Coinspot, kullanımı kolay ve kullanıcıların Avustralya’da Bitcoin satın almalarına izin veren saygın bir kripto para borsasıdır. 2013’te kurulduğundan beri CoinSpot borsası neredeyse 1 milyon kullanıcı.

Bu incelemede, platformun kullanıcı arayüzünü, işlem ücretlerini, para yatırma limitlerini, ödeme yöntemlerini, güvenliği değerlendireceğiz. & güvenlik ve müşteri destek hizmeti.

Coinspot’u ziyaret edin

Bu Coinspot incelemesinde size en doğru bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitelerini ziyaret etmenizi öneririz..

Ana Özellikler:

 • Güvenilir Avustralya kripto borsası
 • Kullanımı kolay ve yeni başlayanlar için uygun
 • Rekabetçi ticaret ücretleri OTC ve SMSF yatırımcıları için
 • Çoklu AUD para yatırma yöntemleri
 • ISO sertifikalı bilgi güvenliği için
 • 4.6 derecelendirmeye göre 354 değerlendirme

 • Duyarlı müşteri hizmetleri ve bilet sistemi

genel


4.6 / 5 Coinspot’u Ziyaret Edin

Kullanım kolaylığı

Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Kripto para birimi ticareti yaparken Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanmanızı öneririz. Cüzdanınız yoksa, en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

Coinspot nedir?

Coinspot bir Avustralyalı Melbourne merkezli kripto para birimi değişimi Bu, kripto para satın almak ve satmak için güvenli ve güvenli bir platform sağlar. Borsa, genellikle Avustralya’daki en iyi kripto para borsalarından biri olarak kabul edilir. Kullanıcılar, spekülasyon yapmak ve potansiyel karlar elde etmek için anında Bitcoin satın alabilir veya satabilir veya açık piyasada ticaret yapabilirler..

Coinspot, CoinSpot olarak ticaret yapan Casey Block Services Pty Ltd ABN 19 619 574 186 lisansına sahip yasal bir şirkettir. Değişim Avustralya’nın yüksek düzeyde yönetilen finans sektörü tarafından düzenlenir yatırımcıların parasıyla uygun davranış ve işlemleri sağlamak.

coinspot web sitesi

Hızlı özet

Coinspot Karşılaştırıldı

Banka havalesi, Coinspot’ta AUD yatırmanın en popüler yöntemlerinden biridir. Bu karşılaştırma tablosu, diğer popüler Avustralya kripto para birimlerini listeler Coinspot gibi borsalar yatırımcıların ticarete başlamak için banka havalesi kullanarak para yatırmalarına izin veren.

Özellikleri & Hizmetler

Coinspot, Avustralya’nın ilk Bitcoin’lerinden biridir & Temel teklifini aşağıdakiler gibi platform özelliklerini içerecek şekilde genişleten ülkedeki kripto para birimi borsaları:

 • Kullanıcı dostu bir arayüzle tüm yatırımcılara uyacak şekilde tasarlanmıştır
 • Alıcılar ve satıcılar için 210’dan fazla kripto para birimi jetonu mevcuttur
 • Anında satın alın & birkaç dakika içinde kripto para birimi sat
 • TradingView grafikleri ve gelişmiş sipariş türleri ile değişim platformu
 • POLi ödemeleri, PayID, BPAY ve nakit gibi çok çeşitli itibari para yatırma seçenekleri
 • Hesap hırsızlığını en aza indirmek için yüksek standartta güvenlik özellikleri
 • Avustralya Süper Fonu yatırımcıları için tezgah üstü masası ve destek
 • Hesabı bilgisayar korsanlarına ve hırsızlığa karşı korumak için 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama
 • Sektör lideri güvenlik süreçleri ve güvenlik için ISO Akreditasyonu
 • Yönlendirilen kullanıcılar için komisyonların% 30’unu ödüllendiren ortaklık programı

CoinSpot Güvenli mi?

