Wunderbit Ticaret platformda kendi kendinize ticaret yapmanıza, en iyi kripto tüccarlarını şeffaf bir geçmişe sahip kopya-ticaret yapmanıza veya TradingView kullanarak tam otomatik bir kripto ticaret botu oluşturmanıza olanak tanıyan bir kripto para borsası ve sosyal ticaret ağıdır..

Dışarıda birkaç kripto para birimi ticaret botu varken, Wunderbit Trading, en popüler kripto para birimi ticaret borsalarını kullanarak en karlı kripto botlarını ve gerçek tüccarları bulmanıza yardımcı olacak yenilikçi bir hizmet sunar..

Wunderbit Trading’i ziyaret edin

Her tüccar ve kripto para botunun kayıtları ve son alım satımları platformda doğrulanır. Kopya ticareti mutlaka kar garanti etmese de, Wunderbit Trading platformu, tüm deneyim seviyelerindeki tüccarlar ve yatırımcılar için kripto para ticareti yapmayı öğrenmek için harika bir araçtır..

wunderbit ticareti

Şunlarla da İlgilenebilirsiniz:


 • 8 En İyi Sıfır Ücretli Kripto Borsası (Komisyonsuz Ticaret)
 • Karides İncelemesi: Kripto Portföyünüzü Otomatik Olarak Yeniden Dengeleyin
 • 4 En İyi Bitcoin Cashback & Ödül Uygulaması (ÜCRETSİZ Para)
 • Quadency İnceleme – Gerçekten EN İYİ Kripto Platformu mu?
 • 4 En İyi Kripto Grafik Yazılımı & Altcoin Tüccarları İçin Araçlar

Wunderbit nedir?

Wunderbit, kripto para biriminin gerçek kullanımda benimsenmesini sağlamak için kripto para birimi hizmetleri ve uygulamaları sağlayan bir fintech şirketidir. şirket bir Müşterilerinin güvenli ve güvenli bir şekilde Bitcoin alıp satmalarına olanak tanıyan lisanslı, akredite ve düzenlenmiş finans kurumu.

Wunderbit Hangi Hizmetleri Sunar?

Wunderbit, fiat’tan kripto değişimine, Over The Counter (OTC) hizmetlerine ve gelişmiş ticaret terminali, otomatikleştirilmiş kripto stratejileri, ticaret botları ve sosyal ticaret platformu.

 • Wunderbit Exchange, dünyanın her yerinden bireylerin Bitcoin satın almasına izin veren bir kripto para birimi hizmetidir. & VISA ve MasterCard ile Ethereum. Borsa, en iyi döviz kurlarını ve düşük komisyon ücretlerini sağlamaktan gurur duyar.
 • Wunderbit Ticaret tüccarların kendi web sitelerini kullanarak, şahsen veya e-posta yoluyla Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başlamalarını sağlayan bir ödeme hizmeti sağlayıcısıdır..
 • Wunderbit Ticaret kopya ticareti ve otomatik ticaret botlarını içeren çoklu bir kripto ticaret terminalidir.

Wunderbit Ticareti: Akıllı Kripto Ticareti

Wunderbit ticaret borsası, dünyadaki en iyi kripto para birimi alım satım borsalarından birkaçını birbirine bağlayan yenilikçi bir platformdur. Kullanıcılar, tek bir işlem terminalinden sorunsuz bir şekilde kripto para birimi ticareti yapmak ve yatırım yapmak için gelişmiş araçlarla donatılmıştır..

Wunderbit’in sosyal ticaret platformu, en iyi kripto tüccarlarının tam şeffaflık ve ticaret geçmişine sahip stratejileri hakkında, kendiniz için kopyalamak veya TradingView kullanarak tam otomatik bir kopya ticaret botu oluşturmak için içgörü sağlar. Otomatik bir strateji oluşturmak, şunları yapmanızı sağlar: Platforma bağlı her borsada kar al ve zararı durdur emri belirle.

