DueDEX, Bitcoin kaldıraçlı ticaret platformu sunan küresel bir borsadır. 7 gün 24 saat Bitcoin ticareti yapmak isteyen tüccarlar için ve 100 kata kadar marjla hızla popüler bir kripto ticaret borsası haline geldi..

DueDEX’i ziyaret edin

Yatırımcıların alım satım yapmak ve BTC varlıklarını artırmak için yeni platformlar aradıkları bir ortamda, DueDEX borsasını, özelliklerini, alım satım ücretlerini, güvenliğini ve güvenilirliğini değerlendirmek için gözden geçireceğiz (yani buna gerek yok!)

Bir kripto borsasına kaydolmadan ve para yatırmadan önce kullanıcıların incelemeleri genellikle iyi bir fikirdir, değil mi? Daha fazla uzatmadan, işte DueDEX incelememiz.

duedex

DueDEX Nedir?


DueDEX bir Yalnızca Bitcoin marj ticareti platformu “Vadesi Dolmuş”, “Türevler” ve “Borsa” kelimelerinin birleşiminden gelir. “Vadesi” kelimesi uygun, yeterli, düzenli ve yasal olan her şeyi temsil eder. Belize’de kayıtlı bir borsa olan DueDEX, dijital varlıkların değişimine adalet ve şeffaflık getirmeyi amaçlamaktadır..

DueDEX Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması DueDEX’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, birinci sınıf özellikler sunan diğer en yüksek puan alan kripto borsalarını listeler..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • OKEx İncelemesi: Güvenli Olup Olmadığını Değerlendirme & Dürüst?
 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)
 • Instars İncelemesi: Yasal mı? ÜCRETSİZ Kripto Nasıl Kazanılır
 • BlockFi İncelemesi: Kullanmadan Önce Bilmeniz Gereken 3 Şey
 • Avustralya’daki En İyi 10 Cryptocurrency Borsası

DueDEX Özellikleri

duedex özellikleri

DueDEX’teki en iyi özelliklerin bir özeti (yorumumuzla birlikte):

 • 100x’e kadar kaldıraçla Bitcoin marjı ticareti
 • Tüm yeni kullanıcılara uygun 70 $ ‘a kadar Hoşgeldin Ticaret Bonusu
 • İzole ve Çapraz Kenar Boşluğu
 • Sözleşme başına 100.000 TPS, 10 ms’den az düşük gecikme
 • Adil Fiyat İşaretleme Mekanizması (kullanıcıların piyasa manipülasyonlarını önlemek için)
 • Sigorta Fonu & ADL’den Yararlanma
 • Demo ticaret hesabı (testnet)
 • KYC gereksinimi yok

DueDEX Kaydı & Oturum aç

DueDEX’e bir hesap kaydetmek için süreç oldukça basittir. Belirtilen e-posta adresinize giriş yapmanız istenecektir. Herhangi bir personel bilgisi girmeye veya kimlik belgelerini yüklemeye gerek yoktur. DueDEX yalnızca bir Bitcoin ticaret platformu olduğundan ve fiat-kripto arası bir rampa sunmadığından, KYC süreci yoktur..

duedex kaydı

Kaydolduktan sonra, e-posta kimliğinizi ve şifrenizi kullanarak DueDEX’e giriş yapabilirsiniz. E-postanıza bir doğrulama kodu gönderilecektir, bu nedenle istenmeyen postanızı almazsanız kontrol ettiğinizden emin olun..

Tüm kripto ticaret borsalarında olduğu gibi, ekstra güvenlik için kullanıcılara her zaman 2FA ve SMS kimlik doğrulamasını (şiddetle tavsiye edilir) kurmalarını ve etkinleştirmelerini öneririz. Bunu yapmak için Profil bölümünüzdeki ‘Hesap Güvenliği’ne gidin. Sadece birkaç dakika sürer.

DueDEX Hesabınıza Para Yatırma

DueDEX, yalnızca Bitcoin kripto platformudur. Bu nedenle, yalnızca BTC cinsinden para yatırma işlemlerini kabul eder. BTC’yi DueDEX hesabınıza yatırmak için soldaki ‘Para Yatırma’ menüsüne gidin. Burada, Bitcoin’leri doğrudan donanım cüzdanınızdan veya başka bir borsadan yatırabilirsiniz..

