BitMEX, kaldıraçlı sözleşmeler sunan popüler bir kripto para birimi türevleri ticaret platformudur. Bu incelemede, borsayı inceleyecek ve kullanıcı arayüzünü, ticaret çiftlerini, para yatırma yöntemlerini, alım satım ücretlerini ve müşteri desteğini değerlendireceğiz..

BitMEX’i ziyaret edin

Bu BitMEX incelemesinde size özellikleri, kullanıcı arayüzü ve işlem ücretleri ve daha fazlası hakkında doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

BitMEX nedir?

BitMEX bir Bitcoin’de alınıp satılan kaldıraçlı sözleşmeler sunan eşler arası kripto para türevleri alım satım platformu. Dünyanın en büyük ve en yaygın kullanılan marj ticareti platformudur..

bitmex


Kullanıcılar, 100 kata kadar marj ticareti ile birlikte kripto para birimleri için (gerçek paralar değil) sözleşmeler alıp satabilirler. Bu, yalnızca Bitcoin para yatırma ve çekme işlemlerine izin verildiği anlamına gelir. Piyasada ticaret yaparak BTC varlıklarını artırmak isteyen dijital kripto para tüccarları için harika bir platformdur..

BitMEX Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel kullanıcı arayüzü, marj ticareti ve rekabetçi ücretler, BitMEX’in mükemmel özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, tüccarlar için birinci sınıf ticaret araçları sunan diğer en yüksek puan alan kripto marjı borsalarını listeler..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Bitmex’te Neden Para Kaybetmeye Devam Ediyorum? Bu 5 Hatadan Kaçının
 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)
 • Gemini Exchange İncelemesi: Kripto, Ticaret & Ücretler

 • Wunderbit Ticaret İncelemesi: Kripto Ticaret Botları & Sosyal Ticaret
 • Altcoin Tüccarları İçin En İyi 4 Kripto Grafik Sitesi

BitMEX Kullanarak Kripto Ticareti Nasıl Yapılır

BitMEX’e kaydolma süreci yalnızca bir birkaç dakika bitirmek için tamamlamak. Kullanıcıların karmaşık bir KYC süreci yürütmesi, özçekim yapması veya kimlik belgelerini taraması gerekmez.

Tek ihtiyacın olan bir Geçerli E ve daha sonra Bitcoin yatırabilir ve hemen ticarete başlayabilirsiniz! !

BitMEX’te bir hesap oluşturmak için:

E-posta adresini doğrulamanız istenecektir. Kayıtlı e-postayı kontrol edin ve “E-postamı Doğrula” bağlantı. Bu kayıt işlemini tamamlayacaktır. Bu kadar! Artık hesabınızı BitMEX borsasında oluşturdunuz.

Bitmex kaydı

BitMEX’e Para Yatırma

Bir hesaba kaydolup oturum açtıktan sonra, ticarete başlamak için BitMEX’e Bitcoin yatırmanız gerekecektir. Para yatırmak için şu talimatları izleyin:

bitmex cüzdan

Para yatırma ekranı Bitcoin adresini gösterecektir. Bu, Bitcoin’in gönderileceği BTC adresidir. Adresi kopyalayın ve donanım cüzdanınıza veya para çekme işlemi yaptığınız yere yapıştırın. Bir mobil web cüzdanı kullanıyorsanız, para yatırma adresini almak için barkodu tarayabilirsiniz..

Unutmayın, bu sadece bir kripto-kripto ticaret borsasıdır ve fiat para yatırma işlemlerini desteklemez. Bu yüzden Bitcoin’i (BTC) yalnızca BitMEX para yatırma adresinize gönderdiğinizden emin olun..

bitmex depozitosu

BitMEX Kaldıraç

BitMEX, aşağıdakiler için kaldıraçlı ürünler sunar: Bitcoin, Ethereum, Cardano, Tron, Ripple, Litecoin, EOS ve Bitcoin Cash. Kaldıraç miktarı her ürün için değişir.

Tüm kripto para borsaları aynı değil.

