Dijital para birimleri giderek daha popüler hale geliyor ve kripto para birimi ticaret platformlarının ve DeFi ürünlerinin ortaya çıkmasıyla geleneksel bankacılık varlıklarına alternatif bir araç olarak aranıyor. Avustralya vatandaşları, Avustralya’da Bitcoin satın almak için bu küresel eğilime katılabilirler.

Yeni ve yaklaşmakta olan bir Avustralya kripto para birimi değişimi Mine Digital.

Mine Digital’i ziyaret edin

Bu Mine Digital incelemesinde size en doğru bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için web sitelerini ziyaret etmenizi öneririz..

maden dijital web sitesi

Kripto para ticareti yaparken genellikle Ledger Nano X gibi bir Bitcoin donanım cüzdanı kullanılması önerilir. Cüzdanınız yoksa, en iyi kripto para birimi donanım cüzdanları hakkındaki kılavuzumuzu okuyun.


Mine Digital Nedir?

Mine Digital bir Birustralian kripto para borsası ve aracı kurum kullanıcıların dijital varlıkları alıp satmaları için bir rampa sağlayan itibari para birimi ile. Kullanıcılar AUD, USD ve USDT’ye karşı Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash satın alabilir, takas edebilir ve satabilir..

Dijital platform, Avustralya’da ücretsiz sigorta sağlayan yalnızca kripto borsası hırsızlık, imha, kayıp veya hasarlara karşı. Mine Digital, Avustralya’daki ve daha geniş APAC bölgesindeki en iyi borsalardan biri olmayı hedefliyor ve hem perakende hem de profesyonel yatırımcılar için çeşitli türev pazarlar geliştiriyor.

Mine Digital Karşılaştırıldı

Avustralya’daki kullanıcıların Bitcoin satın almasına izin veren diğer borsalarla karşılaştırıldığında Mine Digital, Bitcoin, Ethereum ve XRP gibi popüler dijital varlıkları satın almak, takas etmek ve satmak için çok rekabetçi işlem ücretleri sunuyor..

Özellikleri & Faydaları

Mine Digital, Avustralya’da yeni bir kripto para borsasıdır. sabit düşük maliyetli işlem ücretleri sunar yatırım getirilerini en üst düzeye çıkarmak isteyen yerel tüccarları ve yatırımcıları ikna etmek. Mine Digital’in diğer önemli özellikleri ve avantajları şunları içerir:

 • Avustralya’da% 0,1 ile% 0,2 (maks.) Arasında düşük ücretler ve dar spreadler
 • Sigorta sunuyor hırsızlık, imha, kayıp veya hasarlara karşı korumak için
 • Hacim itibariyle Avustralya’nın en büyük OTC masalarından biri
 • Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP ve Bitcoin Cash’e karşı AUD, USD ve Tether çiftleri sunar
 • Erişim Minimum kayma ile büyük alım veya satım siparişlerini işlemek için küresel likidite
 • Kullanımı ve gezinmesi kolay yüksek performanslı ticaret platformu
 • Mobil ticaret uygulaması 24/7 kripto satın almak, takas etmek ve satmak için kullanılabilir

Mine Dijital Güvenli mi?

Mine Digital Exchange, aşağıdakileri içeren güvenli bir platform gibi görünüyor: müşterilerin bilgilerinin güvende olmasını sağlamak için site güvenliği ve bilgi protokolleri. Şirketin 2014’teki kuruluşundan bu yana, rapor edilmiş herhangi bir güvenlik ihlali veya saldırı yok.

Bir Mine Digital cüzdanında depolanan kullanıcının fonlarını korumak için web sitesinde belirtilen güvenlik önlemleri arasında İki Faktörlü Kimlik Doğrulama, soğuk cüzdan depolama, güvenli fiziksel kasa depolama ve KYC ve AML / CTF standartlarına uygunluk bulunur..

Mine Dijital Yasal mı?

Mine Digital Exchange, Kurumsal Yetkili Temsilcisi olan yasal bir kripto para borsası gibi görünüyor. Everforex Financial Pty Ltd. Değişim Müşterinizi Tanıyın (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) yasalarına uygundur. Kullanıcılar Mine Digital ile bir hesap oluştur itibari para yatırmadan önce kimliği kanıtlamak için doğrulama gereksinimlerini karşılamalı ve belgeleri sunmalıdır.

