Bir kripto para birimi ticaret borsası seçmek zorlu bir görev olabilir. Platform özellikleri, grafik arayüzü, alım satım çiftleri, ücretler, güvenlik ve müşteri desteği gibi çeşitli hususlar vardır..

Dünyanın en popüler kaldıraçlı kripto borsalarından biri Bybit.com’dur.

Bybit’i ziyaret edin

Bu Bybit incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

Ana Özellikler:

 • BTC, ETH, EOS ve LTC kalıcı USDT çiftleri
 • 100 kata kadar kaldıraç
 • % 0,025 -% 0,075 işlem ücreti
 • Düşük spreadli yüksek likidite emir defteri
 • Mobil ticaret için Bybit uygulaması
 • 50.000’den fazla yoruma dayalı 4,9 değerlendirme
 • % 30 ortaklık ve tavsiye programı

genel

4.7 / 5 Bybit’i Ziyaret Edin


Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Başlamadan önce, Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanımı kullanmanızı öneririz. Bir cüzdanınız yoksa, satın almak için en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun..

ByBit Nedir?

ByBit bir türev kripto para birimidir kaldıraç ticaretine vurgu yapan ticaret platformu BTC / USD ve ETH / USD işlem çiftlerinde 100 kata kadar kaldıraç ile. türev borsası gerçek kripto para birimi varlıklarını değil, kripto para birimi spot fiyatını takip eden kalıcı sözleşmeler sunar.

Merkezi Singapur’da bulunan Bybit, kayıtlı ticaret borsası İngiliz Virgin Adaları’nda. Platform, Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Japonya, Güney Kore ve Güneydoğu Asya dahil dünyanın her yerinden tüccarları desteklemektedir. Kurucu ekip, Forex endüstrisi, yatırım bankacılığı ve erken blok zinciri benimseyenlerden profesyonellerden oluşuyor..

bybit web sitesi

Hızlı özet

Bybit Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması Bybit.com’daki önemli özelliklerdir. Bu karşılaştırma tablosu, dünya standartlarında özellikler sunan Bybit gibi diğer en yüksek puan alan kripto borsalarını listeler..

Bybit Özellikleri

Bybit, geleneksel kripto para birimi alım satım borsasından birgelişmiş grafik platformu bu, tüccarlarının kaldıraçlı ticarete katılmasını sağlar. BTC, ETH, EOS, XRP veya USDT’yi teminat olarak kullanarak alım satım yapılmasına izin vermenin yanı sıra, Bybit aşağıdaki özellikleri sunar.

Mobil uygulama

Bybit, mükemmel bir mobil ticaret uygulaması sağlar. son derece sezgisel, kullanımı kolay ve duyarlı Android ve iOS cihazlarda. Mobil uygulama, web sürümündeki tüm ticaret özelliklerini, göstergeleri ve araçları içerir. Yatırımcılar hızlı ve kolay bir şekilde alım satım yapabilir, pozisyonları izleyebilir ve bakiyeleri kontrol edebilir.

bybit mobil uygulaması

Kar almak & Zararı Durdurma Emirleri

Bybit kullanarak kar / zarar alma emirleri belirleme yeteneği, tüm kaldıraçlı işlem platformlarında bulunmayan mükemmel bir özelliktir. Tüccarlar koruyabilir uygun risk yönetimi Bir ticareti planlarken ve pozisyon canlı olduğunda riski, grafikteki limit emirlerini sürükleyerek ayarlarken.

Sigorta

ByBit, “Sigorta Fonu” adı verilen ve olasılığını azaltan bir beklenmedik durumu sürdürmektedir. otomatik kaldıraç kaldırma tasfiye durumunda. Esasen, fon tüccarları korumaya hizmet eder Borsanın iflas fiyatından veya daha iyi fiyattan bir pozisyonu tasfiye edememesi durumunda.

Hızlı Ticaret Hızı

BitMEX’teki kötü şöhretli ‘Sistem Aşırı Yüklemesi’ hatası ve sistem kesinti süreleri, tüccarların birçok ticaret borsasında para kaybetmesine neden olan bir hayal kırıklığıdır. ByBit, sunucusuz zaman odağını korur ve zamanın% 99,99’unda kullanılabilir. Gelişmiş ticaret motoru işleyebilir Saniyede 100.000 İşlem (TSP), siparişlerin hızlı zamanlarda yerine getirilmesine ve sistemin kapalı kalma süresinin önüne geçilmesine izin verir.

bybit hızlı hız

Bybit Güvenli mi?