BITMEX’İ DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

Yalnızca bir kripto para birimi hizmeti olduğundan, kripto para birimini yalnızca ticaret yapmak için teminat olarak kullanabilirsiniz. Bu, 100x kaldıraç oranına sahipseniz, işlemin ilk kavramsal miktarının% 1’i kadar bir marj koymanız gerekeceği anlamına gelir. Dolayısıyla, 10 Bitcoin sözleşmesindeki varsayım 10.000 $ ise, başlangıç ​​marjına 100 $ koymanız gerekecektir..

BitMEX Para Yatırma Yöntemleri

BitMEX itibari para yatırma işlemini kabul etmeyin. Bu sadece bir kripto para borsasıdır. Bu, yeni kripto para birimi yatırımcılarının önce bir Bitcoin satın alması ve borsaya BTC yatırması gerektiği anlamına geliyor. Bunu yapmak için, ülkenizde fiat para birimi ile para yatırmayı kabul eden bir spot piyasa borsası bulmanız gerekecek..

BitMEX Para Yatırma / Çekme Ücretleri

Var para yatırma veya çekme yok ücretler. Para çekme işlemleri için BitMEX tarafından değil, blok zinciri tarafından belirlenen küçük bir Bitcoin Ağ ücreti alınacaktır..

İlan

BYBIT

ödüller kazan 600 $ ‘a kadar bitcoin depozitoları ile

DEĞERLENDİRME

4.7 / 5

600 $ talep et

BitMEX İşlem Ücretleri

Bir kripto para birimi alım satım borsası seçerken alım satım ücreti önemli bir husustur. Daha büyük pozisyonlarda alım satım yaparken ve marjınızdan çok daha büyük pozisyonlar için ücret ödediğiniz vadeli işlemler borsasında daha da kritik hale gelir..

BitMEX değişimi bir yapıcı & alıcı modeli bu nedenle alım satım ücretleri, siparişin türüne (örneğin vadeli işlemler veya sözleşmeler) ve kripto para birimine bağlıdır. Geleneksel bir vadeli BTC siparişi veren kullanıcılar, küçük kazanmak tazminat, BitMEX, yapıcı tüccara% 0,025 ve alıcıdan% 0,075 oranında para iadesi yaptığından.

bitmex sözleşme ücretleribitmex ücretleri

BitMEX Kullanarak Nasıl Ticaret Yapılır

Kripto para tüccarları için arayüz en önemli hususlardan biridir. BitMEX’e ilk giriş yaptığınızda, ticaret arayüzünün son derece iyi düzenlenmiş ve sezgisel olduğunu göreceksiniz. Üst çubuk statiktir ve ana ekrana geri dönmenin kolay bir yolunu sağlar. ‘Ticaret’ pencere, görünüm ‘Hesaplar’, görünüm “Sözleşme” bilgi ve daha fazlası. Arayüz, Bybit gibi yeni borsalara kıyasla biraz eski görünüyor..

Bitmex ticareti

Grafik paketi, aşağıdakilerle ünlü olan TradingView tarafından sağlanır: pürüzsüz, sezgisel ve duyarlı grafikler. Yatırımcılar, karları en üst düzeye çıkarmak ve riski en aza indirmek için ticaret avantajlarını iyileştirmek için TradingView tarafından sağlanan gelişmiş ticaret araçlarını kullanabilecekler. BitMEX grafikleri, bir piyasa, limit veya stop emri kullanarak bir ticaret emrini mükemmel şekilde zamanlamak için trend çizgileri çizmek, göstergeler eklemek ve grafik desenleri çizmek için çok çeşitli zaman dilimleri ve araçlar sunar..

Aktif pozisyonlar alt kısımda gösterilir ve kolaylıkla izlenebilir. Varlık, pozisyon boyutu, giriş fiyatı, marj ve gerçekleşmemiş P&L’nin tümü görüntülenir ve gerçek zamanlı olarak güncellenir. Bekleyen siparişler, tıklanarak görüntülenebilir. ‘Aktif Siparişler’ siparişi gözden geçirme, değiştirme veya silme seçeneği sunan sekme.

Daha deneyimli tüccarlar, soldaki piyasa derinlik tablosundan ve sipariş defterinden faydalanacaktır. BitMEX marj hesaplayıcı özelliği de risk yönetimi için harikadır.