Mine Digital ile Hesap Oluşturmak

İçin Digital Mine ile bir hesap oluştur, yeni kullanıcıların birkaç dakika süren bir kayıt işlemini tamamlaması gerekecektir. Değişim, bir kullanıcı adı ve e-posta adresi isteyecektir. E-posta adresi doğrulandıktan sonra, kullanıcılar borsaya giriş yapabilir ve aşağıda gösterildiği gibi kontrol panelini görüntüleyebilir. Burada kullanıcılar, kripto para birimi varlıklarının tahsisini görebilir, yakın geçmişi görüntüleyebilir, para yatırabilir ve borsaya gidebilir..

maden dijital cüzdan

Para Yatırma

Kullanıcılar Mine Digital Exchange’e para yatırmadan önce, itibari para yatırma işlemleri ile ticarete başlamak için bir kimlik doğrulama işlemi tamamlanmalıdır. Bu işlem zorunludur ve dünyadaki fiat-kripto para birimi borsalarının çoğu için geçerlidir..

Kimlik kontrolleri tamamlandıktan sonra, tüccarlar bir banka havalesi kullanarak platforma itibari para yatırabilirler. İtibari para yatırmak için sıfır ücret vardır. Alternatif olarak, kullanıcılar herhangi bir para yatırma ücreti ödemeyen kripto para birimi kullanarak Mine Digital cüzdanına para yatırabilirler..

İlan

bozuk para

BİTCOİN ALIN Avustralya’nın favorisi kripto değişimi

DEĞERLENDİRME

4.3 / 5

Coinspot’u ziyaret edin

Kullanıcı arayüzü

Mine Digital, Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıkları alıp satabileceğiniz bir yerdir. Ticarete başlamak için, kullanıcılar bir hesap oluşturmalı ve KYC gereksinimlerine göre kimliklerini onaylamalıdır. Doğrulandıktan sonra, fonlar hesaba itibari para birimi veya kripto para birimi ile yatırılabilir..

Finanse edilmiş bir hesaba sahip kullanıcılar, aşağıda gösterildiği gibi borsada sipariş verebilir ve alım satım yapabilir. kullanıcı arayüzü şık, iyi düzenlenmiş ve yeni başlayanlar veya profesyonel tüccarlar için uygundur.

maden dijital ticareti

Alım satım çiftleri, aşağıdaki giriş emri kutusu ile solda düzenlenir. Mine Digital teklifleri limit, piyasa ve Fill-And-Kill (FAK) dahil olmak üzere üç tür emir. Popüler kripto para birimi marj ticareti borsaları gibi platformlarla karşılaştırıldığında, bizim görüşümüze göre önemli olan stop emirleri ve One-Cancel-the-Other (OCO) gibi ticaret riskini yönetmek için sınırlı koşullu emirler vardır..

Sağdaki piyasa derinliği grafiği, borsadaki tekliflerin ve tekliflerin listesinin nasıl okunacağını anlayan gelişmiş tüccarlar için gösterilmektedir. Sipariş defterlerinde gösterilen hacim, yeni bir kripto para birimi değişimi için beklenebilecek biraz zayıf..

Grafik & Ticaret Kripto Para Birimi

Grafik oluşturma deneyimi ve araçları, kripto para ticareti söz konusu olduğunda önemli hususlardır. Mine Digital grafik arayüzüne daha yakından bakıldığında, piyasa verilerini alan grafiklerini veya şamdan kalıplarını kullanarak görüntüleme seçenekleri vardır. Ancak, not aldık dahili grafik süresi dakikalar, saatler ve Günlük grafikler ile sınırlıdır. Bu Fiyat eğilimlerini ve kalıplarını belirlemek için uzun vadeli grafiklere güvenen hareket ve pozisyon tüccarları için ideal değildir.

Avustralya’daki tüm kripto para borsaları aynı değil.

MADEN DİJİTALİNİ DİĞERLERİYLE KARŞILAŞTIRIN

Şimdi Karşılaştırın!