Bybit, güvenli bir kaldıraçlı ticaret platformu gibi görünüyor. banka benzeri güvenlik önlemleri ve operasyonel prosedürler içerir müşterilerin fonlarının güvende tutulmasını sağlamak. Borsa, araştırmamıza dayanarak daha önce hiç saldırıya uğramadı veya güvenliği ihlal edilmedi. Çevrimdışı soğuk cüzdan depolaması, çoklu imzalı para çekme işlemi ve iki faktörlü kimlik doğrulama yürürlükteki güvenlik önlemlerinin örnekleridir.

ByBit Yasal mı?

Bybit bir Bybit Fintech Limited tarafından işletilen yasal kripto ticaret borsası. Şirketin merkezi Singapur’dadır ve Britanya Virjin Adaları’na kayıtlıdır. Kripto değişimi şu anda herhangi bir ülkede düzenlenmemektedir ve bu nedenle kullanıcılar KYC’nin Bybit’te işlem yapmasını gerektirmez..

Kullanıcı arayüzü

Zeki kripto para tüccarları için grafik arayüzü en önemli hususlardan biridir. BitMEX veya Binance’te ticarete aşinaysanız, kullanıcılar çok daha gelişmiş ve mükemmel teknik analiz araçları ve özellikleriyle yüklü bybit üzerindeki grafik arayüzünü seveceklerdir..

Bybit’e ilk giriş yaptığınızda, Bybit ticaret arayüzü son derece iyi bir şekilde düzenlenmiştir, gelişmiş özelliklerle görsel olarak kolaydır. Üst çubuk statiktir ve ‘Ticaret’ penceresine geri dönmenin, ‘Varlıklarınızı’ ve bir dizi Kılavuz ve SSS’ye bağlantılar sağlayan ‘Daha Fazla’ açılır menüsünü kontrol etmenin kolay bir yolunu sağlar..

bybit arayüzü

Sezon tüccarları için, grafiklerin sorunsuz, sezgisel ve temiz grafiklerle tanınan TradingView tarafından yapıldığını göreceksiniz. Tüccarlar, kârlarını en üst düzeye çıkarmak ve riski en aza indirmek için ticaret avantajlarını iyileştirmek için gelişmiş ticaret araçlarını ve göstergelerini kullanabilecekler. TradingView grafikleri, bir ticareti mükemmel bir şekilde zamanlamak için trend çizgileri çizmek, göstergeler ve grafik desenleri eklemek için çok çeşitli zaman dilimleri ve araçlar sunar..

bybit-order-book-1

Bybit, Basit Hareketli Ortalamalar, Göreceli Güç Endeksi (RSI), Ichimoku, Bollinger Bantları, Ortalama Gerçek Aralık, MACD, Hacim, Stokastikler ve çok daha fazlası gibi her grafiğe eklenebilen geniş bir grafik göstergeleri paketine sahiptir….

Diğer borsalara kıyasla, Bybit ile sunulan grafik arayüzü ve araçları olağanüstüdür ve başka hiçbir borsaya benzemez. Teknik analiz tüccarıysanız, Bybit’teki sorunsuz grafik deneyiminden memnun kalacaksınız..

Gelişmiş Siparişler

ByBit, gelişmiş bir sipariş sistemi sunar. tüccarların tek bir tıklamayla kar elde etmelerini ve zararları durdurmalarını sağlar birden fazla sipariş türü ve yürürlükte olan süre ile sipariş onayı penceresinden. Bu başlı başına harika bir özellik. Zararı durdurma ve kar alma emirlerini manuel olarak girmenize gerek yoktur ve bir emir yerine getirilmeden önce ticaret hedeflerini soran bir pencere görüntülenir..

Tkar emirleri, bir piyasa emri olarak varsayılan olarak tetiklenir ve bir alıcı ücreti uygulandı.

bybit koşullu sipariş

Mevcut siparişler arasında ‘limit emri’, ‘piyasa emri’ ve ‘koşullu emir’ bulunur çoğu tüccarın aşina olacağı. ByBit’in sipariş sistemi, uygun risk yönetimine izin vermek için fiyat tabanlı tetikleyiciler kullanarak daha fazla esneklik ve kontrol sağlar. Aşağıdaki kriterleri kullanarak her siparişin süresini kontrol etme seçeneği de vardır:

Bu seçeneklerin her birinin üzerine gelmek, seçeneğin nasıl kullanılacağına dair kısa bir açıklama getirecektir veya izlenecek ayrıntılı kılavuzları olan SSS’lere gidebilirsiniz..