Coinspot kripto para birimi değişimi, Avustralya’nın uyguladığı katı yeni AML / CTF yasalarına uygundur. AVUSTRALYA kullanıcı hesaplarının güvenliğini sağlamak için. Değişim özellikleri banka benzeri güvenlik önlemleri müşterilerinin bilgilerini korumak ve fonları güvende tutmak için. Diğer borsalar gibi CoinSpot, platforma erişmek için bir cep telefonu kodu gerektiren ve artık dünya çapındaki borsalar için güvenlik ölçütü olan iki faktörlü kimlik doğrulamayı (2FA) kullanıyor..

CoinSpot Güvenilir mi?

Coinspot, sahip olduğu saygın ve güvenilir bir borsadır. hiç saldırıya uğramadı 2013 yılında kurulduğundan beri. Coinspot ayrıca Avustralya’da uluslararası alanda tanınan ilk kripto para birimi platformudur. Bilgi güvenliği için ISO 27001 sertifikası. Bu, KYC gereksinimlerine uymak için borsada depolanan kişisel bilgilerin tehlikeye atılma riskinin düşük olduğu anlamına gelir..

Bir Hesap Oluşturmak

Çoğu kripto para birimi borsası gibi, Coinspot’ta bir hesap oluşturmak için, yeni kullanıcıların bir kripto ticaret hesabı oluşturmak için bir kayıt sürecinden geçmesi gerekecektir. Başlamak için web sitesini ziyaret edin ve ‘Kayıt ol’ sayfanın üst kısmında ayrıntıları doldurun ve tıklayın ‘Hesap oluştur’.

Coinspot exchange, kullanıcının gönderilen e-posta adresine erişimini doğrulamak için bir e-posta adresi isteyecektir. E-posta adresinin doğrulanması, kullanıcıların Coinspot’a ilk kez giriş yapmaları için temel Coinspot hesap oluşturma sürecini tamamlar..

Kimlik Doğrulama

Temel bir Coinspot hesabı, kullanıcıların web sitesinin özelliklerini keşfetmesine izin verir, ancak doğrulama tamamlanana kadar para yatıramaz veya çekemez. Coinspot doğrulaması rizin vermek için kimlik belgelerini ispat etmekle eşdeğer günde 2.000 Avustralya dolarına kadar para yatırma ve Coinspot cüzdanından para çekme. Aşağıdaki belgeler gerekli olacaktır:

 • Ad Soyad
 • Doğum tarihi
 • Telefon numarası
 • Konut adresi
 • Geçerli bir kimlik kartının veya pasaportun adres kanıtı ile fotokopisi
 • Kimlik belgesini tutan selfie fotoğrafı

Bu süreç oldukça katıdır ve AML politikalarına göre kontrol ve bakiyelere bağlıdır ve endişelenmenize gerek yoktur. Bu, kripto değişimini kara para aklama veya şüpheli faaliyetlere karışmaktan korumak için standart bir süreçtir. Genel olarak doğrulama işleminin onaylanması 24 saatten az sürer Kullanıcılar alım / satım faaliyetlerini gerçekleştirmeden önce.

Para Yatırma

Coinspot, kullanıcıların Bitcoin satın almak için bir hesaba para yatırmaları için çeşitli ödeme yöntemlerini destekler. En popüler seçim Coinspot’a para yatırmak, doğrudan para yatırma, POLi veya PayID kullanarak banka havalesi yoluyla yapılır.. Her ödeme yöntemi işlem ücreti gerektirmez.

kripto para yatırma

BPAY ve Nakit para yatırma yöntemleri mevcuttur, ancak küçük bir maliyet vardır. Ne yazık ki değişim bir seçenek sunmuyor Kredi kartı, AfterPay veya PayPal ile Bitcoin satın alın. Her para yatırma yönteminin aşağıdaki gibi temizlenmesi için günlük çeşitli para yatırma limiti ve zaman dilimleri vardır:

Kullanıcı arayüzü

Coinspot’un arayüzü, kullanıcıların işlem yapmasına olanak tanıyan basit ve kullanımı kolay bir kontrol paneline sahiptir. tek bir yerde birden fazla bozuk para cüzdanını izleyin. Hızlı alış ve satış emirleri veya canlı fiyat grafiğini görüntülemek için her varlığın yanında düğmeler vardır. Madeni para varlıklarının tahsisi ve yüzdelerini içeren portföyün görsel bir çizelgesi, genel performansı izlemek için güzel bir özelliktir..