Wunderbit Ticaret Özellikleri

Wunderbit Trading, portföy yönetim araçlarıyla riski yönetirken yatırımcının yatırımının potansiyel karlılığını artırmak için yeni ve yenilikçi özelliklerle birlikte gelir. Wunderbit’ler Kanıtlanmış bir sicile sahip karlı tüccarlar bulmak ve kopyalamak için sosyal ticaret platformu bir oyun değiştiricidir. Platformun diğer harika özellikleri şunları içerir:

Akıllı Kripto Ticaret Otomasyonu

Ticaret otomasyonu, akıllı kripto ticareti için emir oluşturmanın esnek bir yöntemidir. Binance ve Kraken gibi borsalardaki herhangi bir siparişe Kar Al ve Kaybı Durdur ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Otomatik ticaret ile, istediğiniz kadar kripto alım satım hesabını aynı anda yönetme seçeneğine de sahip olursunuz. Bu kelimenin tam anlamıyla Wunderbit Trading’in siz rahatlarken ve kazanımların tadını çıkarırken ticareti sizin için yaptığı anlamına gelir..

Ücretsiz Kripto Ticaret Terminali

Diğer ticaret platformlarının aksine, Wunderbit Trading tarafından sunulan tüm ticaret araçları tamamen ücretsizdir. Tüccarlar, aylık abonelik veya ücret ödemeden işlem başına sıfır komisyonla alım satım başlatabilirler..

Sosyal Ticaret Pazar Yeri

Wunderbit Trading, sizi binlerce yeni yatırımcıya bağlayarak ticareti kolaylaştırır ve yatırım stratejilerinizi yatırımcı portföylerine otomatik olarak uygulayarak tutarlı kar elde etmenize yardımcı olur. En iyi kripto kopya tüccarı olabilir ve yatırımcıların sermaye kazancının bir yüzdesi olarak ekstra kar elde edebilirsiniz.

Çoklu Hesap Yönetimi

Wunderbit Trading ile, terminaldeki her hesapta stratejiyi uygulamaya gerek kalmadan birden fazla kripto değişim hesabının portföylerini aynı anda yönetebilirsiniz. Ayrıca, tüccarlar, mevcut harici yatırımcıların yatırım portföylerini kayıt olmadan API aracılığıyla Wunderbit Copy Trading’e bağlayabilir ve yönetebilirler..

Pyramiding Bot Otomasyonu

Wunderbit Trading platformu, bot otomasyonu için bir piramit özelliği getirmiştir. Bu, kullanıcıların kripto ticaret botlarının bir pozisyona ölçeklenmesine ve bot aracılığıyla manuel veya otomatik olarak tetiklenebilen esnek bir çıkış stratejisi sağlamasına olanak tanır..

Desteklenen Kripto Borsaları

Wunderbit, spot piyasa, opsiyonlar, vadeli işlemler, türevler ve kaldıraç tokenleri gibi farklı ticaret ürünlerini getirmek için popüler kripto para alım satım borsalarına entegre oldu. Kullanıcılar, aşağıdakiler gibi dünyanın önde gelen kripto para borsalarında en iyi performans gösteren tüccarları ve yatırımcıları bulabilir ve kopyalayabilir:

 • Binance (spot ve vadeli işlemler)
 • FTX
 • Deribit
 • Bybit

wunderbit ticaret borsaları

Wunderbit’in arkasındaki ekip, BitMEX, OKEX ve ayrıca Kraken gibi diğer küresel kripto para birimi platformlarına daha fazla entegrasyon getirmek için aktif olarak çalışıyor..

Wunderbit Trading ile Hesap Oluşturmak

İçin Wunderbit Trading ile bir hesap oluşturun, kayıt işlemi basittir ve tamamlanması birkaç dakika sürer. Başlamak için şu basit adımları izleyin:

Bir hesap oluşturduktan sonra, ek hesap güvenliği için İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı açmanız önerilir. Buna, en üstteki ‘Ayarlar’ bağlantısına ve ardından 2FA’yı etkinleştirmek için ‘Güvenlik’ seçeneğine tıklayarak erişilebilir..

wunderbit kaydı

Wunderbit Ticaret Terminali

Wunderbit Trading terminali, çoğu kripto yatırımcısının aşina olacağı popüler Tradingview şemasına entegre edilmiştir. kullanıcı arayüzü basit, zarif ve teknik göstergeler ve çizim araçları sağlar beklediğin.