İkili Fiyat Mekanizması

ByBit kullanır ikili fiyat mekanizması kullanıcıları için adil bir ticaret ortamı sağlamak ve fiyat manipülasyonunu önlemek. Çoğu borsanın tasfiye için tetikleyici olarak “Son İşlem Gören Fiyatı” kullanacağı durumlarda, Bybit ise “Mark Fiyatı” nı kullanır. Aksi takdirde tasfiye için tetikleyici olarak ‘Küresel Spot Endeks Fiyatı’ olarak anılır.

ByBit İkili Fiyat Mekanizması, Kötü niyetli tasfiyelere karşı korumayı artırmak ve piyasayı daha düşük bir fayda ile manipüle etmeye çalışanlar için daha zor olduğu anlamına gelir. Bu, kripto tüccarlarının fiyat manipülasyonuna karşı daha fazla korumaya sahip olduğu ByBit kullanmanın bir başka avantajıdır..

Para Yatırma Yöntemleri

Bybit, banka havalesi veya kredi kartı kullanılarak fiat para yatırma yöntemlerini kabul etmez. Yalnızca Bitcoin (BTC) para yatırma işlemlerini kabul eden bir kripto para borsasıdır. Yeni kullanıcıların, Bitcoin karşılığında itibari para birimi (örneğin USD) kullanarak para yatırma yöntemlerini kabul eden saygın bir kripto borsası kullanarak Bitcoin satın alması gerekecektir..

Ticaret Ücretleri

Bybit ticaret ücretleri, kripto para birimi ticaret endüstrisindeki diğer borsalara kıyasla rekabetçidir ve aşağıdakilere dayanmaktadır: piyasa yapıcı ve alıcı ücret yapısı. Verilen emrin türüne bağlı olarak (yani piyasa veya limit emri), Bybit ücretler% -0,025 veya% 0,075’tir.

Farklı Bybit işlem ücretlerini ve bunların ne zaman uygulanacağını açıklamaya yardımcı olmak için:

 • Bir Market yapıcı limit emri veya koşullu tetikleme yapan kişidir Bu, sipariş defterine gider ve tüccarın uzun ya da kısa gitmeyi seçmesine bakılmaksızın, pazar derinliğini arttırır. Bu tüccarlar piyasayı oluşturmaya yardımcı olur ve bu nedenle piyasa yapıcı olarak adlandırılır.
 • Bir Market alıcı piyasa emri veren kişidir sipariş defterine gitmeden hemen önce yerine getirilen ve sipariş defterinden sipariş alarak pazar derinliğini azaltan.

Depozito & Para Çekme Ücretleri

Bybit borsaya kripto para yatırmak için herhangi bir ücret almaz. Genellikle yaklaşık 0.0005 BTC olan blok zinciri ağ yükü tarafından belirlenen Bybit’ten para çekmek için minimum Bitcoin ağ ücreti alınır..

ByBit Sigorta Fonu

Bybit vadeli işlem sözleşmesindeki eksikliklerden kaynaklanan doğal riski azaltmak için ByBit, bir acil durum fonu tutar. tasfiye durumunda otomatik kaldıraç kaldırma olasılığını azaltır. Esasen, fon, ByBit’in iflas fiyatı veya daha iyi bir pozisyonda bir pozisyonu tasfiye edememesi durumunda yatırımcıları korumaya hizmet eder..

Bu durumda, ByBit’in sigortası, bakiyeyi açığı kapatmak için kullanacaktır. ByBit yatırımcılarını rahatlatmak için borsa, fonun mevcut bakiyesini ve tüm girişleri gösterir. & web sitelerinde çıkışlar. Herkes istediği zaman görüntüleyebilir, bu da çok şeffaf bir sistem sağlar.

Karşılıklı Sigorta

Bybit, kullanıcılarının yararlanabileceği bir risk yönetim aracı olan karşılıklı bir sigorta özelliğini tanıttı. Olumsuz piyasa hareketlerine karşı korunma. Bir kullanıcı sigortalı konumunda bir zarar yaşarsa (sigortanın yürürlük süresi içinde), kullanıcı, karşılıklı sigorta hesabından bir ödeme alacak.

bybit karşılıklı sigorta

Piyasa oynaklığında bir artış öngören kullanıcılar, uzun ve kısa pozisyonlar için geleneksel zarar durdurma emri yerine sigorta yaptırmayı tercih edebilir. Sigorta önceden belirlenmiş 2 saatlik, 12 saatlik veya 48 saatlik bir zaman dilimi boyunca devam edecektir..

