Bitcoin ve diğer dijital varlıkları satın almak için saygın, güvenilir ve güvenli bir borsa bulmak, bugün pek çok seçenekle zorlu bir görev olabilir..

35 milyondan fazla doğrulanmış kullanıcısı olan, 100’den fazla ülkede desteklenen ve toplam işlem hacmi 320 Milyar olan dünyanın en iyi ticaret platformlarından biri Coinbase’dir..

Coinbase’i ziyaret edin

Bu Coinbase incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sunmayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitesini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

Ana Özellikler:

 • ABD’deki en popüler Bitcoin platformu
 • Coinbase Pro 2. sırada trafik, ticaret hacmi ve likidite için
 • Dünya çapında 100’den fazla ülkede kullanıcılar tarafından kullanılabilir
 • Çok çeşitli para yatırma ve ödeme yöntemleri
 • 46 jetonu ve büyük itibari para birimlerini destekler
 • Para depolamak için güvenli ve istikrarlı çevrimiçi cüzdan

genel

4.7 / 5 Coinbase’i Ziyaret Edin


Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Bu incelemeye girmeden önce, Ledger Nano X gibi bir donanım cüzdanı kullanmanız şiddetle tavsiye edilir kripto para satın alırken. Kripto mülkiyeti, borsada değil yatırımcının elinde ve kontrolünde kalır. Daha fazla bilgi için en iyi Bitcoin cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

Coinbase nedir?

Coinbase bir Brian Armstrong ve Fred Ehrsam tarafından 2012 yılında kurulan dijital para birimi komisyonculuğu. Platform, blok zinciri alanında yasal finansal hizmetler sağlar ve güvenilir ve dünya lideri yatırımcılar.

Coinbase sitesi

Coinbase, dijital para birimi ortamında devrim yarattı. bireylerin ve kurumların dijital varlıkları satın alması, ticaretini yapması, depolaması ve satması için basit ve kullanımı kolay bir platform Bitcoin, Ethereum XRP, Litecoin ve diğerleri gibi. Dünya çapında desteklenen ve popüler kripto para birimi varlıklarını destekleyen, sigorta korumasına sahip oldukça saygın bir borsadır..

madeni para istatistikleri

Merkezi San Francisco, California’da bulunan Coinbase, şu anda ABD’deki en büyük kripto para ticaret platformudur ve operasyonunu Kanada, Birleşik Krallık, Güney Kore, Hong Kong, Avustralya, Yeni Zelanda ve Singapur gibi 100 ülkeye genişletmiştir..

KAZAN 132 ABD doları Coinbase ile öğrenme için!

Şimdi buraya tıklayın

Coinbase Güvenli mi?

Coinbase, dijital varlıkları satın almak ve saklamak için en güvenli yerler çevrimiçi cüzdanlarını kullanarak. Değişim, müşteri fonlarının ve kişisel bilgilerin her zaman güvende tutulmasını sağlamak için ‘banka benzeri’ güvenlik önlemlerine sahiptir. Araştırmamıza dayanarak, bildirilen korsanlık veya taviz yok suç faaliyeti nedeniyle herhangi bir para kaybına neden olan güvenlik sistemleri ve web cüzdanlarının.

Coinbase güvenlik önlemleri şunları içerir:

 • Tüm müşteri fonlarının% 98 soğuk deposu
 • Bitcoin, dünyanın her yerindeki emanet kasalarında ve kasalarda bulunur
 • Tüm hesaplarda İki Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA)
 • Cüzdanlar (ve özel anahtarlar) AES-256 şifreleme kullanılarak saklanır.
 • Güçlü güvenlik kültürü ve organizasyon süreçleri

Özellikleri & Hizmetler

Kullanım kolaylığı

Diğer kripto para birimi alım satım platformlarının aksine Coinbase, yeni başlayanlar için tasarlandı ve bunları Bitcoin ve Ethereum gibi dijital paralarla tanıştırın. Kayıt, doğrulama ve ödeme işleminin tamamlanması yalnızca birkaç dakika sürer. Müşteriler daha sonra kripto para satın almak için çevrimiçi ve mobil ticaret uygulamasında oldukça sezgisel ve zarif bir kullanıcı arayüzü kullanabilir..

