FTX, dünyanın en büyük kripto borsası Binance ile ortaklık kuran lider bir kripto türev platformudur. Bu FTX değişim incelemesinde, borsaya ve özelliklerini, kullanıcı arayüzünü, ürünlerini, ticaret ücretlerini ve daha fazlasını değerlendirerek kendisini diğer platformlardan nasıl farklılaştırdığına dair genel bir bakış sunacağız..

FTX’i ziyaret edin

Bu FTX incelemesinde size doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişiklikleri takip etmek için siteyi düzenli olarak ziyaret etmeniz her zaman en iyisidir..

Ana Özellikler:

 • Vadeli işlemler, opsiyonlar, volatilite, spot ve kaldıraçlı tokenler
 • 101 kata kadar kaldıraç
 • Rekabetçi ticaret ücretleri
 • Dünyanın ilk kripto endeks vadeli işlemleri (örneğin shitcoin endeksi)
 • Stabilcoinlerde yerleşim
 • Marjsız uzun veya kısa 3x kaldıraçlı tokenler
 • FTX belirteci (FTT) kullanarak ücret indirimleri

genel

4.6 / 5 FTX’i ziyaret edin

Kullanım kolaylığı


Kullanıcı arayüzü

Ücretler

Güvenlik

Başlamadan önce, kripto türevleri ticareti yaparken Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanmanızı öneririz. Cüzdanınız yoksa satın almak için en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.

FTX nedir?

FTX bir tüccarlar tarafından oluşturulan kripto para birimi türev borsası ve profesyonel ticaret firmaları, orta düzey tüccarlar ve yeni başlayanlar için güçlü bir platform sunmak üzere tasarlanmıştır. Platformdaki kullanıcılar, türevler, opsiyonlar, volatilite ürünleri ve kaldıraçlı belirteçler.

ftx

Hızlı özet

FTX Karşılaştırıldı

Gelişmiş özellikler, sezgisel kullanıcı arayüzü ve bir mobil ticaret uygulaması FTX’in önemli özellikleridir. Bu karşılaştırma tablosu, dünya standartlarında özellikler sunan FTX gibi diğer en iyi kripto para birimi değişimlerini listeler..

FTX’in Sahibi Kim?

FTX değişimi tarafından sahip olunan Sam Bankman-Fried, Alameda Research’ün CEO’su ve kurucu ortağı FTX’in endüstri lideri sipariş defterlerine erişmesini sağlayan en iyi kripto para likidite sağlayıcısı olan. Alameda FTX borsası aracılığıyla türevler gibi binlerce ürün üzerinden 100 milyon dolardan fazla dijital varlığı yönetiyor ve günde 600 milyon ila 1,5 milyar dolar arasında işlem yapıyor.

Ürün:% s & Özellikleri

FTX, satın almak veya satmak için yenilikçi ürünlerle başlangıç ​​dostu ve kullanımı kolay bir ticaret platformu sunar. Kripto borsası, öncelikle bir kripto para birimi ticareti için istikrarlı ve güvenli türev piyasası, aşağıdaki artı ve eksilere ek olarak:

 • Masaüstü veya mobil uygulamada alım satım için profesyonel kullanıcı arayüzü
 • KYC olmadan ticarete başlayın ve günlük 2.000 ABD Dolarına kadar para çekin
 • Derin sipariş defterleri ve likidite nedeniyle düşük ücretler ve dar spreadler
 • Kripto para birimi alım satım çiftlerinde 101 kata kadar kaldıraç
 • Kaldıraçlı tokenler, marj olmadan 3X’e kadar kaldıraçla KISA veya UZUN
 • Tek marjlı cüzdan kullanarak Stablecoin Yerleşimi
 • Zaman içinde bir madeni paranın fiyatındaki mutlak değişime karar veren HAREKET Sözleşmesi
 • VIP işlem ücreti indirimleri daha büyük miktarlarda ve FTT belirteci
 • FTX Trading yarışmaları ve etkinlikleri
 • OTC masasını kullanarak kripto para birimleri için 7/24 fiyat teklifleri
 • Kapsamlı kılavuzlar, SSS bölümü ve duyarlı müşteri destek ekibi

FTX Düzenleniyor mu?

