Corda Uzmanı olmak mı istiyorsunuz? Uzmanlardan R3 Corda sertifikasını nasıl alabileceğinizi öğrenelim.

Şu anda birçok kurumsal şirket, çeşitli blok zinciri projeleri için Corda kullanıyor. Diğer popüler platformlarla birlikte Corda, devasa blok zinciri pazarındaki konumunu çoktan belirledi..

Bu nedenle, birçok şirket artık çözümlerini geliştirmede kendilerine yardımcı olacak Corda uzmanları arıyor. Blockchain alanında kariyer yapmak istiyorsanız, bu, R3 Corda sertifikasını almanız için mükemmel bir fırsattır..

Bugün, 101 Blockchain CEBP sertifikasyonunun bu hedefe ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini bu kılavuzda inceleyeceğiz. Öyleyse zaman kaybetmeyelim ve hemen işe koyulalım!

Çok yakında: Corda Geliştirme Kursu Yeni Başlayanlar Kılavuzu


Contents

Blockchain Gelecek mi

CEBP kursunun bir Corda uzmanı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğine geçmeden önce, blockchain’in geleceğin teknolojisi olduğunu açıklayacağım. Ayrıca Corda’nın neden önemli bir parçası olduğunu da açıklayacağız.

Bu sektörde bir kariyer inşa edecekseniz, blockchain’in geleceği nasıl olacağını anlamalısınız. Ayrıca, R3 Corda sertifikası alma kararınızı daha iyi değerlendirmenize yardımcı olacaktır..

2020 anketine göre, kurumsal organizasyonların% 55’i blockchain’i en büyük önceliği yapıyor. Dolayısıyla, blockchain yolculuğunuza hemen başlamak için büyük bir fırsat.

Ayrıca, zaten bir kurumsal ortamda çalıştığınızı varsayalım. Bu durumda, Corda blok zinciri şu anda en çok talep edilen ve popüler platformlardan biri olduğundan, R3 Corda sertifikasını kullanarak beceri kazanmak en iyisidir..

Blockchain, gelecekte birçok iş stratejisini değiştirecek. Bakalım bunlar ne –

Kuruluşun Yönetişim Modeli

Gelecekte daha izin verilen bir duruma yaklaşacağından farklı organizasyon modellerinde bir değişiklik görmeye başlayacağız. Ayrıca, ödemeleri daha etkili bir şekilde güvence altına alacaktır. Halkın durumu yakında yok olacak..

Birbirine Bağlı Ağlar

Şu anda, blok zinciri platformları birlikte çalışabilirliği sağlamak için çok çalışıyor. Sonuç olarak uzmanlar, gelecekte bu platformların bunu başaracağını güvenle söyleyebilirler. Böylece, birden çok sektörde daha birbirine bağlı bir ağ göreceksiniz.

Diğer Teknolojilerle Birleştirme

Blockchain, geleceğin teknolojilerinden biridir, ancak yalnız değildir. Dünyamıza gerçekten değişiklik getiren başka teknolojiler var. Örneğin, AI teknolojisi bunlardan biridir ve blockchain ile daha da gelişebilir ve AI blockchain tabanlı çözümlere yol açabilir..

Ayrıca, blok zincirinin diğer teknolojilerle birleştirilmesi, blok zincirinin kendisi için daha fazla avantaj yaratmaya yardımcı olabilir..

Doğrulama Araçları Boom

Blockchain, zincirdeki verileri doğrulamak için birçok araç kullanır. Bu nedenle, dış dünyadan bilgi alabilen ve yanlış bilgileri doğru bir şekilde filtreleyebilen doğrulama araçlarına ihtiyaç duyar. Bu nedenle, blok zincirini daha etkili hale getirmek için doğrulama araçları, büyük uygulama ile birlikte büyük bir yükseltme görecek..

Merkez Bankalarında Dijital Para Birimleri

En büyük değişiklik banka sektöründe olacak. Gerçekte, hepsi kağıt bazlı para birimleri yerine düşük bir şekilde dijital para birimlerine gidecektir. Dahası, verimliliklerinde de büyük bir değişim göreceksiniz. Ayrıca, tüm kağıt tabanlı belgeler blok zincirindeki dijital sürümlere geçecektir. Bu nedenle, uzun vadede daha fazla merkez bankası dijital para birimi projesi göreceksiniz..

Bu nedenle şu anda kariyer yolunuz olarak kesinlikle blockchain’i seçmelisiniz. Ayrıca, Corda ile ilgileniyorsanız, en iyisi R3 Corda sertifikasını almaktır..

