Blok zincirlerinin popülaritesiyle, piyasada birçok ücretsiz blok zinciri kursu yükseliyor. Ancak bu kurslar sizi blok zincirinin temelleri hakkında eğitmek için yeterli mi? Artık blok zinciri çekiş kazandığına göre, birçok işletme bununla ilgili her şeyi öğrenmeye heveslidir..

Amaç? Blockchain çözümleri geliştirirken bilgi sahibi olmak için. Gerçekte, teknoloji son derece karmaşıktır. Bu nedenle, uygun bir blok zinciri eğitimi olmadan, kimse onu kullanmayı gerçekten öğrenemez, geliştirmesine izin verin..

Ve bu yüzden, size yardımcı olmak için, denemeniz için ücretsiz blok zinciri kursları ile blok zincirini ele almamız için buradayız..

Öyleyse başlayalım.


Contents

Piyasadaki Ücretsiz Blockchain Kursları Yeter mi??

Genelde internette bulduğunuz herhangi bir ücretsiz blockchain kursu, size uygun bir bilgi tabanı sağlamak için yeterli olmayabilir. Çoğu durumda, bu çevrimiçi blockchain kursları ücretsiz kılavuzları, sizi yalnızca ana konudan saptırabilecek yanlış bilgilerle doludur..

Dahası, bu çevrimiçi blockchain kursları ücretsiz kılavuzları, kaynaklarla birlikte muazzam miktarda zaman kaybetmenize neden olabilir..

Temel olarak, kursları seçerken daha dikkatli olmalısınız çünkü bunlar size kolayca yanlış bilgi verebilir. Bu nedenle, yalnızca tanınmış web sitelerinden ücretsiz blok zinciri eğitimi almalısınız.

Dahası, her zaman ücretsiz blockchain kursları konusunda dikkatli olmalısınız. Ancak endişelenmeyin, birçoğunuz genellikle bu teknolojiyle ilgili bazı temel bilgileri öğrenmek istediğiniz için, ücretsiz online blockchain kursları koleksiyonumuzda size yardımcı olmak için buradayız..

Neden Ücretsiz Blockchain Kurslarımıza Katılmalısınız??

Ücretsiz Blockchain Kursları

Her şeyden önce, 101 Blockchain’de, blok zinciri hakkında sağlam bilgi arayan herhangi bir kişiye yardım etmeye her zaman çok hevesliyiz. Gerçekte, bu yeni teknoloji konusunda son derece hevesliyiz ve kurumsal profesyonellerin bunu öğrenmesini istiyoruz..

Bu nedenle, web sitemizi ve tüm içeriğini istediğiniz bilgileri bulmanıza yardımcı olmaya adadık. Ayrıca, tüm kurs koleksiyonumuz da size bu yeni teknoloji hakkında mümkün olan en iyi bilgi tabanını sunmak için buradadır..

Premium içeriklerimizin kalitesini kontrol etmenize yardımcı olmak için ücretsiz iki blok zinciri kursu sunuyoruz!

Sadece bu değil, her iki blok zinciri kursumuz ücretsiz kılavuzumuz, premium içerikleri deneyimlemenize yardımcı olacak bonus malzemelerle donatılmıştır..

Ayrıca, uzman ekip üyelerimiz tüm blockchain kurslarını çevrimiçi ücretsiz kılavuzları güncel tutmak için gece gündüz çalıştıklarından sağlam bilgiler sunma eğilimindeyiz.!

Ancak, bu iki blockchain kursunun ücretsiz kılavuzları sadece yeni başlayanlar içindir. Eğer bir profesyonelseniz ve bu teknolojinin mimari yönünü tam olarak anlamak istiyorsanız, o zaman premium kurslarımıza kayıt olduğunuzdan emin olun..

Ayrıca, bu kurslarda da sertifika almayı bekleyebilirsiniz..

Ücretsiz Blockchain Kursları Koleksiyonumuz

Kurumsal Blok Zincirlerinin Temelleri

Kurs süresi

Tüm kurslarımızı kısa sürede tamamlayabilmenizi sağlıyoruz. Profesyonel işinizle meşgul olabileceğiniz için, bir kursu tamamlamak büyük bir güçlük gibi görünebilir. Bu nedenle, kurumsal blok zinciri temelleri kursumuzu tamamlamanız yalnızca 4 gün sürer.