Alternatif olarak, saygın bir fiat-kripto değişimi kullanarak her zaman para satın alabilir ve ardından satın alınan Bitcoin’i DueDEX’e aktarabilirsiniz..

duedex mevduatı

DueDEX Kullanıcı Arayüzü

Teknik tüccarlar grafiklere bakmak ve kendi özel ticaret stratejilerini analiz etmek için çok zaman harcayacaklarından, bu önemli bir bölümdür. Aşağıda gösterildiği gibi ticaret arayüzü şık, sezgisel ve kullanımı basittir.

Açık emirler ve pozisyonlar, alt kısımdan hızlı bir şekilde görüntülenebilir. Bu oldukça gelenekseldir ancak bize göre grafik boyutunu en iyi şekilde maksimize etmenize izin verir. Sağ tarafta, sipariş defteri, son işlemler, BTCUSD sözleşme detayları ve sipariş penceresi düzgün bir şekilde konumlandırılmıştır..

duedex arayüzü

Her ticaret penceresi kendi konumunda sabit görünür, ancak belirtildiği gibi, kullanıcı arayüzü düzenlemesi standarttır ve kripto tüccarlarının çoğunu rahatlatacaktır. Teknik analiz yapıyorsanız ve gelişmiş ticaret araçlarına ihtiyacınız varsa, DueDEX grafikleri, yeni başlayanlar ve ileri düzey tüccarlar için eksiksiz bir ticaret paketi sağlayan TradingView tarafından desteklenmektedir..

Çoğunun bileceği gibi, grafiklere eklenebilen çeşitli gelişmiş ticaret araçları ve göstergeleri ile sorunsuz, sezgisel ve temiz görsellerle ünlü TradingView grafikleri.

İlan

BYBIT

ödüller kazan 600 $ ‘a kadar bitcoin depozitoları ile

DEĞERLENDİRME

4.7 / 5

600 $ talep et

DueDEX, aşağıdakiler gibi çeşitli kripto ticaret stratejilerine hitap edecek birkaç sipariş türü içerir:

 • Limit emri
 • Gelişmiş Limit (Yalnızca Gönder, İptal Edilene Kadar Geçerli, Doldur veya Öldür, Hemen Veya İptal Et)
 • Market siparişi
 • Durdurma Sınırı

Emir penceresini kullanarak; fiyat, risk limiti, emir fiyatı, miktarı belirleyebilirsiniz. Kaldıraç miktarı, aşağıda gösterildiği gibi mevcut bir pozisyonda değiştirilebilen bir kaydırıcı kullanılarak kontrol edilir..

duedex siparişi

DueDEX Risk Yöneticisi

DueDEX, yatırımcıların kendi özel Risk Yöneticileri ile ticaret riskini yönetmelerine ve likidasyonu önlemelerine yardımcı olur..

Kullanıcıların hesap özkaynakları üzerindeki riski işlem başına% 0,25 kadar düşük bir oranda ayarlamalarına olanak tanır. Araç otomatik olarak ayarlar "Dur" ve "Pozisyon boyutu" tanımladığınız risk yüzdesine (veya puanlarına) göre.

Ayrıca şunları da ayarlayabilirsiniz "Kar almak" özel Riskinizi sağlamak için & Ödül oranı ve gerçekleştirilmeden önce ticareti görselleştirin.

Bu araç, yeni başlayan kripto tüccarlarının, işleminizi gerçekleştirmeden önce işleminizin parametrelerini belirlemelerine yardımcı olacaktır. Doğru (ve tutarlı bir şekilde) kullanılırsa, potansiyel bir ticaret kurulumunu planlamanıza ve görselleştirmenize yardımcı olur ve kripto piyasasında kaybedilen işlemleri azaltmaya yardımcı olur..

duedex risk yöneticisi

DueDEX kullanıcı arayüzünün nasıl kullanılacağına dair tam bir kılavuz var. burayı oku.

DueDEX Kaldıraç

DueDEX, Bitcoin türevleri ürününde 100x’e kadar yüksek kaldıraçla marj ticareti sunar. Platform, aynı tür siparişler için yalnızca bir kaldıraç tutarı belirleyebilir. Kullanıcılar ayrıca aşağıdakilerden birini seçme seçeneğine de sahiptir: izole ve çapraz kenar boşluğu.