Ödeme seçenekleri

Coinbase, sahip olduğu dünya çapında kullanılabilirlik, birden fazla itibari para birimi desteği ve çok çeşitli para transferi yolları bir hesaba. Platform, bireylerin banka havalesi, SEPA ödemeleri, banka havalesi ve kredi / banka kartları yoluyla yerel para birimlerini kullanarak kripto para birimi piyasasına girmelerine erişim sağlar..

Sunulan Kripto Para Birimleri

Coinbase platformunda 46 dijital parayı destekliyor satın almak, takas etmek ve satmak. EToro gibi diğer üst düzey platformlarla karşılaştırıldığında, mevcut varlıkların sayısı iki katına çıkar. Coinbase platformundaki kullanıcılar BBTC, ETH, ATOM, XRP, LTC, BCH, DAI, EOS, LINK, XLM ve diğerleri gibi tanınmış paraları alıp satabilirler..

Sigorta Koruması & Güvenli Cüzdan

Coinbase, müşterisinin fonlarını güvence altına almak için soğuk ve sıcak bir cüzdan depolama sistemi kullanıyor. Müşterinin dijital para fonlarının en az% 98’i soğuk cüzdanlarda saklanıyor. Bunun anlamı şudur ki Kullanıcının parasının% 2’sinden azı sıcak cüzdanlarda tutuluyor platformda likidite sağlamak. Coinbase Insurance, sıcak cüzdanlarda saklanan fonların sayısını kapsar ve ödeme yapacaktır. kayıp fonların maliyetini karşılamak meli güvenlik sistemlerinde bir içerik veya ihlal meydana gelecekti.

Coinbase Kazanmak

Kullanıcılar, platformda sunulan blok zinciri projeleri hakkında bilgi edinerek kripto para birimi cinsinden ödenen ek gelir elde edebilirler. Yeni başlayanlar için alana dahil olup kripto para birimi ve BAND, MKR, COMP, XLM, ALGO, XTZ, DAI ve diğerleri gibi dijital varlıklar ticareti konusunda kendilerini eğiterek ücretsiz para kazanmanın eğlenceli ve kolay bir yoludur..

coinbase nasıl çalışır?

Coinbase Karşılaştırıldı

Son teknoloji güvenlik önlemleri, sezgisel bir kullanıcı arayüzü, ücretsiz kripto kazanma yeteneği ve bir mobil ticaret uygulaması Coinbase’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu Bitcoin satın almak için Coinbase gibi alternatif kripto borsalarını listeler. & kripto para.

Kayıt, Giriş & Hesap doğrulama

Coinbase.com’u kullanarak kripto para birimi satın almak, satmak, göndermek ve almak için, kullanıcıların kimliklerini doğrulaması ve masaüstü web sitesini veya mobil uygulamayı kullanarak bir banka hesabı eklemesi gerekecektir. Müşteriler olmalı en az 18 yaşında veya daha büyük. Coinbase hesabı veya cüzdanı oluşturmak veya sürdürmek için herhangi bir ücret yoktur.

coinbase hesabı

Kullanıcılardan geçerli bir e-posta adresi, cep telefonu numarası ve kişisel bilgiler sağlamaları istenecektir., Hükümet veya devlet tarafından verilmiş kimlik, ehliyet, pasaport veya pasaport kartı ve bir ödeme yöntemi bağlayın. Coinbase, işlemi tamamlamak için sağlanan e-postayı, telefon numarasını doğrulamaya devam edecektir. Kimlik doğrulama sürecinin tamamlanması genellikle belgeler doğru bir şekilde yüklendikten sonra 24 saatten az sürer.

İlişkili: Kraken Vs. İkizler Karşılaştırması: Yeni Başlayanlar İçin Hangi Kripto Borsası Daha İyi??