BitMEX Gelişmiş Siparişler

BitMEX sipariş sistemi, yatırımcıların aşağıdakiler gibi limit emirleri kullanarak karlarını almalarını ve zararı durdurmalarını sağlar:

 • Limit Emri (belirtilen fiyata ulaşılırsa bir sipariş yerine getirilir)
 • Market siparişi (bir emir cari piyasa fiyatından yürütülür)
 • Limit Emrini Durdur (Durdurma Fiyatı tetiklendiğinde bir emir doldurulur)
 • Piyasa Emrini Durdur (piyasa belirli bir fiyata ulaşana kadar emir defterinde görünmeyen bir emir)
 • Trailing Stop Order (bir piyasa emrini tetiklemek için kullanılan belirli bir son değere sahip bir emir)
 • Kar Limit Emri Al (belirtilen kar alma fiyatına ulaşılırsa bir emir yerine getirilir)
 • Kar Piyasası Siparişi Alın (Belirtilen piyasa fiyatından kar alma oranına ulaşılırsa bir emir yerine getirilir)

BitMEX Güvenliği

BitMEX türünün ilk örneğini çalıştırır çoklu imzalı para yatırma ve çekme sistemi. Bu, kullanıcıların BitMEX adreslerinin çoklu imzalı olduğu ve varlıkların depolanmasının çevrimdışı tutulduğu anlamına gelir. Web sunucuları, ticaret motoru ve veritabanı dahil olmak üzere tam bir sistem güvenliği ihlal edilmesi durumunda, bir saldırganın para çalması için yeterli anahtar bulunmayacaktır. Herhangi bir bulut sunucusunda özel anahtar tutulmaz ve fonların büyük kısmı için derin soğuk depolama kullanılır.

BitMEX sistemi tarafından gönderilen tüm para yatırma adresleri, kurucular tarafından kontrol edilen anahtarları içerdiklerinden emin olmak için harici bir hizmet tarafından doğrulanır. Genel anahtarlar eşleşmezse, sistem hemen kapatılır ve ticaret durdurulur.

BitMEX’te bulunan diğer güvenlik önlemleri hakkında daha fazla bilgi için sayfanın altına gidin ve ‘Güvenlik’.

BitMEX İncelemeleri & Müşteri desteği

BitMEX müşteri desteği ile bir bilet sistemi kullanılarak iletişime geçilebilir. Teknik sorunlar için bir bilet göndermek için, sol menüye gidin ve ‘İletişim’. İletişim kutusunu açacaktır. Bir e-posta adresi, konu ve mesaj metni girin ve tıklayın ‘Sunmak’ BitMEX müşteri destek ekibine göndermek için. BitMEX, İngilizce, Çince, Rusça, Korece ve Japonca için çok dilli müşteri desteği sağlar.

Diğer bir alternatif, sayfadaki kılavuzlara ve makalelere göz atmaktır. ‘Bilgi tabanı’ genel ticaret SSS’leri, mevduatlar ile ilgili konuları kapsayan bölüm & para çekme, kimlik doğrulama ve güvenlik.

bitmex desteği

BitMEX Desteklenen Ülkeler

BitMEX, Amerika Birleşik Devletleri dışında dünya çapında kayıt yaptırmak ve ticarete başlamak için kullanılabilir. Bunun nedeni ABD’deki düzenlemeler ve büyük ölçüde BitMEX’in kontrolü dışında. Güvenli bir VPN kullanan ABD’deki müşteriler için bunun etrafından dolaşmanın yolları olduğu bildiriliyor. Bunun BitMEX politikası tarafından yasaklandığını ve bu seçeneği önermediğimizi unutmamalıyız. ABD’de kullanmak için başka bir kripto para birimi borsası bulmanızı öneririz..

BitMEX ve Binance

Kripto para birimi ticaret alanında genellikle farklı kripto para birimi ticaret ürünlerine odaklanan iki ağır ağırlık. Binance, BitMEX ile rekabet edebilmek için kısa süre önce borsasına marj ve vadeli işlem ticareti getirdi.

Çoğunun bileceği gibi Binance, geniş altcoin ve stabilcoin seçimi BitMEX’in yalnızca Bitcoin kabul ettiği yerlerde ticaret yapmak için. Geleneksel olarak, BitMEX, profesyonel tüccarlar için BTC getirilerini en üst düzeye çıkarmak için tercih edilen borsa olmuştur. 100 kat kaldıraç ve gelişmiş ticaret araçları. Binance, yenilikler yapmaya ve yeni kullanıcıları çekmek için yeni ticaret deneyimleri ve ürünler sunmaya devam ettikçe yakın gelecekte rekabetin artmasını bekliyoruz..