Dahası, her gün sadece 15 dakika sürüyor! Blok zinciri kursları ücretsiz kılavuzumuza göz atmak için zaman ayırabileceğinizden oldukça eminiz.

Ayrıca, kontrol etmeniz için sekiz dersimiz var. Bu 8 ders, kurumsal blok zinciri süreçleri hakkında öğrenmeniz gereken tüm temel bilgileri kapsayacaktır..

Konuyu hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olmak için, 8 dersin tamamını 4 güne böldük! Ancak endişelenmeyin, sadece 4 gün içinde ders almanız veya kursu tamamlamanız gerekmeyecek.

Gerçekte, istediğiniz zaman duraklayabilir ve ücretsiz blockchain kursuna geri dönebilirsiniz. Böylece koleksiyonumuzla daha fazla esneklik elde ediyorsunuz.

Aşağıdaki durumlarda kurumsal blok zincirleri temelleri kursuna kaydolun –

 • Blockchain teknolojisinin temelleri hakkında bilgi edinmek ister misiniz?.
 • Farklı önemli blockchain terimleri hakkında bilgi edinmeye istekli misiniz?.
 • Blockchain’in pazardaki tüm önde gelen sektörleri nasıl etkilediğini anlamak ister misiniz?.

Kursa Genel Bakış

Bu çevrimiçi blockchain kursları ücretsiz kılavuzu Enterprise Blockchains Fundamentals, blockchain yolculuğundaki herhangi bir profesyonel için ilk adımdır. Dahası, bu kurs pozisyonunuzu ve becerilerinizi geliştirmek için mükemmeldir. Yani, bu kursta, blockchain’in nasıl çalıştığını ve onu kariyeriniz için bir kaldıraç olarak nasıl kullanabileceğinizi öğreneceksiniz..

Her neyse, bu ücretsiz kursu, teknoloji hakkında bilgi edinmek isteyen ancak önce bu teknolojinin bölümlerine aşina olmaları gereken tüm profesyoneller için tasarladığımızdan emin olduk. Dahası, beceri setlerinizi geliştirmenizi ve yeni fırsatlar elde etmenizi istiyoruz..

Bu nedenle, bu yeni blockchain devrimine katılmak ve bu teknoloji hakkında değerli bilgiler edinmek istiyorsanız, o zaman bu kursu almak ilk tercihiniz olmalıdır..

En iyi bölümün ne olduğunu biliyor musun? Ücretsiz blockchain kurslarımıza dünya çapında 5000’den fazla profesyonel güvenmektedir. Bu kursu parasız olarak alabilmeniz şu anda değerli bir seçenektir..

Her neyse, piyasadaki başka hiçbir şirketin tamamen ücretsiz bir blockchain kursunda size bu kadar değer sunamayacağından eminiz..

Yani, daha fazla zaman kaybetmeyin, parkuru tamamlayın ve hemen yarışta öne geçin!

Ne öğreneceksin?

Modül-1: Blockchain Teknolojisi Tanımı

Bu ilk modülde, blockchain teknolojisinin gerçek tanımını öğreneceksiniz. Gerçekte, eğer sadece bir acemiyseniz ve bu teknoloji hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, o zaman bu modülü asla atlamayın. Bu teknolojinin altında yatan koşullar hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacaktır..

Dahası, gerçekte nasıl çalıştığına dair görsel bir açıklama alacaksınız. Temel olarak, öğrenme sürecini biraz daha basit hale getirmek için kullanacağız.

Modül-2: Önemli Blockchain Kurumsal Şartları

Terminolojileri bildiğiniz zaman, çözümlerinizde ortak bir standart kullanmaya devam etmenize yardımcı olur. Gerçekte bu, birlikte çalışabilirlik şansınızı da artıracaktır. Ve böylece, ikinci modülde, bu terminolojileri öğrenecek ve stratejilerinizi doğru şekilde sıralayacaksınız..

Dahası, burada çift harcama sorunları, fikir birliği mekanizmalarının nasıl çalıştığı vb. Hakkında bilgi edineceksiniz..

Ayrıca, farklı blok zinciri türleri ve farklılıkları, düğümlerin ve doğrulayıcıların nasıl çalıştığı da modülde yer almaktadır..

Bu yüzden, bunları hiç atlamadığınızdan emin olun..