FTX.com, merkezi Hong Kong’da bulunan Antigua ve Barbuda’da kurulmuş bir kripto para birimi ticaret borsasıdır. Ticaret platformu şu anda düzenlenmemiştir ve ABD müşterilerinin hizmetleri kullanmasına izin verilmemektedir. Amerika Birleşik Devletleri vatandaşları, ABD vatandaşlarına hizmet veren ve denetime tabi bir şirket olan bir ortak varlık olan FTX.US’u kullanabilir. Daha fazla yasal bilgi için kullanıcılar burayı okuyabilir: Yasal – FTX Borsası.

FTX Exchange Güvenli mi?

FTX birkaç tane kullanır Kullanıcının kişisel bilgilerinin güvenliğini ve fonların güvenliğini sağlamak için banka benzeri güvenlik özellikleri kripto borsasında saklanır. Bugüne kadar, bir saldırıya atfedilebilecek herhangi bir saldırı veya güvenlik olayı bildirilmemiştir. yüksek güvenlik standardı Güvenli ve emniyetli bir ticaret ortamı sağlamak için soğuk cüzdan depolama ve iki faktörlü kimlik doğrulama gibi.

hesap kaydı

FTX ile bir hesap oluşturmak için, kullanıcıların bir türev alım satım oturum açma hesabı oluşturmak için bir kayıt sürecinden geçmeleri gerekecektir. Kullanıcılar kripto borsasında işlem yapmaya başlayabilir ve günde 2.000 ABD dolarına kadar para çekme sadece e-posta doğrulaması ile.

KYC’yi tamamlayan Kademe 2 ve 3 hesap sahipleri, sınırsız miktarda kripto para birimini Ledger X gibi bir donanım cüzdanına çekebilir veya bir banka havalesi kullanarak doğrudan bir banka hesabına para aktarabilir. AML / KYC sürecini tamamlayan FTX hesap sahipleri OTC masasını da kullanabilir..

Para Yatırma Yöntemleri

FTX, platformdaki tüccarların bir hesaba para yatırması için çok çeşitli para yatırma yöntemlerine izin verir. Bunlar arasında kripto para birimi, sabit paralar veya fiat para birimi bulunur. Fiat / kripto pazar lideri FTX platformu üzerinden doğrudan kripto satın almak için kredi kartı kullanma seçeneği var., Basit. Şirket, geleneksel bir banka kartı (örneğin, VISA ve Mastercard) kullanarak fiat onramplarına öncülük etmiştir..

Alternatif olarak, yatırımcılar sabit paraları USD, USDC, TUSD, PAX, BUSD ve HUSD gibi platforma aktarabilirler. FTX, 1: 1 oranını kullanarak kullanıcının cüzdanını alacak.

Kullanıcı arayüzü

FTX, platformdaki yeni başlayanlar ve profesyonel kripto para birimi tüccarları için bir basit, gezinmesi kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü. Varsayılan düzenlemede, FTX türevleri alım satım ürünlerine, pozisyonlara, cüzdana, FTX hesap fonlarına, bekleyen emirlere ve ticaret geçmişine hızlı erişim için bir yan gezinme çubuğu vardır..

ftx arayüzü

Kullanıcı arayüzünün merkezinde, TradingView ile entegre olan ve gelişmiş ticaret özellikleri, göstergeleri, çizim araçları ve grafik desen katmanları ile tanınan ticaret tablosu bulunur. Kullanıcılar şunları yapabilir: Limit vermek ve emirleri durdurmak için grafiğe sağ tıklayın seçilen bir fiyat seviyesinde.

Grafik penceresinin altında, kullanıcılar teklife göre hacmi incelemek ve fiyatları sormak için sipariş defterini görüntüleyebilir. FTX ile bir pozisyon girmek için, sipariş penceresi ortada yer alır. Görünüşü basittir ve sipariş defterine tıklayarak giriş fiyatlarını doldurabilir. Ticaret hacmi, kaydırıcı kullanılarak ayarlanabilir. tasfiye fiyatını otomatik olarak hesaplar ve görüntüler.

ftx siparişler

FTX, yatırımcıların bir pozisyona girmek ve ticaretten çıkmak için çeşitli emir yöntemleri sunarak pozisyonlarını yönetmelerine olanak tanır. Diğer kaldıraçlı ticaret platformlarıyla karşılaştırıldığında, FTX’te emir türlerinin seçimi mükemmeldir ve çeşitli tüccarlar için uygundur. Mevcut siparişler şunları içerir:

 • Limit emri
 • Market siparişi
 • Piyasayı Durdur
 • Durdurma sınırı
 • Firar durdurma
 • Kar almak
 • Kar limiti alın

Genel olarak FTX kullanıcı arayüzü, sağlam ve çeşitli tüccar türlerine ve beceri seviyesine uygun. Grafik penceresi duyarlıdır ve FTX’te kripto ürünleri ticareti yapmak için gelişmiş grafik araçları ve yazılım içerir..