Ödeme metodları

Coinbase, dünya çapında bulunan müşterileri için çeşitli ödeme seçeneklerini destekler. Kripto para satın almanın en popüler yöntemi banka kartı veya banka havalesi kullanmaktır. Para yatırma, çekme, satın alma ve satma seçenekleri desteklenen her ülke için farklılık gösterir. Para yatırma seçenekleri şunları içerir:

 • Banka hesabı transferleri
 • SEPA Ödemeleri
 • Banka havaleleri
 • Banka kartı
 • Daha Hızlı Ödemeler
 • 3D Güvenli Kart
 • PayPal

Büyük yatırımlar için, banka veya banka havalesi kullanmak, bankaya bağlı olarak işleme koyması 1 ila 3 gün sürebilen kripto para satın almanın en iyi yoludur. Daha küçük ve anında satın alma yapmak isteyen ve eğlenceyi tercih eden kullanıcılar bir banka kartı kullanabilir. Her bir ödeme seçeneğinin ortalama hızı önemli bir husustur ve aşağıda listelenmiştir..

Desteklenen Ülkeler

Coinbase, finansal hizmetlerini küresel olarak 100’den fazla ülkeye sunuyor dahil olmak üzere Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Asya, Avustralya, Yeni Zelanda ve Afrika. Dünyanın her yerinden vatandaşlar kripto para satın almak, ticaret yapmak, depolamak, kazanmak ve satmak için borsayı ve komisyoncuyu kullanabilir. Desteklenen ülkelerin listesi şu adreste bulunabilir: Coinbase’in ülke sayfası.

coinbase destekli ülkeler

Mevcut Fiat & Kripto Para Varlıkları

Coinbase, platformdaki kullanıcıların satın almasına izin veriyor & destekleyerek dijital varlıkları satmak USD, GBP, EUR, CAD, SGD, NZD ve AUD gibi yedi fiat para birimi. Geleneksel para birimleri, her ülke için çeşitli ödeme yöntemleri kullanılarak borsaya yatırılabilir..

Para Coinbase cüzdanına ulaştığında, kullanıcılar satın almadan önce kripto para varlıklarının canlı fiyatlarını görebilirler. değişim 46 kripto para birimini destekler Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin ve Yearn Finance gibi popüler DeFi tokenleri gibi. Borsa, düzenli olarak ticaret platformuna sosyal medya kanalları aracılığıyla açıklanan yeni kripto varlıkları ekler. Coinbase blogu.

coinbase destekli kripto para birimi

Kullanıcı, emir defteri işlem hacminin her ülke için değişebileceğini ve bunun da düşük likiditeli ticaret çiftleri için daha yüksek spread ücretleri ile sonuçlanabileceğini bilmelidir. Coinbase tarafından desteklenen kripto para birimleri ve belirteçlerin tam listesi için, Web sitesini ziyaret et.

Tüm kripto para borsaları aynı değil.

COINBASE’I DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

Coinbase Kullanıcı Arayüzü

Coinbase, yeni başlayanların Bitcoin, Ethereum ve XRP gibi dijital paralarla başlaması için tasarlandı. Gösterge tablosu şu şekilde sunulur: kullanımı kolay, zarif ve sade. Soldaki gezinme çubuğu, ana özelliklere ve seçeneklere hızlı bağlantılar sağlar. Ana sayfa, fiyatları hızlı bir şekilde izlemek için bir izleme listesinde favori paraları gösterecek şekilde özelleştirilebilir..

coinbase izleme listesi

Temel bir fiyat grafiği, bir çizgi grafik olarak gösterilen varlığın değerini gösterir ve süresi günlük, haftalık, aylık ve yıllık zaman dilimleri arasında değiştirilebilir. Gelişmiş bir kripto para birimi ticaret borsasının normalde göstereceği karmaşık bir grafik sistemi, sipariş defterleri, ticaret geçmişi ve hacim profilleri yoktur..

Kullanıcılar, genel piyasa değeri, önceki 24 saatlik dönemdeki son işlem hacmi, dolaşımdaki arz, Coinbase’deki diğer yatırımcılar arasındaki popülerliği ve tahmini bekletme süresi gibi fiyat bilgilerini içeren daha büyük bir grafiği görüntülemek için varlığa tıklayabilirler. Harika bir özellik, Diğer kullanıcıların ticaret faaliyetlerini gösteren duyarlılık grafiği değiş tokuşta.

coinbase bitcoin satın al

Bu bilgi, yeni başlayanlar için, diğer tüccarların son 24 saat içinde alım veya satım pozisyonlarına ekleyip eklemediğini görmeleri için yararlı olabilir. Ayrıca, duyarlılık değeri, piyasa katılımcıları piyasayı aşırı satın aldığında (yani FOMO), gelişmiş tüccarlara karşı trend ticaretine yönelik içgörü sağlayabilir..