Kullanıcı arayüzü, hareketli ortalamalar, stokastikler veya hacim gibi herhangi bir gösterge içermez. Deneyimli teknik tüccarlar, diğer ticaret platformlarında temel bir özellik olarak kabul edilen bu araçlar olmadan fiyat hareketini analiz etmekte zorlanacaktır.. Genel olarak, Mine Digital’deki grafik platformu ve araçları çok basittir ve yalnızca yeni başlayanlar için uygundur. Değişimin hala oldukça yeni olduğu düşünüldüğünde, kullanıcıları için gelişmiş kripto para birimi grafik yazılımı ve araçları sunmak için daha fazla geliştirme ve güncellemenin yayınlanmasını bekliyoruz..

Ticaret Ücretleri

Alım satım ücretleri, kripto para birimi satın almak ve satmak için yeni bir borsa ararken önemli bir husustur. Aynı derecede önemli olan spreadler ve kayma maliyetleri. Mine Digital, çok sayıda yeni Avustralyalı yatırımcıdan pay almayı hedefliyor. % 0,1 ile% 0,2 arasında düşük işlem ücretleri satın alma ve satma emirleri arasında. Avustralyalı yatırımcılar için ücrete GST dahildir.

Alım satım ücreti, aşağıdaki gibi bir yapıcı ve alıcı yapısına bağlıdır..

 • Eğer sen yapımı bir fiyat (limit emri kullanın), işlem ücreti% 0,1.
 • Eğer sen alma bir fiyat (bir piyasa emri kullanın), işlem ücreti% 0,2’dir.

Kullanılabilir Kripto Para Birimleri

Mine Digital Exchange’deki tüccarlar, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC) içeren 5 farklı dijital para birimi alıp satabilirsiniz. & Bitcoin Cash (BCH). Her bir varlık Avustralya Doları, ABD Doları ve Tether (USDT) karşısında alınıp satılabildiğinden toplam 15 çift bulunmaktadır..

dijital para madeni

Diğer popüler kripto para birimi alım satım platformlarıyla karşılaştırıldığında, Mine Digital Exchange’deki alım satım çifti sayısı sınırlıdır. Diğer altcoinler veya egzotik jetonlar üzerinde spekülasyon yapmak isteyen tüccarların alternatif bir borsa bulması gerekecek.

Mine Dijital Sigorta

Mine Digital kripto para borsasını kullanan yatırımcılara ve tüccarlara saklama ve sigorta çözümleri sunar. Kullanıcının fonlarını hırsızlık, imha, kayıp veya hasarlara karşı korumak için bir sigorta poliçesi gibi çalışır. Web sitesi, kullanıcılarını tamamlayıcı nitelikte olması dışında kapsanan miktar hakkında herhangi bir bilgi vermemektedir. Mine Digital’in, Avustralya’da müşterilerine bu benzersiz özelliği sunan tek kripto borsası olduğu bildiriliyor..

maden dijital sigortası

Müşteri desteği & Yorumlar

Yeni bir dijital döviz borsası olarak, çevrimiçi olarak birkaç Mine Digital Exchange incelemesi var. Değişimin, birkaç olumlu eleştiriye sahip bir Facebook sayfası var. Platform, kullanıcı tabanını genişlettiğinde, platformdaki kullanıcı deneyimi hakkında daha dürüst müşteri yorumları görmeyi umuyoruz ve bu makaleyi güncelleyeceğiz..

Sıkça Sorulan Sorular

Tezgah Üstü (OTC) Hizmet Var mı?

Yüksek net değere sahip bireyler, Mine Digital’in OTC hizmeti aracılığıyla büyük miktarlarda alım satım yapabilirler. Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin veya büyük kripto para birimi işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceğini öğrenmek için Mine Digital destek e-posta adresiyle iletişime geçin..

Mine Digital Demo Hesabı veya Testnet Sunuyor mu?

Web sitesi, yeni kullanıcıların grafik arayüzünü ve genel ticaret deneyimini kullanarak kripto para birimi ticareti yapmak için bir demo hesabı oluşturabileceklerini veya bunlara aşina olabileceklerini belirtiyor. Sanal fonlarla işlem yapma seçeneğini bulamadık, bu nedenle kullanıcıların bu konuda Digital Mine ile araştırma yapması gerekecek.

Mine Digital’in Yönlendirme veya Ortaklık Programı Var mı?

Maden Dijital Değişim bir tavsiye veya satış ortağı programı yok aile veya arkadaşlarını platforma getirdikleri için mevcut müşterileri ödüllendirmek. Sadakat programları, kullanıcıların değişimi teşvik ederek ek gelir elde etmelerine olanak tanır. Karşılığında, değişim, belirtilen kullanıcıların işlem ücretlerinin bir yüzdesini bonus olarak ödeyecektir..