Wunderbit ticaret terminali

Sağ tarafta, bağlanmak için kripto para birimi değişimini, ticaret yapılacak kripto çiftini, uzun veya kısa seçmeyi, kar alma ve zararı durdurma seviyelerini ve stratejiye tahsis edilecek alım satım dengesini seçebilirsiniz..

Pazar Yeri: Karlı Tüccarları Kopyalayın

Wunderbit, ticaret performansınızı ve stratejilerinizi diğer tüccarlar ve Wunderbit Pazaryeri aracılığıyla erişilebilen otomatik botlarla görüntülemek ve karşılaştırmak için bir lider panosu içerir..

Sonuçları filtreleyebilirsiniz üzerinde en karlı kripto tüccarlarını bulun Binance, FTX ve Bybit gibi popüler borsalar. Her yatırımcının hacim, ortalama P gibi istatistiklerinin bir özeti&% L, aktif botlar ve takas sayısı görüntülenir. Ticaret sonuçları, ‘Göster’ düğmesine tıklanarak daha ayrıntılı incelenebilir..

Wunderbit kopya tüccarı

Wunderbit kullanıcıları, ticaret performansını ayrıntılı olarak görüntülemek için bir tüccar veya bot seçebilir. Rapor bölümüne göz atarak aşağıdaki ticaret bilgilerini değerlendirebilirsiniz:

 • İşlem gören kripto para birimi çiftleri
 • Kullanılan ticaret değişimi
 • Giriş ücreti
 • Ticaretin yönü (ör. Al veya sat)
 • Ticaret hacmi
 • Kâr alın ve zarar seviyelerini durdurun
 • Ortalama P&L
 • Pozisyon durumu

Ticareti kopyalamaya karar verseniz de, karar vermeseniz de, Wunderbit Pazarı, dünyanın en iyi kripto para birimi tüccarlarının ticaret faaliyetleri ve stratejileri hakkında fikir vermek için kullanılabilir..

Wunderbit kopya ticareti

Ayrıca şunları da yapabilirsiniz Wunderbit Trading platformunda ticaret karlı kripto ticaret botlarını kopyala. İşlem, yukarıda açıklananla aynı şekilde çalışır. Kripto ticaret botlarını aşağıdaki gibi kriterlere göre filtrelemek için ek seçenekler vardır:

 • İşlem süresi (ör. 7 gün veya bir hafta)
 • Kripto değişimi
 • Ticaret çiftleri
 • Zaman dilimleri (ör. 1 saat, 4 saat veya günlük)
 • Kaldıraç miktarı

Örneğin, Bybit borsasında BTC / USD çifti ticareti yapan botları görüntülemek için filtreyi kullanabilirsiniz. Botları filtreledikten sonra, artık stratejiyi analiz etmek ve tüm son alım satımları, pozisyon büyüklüğünü, ticaret yönünü ve kaldıraç miktarını görüntülemek için daha derine dalabilirsiniz..

Kopyalama İşlemi Otomatik Botlardan Nasıl Kazanılır?

Kopyalama ticaretini başlatmak için otomatik kripto stratejileri ve botları, Wunderbit Pazarı’na erişin ve göz atın ve en karlı otomatik ticaret stratejilerini bulun platformdaki diğer tüccarlar tarafından oluşturulmuştur. Filtreleri ve açılır menüleri kullanarak, belirli bir kripto para birimi çifti, takas ve ticaret zaman dilimi ile işlem yapan belirli bir bot arayın.

wunderbit kopya ticareti

Bir kripto botu seçtikten sonra, işlemlerini takip etmeye başlayabilirsiniz ve Wunderbit Ticaret platformu otomatik olarak sizin adınıza alış ve satış işlemleri gerçekleştirir..

İşlem yapmadan önce her ay tutarlı karlılığın üretilmesini sağlamak için her bir işlem stratejisini geri test edebilirsiniz. Kodlama deneyimi veya teknik beceri gerekmez. En popüler kripto ticaret sitelerini kullanarak hemen kopya-ticaret yapın.

Artıları & Kripto Ticaret Botlarını Kullanmanın Eksileri

Otomatikleştirilmiş bir kripto ticaret botuna girmeden ve kopya ticaretinden önce, kullanıcılar artıları, eksileri, riskleri ve faydaları göz önünde bulundurmalıdır..