Satın alma & Satış

Fiyat grafiğine bitişik olan emir giriş penceresi, seçilen coin için alım satım yapmak için iki seçeneğe sahiptir. Kullanıcılar, satın alma (veya satma) veya yinelenen sipariş olabilen işlemin sıklığını seçebilirler. Periyodik satın alma siparişleri, yeni başlayanlar için küçük bir miktarla başlamanın ve zaman içinde bir pozisyon oluşturmanın harika bir yolu her gün fiyata bakmanın stresini ortadan kaldırırken.

coinbase kullanarak nasıl bitcoin satın alınır

Kullanıcılar, harcanacak itibari para miktarını girebilir, siparişi inceleyebilir ve bağlı banka hesabı, banka kartı veya hesaba bağlı diğer ödeme türü ile bir alım / satım emri vermeye devam edebilir..

Coinbase Ücretleri

Coinbase ücretleri, kullanıcının konumuna, alım satım ürününe ve ödeme türüne bağlı olduğundan anlaşılması karmaşıktır. Genellikle ücretler% 0,5 ile% 4,5 arasında değişmektedir platformu kripto para satın almak, takas etmek ve satmak için kullanan kişiler için. Fiat ve kripto para birimlerini depolamak için Coinbase cüzdan hizmetini kullanmanın herhangi bir maliyeti yoktur.

Yaygın Ücretler

Tüm kripto para birimi alım satımları bir % 0,5’lik spread yükü, bu, piyasa dalgalanmalarına ve borsada kote edilen fiyatlar arasındaki farka ve işlemin tamamlandığı zamana göre değişebilir..

Ticaret Ücretleri

Bir kripto para birimi satın alımına uygulanacak iki (2) tür işlem ücreti vardır. 0,99 ABD Doları ile 2,99 ABD Doları arasında sabit ücret veya değişken bir yüzde toplam tutarda, hangisi daha büyükse.

yüzdeye dayalı ücret, kullanıcının bulunduğu yere ve ödeme türüne bağlıdır. ABD ödeme türleri için değişken yüzde ücreti aşağıdaki gibidir:

 • ABD Banka hesabı -% 1.49
 • Coinbase USD cüzdanı -% 1,49
 • Banka kartı -% 3.99

Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir ABD banka hesabı veya Coinbase USD cüzdanı kullanarak 1.000 $ Bitcoin satın alan bir tüccar, toplam işlemin% 1.49’u oranında değişken bir yüzde ücretine tabi olacaktır. Bu, 2,99 $ ‘lık sabit ücret tutarından daha yüksek olan 14,90 $’ a eşittir. Kripto para birimi satın almak için bir banka kartı kullanılmışsa, ücret% 3.99 olacaktır..

Genel olarak Coinbase’deki işlem ücretleri diğer kripto para aracı kurumlarına kıyasla daha yüksektir ve platformdaki ana dezavantajlardan biridir. Binance, Gemini ve eToro gibi daha düşük ticaret platformu alternatifleri, ABD merkezli yatırımcılar için kripto varlıkları satın almak için daha düşük fiyatlar sunuyor. Avustralya, Avrupa ve İngiltere gibi ülkeye özgü ödeme ücretlerinin bir listesi için Coinbase fiyatlandırma sayfasını ziyaret edin..

Depozito Ücretleri

Bir ABD’li yatırımcılar için banka hesabı (ACH transferi) depozito ücretine tabi değildir. Benzer şekilde, Birleşik Krallık’ta yaşayanlar için SEPA veya Daha Hızlı Ödemeler yoluyla Coinbase’e para yatırmak ücretsizdir. Uluslararası müşteriler, 10 $ ‘lık küçük bir depozito ücretine tabi olacak bir ABD doları havale kullanabilir..