Her ticaret, Bybit Mutual Insurance Fund’a yatırılan koruma için bir prime tabi olacaktır. Sigorta tarafından korunan işlemler, piyasa konumunuza karşı hareket ederse telafi edilecektir..

Testnet / Demo Ticaret

Bybit, aşağıdakileri yapmak isteyen kullanıcılar için bir test ağına sahiptir. para yatırmadan demo ticareti. Canlı Bitcoin spot fiyatını takip eden sahte para ile kripto ticareti yapmak için platformun sanal bir hesabı olarak işlev görür. Kullanıcılar testnet.bybit.com adresinden Bybit demo hesabına erişebilir ve sayfanın sağ üst köşesindeki ‘Kaydol’ seçeneğine tıklayabilirler..

Tek ihtiyacınız olan bir e-posta adresi ve bir telefon numarası. Bir işlem yapmadan önce, bir musluktan testnet Bitcoin coinleri edinmeniz gerekecektir. Bunu takip etmenizi öneririz kılavuz en basit süreç olmadığı için başlamak için!

bybit testnet

Affiliate & Yönlendirme Programı

Bybit, bir referans kodu kullanarak kaydolan yeni kullanıcıları ödüllendiren bir ortaklık programı ve tavsiye sistemine sahiptir. Ödeme 3% 0 Yönlendirdiğiniz hesapların ömrü boyunca yapılan tüm alım satımlardan toplanan ücretlerin yüzdesi. Benzersiz tavsiye kodu, pasif bir gelir elde etmek için ticarete başlamak isteyen aile veya arkadaşlarla paylaşılabilir..

Müsabakalar

Deneyimli tüccarlar ByBit’in yarışmalarına katılabilir. Kripto ticareti karşılaştırmaları sektörde daha önce hiç görülmedi ve borsaya katılmak için çekici bir teklif. ByBit kullanıcıları kayıt olabilir birinci sınıf ticaret yarışmalarında ticarete başlayın dünyanın en iyi kripto para tüccarları ile güvenli ve dostane bir ortamda karıştırmak.

Bybit’in önceki küresel yarışması, aşağıdakiler de dahil olmak üzere büyük ödüller içeren BTC Brawl olarak adlandırıldı. Bitcoin’de verilecek 100. Bybit hızlanan büyümesini sürdürdükçe, yarışmalar ve oyunlar yalnızca boyut olarak büyüyecek ve BTC ödülleri alacak.

Bybit Vs. BitMEX

Her iki borsa da Bitcoin türevleri ticaret alanında rekabet ediyor ve genellikle birbirleriyle karşılaştırılıyor. İki borsa arasında benzerlikler var ancak temel farklılıklara odaklanacağız. BitMEX, önemli ölçüde daha fazla kullanıcıyla övünmek ve komuta etmek için çok daha büyük bir günlük hacme ve piyasada yerleşik bir üne sahiptir. Gerçekten sinir bozucu olabilecek sunucu aşırı yüklemesi ile ilgili sorunları var.

Ayrıca, tüccarların ilgisini çekmek için sınırlı yeni özellikler ve yenilikler getirilmektedir. Kripto kaldıraç ticaret platformları hakkındaki incelememizi buradan okuyun. Öte yandan Bybit, kısa sürede 100.000’den fazla tüccara sahip olan nispeten yeni bir platformdur. Bybit, ticaret rakipleri, fiyat manipülasyon kontrolü, hızlı ticaret hızı ve düşük gecikme süresi, sigorta fonu ve Etherium sözleşmelerinde 100 kata kadar kaldıraç gibi çok çekici benzersiz özellikler sunar..

Bybit ve Binance

Binance, yenilikçi kripto para birimi alım satım ürün ve hizmetlerine odaklanan kripto para ticareti endüstrisinde ağır bir yüktür. Binance, yakın zamanda Bybit ile rekabet edebilmek için borsasına marj ve vadeli işlem ticareti yaptı. Binance, Bybit’in yalnızca Bitcoin depozitolarını kabul ettiği yerlerde ticaret yapmak için geniş bir altcoin ve stabilcoin yelpazesi sunar..