Modül-3: Akıllı Sözleşmenin Temelleri

Üçüncü bölümde akıllı sözleşmeye odaklanacağız. Gerçekte, kurumsal işletmeler söz konusu olduğunda akıllı sözleşmeler kesinlikle gereklidir. Bunları kolayca otomatikleştirebilirsiniz ve her taraf kurallara uygun bir şekilde uyduğunda kendi başlarına yürütürler..

Bu nedenle, maaş çeki konusunda endişelenmeden diğer taraflarla veya şirketlerle bir sözleşme imzalamanın harika bir yoludur..

Burada nasıl çalıştığını ve bu özelliğin tipik avantaj noktasının ne olduğunu öğreneceksiniz..

Modül-4: Blockchain Dijital Dönüşüm

Son bölüm, ücretsiz blockchain kursumuzun en önemli kısmıdır. Dahası, doğru perspektife koymazsak, tüm işletmeler için karmaşık bir teknoloji olarak kalacaktır..

Ve böylece, bu teknolojinin nerede çalıştığına ve şu anda bu teknolojinin önde gelen sektörlerinin neler olduğuna odaklanacağız..

Ayrıca blockchain dijital dönüşüm süreci hakkında bilgi edineceksiniz..

Dahil Edilen Bonus Malzemesi

Ders Sunumu

Ücretsiz blockchain kursumuzu tamamladıktan sonra tüm kurs sunumlarını indirebilirsiniz. Böylece, her zaman geri dönüp gözden geçirebilir ve hafızanızı tazeleyebilirsiniz.!

Ek Dersler

Ücretsiz blockchain eğitim oturumlarına derslerin yanı sıra ek dersler de dahil edeceğiz. Yani öğrenmeniz sadece burada bitmeyecek; bilgi tabanınızı artırmak için her zaman daha fazla içerik alacaksınız.

Çevrimiçi Etkinliklere Katılın

Ayrıca, sektörün en iyi profesyonelleri ile web seminerleri gibi tüm çevrimiçi etkinliklerimize özel erişim elde edeceksiniz. Tüm bunlar tamamen ücretsiz olarak gelir!

Kurumsal Blok Zincirine Giriş

Kurs süresi

Birincil hedefimiz, tüm kurslarımızı kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmenizdir. Neden? Aslında, birçoğunuz profesyonel işinizle meşgul olabilirsiniz ve uzun biçimli bir kursu tamamlamak için zamanınız olmayabilir..

Bu nedenle, zamanınızın çoğunu tüketmeden size yardımcı olmak için, bu blockchain ücretsiz kursunun tamamlanmasının yalnızca 5 gün süreceğini garanti ediyoruz.!

Evet! Sadece 5 gün! Ayrıca, bir kursta saatler ve saatler harcamak yerine, her gün yalnızca 15 dakika harcamanız gerekecek!

Ayrıca, kontrol etmeniz için on iki dersimiz var. Bu 12 ders, kurumsal blok zinciri süreçleri hakkında öğrenmeniz gereken tüm temel bilgileri kapsayacaktır..

Blockchain içermeyen kurslarımızın bir başka en iyi yanı, tüm kurs materyallerini 5 güne bölmemizdir. Bu şekilde, ilk başta kolay terimler hakkında bilgi edinebilir ve zor faktörlere yavaşça geçebilirsiniz..

Ancak endişelenmeyin, ücretsiz olarak blockchain öğrenmek için dersleri almanız veya kursu yalnızca 5 gün içinde tamamlamanız gerekmeyecek.

Gerçekte, istediğiniz zaman duraklayabilir ve ücretsiz blockchain kursuna geri dönebilirsiniz. Böylece koleksiyonumuzla daha fazla esneklik elde ediyorsunuz.

Aşağıdaki durumlarda kurumsal blok zincirine giriş kursuna kaydolun –

 • Blockchain teknolojisinin temelleri hakkında bilgi sahibi olmaya hevesli.
 • Kurumsal blok zincirinin farklı bölümlerinin nasıl çalıştığını öğrenmek ister misiniz?.
 • Blockchain dijital dönüşümünün tüm sürecini anlamaya istekli.

Kursa Genel Bakış

Bu kurs, size kurumsal blok zinciri işlerinde benzersiz bir fırsat vermek için özel olarak özetlenmiştir. Dahası, bu kursu tamamladığınızda, nihayet blockchain’in kurumsal iş süreçlerini nasıl yeniden harika hale getirebileceğini anlayabilirsiniz..