Para Çekme Ücretleri

Var ABD kullanıcıları için Coinbase cüzdanından para çekme işlemleri için 0,55 ile 25 ABD doları arasında küçük bir maliyet. Para çekme yöntemine ve ülkeye bağlı olarak diğer oranlar geçerlidir. Aşağıdaki tabloda gösterilen yönteme bağlı olarak para çekme işlemlerinin tamamlanması 1 ila 5 gün sürebilir. Coinbase’den para çekmenin en hızlı yolu, ABD, Avrupa, İngiltere ve Kanada’daki kullanıcılar için anında ödeme yapan PayPal’dır..

Diğer kripto para birimi borsaları gibi, kripto para biriminin diğer platformlara veya donanım cüzdanlarına çekilmesi için bir madenci ücreti vardır. Ücret, para çekme anında blok zinciri ağ yükü tarafından belirlenir ve işlemden önce kullanıcıya gösterilir..

Güvenlik

Coinbase, kripto para alımları ve ticareti için en güvenli platformlar. Aracı kurum, kullanıcının kişisel bilgilerini ve fonlarını dış tehditlerden, dahili hatalardan (örn. İnsan hataları) ve dahili yetkinin kötüye kullanımından korumak için çeşitli güvenlik önlemleri içerir. Coinbase, güvenli Bitcoin depolaması için aşağıdaki kurumsal düzeyde önlemleri kullanır:

 • Müşteri fonlarının% 98’i çevrimdışı depolanır
 • Güvenli emanet kutuları ve kasalarda coğrafi olarak dağıtılmış konumlarda depolanan fonlar
 • Tek hata noktalarını ortadan kaldırmak için çoklu imza şeması
 • Çok faktörlü kimlik doğrulama ile birden çok çalışandan koordineli eylemler
 • Tüm Coinbase hesaplarında 2 adımlı doğrulama
 • Hassas verilerin tamamen internetten bağlantısı kesilir
 • Personelin sabıka kayıtları için geçmişleri kontrol edilir ve sabit diskleri şifreler
 • Kullanıcı oturum açma bilgilerini ve kişisel bilgilerini korumak için şifreleme

Coinbase Kazanmak

Coinbase hesap sahipleri şunları yapabilir: kripto para birimi projeleri hakkında bilgi edinin ücretsiz para kazanmak için. Program, şirket tarafından desteklenen blockchain projeleri hakkında bilgi sahibi olurken yeni başlayanları platforma çekmek için yeni bir teşviktir. Coinbase’de para kazanmak için kullanıcıların Coinbase ile bir hesap oluşturması gerekiyor.

madeni para kazanmak

Coinbase Earn, bir madeni para hakkında bir dizi video izleyerek çalışır ve arkadaşlarını daha fazla kazanmaya davet eder. Her dersin sonundaki sınav tamamlandığında, para birimi kullanıcının cüzdanına yatırılır. Ödül miktarı, belirli bir madeni paraya bağlı olarak değişir ve Coinbase Pro kullanılarak Bitcoin’e dönüştürülebilir veya itibari paraya çevrilebilir..

Müşteri desteği

Müşteri hizmetleri sorunları veya soruları için Coinbase ile iletişime geçmenin en iyi yöntemi bilet sistemini kullanmaktır. Kullanıcılar ürünü veya hizmeti seçebilir ve aşağıdaki gibi sorunla ilgili bir konu seçebilir:

 • Hesabın güvenliği ihlal edilmiş veya yetkisiz kullanım
 • Giriş, kimlik doğrulama veya doğrulama sorunları
 • Hesap Yönetimi
 • Vergiler, raporlar ve finansal hizmetler
 • Ticaret ve finansman

Bir Coinbase hesabının saldırıya uğraması veya ele geçirildiğinden şüphelenilmesi durumunda, hesabı derhal devre dışı bırakmak için destek servisiyle telefonla iletişime geçme seçeneği vardır. Platformda yaşanan diğer hesap sorunları için telefon desteği yoktur. Kullanıcıların kapsamlı olan Yardım Bölümüne güvenmesi veya bir destek bileti kaydetmesi gerekecektir..

coinbase desteği

Sıkça Sorulan Sorular

Coinbase Ücretleri Buna Değer mi?

