Belirli bir altcoin ticareti yapmak için birden fazla kripto para birimi borsasına giriş yapma veya tüm varlıklarınızdaki işlemleri verimli bir şekilde yürütmenin bir yolu olmadan farklı borsalarda jeton bulundurma günleri geride kaldı..

Quadency, kripto yatırımlarınızı yönetmenize yardımcı olacak basit ve güçlü bir ticaret aracı sunarak bu acıyı çözen hepsi bir arada bir kripto para borsasıdır..

Quadency’yi ziyaret edin

Platform, kullanıcıların en popüler kripto para birimi alım satım borsalarına girmesine ve birleşik ve başlangıç ​​dostu bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla pazarlanan ticarete izin verir. Aşağıdaki durumlarda bu Quadency incelemesini okumaktan yararlanacaksınız:

 • Arıyorsun hepsi bir arada kripto ticaret platformu
 • Birden fazla döviz hesabına ve cüzdanına sahip olmaktan bıktınız
 • İzin veren bir değişimi seviyorsun tüm portföyünüzü izleyin ve yönetin
 • Şu anda rABD’de eside ve bir kripto ticaret platformu arıyorlar

Bu incelemede size özellikleri, kullanıcı arayüzü ve işlem ücretleri ve daha fazlası hakkında doğru ve en son bilgileri sağlamayı amaçlasak da, daha sonra meydana gelebilecek değişikliklerden haberdar olmak için sitelerini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz..

dörtlü site


Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:

 • Karşılaştırılan En İyi Kripto Kaldıraç Ticaret Borsaları
 • Sanal Parayla Bitcoin Ticareti Yapmak İçin 5 Web Sitesi
 • Bitmex’te Neden Para Kaybetmeye Devam Ediyorum? Bu 5 Hatadan Kaçının
 • Wunderbit Ticaret İncelemesi: Kripto Ticaret Botları & Sosyal Ticaret
 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)

Quadency Nedir?

Quadency bir kripto varlık yönetimi platformu kullanıcıların birden fazla exchange hesabını tek bir arayüze bağlamasına izin verir Kripto varlıklarınızdan herhangi birini tek bir tıklama ile sorunsuz bir şekilde takas etmek için. Zahmetsiz bir ticaret deneyimi, başlangıç ​​dostu kullanıcı arayüzü ve güvenli platform sağlar.

Quadency, güçlü teknik analiz araçlarına ve gelişmiş kripto grafik yazılımına ihtiyaç duyan profesyonel tüccarlar için çok uygundur. & içgörü odaklı görselleştirme portföy yönetimine sahip araçlar.

Quadency Nasıl Çalışır??

Quadency bir çoklu değişim kripto varlık yönetimi platformu Bu, birkaç kripto borsasını tek bir platforma bağlar. Bu, kripto varlıklarınıza ve yatırımlarınıza bütünsel bir genel bakış sağlar.

Exchange hesapları, aşağıdakiler kullanılarak Quadency’ye bağlanır: API anahtarları “salt okunur” veya “okuma ve ticaret” olarak yapılandırılabilir. Bakiye, işlemler ve siparişler gibi döviz hesabındaki veriler, hesap bağlandığında otomatik olarak senkronize edilir.

dörtlük ile kayıt

Hangi Cryptocurrency Borsaları Quadency’yi Destekliyor?

Quadency, Poloniex, Coinbase, Bitfinex, Kraken, Binance, Bittrex ve Gemini gibi dünyanın en popüler kripto para alım satım platformlarına destek sağlıyor. Quadency resmi ortaklarının listesi, KuCoin, Liquid ve OkEX gibi son zamanlarda platforma entegre edilen premium borsalarla büyümeye devam ediyor..

dörtlü destekli değişim

Quadency Trading Varlıkları

Quadency, kullanıcıların bağlı borsaların herhangi birinde herhangi bir varlığı takas etmelerine olanak tanır. Listelenen mevcut desteklenen borsalara ve madeni paralara göre kullanıcılar erişebilir bitmiş 800 kripto para birimi çiftleri tek bir platform kullanarak ticaret yapmak.

‘Pazara Genel Bakış’ sayfası en iyi kripto paraların bir özetini, toplam piyasa değeri (USD), dolaşımdaki arz, 24 saatlik hacim ve bir grafik sağlar. Entegre piyasa görüntüleyici ve grafikler, güçlü bir hepsi bir arada kripto grafik paketi sağlamak için yüksek kaliteli canlı akış verileriyle birleştirilmiştir..

dörtlü piyasa

Quadency Trading Arayüzü

Dörtlü ticaret arayüzü basit, temiz ve gezinmesi kolay bir arayüzdür. Koyu renk teması harika ve göze hoş görünür. Pencerelerin her biri tamamen kişiselleştirilmiştir ve tercihinize göre karıştırılabilir. Üst çubuk boyunca, Quadency içinde aşağıdaki gibi farklı menülere gidebilirsiniz: ‘Ticaret’, “Botlar”, ‘Gösterge Paneli’, ‘Portföy’, ‘Market’ ve ‘Haberler’.