Ticaret Türevleri

FTX, tek bir marj cüzdanı kullanılarak borsada alınıp satılabilen bir dizi kripto para birimi türev ürünü sunar. Sunulan ticaret ürünleri şunları içerir:

 • Vadeli İşlemler – Platformdaki kullanıcılar, BTC, ETH, EOS, XRP ve USDT gibi paralarda vadeli işlem yapabilirler. Her madeni paranın üç vadeli işlem sözleşmesi vardır: bu çeyrekte sona eren bir sözleşme, sonraki çeyrekte sona eren bir sözleşme ve sonsuz bir gelecek.
 • Kaldıraçlı Jetonlar – Marj gereksinimi gerektirmeyen 3X kaldıraçla alınıp satılabilen tokenlar.
 • Seçenekler – hamiline hak veren ancak gelecekteki kullanım fiyatlarında alım veya satım yükümlülüğü vermeyen sözleşmeler. Genellikle ‘çağrılar’ ve ‘koymalar’ olarak anılır. Gelişmiş tüccarlar, açık pozisyonlarını fiyat dalgalanmalarına karşı korumak için seçenekleri kullanabilir..
 • HAREKET – Bir madeni para fiyatının belirli bir süre boyunca hareket ettiği miktarın mutlak değerini temsil eden sözleşmeler.
 • Yer – Varlığın altını çizen fiyatını marj veya teminat olmaksızın izleyen işlemler

Vadeli İşlemler

FTX 100’ün üzerinde Teminat olarak USD veya USDT gibi bir stabilcoin kullanılarak alınıp satılabilen vadeli işlem çiftleri. Bu, kar ve zararların, banka hesabına ihtiyaç duymadan USD fiyatlarına dayandığı anlamına gelir. Tüm sözleşmeler için teminat olarak aynı fiat para birimini kullanma seçeneği de vardır. Günlük işlem hacmine göre popüler FTX Vadeli İşlem çiftleri şunları içerir:

 • BTC-PERP – Sürekli Bitcoin Vadeli İşlemleri
 • ETH-PERP – Sürekli Ethereum Vadeli İşlemleri
 • XRP-PERP – XRP Sürekli Vadeli İşlemleri
 • LTC-PERP – Litecoin Sürekli Vadeli İşlemleri
 • BCH-PERP – Bitcoin Nakit Daimi Vadeli İşlemleri

Kullanıcılar şunları yapabilir: 101x’e kadar marj ile vadeli işlem çiftlerinde işlem yapın ve nispeten küçük fiyat hareketlerinden yararlanmanın avantajını yaşayın. Ayrıca, daha fazla risk için bir portföy esnekliği sağlar ve sermayeyi kullanıcının kendi başına finanse edebileceğinden daha ileri götürür..

Vadeli işlem borsasındaki her pozisyon, bir hesap tasfiye riski altındayken etkinleşen ve riskleri azaltan FTX Sigorta Fonu tarafından desteklenmektedir. geri tepmeler.

ftx borsa vadeli işlemleri

Kaldıraçlı Jetonlar

FTX, Kripto para tüccarları için Kaldıraçlı Jetonlar adı verilen yenilikçi bir varlık geliştirdi. Bunlar ERC20 jetonları alım satım çiftine uygulanan 3x’e kadar kaldıraçlı maruziyete sahip olanlar. Var marj gereksinimi yok kaldıraçlı paraların alım satımına başlamak için kullanıcının FTX hesap bakiyesinden. Çok sayıda mevcut ve popüler kripto para birimi varlığına maruz kalan EFT’ler bile var..