Her neyse, işle ilgili kullanım örneklerinin yanı sıra tüm teknik ayrıntılara birinci sınıf erişim elde etmenizi sağlıyoruz. Bu nedenle, bunlar kesinlikle blok zinciri çözümlerinizi herhangi bir güçlük çekmeden uygulamanıza yardımcı olacaktır..

Bununla birlikte, blockchain projenize tamamen bakmadan önce diğer kurslarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz..

Her neyse, bu ücretsiz çevrimiçi blockchain kursları kılavuzu, gerçek hayattan örnekler hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmak için burada. Bunu kullanarak, nihayet muhteşem geleceğe doğru ilk adımı atabilirsiniz..

Öyleyse, gerçekten yeni blockchain devrimine katılmak ve bu teknoloji hakkında değerli bilgiler edinmek istiyorsanız, o zaman bu kursu almak ilk tercihiniz olmalıdır..

Kariyerinizi geliştirmek ve becerilerinizi geliştirmek için özenle odaklanmanız gerekir. Zaten bir danışman, yönetici veya yönetici olarak kurumsal sektördeyseniz, bunu bilmelisiniz.

Ve bu nedenle, blok zincirinin temelleri ve sonuçları hakkında bilgi edinmek son derece önemlidir. Öyleyse, hayatınızın mükemmel paketini elde etmek için bu ücretsiz blok zinciri kurslarını kullanın. Bu kurs hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz!

Ayrıca diğer kurslarımıza da göz atmayı unutmayın..

Ne öğreneceksin?

Modül-1: Blockchain’in Tanımı

Öncelikle blockchain teknolojisinin tanımı ile başlayacağız. Ne olduğunu bilmeden veya öğrenmeden bu teknolojinin daha karmaşık bir kısmına geçemezsiniz. Bu nedenle, eğer sadece bir acemiyseniz ve bu teknoloji hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, o zaman bu modülü asla atlamayın. Bu teknolojinin ana yönü hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacaktır..

Dahası, gerçekte nasıl çalıştığına dair görsel bir açıklama alacaksınız. Temel olarak, öğrenme sürecini biraz daha basit hale getirmek için kullanacağız.

Ayrıca, merkezi, merkezi olmayan ve dağıtılmış ağ modelleri arasındaki farkı da bileceksiniz. Dahası, tarihini ve farklı blok zinciri teknolojisi türlerini de ele alacağız..

Modül-2: En Önemli Kurumsal Blockchain Terimleri

Gönderme bölümünde, kurumsal blok zinciri uygulamasında yaygın olarak kullanılan farklı terminolojilere odaklanacağız..

Neden olsa? Peki, bunları öğrenirken çözümlerinizde ortak bir standart kullanmaya devam etmenize yardımcı olacaktır. Bu, sonuçta birlikte çalışabilirlik şansınızı da artıracaktır..

Dahası, burada çift harcama sorunları, fikir birliği mekanizmalarının nasıl çalıştığı ve benzeri konular hakkında bilgi edineceksiniz. Ek olarak, doğrulayıcılar, düğümler, işlemler vb. Hakkında bilgi edineceksiniz..

Modül-3: Akıllı Sözleşme Temelleri

Blockchain ücretsiz kursunun bu bölümünde, akıllı sözleşme temellerine odaklanacağız. Gerçekte, bunları kolayca otomatikleştirebilirsiniz ve her taraf kurallara uygun bir şekilde uyduğunda kendi başlarına yürütürler..

Bu nedenle, maaş çeki konusunda endişelenmeden diğer taraflarla veya şirketlerle bir sözleşme imzalamanın harika bir yoludur..

Burada nasıl çalıştığını ve bu özelliğin tipik avantaj noktasının ne olduğunu öğreneceksiniz. Dahası, bu özelliğin dezavantajlarını ve deneyebileceğiniz popüler kullanım durumlarını da öğreneceksiniz..

Bu nedenle, bu bölümü öğrenmek sizin için nispeten önemlidir.

Modül-4: Blok Zinciri Dönüştüren İşletmeler

Bu bölüm, blockchain’in işletmeleri nasıl dönüştürdüğüne adanmıştır. Temel olarak, blockchain dijital dönüşümünün önemli yönlerine odaklanacak. Bu önemli bir bölümdür, bu nedenle bu bölümü hiçbir ücret ödemeden atlamayın.