dörtlü arayüz

Bir borsaya bağlandıktan ve API kodunu Quadency’ye entegre ettikten sonra, ‘Ticaret’ Doğrudan bağlı borsalardan gerçek zamanlı piyasa verileri akışına başlamaya hazır mısınız? Sol pencerede, seçilen borsa için hesap bakiyesi gösterilecektir. Kripto para birimi satın almak veya satmak için, tahmini bir dönüşüm sağlayan ve ticareti gerçekleştirmek için bağlı değişim ücretini listeleyen basit bir sipariş giriş formu vardır. Var ek Quadency ücreti yok.

Bu platform, kullanımı çok kolay olan gelişmiş ticaret tabloları ve sipariş yönetimi gibi kullanabileceğiniz kapsamlı bir ticaret araçları setine sahiptir. Çoğu profesyonel kripto para birimi alım satım borsaları gibi kullanıcılar, “Piyasa emri”, “Limit emri” ve “Siparişi durdur”.

Gelişmiş emir yürütme türleri, daha kolay risk yönetimine daha hızlı emir gerçekleştirilmesine olanak sağlamak için tek bir platformda bir değişim ve işlem arayüzü arayan tüccarlar için mükemmeldir. Alım satım arayüzü, tümünü iptal etme, grafikten doldurmak için tıkla ve ticaret görselleştirmeleri gibi özellikler içerir. Grafikler, 100’den fazla teknik gösterge ve çizim aracıyla TradingView tarafından desteklenmektedir..

Quadency Dashboard

‘Gösterge Paneli’ Menü şüphesiz Quadency’nin en iyi özelliklerinden biridir. Tüm kripto portföyünüzü tek bir kontrol panelinde birden fazla borsada merkezileştirir.

dörtlü gösterge tablosu

Tek bir sayfadan, toplam varlıklarınızın genel performansını takip edebilir, istatistikleri analiz edebilir (örn. Toplam varlık sayısı, mevcut bakiye, toplam alım satımlar, en çok işlem gören çift), kripto para tahsislerini grafiklendirebilir, hesaba göre bakiyeleri görüntüleyebilir, son alım satımları görüntüleyebilirsiniz, açık siparişler ve liste uzar.

Genel olarak, gösterge panosu, kripto para birimi yatırımcıları ve tüccarları için oldukça faydalı olan genel kripto para birimi portföyünüzü yönetmek için içgörü odaklı bir görselleştirme sağlar..

Quadency Portföy

Exchange hesaplarınız Quadency’ye bağlıysa, bakiyeleriniz, işlemleriniz ve siparişleriniz görüntülenir (ve her zaman günceldir). Tıklayın. ‘Portföy’ sayfası, tüm kripto varlıklarınızı (çevrimdışı donanım cüzdanları ve bağlı borsalar dahil) izlemenizi ve işlem yaparken zaman içindeki performanslarını izlemenizi sağlar.

Tüm kripto portföyünüzün tek ekranda görsel temsili, alım satımları, riski ve denge değişikliklerini doğru şekilde yönetmek için çok güçlü bir araçtır..

dörtlü portföy

Quadency Otomatik Robotlar

Quadency, aşağıdakileri yapmak için güçlü bir araçla birlikte gelir: Çoğu ticaret borsasında bulunan ticaret botlarını kullanarak borsa kripto portföyünüzün ticaretini otomatikleştirin. Bağlı döviz hesaplarınızda çeşitli otomatik işlem stratejileri veya algoritmaları yürütebilirsiniz. Aşağıdakiler gibi seçilebilecek önceden oluşturulmuş 10 kadar strateji vardır:

 • Izgara Tüccarı
 • Piyasa Yapıcı
 • Market Maker Plus
 • MACD
 • Bollinger bantları
 • Çok seviyeli RSI

dörtlü botlar

Otomatik Kripto Bot Nasıl Kullanılır

Quadency’de önceden oluşturulmuş kripto para birimi ticaret botları, kripto ticareti yapmayı öğrenmek ve bir kripto stratejisini geri test etmek için kullanılabilir. Ücretsiz plan, yeni başlayanların farklı otomatik kripto ticaret stratejilerini denemeleri için uygun olan günde 5 bot testi içerir..

Deneyimli tüccarlar, geçmiş verileri alma ve borsa API’lerine bağlanma endişesi olmadan tutarlı bir şekilde karlı bir sonuç elde etmek için özel bir ticaret stratejisini geri test etmek için platformu kullanabilir. Geriye dönük test motoru, yatırımcıların önceden oluşturulmuş teknik analiz stratejilerini tamamen özelleştirmesine ve simüle etmesine olanak tanır.