DueDEX Ücretleri

Bir kripto para borsasında işlem yapmaya karar vermeden önce değişim ücretlerinin değerlendirilmesi gerekir. Bu, marjla daha büyük pozisyon boyutlarında işlem yaparken veya tek bir günde (yani günlük tüccarlar) karınızı etkileyebilecek birden fazla işlem yaparken daha da kritiktir..

Para Yatırma / Çekme

DueDEX, DEĞİL para yatırma veya çekme işlemlerinde ücret talep etme. Kripto para birimini çekerken, blok zinciri yükü tarafından belirlenen minimum bir ağ ücreti vardır..

Ticaret Ücretleri

DueDEX, işlem ücretlerini belirlemek için bir üretici ve alıcı modeli uygular. Borsa, kullanıcı tarafından verilen emrin türüne bağlı olarak uygulanacak işlem ücretini şu şekilde belirleyecektir:

 • % 0,075 ücret uygulanır limitli ve şartlı emirler için (alıcı)
 • -% 0,025 ücret uygulanır dolduran piyasa emirleri için (yapıcı)

Diğer kripto marj ticareti platformlarıyla karşılaştırıldığında DueDEX’teki alım satım ücretleri oldukça makul ve rekabetçidir..

Sıkça Sorulan Sorular

DueDEX Yasal mı & Kasa?

DueDEX, Bitcoin gibi dijital varlıkların takas ticaretine adalet ve şeffaflık getirmek amacıyla Belize’de kayıtlıdır. Web sitesi, borsada işlem yaparken müşterilerinin fonlarını güvende tutmak için bir dizi güvenlik önlemi belirtir:

 • Varlıkların% 100’ü çoklu imzalı soğuk hava deposunda saklanır
 • Müşteri para çekme işlemleri, çok katmanlı insan katılımı ile denetlenir
 • Hesaplar, 2 Faktörlü Kimlik Doğrulamayı etkinleştirme yeteneğine sahiptir
 • Web sitesi tamamen SSL ile şifrelenmiştir

DueDEX’in Testnet / Demo / Kağıt Alım Satım Hesabı Var mı?

Evet. DueDue, kullanıcılarının sanal parayla bitcoin ticareti yapmasına izin veren bir test ağına sahiptir. Potansiyel yatırımcıların para yatırmadan önce DueDEX ticaret platformunu kullanma deneyimini yaşamalarına olanak tanır..

DueDEX’in Satış Ortağı / Yönlendirme Programı Var mı??

Evet, DueDEX, bağlı kuruluş işlem ücretlerinin% 30’una ek olarak Seviye 2 iştiraklerinin% 10’unu almanıza izin veren 2 seviyeli bir ömür boyu referans programına sahiptir.

duedex bağlı kuruluşu

DueDEX Tarafından Desteklenen Ülkeler?

DueDEX, kripto para birimleri üzerindeki yargı kısıtlamaları nedeniyle belirli bir grup ülke dışında, müşterilerin hizmetlerini dünyanın her yerinden kullanmalarına izin verir. DueDEX’te işlem yapamayacak ülkeler ve bölgeler aşağıdakileri içerir:

 • Hong Kong
 • Küba
 • İran
 • Kuzey Kore
 • Kırım
 • Sudan
 • Malezya
 • Suriye
 • Amerika Birleşik Devletleri (tüm ABD bölgeleri dahil)
 • Bangladeş
 • Bolivya
 • Ekvador
 • Kırgızistan

ABD’de bulunan tüccarların sıkı düzenlemeler nedeniyle DueDEX kullanarak kripto ticareti yapmalarına izin verilmiyor. Bu bölgedeki kullanıcıların ABD’de bulunan bir kripto para borsası bulması gerekecek.

DueDEX İncelemesi: Kararımız…

İncelememizi sonuçlandırmak için DueDEX, yüksek kaldıraçla Bitcoin kalıcılarının ticareti için güvenli ve güvenilir bir platform gibi görünüyor. Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Ripple gibi diğer büyük kripto çiftlerini sunmasa da, borsa harika özellikler ve bir kullanıcı arayüzü ile bunu telafi ediyor..

DueDEX’i ziyaret edin

DueDEX’in yakın gelecekte çok sayıda kullanıcı ve likidite çekmesini bekliyoruz (ticarete daha fazla pazar ekledikten sonra)

Bu gönderiyi beğendiniz mi? Paylaşmayı unutma!

İncelememizi istediğiniz başka kripto para birimi alım satım borsaları varsa, bize bir yorum bırakın.

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

DueDEX’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me