Birkaç FTX kaldıraçlı token örneği şunları içerir:

 • BULL / USD – 3x uzun Bitcoin jetonu
 • BEAR / USD – 3x kısa Bitcoin jetonu
 • ETHBULL / USD – 3x uzun Ethereum belirteci
 • ETHBEAR / USD – 3x kısa Ethereum belirteci

FTX’i kullanma kaldıraçlı belirteçler, bir tüccara risk yönetimi konusunda yardımcı olabilir. Türev borsası, herhangi bir ticari karı işlem gören temel varlığa otomatik olarak yeniden yatırır. Bu, kaldıraçlı jeton pozisyonunuz bir kar üzerinde duruyorsa, jetonların otomatik olarak 3x kaldıraçlı pozisyona koyacağı anlamına gelir. Kapak tarafında, kaldıraçlı jetonlar, pozisyon negatifse riski otomatik olarak azaltacaktır..

ftx değişim belirteçleri

Örnek olarak, kullanıcı 3 kat uzun bir ETH pozisyonu alıp satarsa ​​ve ETH fiyatı% 33’ün üzerine düşerse, pozisyon tasfiye edilir. Bununla birlikte, ETHBULL varlığındaki bir pozisyon, ETH’nin fiyatı düşmeye başladığında pozisyonun bir kısmını otomatik olarak satardı. Bu, fiyattaki% 33 düşüşten sonra bile likidasyon riskini azaltabilirdi..

FTX’te kaldıraçlı jetonlarla işlem yapmaya başlamak için, ‘Jeton’ varlık listesini bulmak için üst menüde. Tokenler, tüccarların tasfiye riski olmadan belirli bir kripto varlığına (hem uzun hem de kısa tarafta) kaldıraçlı maruz kalmalarını sağlayacak şekilde oluşturulmuştur..

İlan

BYBIT

ödüller kazan 600 $ ‘a kadar Bitcoin depozitoları ile

DEĞERLENDİRME

4.7 / 5

600 $ talep et

Seçenekler

FTX, kaldıraç kullanarak uzun veya kısa kripto seçenekleri ticareti yapma özelliği sağlar. Süreç, FTX’te vadeli işlemlere veya ikili opsiyonlara benzer. Son kullanma zamanında, sözleşme ABD Doları cinsinden bir tutara bağlanır son kullanma fiyatına eşittir. Tüccarlar, kaldıraçlı bir pozisyonla uzun veya kısa hareket etmeyi seçebilir ve seçebilirler.

FTX seçenekleri

MOVE Sözleşmeleri

MOVE bir sözleşmedir kullanıcıların piyasa oynaklığıyla ticaret yapmasına olanak tanır. GÜNLÜK gibi bir zaman dilimi boyunca bir madeni paranın fiyatının ABD Doları cinsinden hareket ettiği miktarın mutlak değerini temsil eder. Ticarette ticaretin yönü önemsizdir. Önemli olan tek şey, her iki yönde de hareket eden toplam dolar miktarıdır. FTX MOVE sözleşmeleri, yeni başlayanlar ve temel tüccarlar için piyasalara katılmak için harika bir yoldur. gelecekteki dalgalanma ticareti.

Daha fazla bilgi için, aşağıdaki FTX’te MOVE ticareti ile ilgili başlangıç ​​kılavuzunu izleyin.

Spot Piyasalar

Geleneksel tüccarlar, spot ticaret borsasına benzer şekilde borsada bir dizi popüler dijital varlık satın alabilirler. FTX şu anda BTC, ETH, LINK, FTT token, PAXG ve XRP gibi USD veya USDT kullanılarak takas edilen 100’den fazla işlem çiftini listeliyor..

FTX İşlem Ücretleri

FTX şunları sunar: düşük işlem ücreti% 0,07’den% 0,04’e yapıcı ve alıcı modeline dayalı vadeli işlemler ve spot piyasalar. FTX’in ücret yapısı, daha düşük işlem ücretleri ile yüksek hacimli tüccarlara fayda sağlayan katmanlı bir sistem kullanır.

Kaldıraçlı tokenlar için bir oluşturma var ve % 0,10 itfa ücreti ve% 0,03 günlük yönetim ücreti. 50x veya daha yüksek bir kaldıraç kullanmaya karar verirseniz, işlem ücreti% 0,05 artar ve FTX ücretlerinin yarısı Sigorta Fonuna tahsis edilir..