Bybit, profesyonel tüccarların 100 kata kadar kaldıraçlı marj sözleşmeleri kullanmaları için özel olarak tasarlanmıştır. Şimdilik, Bybit, türev ürünlerini karşılaştırırken açık bir kazanan. Bununla birlikte, Binance yenilikler yapmaya ve yeni kullanıcıları çekmek için yeni ticaret deneyimleri ve ürünler sunmaya devam ettikçe yakın gelecekte rekabetin artmasını bekliyoruz..

Bybit ve Deribit

Deribit, 100x’e kadar marj ticareti Bitcoin vadeli işlemlerine veya seçeneklerine izin veren popüler bir ticaret platformudur. Platform, işlem hacminde bir artış gördü ve son zamanlarda kaldıraçla alınıp satılabilen Bitcoin ve Ethereum vadeli işlemlerini içerecek şekilde genişledi. Kullanıcılara EOS ve Ripple XRP ticareti yapma imkanı sunan Bybit ile karşılaştırıldığında.

Ticaret arayüzü açısından Deribit platformu oldukça basittir ve BitMEX’e benzer. İhtiyacınız olan tüm işlevlere sahiptir, ancak biraz eski hissettirir ve bir güncelleme kullanabilir. Bybit ticaret arayüzü çok daha duyarlı, daha hızlı ve daha iyi bir ticaret deneyimi sunuyor.

Deribit ücretleri Bybit’e benzer, bu nedenle iki kripto ticaret platformunu ayıran hiçbir şey yoktur. Bununla birlikte, Deribit’te tarihli bir arayüze sahip ticaret yarışmaları ve promosyonların olmaması, Bybit’i profesyonel kripto tüccarları için biraz daha iyi bir seçenek haline getiriyor..

Bybit ve PrimeXBT

Prime XBT, geleneksel finansal ürünler üzerinde spekülasyon yapmaya izin veren popüler bir Bitcoin tabanlı kripto para alım satım borsasıdır. Tüccarlar, Bitcoin’i teminat olarak kullanarak Forex (FX), kripto para birimi, emtialar ve endeksler de dahil olmak üzere geniş bir piyasa yelpazesinde ticaret yapabilirler – bu, Bybit veya diğer birçok kripto para birimi borsasının bugün sunduğu bir şey. PrimeXBT’nin en çok satan özelliği, profesyonel yatırımcılara birden fazla varlık sınıfıyla ticaret yapma ve yine de Bitcoin’de kâr etme esnekliği sağlar..

Bybit ve PrimeXBT arasındaki ticaret arayüzü oldukça farklı. Bybit’teki grafikler, temiz ve duyarlı grafikler için bilinen Tradingview tarafından sağlanır. Buna karşılık, PrimeXBT hayal kırıklığına uğratmayan kendi ticaret platformunu geliştirdi..

Tüm teknik analiz araçları ve göstergeleri dahil edilmiştir ki bu harika. Kişisel tercih dışında iki ticaret arayüzünü ayıracak pek bir şey yok.

bybit değişimi

ByBit Güvenliği

Bybit, web sitesindeki kullanıcıların fonlarını ve bilgilerini korumak için çeşitli güvenlik özelliklerine sahiptir. Bybit’te, aşağıdaki güvenlik önlemlerine atfedilebilecek ciddi bir korsanlık veya fon hırsızlığı olmamıştır..

Cüzdan Güvenliği

Bybit, kullanıcıların ve platformun tüm dijital varlıklarını depolamak için endüstrinin önde gelen hiyerarşik deterministik soğuk cüzdan sistemi üzerine inşa edilmiştir. Müşterinin parasının büyük miktarları çevrimdışı bir donanım cüzdanında saklanır ve kullanıcılara atanan her para yatırma adresi aslında bir soğuk cüzdan adresi. Sistemin tehlikeye atılması durumunda, saldırgan yine de fonları çalmak için gerekli tüm anahtarlara tam erişime sahip olamaz. Bilgisayar korsanları gibi siber riskleri büyük ölçüde azaltan hiçbir bulut sunucusunda özel anahtar tutulmaz.

Çoklu İmzalı Para Çekme

ByBit para çekme işlemleri, çoklu imza süreci gerektirir. Genel anahtarlar eşleşmezse, sistem hemen kapanır ve ticaret durdurulur. Çevrimdışı para çekme işlemleri daha yavaş bir süreç olabilirken, ByBit ekibi güvenliği her şeyin üzerinde tutar ve yine de günde 3 kez para çekme işlemine izin verir..