Corda Uzman Sertifikasyonu: Neden Corda Uzmanı Olmalısınız??

Öncelikle neden Corda blockchain uzmanı olmanız gerektiğini merak ediyor olmalısınız. Demek istediğimiz, neden bir Corda uzman sertifikası almalısınız, değil mi? Eh, R3 Corda sertifikasına sahip olmanız için çok sayıda neden var.

Corda için Artan İhtiyaç

Corda’ya duyulan ihtiyaç katlanarak hızla artıyor. Açıkçası, birçok endüstri bir sonraki büyük blok zinciri projesi için Corda’yı arıyor. Bu nedenle, uygulanabilir Corda eğitimlerine olan ihtiyaç da artıyor. Gerçekte, Corda ilk olarak belirli finans sektörleri için bir platform olarak başladı. Ancak şu anda sadece finans sektörü ile sınırlı değil.

Sertifikalı bir aday olarak, bu teknolojiden yararlanabilir ve bir R3 Corda sertifika kursuna kaydolabilirsiniz. Dolayısıyla, Corda geliştirme becerilerinde ustalaştıktan sonra geleceğinizi düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Corda Altyapısının Basitliği

Corda altyapısının anlaşılması ve kullanılması şüphesiz basittir. Bu nedenle, bunu öğrenmek sizin için zor bir görev olmayacak. Ancak, bir şekilde kendi başınıza öğrenmeye çalışmayın, uzman bakış açısına ihtiyaç duyan farklı bir teknolojidir.

Gerçekte, Corda bunu her sektör için erişilebilir kılmak istiyor. Böylece mimari karmaşıklığın minimumda tutulmasını sağladılar. Bu nedenle Corda R3 sertifikası ile basit altyapıyı kısa sürede öğreneceksiniz..

Corda Geliştirmede Beceri Eksikliği

Gerçekte, orada çok fazla Corda geliştiricisi yok. Ayrıca, blockchain’in kendisi oldukça yeni bir teknolojidir, bunun da ötesinde, Corda da oldukça yenidir. Bu nedenle, birçok kuruluş Corda temel projeleri yapmalarına ve gelirlerini artırmalarına yardımcı olabilecek uygun yetenekler arıyor. Bu nişte blok zinciri becerilerine duyulan ihtiyaç arttıkça, hala yapabiliyorken bu konuda ustalaşmalısınız..

Dolayısıyla, R3 Corda geliştirici sertifikasını aldığınızda, bu iş tekliflerine gidebilir ve şirket içindeki konumunuzu talep edebilirsiniz. Dahası, rekabetiniz minimumda olacak.

Yüksek maaş

Üst düzey şirketler, mükemmel Corda geliştiricisi için ağır bir miktar ödemeye isteklidir. Corda geliştirmesinin artılarını ve eksilerini biliyorsanız, kazançlı bir maaş isteyebilirsiniz. Gerçekte, her yıl 135.000 – 200.000 $ arasında değişen blockchain geliştirici maaşı bekleyebilirsiniz.!

Bu çok cömert bir maaş, değil mi? Ancak R3 Corda sertifika kursu olmadan, bırakın geliştirici olmayı öğrenmek bir yana, onu öğrenmek bile zordur. Öyleyse, yakışıklı bir maaşlı bir işe sahip olmak istiyorsanız, Corda geliştirme size bunu sağlayabilir.

Corda Sertifikasyonunun Avantajları

R3 Corda sertifika kursuna katılmanın bazı avantajları vardır. Bariz iş beklentileri dışında, dikkate alınması gereken başka noktalar da var. Öyleyse, bu faydaların neler olduğunu görelim –

Bir Corda Uzmanı Olarak Becerilerinizi Kanıtlayın

Corda R3 sertifikası, becerilerinizi ilgili yetkililere kanıtlamanıza yardımcı olacaktır. Örneğin, bir blockchain geliştirici röportajına gideceğinizde, sertifikanızı sergileyebilir ve değerinizi talep edebilirsiniz..

Ayrıca, belki de bu konuda zaten bir bilgi tabanınız var. Ama parlatılması gerekiyor. Dahası, bir kurs kullanmak, görüşmelerin ne beklediğini daha iyi anlamanıza ve herhangi bir soruyla nasıl başa çıkabileceğinizi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Gerçekte, uzman kursları, Corda ile birlikte blockchain ağı hakkında daha büyük bir bakış açısı edinmenize yardımcı olacaktır. Yani, yalnızca blockchain dijital dönüşüm bilgisine sahip olmayacaksınız, aynı zamanda Corda tabanlı uzmanlığa sahip olacak ve bu ikisini birleştireceksiniz..