coinspot hesabı

Teknik grafik analizine güvenen yatırımcılar ve tüccarlar, fiyat hareketini analiz etmek için trend çizgileri, göstergeler ve teknik modeller gibi ticaret araçlarıyla donatılmıştır. grafik paketi TradingView ile arayüzlenir popüler bir grafik paketidir. Kullanıcılar, çıkış yaptıktan sonra çizim araçlarının ve göstergelerin kaldırılacağını bilmeli ve ayrı bir kripto grafik web sitesi kullanmayı düşünmelidir..

coinpot bitcoin satın al

Anında Alım / Satım

Coinspot, aşağıdakileri yapmak isteyen kullanıcılar için bir seçenek sunar: anında kripto para al ve sat sayfanın üst kısmındaki ‘Al / Sat’ bağlantısına tıklayarak erişilebilir. Anında satın alınabilen veya AUD’ye geri satılabilen 200’den fazla coin var.

coinpot anında satın alma

Anında satın alma özelliğini kullanma süreci basittir. Örneğin, kullanıcı Bitcoin satın almak isterse, varlık listeden seçilir ve bir emir giriş kutusu görüntülenir. Burada kullanıcı, Bitcoin satın almak için AUD miktarını girebilir..

Eşdeğer Bitcoin miktarı, mevcut piyasa oranında görüntülenir. İşlem ücreti, işlem ayrıntılarıyla birlikte gösterilmez ve yatırımcıya netlik sağlamak için gösterilmelidir. Kullanan tüccarlar anında al veya sat özelliği % 1’lik daha yüksek bir işlem ücretine tabi olacak kolaylık sağlamak için. Bu oran, Avustralya’daki diğer kripto para birimi platformlarına kıyasla oldukça yüksektir..

coinpot bitcoin satın al

Coinspot Değişimi

Coinspot, yeni başlayanlar ve orta düzey tüccarlar için uygun olan kripto para birimi satın almak ve satmak isteyen tüccarlar için bir kripto para birimi ticaret platformu sunar. Coinspot ‘Exchange’, üst menüdeki ‘Market’ bağlantısına tıklanarak erişilebilir. Borsayı kullanan işlem ücretleri, yukarıda belirtilen Anında Alım / Satım özelliğinden önemli ölçüde farklıdır (% 1’e karşı% 0.1). Bakın Coinspot Ücretleri Bölüm.

Kullanıcı arayüzü, ticaret için seçilen kripto para birimi varlığının bir fiyat çizelgesine sahiptir. Bu, kullanıcıya bir mum çubuğu veya çizgi grafik kullanarak yakın zamandaki fiyat geçmişine genel bir bakış sağlamak için kullanışlıdır..

coinpot fiyat tablosu

Popüler Bitcoin ticaret platformlarına benzer şekilde, Coinspot borsası, Avustralya Doları’na (AUD) karşı kripto para satın almak ve satmak için bir sipariş giriş kutusu içerir. Kullanıcılar harcayacakları AUD miktarını girebilir ve satın alacakları kripto miktarını seçebilirler. Arayüz basittir ve siparişlerin manuel olarak girilmesi gerekir, bu da hatalara neden olabilir.

İşlem hacmini ve varlık likiditesini görmek için yararlı olabilecek bir emir defteri, sipariş kutularının altına yerleştirilmiştir. Bu, özellikle düşük işlem hacmine sahip altcoinlerde önemlidir..

coinpot ticareti

Orada da not ediyoruz bir seçenek gibi görünmüyor Coinspot değişimini kullanarak zararı durdurma veya kar emirleri alma. Bu, ticaret riskini yönetmek ve sermayeyi korumak için gerçekten önemlidir ve stop emri, One-Cancels the Other (OCO) ve Fill-Or-Kill gibi gelişmiş sipariş türlerini de görmek ister..

Genel olarak, satın almak için ‘Pazar’ı kullanarak Coinspot’ta alım satım & kripto para birimi satışı, Avustralya’da kullanılabilen Swyftx, Binance, Bybit ve Plus500 gibi diğer saygın platformlara kıyasla gelişmiş özelliklerden yoksundur..

