ve bunu dijital dönüşümünüz için nasıl kullanabileceğinizi sunacağız..

Bu nedenle, kursumuza hemen bir şans vermenizi öneririz.!

 

Ders Kapsamı Ne Olacak?

Modül-1: Blockchain Teknolojisi Tam Olarak Nedir??

Blockchain kursları ücretsiz kılavuzumuzdaki ilk modül, blockchain teknolojisinin ne olduğunu size bildirmekle başlayacak. Bu nedenle, bunun hakkında sağlam bir fikriniz olduğunda, tarihe, farklı türlere, faydalara ve çok daha fazlasına doğru ilerleyeceğiz..

 

Modül-2: Önemli Blockchain Terimleri

Temel olarak, bu bölümde, blockchain kursları ücretsiz kılavuzumuz, blockchain kariyeriniz için hatırlamanız gereken önemli terimlere odaklanacaktır. Dahası, bu terimler bir kurumsal ortamda oldukça kullanılıyor.

Bu terimleri öğrenmeden, bu niş içinde iyi bir iş bulmak zor olacak.

Burada, izin verilen blok zinciri, doğrulayıcılar, çift harcama, düğümler vb..

 

Modül-3: Akıllı Sözleşmeler Hakkında Her Şey

Bir sonraki modül akıllı sözleşme temellerini içerecektir. Akıllı sözleşmeler, bir dizi kuralı izleyen ve karşılandıklarında sözleşmeyi yürüten otomatik iş mantığıdır. Böylelikle gördüğünüz gibi kurumsal şirketler bunları çeşitli amaçlarla kullanabilirler..

Adil avantaj paylarıyla, bu sözleşmelerin çok yakında manuel sözleşmeleri geçmesini bekleyebilirsiniz..

Bu nedenle, kurumsal iş amaçları için oldukça önemlidirler. Burada avantajları, dezavantajları, kullanım durumlarını ve daha fazlasını ele alacağız..

 

Modül-4: Blockchain Dijital Dönüşüm

Bu modül, blockchain teknolojisinin popüler dikeylerine ve önde gelen sektörlerine odaklanmaktadır. Böylece, onları öğrendikten sonra, işlerimizi nasıl dönüştüreceğine dair daha geniş bir fikre sahip olacaksınız..

 

Modül-5: Dünyamızı Değiştiren Blockchain

Son modülde kursumuz, dünyayı nasıl tamamen bozmayacağına, bunun yerine onun entegre bir parçası haline nasıl geleceğine odaklanacaktır. Kursun bu bölümünde merkezi olmayan ve merkezi internet, birleşik blok zinciri vb. Konuları bekleyebilirsiniz..

 

Dahil Malzemeler

 • Ders Sunumu
 • Çevrimiçi Etkinliklere Katılın
 • Ek Dersler

Bu kurs hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Buraya Tıkla!

 

Kurumsal Blok Zinciri ve Nesnelerin İnterneti

Kursa Genel Bakış

Bu, şu anda koleksiyonumuzdaki en iyi blockchain kurslarından biridir. Bu derste, blockchain’in nesnelerin internetini hızlı bir şekilde nasıl etkilediğine odaklanacağız. Blok zinciri teknolojisi kurslarımızı bitirdikten sonra, sonucu kesinlikle takdir edeceksiniz..

Kursumuzda, bu iki teknisyenin nasıl yan yana gidebileceğini ve mükemmel ikili olabileceğini de göreceksiniz.!

Son olarak, kursumuz mevcut tüm kullanım örneklerini kapsayacak ve doğru aramayı yapmanıza yardımcı olacaktır..

 

Ders Kapsamı Ne Olacak?

Ders-1: Nesnelerin İnterneti (IoT) Nedir?

Bu kursumuzda, kursumuz sizi Nesnelerin İnterneti’nin temelleri ile tanıştıracak. Yani, acemiyseniz, bu ders sizin için çok önemlidir.

 

Ders-2: IoT’nin Bileşenleri Nelerdir?

İkinci derste, Nesnelerin İnternetinin bileşenlerini tanımlayacağız. Temel olarak, her bir bileşenin nasıl çalıştığını anlayacak ve genel mimariyi oluşturacaksınız.

 

Ders-3: IoT’nin Sorunları Nelerdir?

Artık IoT hakkında bilgi sahibi olduğunuza göre, bu teknolojinin karşılaştığı tüm sorunları vurgulamak için harekete geçeceğiz. Gerçekte, bu teknolojiyi saldırılara karşı savunmasız kılan temel sorunlar..

 

Ders-4: Blockchain IoT’ye Nasıl Yardımcı Olabilir?

Ders 4, blockchain’in nasıl etkileyebileceğini ve daha sonra IoT endüstrilerini temelli iyileştirmeye yardımcı olabileceğini kapsayacak. Ayrıca, faydaları da içerecek.

 

Ders-5: İş Yerinde Blockchain IoT Örnekleri

Sonuncusunda, size gerçek dünya senaryolarında birlikte çalışan bir blok zinciri ve IoT listesi sunacağız..

 

Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Mimarı

Kursa Genel Bakış

Sertifikalı bir blockchain mimarı olmak istiyorsanız, kursumuz tam size göre. Bu, tüm kursu tamamladıktan sonra blockchain sertifikası sunan en iyi blockchain kurslarımızdan biridir..