Mine Digital ile Faiz Kazanabilir misiniz??

Maden Dijital Değişim yüksek faizli bir tasarruf hesabı veya kripto destekli krediler sunmuyor kullanıcılarının kripto para varlıklarından faiz kazanmalarına izin vermek. Bu, dünyadaki en iyi kripto borsaları tarafından sağlanan, giderek daha popüler hale gelen bir hizmettir..

Mine Digital Yeni Zelanda’da Destekleniyor mu?

Mine Digital kripto para borsası, Yeni Zelanda’daki yatırımcıların fiat ve altcoin çiftlerine karşı Bitcoin satın almalarına, takas etmelerine ve satmalarına olanak tanır. Şu anda NZ’de ikamet edenlerin NZD’yi doğrudan platforma yatırma seçeneği yoktur..

Mine Digital Gibi Borsalar

Mine Digital’e aşağıdaki alternatifler, Avustralya’da Bitcoin satın almak için saygın, güvenli ve güvenilir kripto para birimi borsaları ve Ethereum, XRP ve Litecoin gibi diğer büyük altcoinlerdir..

Swyftx

Swyftx

Swyftx, kripto para birimlerini hızlı ve kolay bir şekilde satın almanızı sağlayan son teknoloji bir platformdur. Hızlı kayıt ve iki dakikadan kısa süren doğrulama ile kayıt süreci inanılmaz derecede basittir..

Siteyi ziyaret et bağımsız rezerv

Bağımsız Rezerv

Bağımsız Rezerv, Avustralya Doları, Yeni Zelanda Doları ve ABD Doları gibi geleneksel fiat para birimleri için alım satım rekabetçi ücretler ve destek sunan, dünyadaki kripto para tüccarları arasında popüler bir borsadır..

Siteyi ziyaret et bozuk para

Coinpot

CoinSpot borsası, yerel Bitcoin topluluğunda saygın bir yere sahiptir ve Avustralya’da yeni gelenlerin Avustralya Doları ile Bitcoin ve kripto para satın almalarına yardımcı olmaya odaklanmıştır..

Siteyi ziyaret et

Sonuç

Mine Digital hakkındaki incelememizi sonuçlandırmak için, borsa, Avustralya’daki kullanıcıların banka havalesi ile anında kripto para alıp satmalarına izin veriyor. Yeni bir borsa olan Mine Digital Exchange, mevcut müşterileri diğer Avustralya borsalarından ikna etmek için piyasada saklama, sigorta ve düşük alım satım ücretleri gibi benzersiz özellikler sunuyor..

Mine Digital’i ziyaret edin

Mine Digital’in arkasındaki ekibin önümüzdeki yıllarda neler getireceğini ve Avustralya’daki en iyi kripto para borsalarından biri olup olamayacağını görmek için çok heyecanlıyız..

Özetle, aşağıdaki durumlarda Mine Digital Exchange’i kullanmalısınız:

 • Saklama ve sigorta sunan bir Avustralya kripto para borsasını seviyorsunuz
 • GST dahil% 0,1 ile% 0,2 arasında işlem ücreti olan bir borsadan hoşlanıyorsunuz
 • AUD, USD ve Tether çiftleri sağlayan bir değişim istiyorsunuz
 • Avustralya’da düzenlenmiş bir kripto para birimi değişimi arıyorsunuz
 • Banka havalesini kullanarak AUD yatırmak için güvenli ve güvenli bir takas istiyorsunuz

Süper düşük alım satım ücretleri, hızlı kayıt ve tamamlayıcı sigortası ile yakın gelecekte Mine Digital’den harika şeyler bekliyoruz. Kısa vadede, grafik arayüzünde ve risk yönetimi araçlarında birkaç küçük iyileştirme görmek istiyoruz..

dijital dalgalanma

Kripto para birimi yatırımcıları için değişim ücretleri çok önemli bir husustur. Aşağıdaki borsalar – yukarıdaki borsaya ek olarak – Avustralya’daki her tür yatırımcıya uygun çok çeşitli para yatırma yöntemleriyle çok rekabetçi ticaret, para yatırma ve çekme ücretleri (gizli masraflar olmadan) sağlar..

Mine Digital’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me