BitMEX ve ByBit Karşılaştırması

Her iki borsa da Bitcoin türevleri ticaret alanında rekabet ediyor ve genellikle birbirleriyle karşılaştırılıyor. İki borsa arasında benzerlikler var ancak temel farklılıklara odaklanacağız.

İlişkili: BitMEX’i Kullanmayı Bırakın: Bunun Yerine Bu 4 Alternatifle İşlem Yapın

Öncelikle, BitMEX’in çok daha büyük günlük hacim Daha fazla kullanıcıyla övünmek ve onlara hükmetmek ve pazarda köklü bir üne sahip olmak. Gerçekten sinir bozucu olabilecek sunucu aşırı yüklemesi ile ilgili sorunları var. Ayrıca, tüccarların ilgisini çekmek için sınırlı yeni özellikler ve yenilikler getirilmektedir..

Öte yandan, Bybit exchange, kısa sürede 100.000’den fazla tüccarın bulunduğu yeni bir platformdur..

Bybit teklifleri benzersiz özellikler ticaret rakipleri, fiyat manipülasyon kontrolü, hızlı ticaret hızı ve düşük gecikme süresi, sigorta fonu ve Etherium sözleşmelerinde 100 kata kadar kaldıraç gibi çok çekici.

BitMEX Alternatifleri

BYBIT

Bybit

ByBit, Bitcoin ve Etherium alım satım çiftlerinde 100 kata kadar kaldıraçla kaldıraç ticaretine vurgu yapan bir türev kripto para alım satım platformudur. Bybit, dünyanın en iyi kripto borsalarından biri haline geldi.

Siteyi ziyaret et artı500

Plus500

Plus500, devasa müşteri tabanını Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ve Monero gibi 30 kata kadar kaldıraçla dünyanın en popüler kripto varlıklarının ticaretini yapmak için sunan bir CFD sağlayıcısıdır..

Feragatname: sermayeniz risk altında

Siteyi ziyaret et Binance

Binance

Binance, ticaret hacmine göre en büyük kripto para borsası ve blockchain ekosistemi için en hızlı ticaret hizmeti sağlayıcılarından biridir. Borsa astronomik bir büyüme gördü ve birinci sınıf bir kripto ticaret platformudur.

Siteyi ziyaret et

Sıkça Sorulan Sorular

BitMEX’in bir Uygulaması Var mı?

BitMEX, hem Google Play Store’da hem de Apple App Store’da bulunan, kullanıcıların kripto para ticareti yapmaları için bir uygulama sunar. Daha fazla ayrıntı öğrenmek için lütfen daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin. BitMEX Mobile.

BitMEX ile Ticaret Demosu Yapabilir misiniz??

BitMEX, kullanıcılarının risksiz olarak kripto para birimi alım satımını yapmasına izin veren bir test ağına sahiptir. Yeni başlayanlar, borsayı kullanmaya alışabilir ve BitMEX kağıt ticaret hesabını kullanarak kaldıraçla kripto para birimi ticareti yapmayı öğrenebilirler..

Sonuç

BitMEX incelememizi sonuçlandırmak için borsa teklifleri diyebiliriz gelişmiş ticaret teknikleri Volatil risk varlıklarının alım satımına ve marj alım satımına maruz kalmaya aşina olan profesyonel tüccarlar için uygundur..

BitMEX’i ziyaret edin

Değişim, doğru dürüst olmak için pek çok şey yaptı. dünyanın en büyük kripto para türevleri platformu Bitcoin kazanmak için piyasada spekülasyon yapmak.

Özetle, aşağıdaki durumlarda BitMEX ile ticaret yapmalısınız:

 • Günlük hacme göre dünyanın en büyük türev borsasında işlem yapmak istiyorsunuz
 • Adil ve şeffaf işlem ücretleri istiyorsunuz
 • Güvenli ve emniyetli bir ticaret platformu istiyorsunuz
 • TradingView grafiklerini ve gelişmiş araçları kullanmayı biliyorsunuz
 • Saygın ve popüler bir takası seviyorsun

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

BitMEX’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me