Tüm pazarlar için dışında BTC-PERP ve ETH-PERP, kaldıraç kullanarak 50 kat FTX sigorta fonuna ödenen işlem ücretlerini% 0,02 ve 100 kat veya daha yüksek işlem ücretleri% 0,03 artar. Lütfen BTC-PERP ve ETH-PERP’nin daha yüksek kaldıraç kullanmak için ek ücret talep etmediğini unutmayın..

FTX ile ÜCRETSİZ bir hesap oluşturun.

FTX kullanıcıları, bir % 30’a varan işlem ücreti indirimi USD cinsinden belirli bir miktarda FTX yerel belirteci (FTT) tutarak. İndirim tutarı, aşağıdaki tabloya göre mevcut FTT token varlıklarınıza bağlıdır:

FTX Ücret indirimi

Depozito & Para Çekme Ücretleri

Var para yatırma veya çekme ücreti yok FTX kullanarak kripto para birimi madeni paraları ve jetonları için.

Alım satım borsasından kripto para birimi varlıklarının çekilmesi standardı oluşturur blockchain ağ ücreti kaçınılmaz olan ve piyasa koşullarına göre otomatik olarak ayarlanan.

Kabul Edilen Fiat Para Birimi

FTX kullanıcıları, kripto para birimi, stabilcoin veya fiat para birimi yatırarak bir ticaret hesabına para yatırabilir. FTX 10 fiat para birimini destekler USD, EUR, GBP, AUD, HKD, SGD, ZAR, CAD, CHF ve BRL gibi bir banka havalesi kullanılarak yatırılıp çekilebilir.

Mobil Ticaret Uygulaması

FTX ayrıca bir Android ve iOS cihazlar tarafından desteklenen mobil ticaret uygulaması. FTX Pro, kullanıcıların her zaman ve her yerde piyasaları izlemelerine ve ticaret yapmalarına olanak tanır. Uygulamanın 4,7 yıldız derecelendirmesi vardır ve 10.000’den fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir.

ftx uygulaması

FTX’in uygulaması tam ekran grafik işlevselliği, siparişler, pozisyonlar ve temel grafik göstergeleri içerir. FTX uygulamasındaki işlevsellik, masaüstü sürümüne benzer. Yatırımcılar siparişleri düzenleyebilir, ticaret geçmişini kontrol edebilir ve piyasa bilgilerini görüntüleyebilir.

FTX Exchange İncelemeleri & Müşteri desteği

FTX, Telegram ve Destek E-postası gibi müşteri destek ekipleriyle iletişime geçmek için bir dizi kanal sağlar. Yeni başlayanlar, şuraya giderek web sitesindeki SSS bölümüne göz atabilir. ‘Yardım Edin’ sayfanın altındaki bağlantı. Aşağıdakiler gibi çok çeşitli konuları kapsayan kapsamlı bir makale listesi vardır:

 • Para yatırma ve çekme
 • Hesap ve KYC Doğrulaması
 • Kripto Ticareti
 • FTT Jetonu
 • FTX Trading Yarışmaları ve Etkinlikleri
 • Mobil uygulama
 • OTC
 • API
 • Ücretler

Kullanıcılar ayrıca FTX Exchange inceleme web sitesini de okuyabilir, örneğin: TrustPilot Platformdaki mevcut tüccarlardan gelen geri bildirimleri anlamak için. Şu anda, ortalama yıldız puanı 3,2 / 5 olan yalnızca 14 yorum var. Yorumlar spam hesaplarından geliyor gibi görünse de.

Sıkça Sorulan Sorular

FTX Yasal mı?

FTX bir türevler, endeks, Vadeli işlemler ve kaldıraçlı tokenler konusunda uzmanlaşmış yasal kripto para birimi değişimi marj ile işlem görebilir. Değişim, günde yüz milyonlarca dijital varlığı yöneten en iyi kripto para likidite sağlayıcısı Alamada Research tarafından desteklenmektedir. FTX, son yıllarda büyümede bir artış gördü ve şu anda işlem hacimlerine göre 6. sırada yer alıyor. Coinmarketcap.

FTX’in Ortaklık Programı Var mı?

FTX, yeni üyelere FTX hizmetlerini tanıtarak kullanıcılarını ödüllendirmek için bir tavsiye programına sahiptir. FTX’e kaydolduğunuzda, size otomatik olarak benzersiz bir bağlı kuruluş bağlantısı atanacaktır. Yeni bir kullanıcı referans kodunuzla kaydolduğunda, işlem ücretlerinin% 30’unu alırsınız ve kendi işlem ücretlerinde% 5 indirim alırsınız..