Bu nedenle, kurs almaktan başka uzman olmanın başka iyi bir yolu yoktur..

Daha fazla oku: 30+ Corda Mülakat Soruları ve Cevapları

Corda Uzmanı Olarak Karlı Bir Kariyere Başlayın

R3 Corda geliştirici sertifikasını almanın en iyi yanı, kazançlı bir blockchain kariyer pozisyonuna sahip olmanızdır. Açıkçası, bu birçok profesyonelin istediği bir şey ve alınan bir sertifika ile daha kolay hale gelecektir..

Bildiğiniz gibi, blockchain endüstrisi bu sektöre bir sürü para dökmeye veya yatırım yapmaya hazır. Dolayısıyla, değerinizi kanıtlayabilirseniz, kurumsal bir ortamda kolayca birinci sınıf bir iş pozisyonu elde edebilirsiniz..

Ayrıca, oyunlarını geliştirmek isteyen profesyoneller, becerilerini sergilemek veya terfi almak için de bu sertifikayı kullanmalıdır..

Diğerlerine Göre Rekabetçi Bir Avantaj Elde Edin

Özgeçmişinizi zenginleştirme ve diğer adaylara göre rekabet avantajı elde etme şansınız olursa, bunu yapmayacak mısınız? Gerçekte, bir Corda R3 sertifikası özgeçmişinizi zenginleştirmenize ve piyasadaki diğer iş avcıları geride bırakmanıza yardımcı olacaktır..

Kabul edelim, iş piyasası çok rekabetçi. Dışarıda yalnızca birkaç Corda uzmanı olsa bile, sertifika, görevleri yerine getirme konusunda daha yetenekli görünmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, geliştirme ekibinde daha fazla danışmanlık veya liderlik pozisyonu da alabilirsiniz. Bu nedenle, hemen şimdi R3 Corda ile ilgili bir sertifika kursuna göz atmanızı tavsiye ederiz.!

Corda Mimarisinin Temel Kavramlarını Anlayın

Temel kavramları öğrenmek yerine blok zinciri yolculuğunuza başlamanın en iyi yolu nedir? Bu nedenle, bir Corda geliştiricisi için ne ile çalıştığınızın tam olarak farkında olmanız sizin görevinizdir. Gerçekte, R3 Corda geliştirici sertifikası, başlamak için ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri kapsayacaktır..

Dahası, bu sertifika kursları konu hakkında derinlemesine bilgi edinmenizi sağlar. Mimari veya nasıl çalıştığı konusunda net değilseniz, kodlama şemasının derinliklerine inmeniz zor olacaktır. Ayrıca, blok zinciri projelerinizi danışmanlar veya diğer herhangi bir sektör profesyoneli için stratejik hale getirmenize yardımcı olacaktır..

Şimdi kayıt: Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Mimarı (CEBA) Kursu

Corda R3 Sertifikasyon Süreciniz İçin Hangi Platformu Kullanmalısınız??

Gördüğünüz gibi, bir R3 Corda sertifika kursuna kaydolmanın faydaları çok büyük. Dahası, sertifikalı bir corda uzmanı şu anda bir fırsata sahip olamaz, ancak gelecekte teknolojik avantajlar da bekleyebilir..

Bu nedenle, Corda yolculuğunuza başlamanın en iyi yolunu aramak isteyeceğiniz tek sağduyu. 101 Blockchain, blockchain dünyasındaki en iyi eğitim ve araştırma platformlarından biri olur.

Gerçekte, kurumsal düzeyde bilgileri kolaylıkla almak için kullanabileceğiniz iyi bilinen bağımsız bir kaynaktır. Dahası, size yardımcı olmak için 101 Blockchain, Sertifikalı Kurumsal Blok Zinciri Uzmanı (CEBP) sertifikası sunar..

Bu sertifika Corda’yı da kapsar. Böylece, ek Corda sertifikalı olmanın yanı sıra sertifikalı profesyonel olabilirsiniz. Her neyse, bu platformun en iyi yanı, söz konusu konu hakkında verimli araçlar ve pratik bilgiler sunmasıdır. Yani, ne olursa olsun her zaman güncel kalacaksınız.