Coinspot Ücretleri

Coinspot’un ücret yapısı, kullanıcının borsada nasıl sipariş verdiğine bağlıdır. kriptoyu anında satın almak, satmak ve takas etmek için işlem ücreti% 1’dir. Benzer şekilde, kar alma, zararı durdurma emirleri ve yinelenen satın almalar için işlem ücreti (dolar maliyet ortalaması)% 1’dir. Borsayı veya OTC masasını kullanmak için işlem ücreti% 0,1’dir..

Genel olarak alım satım ücretleri, ilk Bitcoin’lerini yapmak isteyen yeni başlayanlara hitap ediyor & kripto para yatırımı AUD kullanarak. Bununla birlikte, işlem ücretleri aktif alıcılar ve kripto para birimi tüccarları için çok yüksek, çünkü% 1’lik ücret herhangi bir potansiyel karı tüketecektir..

Depozito & Para Çekme Ücretleri

Var POLi veya PayID veya doğrudan para yatırma gibi banka havalesi yöntemlerini kullanarak para yatırma veya çekme ücreti yok. BPAY ve yerel bir gazete bayiindeki nakit para yatırma işlemleri, buna göre% 0,9% 2,5 ek ücrete tabi olacaktır. Başka bir borsaya veya bir donanım cüzdanına kripto para çekme işlemleri, o sırada jeton ve ağ yüküne göre değişen standart blok zinciri ağı (madencilik) ücretine tabi olacaktır..

Tezgah Üstü (OTC) Ticaret

İster Bitcoin ve kripto para birimi ticareti konusunda yeni olun, ister deneyimli bir tüccar, CoinSpot izin verir Tezgahın üzerinden (OTC) yüksek net değerli yatırımcılar için alım satım. Değişim, yüksek değerli mevduatlar için yardım sunuyor & Kendi Kendine Yönetilen Süper Fon (SMSF) desteği dahil para çekme işlemleri & Yatılı İşletme Hesabı.

Avustralya’daki tüm kripto para borsaları aynı değil.

COINSPOT’U DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

Coinspot Uygulaması

Coinspot, bir cüzdandan satın almak, ticaret yapmak, satmak, transfer etmek, fiyat grafiklerini görüntülemek, madeni para bilgilerini görüntülemek ve genel kripto para birimi portföyünü izlemek için mobil ticaret uygulaması bir yerde. Coinspot uygulaması, Google Playstore’dan bir iOS uyumlu uygulama yakında geliyor.

coinpot uygulaması

Güvenlik özellikleri

Coinspot, güvenliği ciddiye alır ve Güvenlik sistemleri için Uluslararası Standardizasyon Organizasyonu. Coinspot, ÖAvustralya’da güvenlik sistemleri için akredite olacak kripto para borsası. Coinspot cüzdanında depolanan fonlar, bir personel donanım cüzdanına aktarılıncaya kadar güvende tutulur.

Kullanıcı hesaplarını dolandırıcılık faaliyetlerinden korumak için CoinSpot, kullanıcıların platforma giriş yapmak için kayıtlı mobil cihazda oluşturulan bir kodu girmesini gerektiren iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) kullanır..

Yönlendirme Programı

CoinSpot’un tavsiye programı, bir tavsiye kodunu arkadaşlarınıza ve ailenize her ikisine de paylaşarak borsadaki tüm kullanıcılar için uygundur. 10 $ değerinde Bitcoin kazanın ilk AUD depozitosundan sonra. Kredilendirilen tam Bitcoin (BTC) miktarı, yönlendirilen tarafın ilk AUD depozitosunu tamamladığı anda 10 $ ‘a eşdeğer olacaktır. Yönlendirme bağlantısı kontrol paneli alanında bulunabilir.

Ortaklık Programı

CoinSpot’un bir ortaklık programı vardır. hizmetlerini topluma 12 ay boyunca tanıttığı için komisyonların% 30’unu ödüllendiriyor her üyenin doğrulamasından. Komisyon oranı 12 ayda bir kademeli olarak azalır.