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

Diğer önemli güvenlik önlemi İki Faktörlü Kimlik Doğrulama. Ancak bu isteğe bağlıdır, ByBit kullanan tüm yatırımcılar için önerilir. Bu, kullanıcıların oturum açma sırasında hesabı doğrulamak ve borsadan para çekmek için bir şifre VE kayıtlı bir cep telefonu kullanmaları gerektiği anlamına gelir..

ByBit Yorumları & Müşteri desteği

Gerçekten göze çarpan bir şey, Bybit SSS bölümündeki aşağıdakiler gibi çok çeşitli konuları kapsayan geniş kılavuzlar ve makaleler paketidir:

 • Yeni Başlayanlar Q&Bir
 • ByBit’e Başlarken
 • Depozito & Para çekme
 • Marj & Kaldıraç
 • Kar & Zarar
 • Tasfiye

Burada veya Bybit blogunda bir sorunun cevabını bulamazsanız, kullanıcılar zendesk canlı sohbet botunu kullanarak doğrudan müşteri destek ekibiyle iletişime geçebilirler. Sohbet botu birçok dilde 7/24 mevcuttur.

Müşteri destek ekibiyle iletişime geçebileceğiniz diğer ortamlar arasında e-posta ve sosyal medya kanalları bulunur. Twitter ve Telegram’daki sosyal medya profilleriyle ilgili geri bildirimler Bybit’te olumlu..

Sıkça Sorulan Sorular

Bybit’in Mobil Uygulaması Var mı?

Bybit.com, aşağıdakiler için bir mobil ticaret uygulamasına sahiptir: Android ve iOS sırasıyla Play Store ve Apple Store’dan indirilebilen akıllı telefonlar. Bybit uygulaması, 912 yoruma göre 4,6 yıldızla 50.000’den fazla kez indirildi.

Bybit’te Yatırdığım İlk Depozitodan Daha Fazla Kaybedebilir miyim?

Bybit’in gelişmiş bir tasfiye arka ucu var Bir tüccarın başlangıç ​​marjından daha fazlasını kaybetmesini önlemek için sigorta fonu. Bir tüccar, pozisyona koyduğu başlangıç ​​marjının ötesinde herhangi bir zarara uğramaz..

Bybit Hangi Ülkeleri Destekliyor??

Bybit, tüm dünyadaki müşteriler için İngilizce, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince, Korece ve Japonca çeviri desteği ile bir kripto para birimi hizmetidir. Aşağıdakiler gibi düzenleyici nedenlerden dolayı Bybit’te kripto para ticareti yapması yasaklanan birkaç ülke vardır:

 • Quebec, Kanada)
 • Küba
 • Kırım
 • Sivastopol
 • İran
 • Suriye
 • Kuzey Kore
 • Sudan
 • Singapur
 • Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri’nden (ABD) gelen tüccarların, Bybit’in kontrolü dışındaki katı düzenlemeler nedeniyle Bybit’i kullanmalarına izin verilmez. Sakinlerin, kaldıraçla kripto ticareti yapmak için ABD’de uygun bir borsa bulması gerekecek.

Sonuç

Bybit incelememizi sonuçlandırmak için, değişim bir güvenilir, güvenli ve sağlam kripto para birimi değişimi yüksek marjlı dijital para birimleri üzerine spekülasyon yapmak isteyen yeni başlayanlar ve deneyimli tüccarlar için uygundur..

Bybit’i ziyaret edin

Bybit.com, en iyi kripto para birimlerini ve geleneksel finans piyasalarını kullanıcı dostu bir değişim ile başarıyla birleştirdi. Kaldıraçlı alım satım işlemlerinde rahat olan ve yenilikçi özellikler ve araçlara sahip öncü bir türev ticaret platformu isteyen yatırımcılar için ByBit harika bir seçimdir.

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)
 • Dünyanın En İyi Fiat-Kripto Borsaları
 • Karides İncelemesi: Kripto Portföyünüzü Otomatik Olarak Yeniden Dengeleyin
 • Wunderbit Ticaret İncelemesi: Kripto Ticaret Botları & Sosyal Ticaret
 • Bitmex’te Neden Para Kaybetmeye Devam Ediyorum? Bu 5 Hatadan Kaçının

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

Bybit’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me