Her neyse, bu teknolojinin nerede çalıştığına ve şu anda bu teknolojinin önde gelen sektörlerinin neler olduğuna odaklanacağız..

Ayrıca IBM’in gıda güveni hakkında konuşacağız ve mükemmel blok zinciri çözümü için stratejinizi oluşturmanıza yardımcı olacağız..

Modül-5: Blockchain Dünyayı Nasıl Değiştiriyor?

Bu, ücretsiz blockchain kurslarımızın son modülü. Gerçekte, blockchain şu an itibariyle mevcut eski ağları tamamen kaldırmayabilir. Ancak nasıl çalıştığını kesinlikle değiştirecek ve yavaş yavaş tam kontrolü ele geçirebilir..

Kısacası şu anda gördüğünüz dünya tamamen değişecek ama yavaş yavaş gerçekleşecek. Bu nedenle, kendinizi kesintilerden korumak için bu değişiklikteki konumunuzu bulduğunuzdan emin olun..

Bu nedenle, bu bölümde, web 3.0’ın avantajları hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacağız. Ayrıca, federe blok zincirine odaklanacağız ve size konsorsiyumun genel ekosistemi hakkında bilgi vereceğiz. Ek olarak, olası kullanım durumlarını da ele alacağız.

Dahil Edilen Bonus Malzemesi

Ders Sunumu

Ücretsiz blockchain kursumuzu tamamladıktan sonra tüm kurs sunumlarını indirebilirsiniz. Böylece, her zaman geri dönüp gözden geçirebilir ve hafızanızı tazeleyebilirsiniz.!

Ek Dersler

Ücretsiz blockchain eğitim oturumlarına derslerin yanı sıra ek dersler de dahil edeceğiz. Yani öğrenmeniz sadece burada bitmeyecek; bilgi tabanınızı artırmak için her zaman daha fazla içerik alacaksınız.

Çevrimiçi Etkinliklere Katılın

Ayrıca, sektörün en iyi profesyonelleri ile web seminerleri gibi tüm çevrimiçi etkinliklerimize özel erişim elde edeceksiniz. Tüm bunlar tamamen ücretsiz olarak gelir!

Ücretsiz Blockchain Kurslarımıza Kimler Katılmalı?

Kurslarımız, ücretsiz blockchain eğitiminiz için özel olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, herhangi bir endüstri profesyoneli, iş liderleri, hukuk danışmanları veya herkes kurslarımızdan ücretsiz olarak blok zinciri öğrenebilir. Dahası, bu çevrimiçi blockchain kurslarını ücretsiz kullanmak, blockchain teknolojisinin temellerini oldukça kolay bir şekilde anlamanıza yardımcı olacaktır..

Temel olarak, eğer siz –

 • Pazarlama Uzmanı
 • İş analisti
 • Danışman
 • İş lideri
 • Program ve Ürün Müdürü
 • Endüstri Uzmanı
 • Girişimci
 • Karar verici
 • İnovasyon Müdürü

Öyleyse, blockchain kursları çevrimiçi ücretsiz kılavuzlarımıza kesinlikle göz atmalısınız. Dahası, listemizde olmayan biri öğrenmeye hevesliyse, ücretsiz blockchain kesinlikle kurslarımıza da göz atmalıdır..

Ücretsiz Blockchain Kursumuz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SSS-1: Bu Kurslara Kimler Kaydolabilir??

Açıkçası kimse! Tüm blockchain kurslarımızın blockchain teknolojisi hakkında bilgi edinmek isteyen her profesyonel için açık olmasını sağlıyoruz. Dahası, blockchain’in dünyadaki farklı sektörleri gerçekten nasıl etkileyeceğini bilmeniz gerekir..

Bu nedenle, bu kurslar, olası kullanım durumlarının yanı sıra aksaklıkları öğrenmenize kesinlikle yardımcı olacaktır. Bu nedenle, herhangi bir blockchain meraklısı, yöneticisi veya lideri, blockchain kursları ücretsiz seçeneklerimize göz atmakta özgürdür..

SSS-2: Takımla Etkileşim Kurabilir miyim?