Satın Al & Satış Limitleri

CoinSpot alım ve satım limitleri:

 • BTC, XRP, NPXS, SICAK – İşlem başına 100.000 ABD doları
 • LTC, ETH, EOS, ADA, TRX, VET, DOGE, ICX, NEO, OMG – İşlem başına 50.000 ABD doları.

Madeni paralar için belirli Alış ve Satış limitleri nasıl bulunur? Şuraya gidin: ‘Al sat’ Sayfanın üst kısmındaki düğmesine tıklayın ve istediğiniz parayı seçin. Mevcut CoinSpot fonlarının altında limit gösterilecektir. Satın almak yerine sat’a tıklarsanız satış limitini aynı pozisyonda bulabilirsiniz..

Desteklenen Kriptolar

CoinSpot alım satım ve takas için borsada 200’den fazla kripto para birimini destekler Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, Cardano, NEO, EOS, Stellar Lumens, Tron ve diğerleri gibi. Değişim de popüler DeFi jetonlarını ve madeni paraları destekler Compound, Uniswap, Aave, Yearn Finance ve Sushi gibi platformunda.

jetonlu defi

CoinSpot cüzdanı herhangi bir madeni parayı saklamak, AUD’ye geri dönüştürmek veya başka bir kripto para birimine geçmek için kullanılabilir. CoinSpot, Avustralya’daki altcoin alıcıları için uygun olan yeni paraları düzenli olarak ekler.

CoinSpot Paketleri

Kripto para portföylerini çeşitlendirmeyi tercih eden yatırımcılar, tek bir işlemde bir varlık grubu satın almayı kolaylaştıran CoinSpot paketlerinden yararlanabilir. Değişim popüler varlıkları paketler halinde sınıflandırır.

Paket içindeki her bir varlığın tahsisi borsa tarafından belirlenir. Örneğin, piyasa değerine göre İlk 3 kripto para, Bitcoin’e% 40,8, Ethereum için% 46,2 ve XRP için% 12,9’luk bir tahsisi içerir..

jetonlu paketler

Bir paket satın almanın avantajı, tek seferlik işlem ücreti, her varlık için ayrı ayrı bir ücret ödemenin aksine. Olumsuz yanı, belirli bir madeni para paketinin satın almak istemediğiniz veya zaten sahip olmak istemediğiniz bir varlık içerebilmesidir..

Güvenlik

Coinspot, güvenliği ciddiye alır ve Güvenlik sistemleri için Uluslararası Standardizasyon Organizasyonu. Coinspot, ÖAvustralya’da güvenlik sistemleri için akredite olacak kripto para borsası. Coinspot cüzdanında depolanan fonlar, bir personel donanım cüzdanına aktarılıncaya kadar güvende tutulur.

CoinSpot, kullanıcı hesaplarını dolandırıcılık faaliyetlerinden korumak için iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA), kullanıcıların platforma giriş yapmak için kayıtlı mobil cihazda oluşturulan bir kodu girmesini gerektirir.

Müşteri desteği

Coinspot, yeni başlayanların Bitcoin ve diğer dijital varlıkları satın almak için Coinspot kullanmaya başlamasına yardımcı olacak kılavuzlar ve Sık Sorulan Sorular içeren kapsamlı bir Yardım Merkezi sağlar. Bu bölüm aşağıdaki gibi konuları kapsar:

 • Coinspot doğrulaması ve hesap girişi
 • Hesap güvenliği ve 2FA’nın etkinleştirilmesi
 • Platforma AUD yatırmak
 • Bir banka hesabına para çekme
 • Satın alma & borsada satış
 • Madeni para gönderme ve alma

SSS bölümünde yardım bulamayan kullanıcılar, sağ alt köşedeki yardım widget’ını kullanarak destek ekibiyle iletişime geçebilirler. Widget bir form gibi çalışır ve Coinspot destek ekibi tarafından cevaplanacak belirli bir soru sorulabilir. Deneyimlerimize göre, destek ekibinden bir iş gününde 24 saatten daha kısa bir sürede cevap aldık..

Coinspot Alternatifleri

Coinspot’a aşağıdaki alternatif borsalar, Avustralya’daki saygın ve güvenilir kripto para birimi platformlarıdır. Her borsa, kripto alıp satmak için uygundur ve kullanmadan önce dikkate alınması gereken kendi artı ve eksilerine sahiptir..