Ayrıca yalnızca Corda geliştirme üzerine yaklaşan bir kurs var ve bunu gelecekte de ele alacağız.

Çok yakında: Corda Geliştirme Kursu Yeni Başlayanlar Kılavuzu

101 Blockchains Sertifikalı Enterprise Blockchain Professional (CEBP) Sertifikası

Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) sertifika kursu, Corda uzmanı olmak isteyen herkes için mükemmeldir. Ayrıca, profesyonel olmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir rehberlikten çok yalnızca bir sertifika sınavı değildir..

101 Blockchain her zaman potansiyel adaylara uzman olmaları için ihtiyaç duydukları deneyim ve bilgiyi sunmaya çalışır. Her neyse, sertifika, R3 Corda geliştirici sertifikasını almanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır..

Kurs, Hyperledger Fabric ve Enterprise Ethereum gibi diğer teknolojileri de kapsadığından, blok zincirinin genel spektrumu hakkında bilgi edineceksiniz..

Her neyse, kurs yeni içerik sunduğundan, sizi mevcut tasarım değişiklikleri konusunda da güncel tutacaktır. Dahası, 101 Blok Zinciri CEBP sertifikası, iş hedeflerini anlayabilmenizi ve etkili bir şekilde strateji oluşturmanızı sağlayacaktır..

Ancak unutmayın, bu kurs esas olarak blok zincirinde sertifikalı bir profesyonel olmaya istekli öğrenciler içindir..

Her neyse, bu kursta …

 • R3 Corda’nın temel kavramlarını ve genel ekosistemini anlayın.
 • Uygulanabilir araçlar ve etkileşimli sınavlarla uzmanlık ve deneyim geliştirin.
 • Corda tabanlı iş modellerinin verimli ve gerçekçi uygulaması hakkında bilgi edinin.

Gördüğünüz gibi, yapmanız gereken tek şey CEBP kursuna kaydolmak ve 101 Blockchain’in sunduğu tüm kazançlı materyallere erişebilirsiniz..

Şimdi kayıt: Sertifikalı Kurumsal Blockchain Professional (CEBP) Kursu

Kursun süresi

Gerçekte, kursun süresi sadece 4 haftadır. Tüm malzemeler, her hafta sadece 3-4 saat sürecek olan daha küçük bölümlere ayrılmıştır. Ancak en iyi yanı, Corda hakkında bilgi edinmek için sabit bir zaman çizelgesine bağlı kalmanız gerekmeyecek olmasıdır..

Bu nedenle, boş zamanınız olduğunda kendi bölümünüzden kursu duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Bu nedenle, piyasalardaki diğer kursların aksine, sizin için esnek bir planlama seçeneği.

Ders Yapısı

Modül-1: Blockchain Teknolojisinin Temelleri

Bu, CEBP sertifika kursunun ilk modülüdür. Blockchain teknolojisinin ne olduğunu ve blockchain’in nasıl çalıştığını açıklayarak başlayacak. Ayrıca, bir blok zincirinin farklı bölümlerini ve bu öğelerin hangi rolleri oynadığını yavaş yavaş göstermeye başlayacaktır..

Her neyse, daha sonra farklı blok zinciri teknolojisi türlerini, özelliklerini, özelliklerini vb. Kapsayacaktır..

Ayrıca bunları farklı ortamlarda nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz. Bu nedenle, bu süreç, ihtiyaç duyduğunuzda belirli bir blok zincirini kullanmanıza yardımcı olacaktır..

Daha sonra bu modül, çift harcama, akıllı sözleşmeler ve iş modelleri için fikir birliği süreci gibi blok zincirinin farklı unsurlarını kapsayacaktır..

 • Blockchain Teknolojisinin Temelleri
 • Blockchain Nasıl Çalışır??
 • Farklı Blok Zinciri Türleri
 • Akıllı Sözleşmeler
 • İşin kanıtı

Modül-2: Kurumsal Blok Zinciri Platformları

Bu, CEBP sertifikasyon kursunda corda sertifikasyon süreciniz için ihtiyacınız olan bir sonraki modüldür. Aslında bu sizin için en önemli modül, çünkü bu modülde Corda blockchain dahil olmak üzere farklı blockchain platformları hakkında bilgi edineceksiniz..

Temel olarak, bu modül Hyperledger Fabric’in temellerini açıklamakla başlayacak. Nasıl çalıştığını, kullanım durumlarını ve bu platformun diğer birçok unsurunu açıklayacaktır..