Ticaret Demosu Yapabilir misiniz??

FTX demo hesabı veya testnet yok yeni tüccarlar için para yatırmadan Bitcoin ticareti yapabilirler. Yatırımcılar, sunulan değişim özelliklerini ve ürünlerini denemek için platforma küçük bir para yatırabilirler..

FTX Hangi Ülkeleri Destekliyor??

FTX değişimi, tüm dünyadaki müşteriler için İngilizce, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince, Korece ve Japonca çeviri desteği ile bir kripto para birimi hizmetidir. Birkaç ülke var yasaklandı Aşağıdakileri içeren yasal nedenlerden dolayı FTX’te ticaret yapmaktan:

 • Quebec, Kanada)
 • Küba
 • Kırım
 • Sivastopol
 • İran
 • Suriye
 • Kuzey Kore
 • Sudan
 • Singapur
 • Amerika Birleşik Devletleri

FTX’i Amerika Birleşik Devletleri’nde Kullanabilir miyim?

FTX şu anda ABD’de ikamet eden kripto para tüccarlarının platformda işlem yapmasına izin vermiyor. Hizmetler, ülke içindeki düzenlemeler nedeniyle ABD vatandaşlarıyla sınırlıdır. Kullanıcıların ABD’de bir kripto borsası kullanarak ticaret yapması gerekecek.

FTX, Kredi Kartı Satın Alımlarına İzin Veriyor mu?

Müşteriler, bir kredi kartı kullanarak ticaret hesaplarına para yatırabilir ve dijital varlıkları satın alabilirler. Bu özellik, üçüncü taraf sağlayıcı tarafından sağlanır Basit, Mastercard ve VISA kredi / banka kartlarını kabul eder. Yeni başlayanlar ve orta düzey kripto yatırımcıları için makul olan minimum 50 ABD Doları işlem ve kullanıcı başına günlük 20.000 ABD Doları limit vardır..

FTX Alternatifleri

BYBIT

Bybit

ByBit, Bitcoin ve Etherium alım satım çiftlerinde 100 kata kadar kaldıraçla kaldıraç ticaretine vurgu yapan bir türev kripto para alım satım platformudur. Bybit, dünyanın en iyi kripto borsalarından biri haline geldi.

Siteyi ziyaret et artı500

Plus500

Plus500, devasa müşteri tabanını Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron ve Monero gibi 30 kata kadar kaldıraçla dünyanın en popüler kripto varlıklarının ticaretini yapmak için sunan bir CFD sağlayıcısıdır..

Feragatname: sermayeniz risk altında

Siteyi ziyaret et Binance

Binance

Binance, ticaret hacmine göre en büyük kripto para borsasıdır ve blockchain ekosistemi için en hızlı ticaret hizmeti sağlayıcılarından biridir. Borsa astronomik bir büyüme gördü ve birinci sınıf bir kripto ticaret platformudur.

Siteyi ziyaret et

Sonuç

Bu FTX borsa incelemesini tamamlamak için platform, vadeli işlemler ve kaldıraçlı tokenler alanında yeni ve yenilikçi vadeli işlem ürünleri sunarak kendisini diğer kripto ticaret borsalarından ayırdı. Spot, vadeli işlemler, opsiyonlar, endeks ve kaldıraçlı token arasında seçim yapabileceğiniz 100’den fazla kripto alım satım çifti ile kullanıcılar ticaret fırsatları bulmakta yetersiz kalmayacak.

FTX’i ziyaret edin

Vadeli işlem endeksi vadeli işlemleri ve kaldıraç tokenleri olan bir platformda geçiş yapmak ve ticaret yapmak istiyorsanız, FTX ile ücretsiz bir hesap açmanızı ve düşük ücretlerden ve gelişmiş grafik kullanıcı arayüzünden yararlanmanızı öneririz..

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • BitMEX’i Kullanmayı Bırakın: Bunun Yerine Bu 4 Alternatifle İşlem Yapın

 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)
 • ChangeNOW İncelemesi: Kripto Takasları, Ticaret Ücretleri & Daha
 • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
 • Avustralya’daki En İyi 10 Cryptocurrency Borsası

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel tüccarlar için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

FTX’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me