Sıkça Sorulan Sorular

Coinspot Avustralya mı?

Coinspot bir Melbourne, Victoria merkezli Avustralya kripto para borsası. Değişim, yerel düzenlemelere ve yasalara sıkı bir şekilde uyması nedeniyle genellikle ‘Avustralya’nın en güvenilir borsası’ olarak kabul edilir..

Coinspot Yasal mı?

CoinSpot bir Avustralya’daki binlerce kullanıcıyla yasal kripto para birimi değişimi. Borsa düzenlenir ve Avustralya’nın AUSTRAC tarafından uygulanan yeni Kara Para Aklamayı Önleme ve Terörle Mücadele Finansmanı yasalarına uygundur..

Coinspot Hacklendi?

Coinspot vardır 2013’te kurulduğundan beri hiçbir zaman saldırıya uğramadı veya güvenliği ihlal edilmedi bir kripto para birimi değişimi olarak. Borsa, kullanıcılarının fonlarını ve bilgilerini kötü niyetli bilgisayar korsanlarına ve hırsızlıklara karşı korumak için yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Coinspot, Avustralya’da ISO bilgi güvenliği akreditasyonu alan ilk kripto borsasıdır..

Coinspot Bir Cüzdan mı?

CoinSpot şunları içerir: son satın aldığınız kripto para birimlerini saklamak için güvenli çevrimiçi cüzdan. Bu cüzdan, paralarınızı diğer borsalara veya bir donanım cüzdanına göndermek ve almak için kullanılabilir. CoinSpot cüzdanının kullanımı kolaydır ve yeni başlayanlar için madeni paralarını güvende tutmanın harika bir yoludur..

Coinspot, SMSF Yatırımına İzin Veriyor mu?

Dileyen Avustralyalılar Kendi Kendine Yönetilen Süper Fonlarını kullanmak (SMSF) şunları yapabilir: Kripto para satın almak için bir SMSF kullanarak yatırım yapmak için bir CoinSpot hesabı oluşturun Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve diğerleri gibi.

Coinspot Hangi Borsayı Kullanır??

Coinspot, ‘Market’ platformunu kullanarak dijital varlıkları satın alan, takas eden veya satan kullanıcılar için kendi sipariş defterlerini ve likiditesini kullanan merkezi bir kripto para borsasıdır. Borsa, günlük işlem hacmi veya likidite hakkında halka açık bilgi sağlamaz..

Sonuç

CoinSpot incelememizi sonuçlandırmak için, borsanın Avustralya’nın yeni Kara Para Aklamayı Önleme ve Terörle Mücadele Finansman yasalarına uygunluğu nedeniyle Bitcoin satın almak için güvenli bir borsa olduğuna inanıyoruz. Avustralya merkezli, yerel kripto para birimi topluluğunda oldukça saygı gören ve yeni başlayanlar için uygun olan güvenilir bir borsadır..

Coinspot’u ziyaret edin

Bununla birlikte, kullanıcılar anında al / sat özelliğini çok sık veya büyük siparişler için kullanmamaya dikkat etmelidir, çünkü bu yüksek bir ücret almaktadır. Ücretler boyutun 1 / 10’u kadar olduğu için piyasada / borsada sipariş vermenizi tavsiye ederiz. Alternatif olarak, kullanıcılar, Avustralya’daki en yüksek puanlı kripto para borsamız olan Swyftx gibi başka bir kripto borsasına geçebilirler..

Bundan sonra şu makaleleri okumak da ilginizi çekebilir:

 • Avustralya’da Nakit Karşılığında Bitcoin Satmak İçin En İyi Web Siteleri [Anında]
 • Coinmama İncelemesi: Bitcoin, Ticaret & Ücretler

 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)
 • Daha Düşük Ücretli 5 Jetonlu Alternatif
 • Avustralya’da Kripto Vergisiyle İlgili En İyi 10 SSS (Paradan Tasarruf Edebilir)

dijital dalgalanma

Değişim ücretleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – Avustralya’daki her tür yatırımcıya uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri (gizli masraflar olmadan) sağlar..

Coinspot’u ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me