Aynı şey Ethereum platformu için de geçerli. Bundan sonra Corda platformunu kapsayacak. Bu modülde, Corda’nın temellerini, nasıl kullanılacağını, kullanım senaryolarının neler olduğunu ve bunu işinizde nasıl kullanabileceğinizi ve diğer birçok önemli konuyu öğrenebilirsiniz..

 • Hyperledger Kumaş
 • Ethereum
 • Corda

Blockchain platformlarını merak mı ediyorsunuz? İşte bunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanabileceğiniz Enterprise Blockchain platformları hakkında bir kılavuz.

Modül-3: Ticaret Finansmanında Blockchain

Bu sonraki modülde, kripto para birimleri ve kripto varlıkları hakkında bilgi edinmeye başlayacaksınız. Evet, bunlar farklıdır ve bir blockchain ağı içinde kendilerine özgü rolleri vardır. Bu nedenle, token kullanan bir ticaret finansmanı blok zinciri projesi yapmak istiyorsanız, bu dersten notlar alabilirsiniz..

Ardından Ripple ağının temelleri geliyor. Gerçekte, bu platform finans sektörleri ve kullanım durumları için uygundur. Bu nedenle, bu modülde blockchain’in dijital para birimini nasıl işlediğini vurgulamak var..

Ayrıca, daha sonra, blockchain teknolojisini entegre etmek için Ticaret Finansmanı üzerindeki etkisini öğreneceksiniz..

 • Kripto varlıkları ve kripto para birimleri
 • Ripple temelleri
 • Blockchain’de ticaret finansmanı

Corda sertifikasyon süreciniz için tüm dersleri çok dikkatli bir şekilde tamamladığınızdan emin olun..

Şimdi kayıt: Kurumsal Blok Zincirler ve Ticaret Finansmanı Kursu

Modül-4: Farklı Blockchain Uygulamaları

Eğitim oturumlarınızda, daha sonra farklı blok zinciri uygulamaları hakkında bilgi edineceksiniz. Modül, tedarik zinciri sürecinin temelini açıklayarak başlayacaktır. Ayrıca, blok zincirinin tedarik zinciri ekosisteminin farklı bölümlerini nasıl etkilediğini de ele alacaktır..

Bundan sonra, tedarik zinciri yönetim sistemleri için blok zincirinin farklı kullanım durumlarını öğreneceksiniz. Her neyse, eğitmen, konsepti daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için örnek bir canlı projenin tüm adımlarını açıklayacaktır..

Her neyse, modül blockchain dijital dönüşümüne adanmış bir dersle kapanacak.

 • Blockchain Tabanlı Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri
 • Tedarik Zinciri Yönetiminde Blockchain Kullanım Örnekleri
 • Blockchain Dijital Dönüşüm

Şimdi kayıt: Kurumsal Blok Zincirleri ve Tedarik Zinciri Yönetimi Kursu

Modül-5: Gerçek Dünya Blockchain Kullanım Durumları

Corda sertifikası almak için blockchain’in kullanım durumlarını bilmeniz gerekir. Bu, sertifika kursunun son modülüdür. Gerçekte, bu kurs farklı pratik blok zinciri kullanım durumlarını kapsayacaktır..

Hemen hemen tüm kullanım durumları Corda platformu için de uygundur. Dahası, gerçek dünya örneklerini de göreceksiniz. Birincil hedef, bu teknolojiden nasıl yararlanabileceğinizi anlamanıza ve daha iyi stratejiler geliştirmenize yardımcı olmaktır..

Kurumsal Blockchain Profesyonel Sertifikanız İçin Neden 101 Blockchain Kullanmalısınız??

Kurumsal profesyonel sertifikasyon için 101 Blok Zinciri kullanmanın çeşitli nedenleri vardır. Bakalım bunların ne olduğunu?

Yüksek Kaliteli Öğrenim İçeriği

101 Blockchains, sertifikasyon süreciniz için en kaliteli öğrenim içeriğini sunar. Böylece, bunu kullanarak Corda platformunun temel kavramlarını kolayca kavrayabilirsiniz. Dahası, modül yapısını daha önce fark ederseniz, ders materyallerinin ne kadar kapsamlı olduğunu göreceksiniz..

Bu nedenle, beceri setlerinizi geliştirmek ve bununla birlikte sertifika almak oldukça kolaydır. Bu kursun en iyi yanı, blockchain ve muadilleri hakkında derinlemesine bilgi vermesidir..