Coinbase ücretleri piyasa koşullarına, konuma ve ödeme yöntemine bağlı olarak% 0,5 ile% 3,99 arasında değişmektedir. Bitcoin satın almak için diğer platformlarla karşılaştırıldığında, işlem maliyetleri biraz yüksek ancak kabul edilen itibari para birimleri, desteklenen ülkeler ve çok çeşitli para yatırma yöntemleri ile kullanım kolaylığı ve rahatlık sunar..

Coinbase Kullanarak Kredi Kartıyla Bitcoin Satın Alabilir misiniz??

Avrupa ve Birleşik Krallık’taki Coinbase kullanıcıları, 3D Secure ile bir kredi kartı veya banka kartı kullanarak Bitcoin ve diğer dijital para birimlerini satın alabilirler. Bu ödeme yöntemi, bir Coinbase cüzdanına ön fon ayırmak zorunda kalmadan kripto para birimlerinin satın alınmasına izin verir. Kredi kartı ile satın alma, banka havalesi kullanarak 3-5 güne kıyasla anında gerçekleşir.

ABD’deki En İyi Coinbase Alternatifleri Nelerdir??

ABD yatırımcılarının Bitcoin satın almayı düşünebilecekleri Coinbase gibi alternatif kripto para brokerleri ve tüccar platformları Gemini, Binance ve eToro’dur. Bu platformlar, karşılaştırılabilir ticaret ücretlerine, özelliklere, para yatırma yöntemlerine sahiptir ve Amerika Birleşik Devletleri’nde saygın Bitcoin borsalarıdır..

Coinbase Kraken’den Daha İyi mi?

Kraken, ABD’de satın almak, ticaret yapmak ve satmak için çok çeşitli dijital para birimleri sunan popüler bir kripto ticaret platformudur. Kullanıcı arayüzü tüccarlar için daha uygundur ve başlangıçta yeni başlayanlar için biraz kafa karıştırıcı olabilir. Coinbase ise yeni yatırımcılar için tasarlanmış ve kullanımı kolay bir platform sağlıyor. Yüksek net değere sahip bireyler, Kraken’deki daha düşük işlem ücretlerinden faydalanacak ve bu da zamanla artabilir.

Coinbase Avustralya’da Kullanılabilir mi

Coinbase, Avustralya’da desteklenen bir kripto para borsasıdır. Yerel sakinler Coinbase ile bir hesap oluşturabilir ve bir banka kartı kullanarak AUD cinsinden kripto satın alabilir. Banka kartı alımlarında% 0.5 işlem ücretine ek olarak% 3.99 komisyon vardır. Şu anda Coinbase kullanarak AUD’ye geri para çekme seçeneği yoktur..

Sonuç

Bu Coinbase incelemesini tamamlamak için ticaret platformu, çevrimiçi web sürümünü veya mobil uygulamayı kullanarak bir kripto para birimi portföyünü zahmetsizce satın almak, satmak ve yönetmek için en kolay yerlerden biridir. Bitcoin gibi dijital para birimlerine yatırım yapmak için hangi borsayı kullanacaklarından emin olmayan yeni başlayanlar, Coinbase gibi saygın ve güvenli bir aracı kurum kullanma seçeneğine sahiptir..

Coinbase’i ziyaret edin

Dünya çapında 100’den fazla ülkede bulunan ve bir hesaba para yatırmak için çeşitli ödeme yöntemleriyle Coinbase, Bitcoin meraklıları ve tüccarları için en iyi seçimdir. Tek olumsuz nokta, diğer borsalardan biraz daha yüksek olan alım satım ücretleridir..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Cosmos (ATOM) Nasıl Kazanılır: Ödül Kazanmak İçin En İyi 4 Yer
 • Bitcoin’e Faiz Kazanmak İçin En İyi 5 Platform & Kripto
 • Ücretsiz Kripto Ticareti Yapmak İçin En İyi 8 Değişim (Sıfır Komisyon)
 • Sanal Parayla Bitcoin Ticareti Yapmak İçin En İyi 10 Demo Hesabı

 • 9 Kaldıraçlı En İyi Marj Ticareti Kripto Borsaları

Değişim ücretleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – her tür kripto para birimi yatırımcısına uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri (gizli masraflar olmadan) sağlar.

Coinbase’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me