Avantajlar

 • Piyasalardan uzaktayken otomatik olarak işlem yapın
 • Kripto ticaretinin duygusal stresini ortadan kaldırın
 • Tutarlı öz sermaye büyümesini sağlamak için bir alım satım stratejisini tekrar test edin

Dezavantajları

 • Bir ticaret botu oluşturmak ve yürütmek için teknik analiz uzmanlığı gerektirir
 • Tutarlı karlar elde etmek için strateji ve kodlamayı değiştirmek zaman alıcıdır
 • Pazar dinamikleri botun performansını olumsuz etkileyebilir

Wunderbit Ticaret Ücretleri

Wunderbit Trading, hem yatırımcılar hem de tüccarlar için ücretsiz bir platformdur. Aylık abonelik veya premium hesap yok. Kullanıcılar, bir Wunderbit Trading hesabına bağlanabilecek değişim API’lerinin sayısı üzerinde herhangi bir kısıtlama olmaksızın bir hesap oluşturabilir..

wunderbit ticaret ücretleri

Sıkça Sorulan Sorular

Kripto Ticaret Botu Nedir?

Bir kripto para birimi ticaret botu, önceden belirlenmiş kuralları ve koşulları kullanan otomatik strateji. Canlı kripto para birimi çiftlerinde koşul karşılandığında, otomatik olarak bir ticaret pozisyonu yerleştirecek tetikleyici başlatılır..

Wunderbit Ticareti Ne Kadar??

Wunderbit Trading bir kripto tüccarlarına ve yatırımcılarına ücretsiz hizmet. Platform, otomatik botlarla ticarete veya kopya ticaretine başlamak için üyelik veya aylık abonelik ücreti talep etmez..

Wunderbit Güvenli mi?

Wunderbit Trading bir herhangi bir kripto fonu saklamayan güvenli platform. Kullanıcılar bir API kullanarak kripto borsalarına bağlanır ve izinleri kendi kullanıcı hesapları üzerinden yapılandırır..

Otomatik kripto alım satım botları, API üzerinden bağladığınız borsalarda alım satım gerçekleştirecektir. Botlara sınırlı erişim ve yalnızca işlem yapma yetkisi sağlanabilir. Para çekme izinleri devre dışı bırakılabilir, bu da kullanıcıların Wunderbit Trading’i kullanırken paralarını güvende tutar..

Wunderbit, hesap güvenliğini artırmak için etkinleştirilebilen İki Faktörlü Kimlik Doğrulama özelliğine sahiptir. 2FA, ‘Ayarlar’ sayfasını ziyaret ederek hesapta etkinleştirilebilir.

Sonuç

Wunderbit Trading, kullanıcıların doğrudan Ticaret Terminalini kullanarak kripto ticareti yapmalarına veya dünyanın en popüler kripto ticaret platformlarında en iyi tüccarları ve otomatik kripto ticaret botlarını kopyalamalarına olanak tanıyan yenilikçi ve yeni bir çoklu değişim hizmetidir..

Yüzlerce otomatik kripto botuna ve tüccarın pazardaki performansına göz atma yeteneği harika bir varlıktır. Platformun, kripto portföylerinde karlarını artırmak için arama yapan çeşitli deneyim seviyelerindeki tüccarlara ve yatırımcılara fayda sağlayacak bir dizi özellik içerdiğini düşünüyoruz..

Wunderbit Trading’i ziyaret edin

Wunderbit Trading incelememizi sonuçlandırmak için, kullanımı kolay, iyi tasarlanmış mükemmel bir otomatik işlem botu platformudur ve kontrol etmenizi öneririz..

Risk yönetimi araçları ve platform özellikleri, olası herhangi bir kripto para birimi yatırımcısı için çok önemlidir. Aşağıdaki kripto para birimi alım satım borsaları – yukarıdaki borsaya ek olarak – gelişmiş ticaret özellikleri, teknik göstergeler ve yeni başlayanlar ve profesyonel kripto tüccarları için uygun olacak sorunsuz, mobil duyarlı bir grafik arayüzü sağlar..

Wunderbit Trading’i ziyaret edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me