Esnek ve Etkileşimli Öğrenme Yapısı

Corda eğitiminiz için 101 Blockchain, esnek ve etkileşimli bir öğrenme yapısıyla birlikte gelir. Kursa, satın aldıktan sonra 1 yıl süreyle erişebilirsiniz. Tüm malzemeler, her hafta sadece 3-4 saat sürecek olan daha küçük bölümlere ayrılmıştır. Ancak en iyi yanı, Corda hakkında bilgi edinmek için sabit bir zaman çizelgesine bağlı kalmanız gerekmeyecek olmasıdır..

Bu nedenle, boş zamanınız olduğunda kendi bölümünüzden kursu duraklatabilir ve devam ettirebilirsiniz. Bu nedenle, piyasalardaki diğer kursların aksine, sizin için esnek bir planlama seçeneği.

Kazançlı Bonus Malzemeler

101 Blockchain kurumsal kurslarının en iyi özelliği, hepsinin bonus materyallerle birlikte gelmesidir. Ve CEBP, sadece sizin için tonlarca bonus malzeme sunan bunlardan biridir. Bonus materyalde, üst düzey yöneticilerle uygulamalı ödevler, etkileşimli sorular, alıştırmalar, röportajlar vb. Yapacaksınız..

Gördüğünüz gibi, Corda eğitiminize 101 Blockchain ile başlamanın harika bir yolu.

İşte blockchain sertifikalarının bir kişinin blockchain kariyeri için neden önemli olduğuna dair bir rehber.

Kapsamlı Kişisel Rehberlik

Corda uzman sertifikası alma yolculuğunuz, 101 Blockchain’in sunduğu kişisel rehberlikle daha kolay. Evet, 101 Blockchain uzman ekibi, bireylere öğrenme süreçlerinde yardımcı olmaya her zaman hazırdır.

Gerçekte, 101 Blockchain’den haftalık hesap çizelgeleri her öğrencinin ilerlemesini takip edecek. Yani, bir ders konusuyla ilgili herhangi bir kafa karışıklığı veya soru sormaktan endişelenmenize gerek kalmayacak..

Ayrıca, uzman ekibin desteğiyle, yüksek profilli işler için kolayca değerli bir uzman haline geleceksiniz..

Premium Destek

Premium desteği kim sevmez? Demek istediğim, premium bir kursa kaydoluyorsanız, premium destek de istemeniz normaldir. Burası 101 Blockchain’in sizi tatmin etmekte asla başarısız olmayacağı yerdir. Gerçekte, 101 Blockchains, yalnızca ihtiyaçlarınız için duyarlı ve bilgili bir destek ekibi sunar.

Bir sertifika adayı olarak, sınav süreçleriyle ilgili endişeleriniz veya sorularınız olacağı açıktır. Merak etmeyin, 101 Blockchain destek ekibi günü kurtarmak için burada!

Uzmanlık Becerilerinizin Kanıtı

Bu, blockchain uzman sertifikanız için 101 Blockchain seçmenizin en önemli nedenidir. Gerçekte, üst düzey röportajlarda becerilerinizin kanıtı yoksa, bu sonuçlarınızı biraz etkileyebilir.

Sertifika, uzmanlığınızı sergilemenin harika bir yoludur ve 101 Blockchain ile bunu elde edersiniz. Sınavı geçtikten sonra, özgeçmişiniz için yazdırılabilir bir sertifika alacaksınız. Ayrıca, LinkedIn profilinizi zenginleştirmenize ve ağ aralığınızı genişletmenize yardımcı olacak LinkedIn akreditasyonu alacaksınız..

R3 Corda Sertifikanızı Hemen Hemen Alın!

Corda kesinlikle orada gelecek vaat eden blockchain platformlarından biridir. Şu anda Bank of Canada, Monetary Authority of Singapore, ING, SWIFT ve daha pek çok şirket bu platformu kullanıyor. Dahası, Corda şu anda birçok konsorsiyumda yer alıyor ve blockchain dünyasını tamamen farklı bir seviyeye taşıyor..

Bu nedenle Corda eğitimi almak ve bu konuda uzman olmak çok stratejik bir seçimdir. Gördüğünüz gibi, talepler yüksek ve ileride parlak bir gelecek var. Öyleyse neden hemen şimdi şansını denemiyorsunuz? Tüm acemiler için bu, yaklaşan Corda geliştirme kursumuzla sertifika almak için mükemmel bir fırsattır.!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me