Gerçekte, blok zinciri teknolojisi kurslarımızın yardımıyla, kurumsal bir ortamda gerçekten parlayabilirsiniz. Kursumuz size bilgi tabanında rehberlik edeceğinden, bir blockchain mimarı olmanız gerekir, kesinlikle hayatta başarılı bir kariyer fırsatı yakalayacaksınız..

 

Ders Kapsamı Ne Olacak?

Modül-1: Blockchain Temelleri

Bu modülde ders, blockchain teknolojisinin temellerine odaklanacaktır. Temel olarak, Blockchain as a Service ile birlikte blockchain’in tüm bileşenlerini öğreneceksiniz..

 

Modül-2: Kurumsal Blok Zincirleri

Bu modül, kurumsal blok zinciri uygulamalarını, geliştirmeyi, güvenliği, mimariyi, kullanım durumlarını ve daha fazlasını kapsayacaktır..

 

Modül-3: Ethereum’a Genel Bakış

Modül, Ethereum blockchain platformunun detaylı analizine odaklanacak. Dahası, Ethereum tabanlı uygulamaları da kapsayacağız.

 

Modül-4: Hyperledger Fabric’e Genel Bakış

Modül, Hyperledger Fabric blockchain platformunun ayrıntılı analizine odaklanacak. Dahası, Hyperledger Fabric’e dayalı uygulamaları ve kullanım durumlarını da ele alacağız..

 

Modül-5: Yetersaya Genel Bakış

Modül, Quorum blockchain platformunun ve popüler kullanım durumlarının ayrıntılı analizine odaklanacak. Ek olarak, bu ikisi arasındaki temel farkları belirtmek için Quorum’u özel Ethereum ile karşılaştıracağız..

 

Modül-6: R3 Corda’ya Genel Bakış

Modül, R3 Corda blockchain platformuyla ilgili her şeyi kapsayacaktır. Ayrıca, popüler kullanım durumlarını ve bunların finans sektörleri üzerindeki etkilerini de ele alacağız.

 

Dahil Malzemeler

 • Saygın sertifika
 • Blockchain uzmanlarıyla röportaj
 • Kişisel rehberlik

 

Kurumsal Blok Zinciri ve Güvenlik

Kursa Genel Bakış

Bu, blockchain için en iyi kurslarımızdan bir diğeri. Bir blockchain projesinde çalışırken, birçoğunuz güvenliğin önemini gözden kaçırabilirsiniz. Bu nedenle, blockchain teknolojisi ile ilgili kurslarımız bunun önemini anlamanıza yardımcı olacaktır..

Dahası, platformunuzu herhangi bir güvenlik açığından nasıl koruyacağınızı da öğreneceksiniz..

 

Ders Kapsamı Ne Olacak?

Modül-1: Blockchain Güvenliğine Giriş

İlk modül, sizi blockchain güvenliğiyle tanıştırmakla başlayacak. Burada, blockchain güvenliğinin nasıl çalıştığını ve genel ekosisteme nasıl fayda sağlayabileceğini tartışacağız..

 

Modül-2: Blockchain Güvenlik Bileşenleri ve Veri Yapıları

Bunda, blockchain güvenliğinin tüm unsurlarını ele alacağız. Dahası, veri yapılarının bir blockchain platformunun güvenliğini nasıl etkileyebileceğini de tartışacağız..

 

Modül-3: Blockchain Kriptografisinin Temelleri

Karma işlevler, açık anahtarlı kriptografi, teknolojinin güvenliği nasıl algıladığına karar veren önemli faktörlerden bazılarıdır. Bu yüzden projelerinizi güvenli bir şekilde geliştirmek için onları öğrenmelisiniz..

 

Modül-4: Akıllı Sözleşme Güvenliği

Burada akıllı sözleşmelerdeki bazı güvenlik açıklarından bahsedeceğiz. Dahası, altta yatan güvenlik açıklarını bulmanıza yardımcı olmak için akıllı sözleşmelerin sızma testini de ele alacağız..

 

Modül-5: Kurumsal Blok Zinciri Platformları

Son olarak, kurs, şirketiniz için en yüksek düzeyde güvenlik sunmaya uygun kurumsal blok zinciri platformlarını kapsayacaktır..

 

Bu Kursları Kimler Almalı?

En iyi blockchain kurslarımızı kimin alması gerektiğini merak ediyor olmalısınız. Aslında kurslarımız, blockchain hakkında bilgi edinmek isteyen herkes içindir. Dahası, kurumsal bir ortamda çalışan herkesin kurslarımızı alması gerekir..

Temel olarak, eğer siz –

 • Pazarlama Uzmanı
 • Girişimci
 • İnovasyon Müdürü
 • İş lideri
 • İş analisti
 • Karar verici
 • Program ve Ürün Müdürü
 • Endüstri Uzmanı
 • Danışman

o zaman mutlaka kurslarımıza göz atmalısınız. Geniş kurs koleksiyonumuz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için fazlasıyla yeterli.

 

Sonunda

Blockchain, biz konuşurken çevremizdeki her şeyi bozan moda sözcüktür. Öyleyse, tüm dünyayı ele geçirirken, neden geride kalasınız? Tüm özelliklerini kullanmaya başlayın ve şirketinizi de dijitalleştirin.

Blockchain arayışınıza yardımcı olmak için, blockchain üzerine geniş kurs koleksiyonumuzla sizin için buradayız. Öyleyse, onlara göz atın ve blockchain dönüşümünüze hemen başlayın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me