Evet, tabii ki! Bir kişinin öğretmenle daha fazla etkileşime girebildiği zaman gerçekten bir konuyu öğrenebileceğine inanıyoruz. Gerçekte, ücretsiz blok zinciri kursumuzu tamamlamanıza rağmen birçok sorunuz olabileceğini biliyoruz..

Böylece ekibimizin tüm sorularınızı istediğiniz zaman yanıtlamaya hazır olmasını sağlıyoruz! Dahası, ekibimiz de güncel bilgilerle başka herhangi bir şekilde yardımcı olmaya tamamen hazırdır..

Oradaki ücretsiz kursların çoğu size bu özelliği hiç sunmayacağından, bu özellik hakkında biraz övünme eğilimindeyiz..

SSS-3: Dersler Nasıl Hazırlanıyor??

Tüm kurslarımızı güncel bilgilere göre tasarladığımızdan emin oluruz. Belirli platformlar veya blok zinciri türleri hakkında her türlü bilgi doğrudan geliştiricilerinden gelir. Yani hayır, istediğimiz gibi hiçbir bilgiyi uydurmuyoruz.

Ayrıca, kurumsal iş dünyasında işler çok hızlı değişebileceği için uzman ekibimiz kurs malzemelerimizi her zaman güncelliyor..

Ayrıca, tüm blockchain kurslarımız çevrimiçi ücretsiz rehberlerimizi tamamlamanız yalnızca 60 dakikanızı alacak!

Evet! Bunu öğrenmek için her gün sadece 15 dakikanızı ayırmanız gerekecek. Ayrıca, tam olarak tamamlanması yalnızca 4 gün sürecektir!

SSS-4: Bu Kursların Sertifikaları Var mı??

Maalesef ücretsiz kurslarımızda herhangi bir sertifika sunmuyoruz. Gerçekte, bu ücretsiz blockchain eğitim kılavuzları sadece başlangıç ​​seviyesindeki oyuncular içindir. Bu nedenle, onlarla profesyonel bir sertifika sunmak, blockchain iş piyasalarında akıllıca bir seçim olmayacaktır..

Kurslarımız, sadece ücretsiz olarak blockchain öğrenmek isteyen yeni başlayanlar ve hatta premium içeriğimizi tercih edip etmemeye karar veremeyenler için daha fazladır..

Gerçekten sertifika arıyorsanız, buradan sertifikalı blockchain profesyonel kursumuza göz atabilirsiniz.!

SSS-5: Neden 101Blockchains’den Bu Ücretsiz Kursları Almalıyım??

Pekala, diğer ücretsiz kurs sağlayıcılarından çok farklı olma eğilimindeyiz. Gerçekte, tüm çevrimiçi blockchain kurslarımız ücretsiz kılavuzlarımız, blockchain’in iş modellerimiz üzerindeki etkisine odaklanır. Bu, piyasadaki diğer kurslarda eksik olan bir şeydir.

Bu, yalnızca teknolojiye odaklanır ve onu kendi kurumsal değer çözümlerinizi oluşturmak için nasıl kullanabileceğinize odaklanmaz..

Yani, teknik olarak yetenekli oluyorsunuz, ancak bu teknolojinin bu ortamda nasıl çalıştığını anlamayacaksınız. Ancak akademi kurslarımıza kaydolursanız, o zaman kesinlikle bu bilgiye de hakim olacaksınız..

Ayrıca, tüm içeriğimizi düzenli olarak güncel tutma eğilimindeyiz. Böylece, her zaman bu yeni devrimin mevcut durumunu öğreneceksiniz..

Son olarak, içeriklerimiz hem işverenler hem de çalışanlar içindir. Bu nedenle, tüm ücretsiz blockchain kurslarımıza hemen şimdi ücretsiz göz atın.!

Sonunda,

Blockchain hakkında bilgi edinmek çok karmaşık bir süreçtir. Ancak burada, onları mükemmel bir şekilde anlamanızı mümkün olduğunca basitleştirmeye çalışıyoruz. Sonuç olarak, akademimizde geniş bir içerik koleksiyonumuz var..

Ancak yeni başlayan biriyseniz, nasıl çalıştığını anlamak için ücretsiz blok zinciri kurslarımıza kesinlikle göz atmalısınız..

Daha fazlasını mı istiyorsunuz? Premium içeriklerimize hemen göz atın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me