Dörtlü Fiyatlandırma

Dörtlü fiyatlandırma modeli, çeşitli beceri seviyelerine sahip tüccarlara uygun ücretsiz ve ücretli planları içerir. Yeni başlayanlar, Pro hesabına yükseltme yapmadan önce sunulan platform özelliklerine aşina olmak için Quadency’de ücretsiz bir hesap açabilir. Ayda 10.000 $ ‘dan fazla işlem yapan tüccarların, yıllık olarak 39 $ / ay faturalandırılan PRO Planına geçmeleri gerekecektir..

dörtlü fiyatlandırma

Dörtlü Güvenlik

Quadency, kullanıcıların personel bilgilerini ve fonları yetkisiz erişimden korumak için çeşitli güvenlik özellikleri içerir. Platformdaki güvenlik önlemlerinin listesi şunları içerir:

 • Tüm kullanıcı hesaplarında İki Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA)
 • Tüm hassas kullanıcı bilgileri şifrelenir
 • Kullanıcı Şifreleri şifreli olarak saklanır
 • Exchange API anahtarları şifreli olarak saklanır
 • Birden çok 256 bit şifreleme katmanıyla korunur
 • Potansiyeli azaltmak için Amazon Web Hizmetleri DDoS
 • Hız limitleri ve ReCaptcha kaba kuvvet ve otomatik komut dosyası saldırılarını engellemek için yerinde
 • Yönetici panelleri halka açık değildir ve yalnızca birkaç yetkili kişi bunlara erişebilir

Sıkça Sorulan Sorular

Quadency’nin Mobil Uygulaması Var mı?

Dörtlük iOS veya Android cihazlar için bir mobil ticaret uygulaması yok. Sitenin web sürümü tamamen duyarlıdır ve çoğu işlemi mobil cihazlardan ve tabletlerden kolaylıkla gerçekleştirmenize olanak tanır.

Quadency Hangi Ülkeleri Destekliyor??

Quadency, kullanıcı fonlarının doğrudan likiditesini veya muhafazasını sağlayan bir borsa değildir ve orada dünya çapında tüm ülkelerde desteklenir. Gerçek bir borsada olduğu gibi aynı düzenleyici çemberleri atlamak zorunda değildir ve 50 eyaletin tümünde ABD düzenleyici makamlarla tamamen uyumludur..

Quadency Güvenli mi?

Quadency bir müşteri fonlarına erişme yeteneği olmayan güvenli kripto para birimi platformu bağlı borsalarda para yatırmak veya çekmek için.

Alım Satım Ücretleri Nelerdir?

Dörtlük işlem ücreti veya komisyon almaz her türden. Seçtiğiniz döviz, yürütülen sipariş türü için ücret alıyorsa, bu ücretler doğrudan değişim hesabınızdaki borsa tarafından uygulanacaktır..

Dörtlü Alternatifler

Karides logosu

Karides

Shrimpy, kripto para tüccarlarının çeşitli borsalarda tüm bakiyelerini tek bir platformda yönetmelerine ve her varlığın yüzde dağılımını manuel veya otomatik olarak ayarlamalarına olanak tanıyan bir portföy yönetimi web sitesidir..

Siteyi ziyaret et Wunderbit

Wunderbit Ticaret

Wunderbit Trading, platformda kendinizi takas etmenize, en iyi kripto tüccarlarını şeffaf bir sicile kopyalamanıza veya tam otomatik bir kripto ticaret botu oluşturmanıza olanak tanıyan bir kripto para birimi değişimi ve sosyal ticaret ağıdır.

Siteyi ziyaret et Binance

Binance

Binance, ticaret hacmine göre en büyük kripto para borsası ve blockchain ekosistemi için en hızlı ticaret hizmeti sağlayıcılarından biridir. Değişim, birinci sınıf kripto ticaret platformu haline geldi.

Siteyi ziyaret et

Sonuç

Quadency incelememizi sonuçlandırmak için, bize göre platform piyasadaki en iyi kripto para birimi hizmetlerinden biridir. Kendini geleneksel kripto para borsalarından ayıran yasal bir ticaret terminalidir..

Birden fazla kripto para birimi hesabını bağlayabilmek ve tek bir web sitesinden alım satım yapabilmek, tüm portföy için işlemleri verimli bir şekilde yürütmenize olanak tanır. Bu, birden fazla döviz cüzdanını yönetmenin acısını çözer.

Quadency’yi ziyaret edin

Quadency’yi tanımlamanın en iyi yolu basit ve güçlüdür. Kripto yatırımlarınızı ve otomatik kripto para birimi ticaret botlarını yönetmek için gelişmiş ticaret araçları, her türden kripto tüccar ve yatırımcılarına fayda sağlayacaktır.

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

Quadency’yi ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me