Genel Bakış

Uçtan Uca Dijital Varlık Yönetimi

Geleneksel borç sermaye piyasaları ve varlık yönetimi birçok zorluk ve verimsizlikle karşı karşıyadır.pahalı kağıt tabanlı süreçlerden birden çok aracıya, bağlantısı kesilmiş veri silolarına ve yavaş işlem yerleşimine kadar. Bu sürtüşme noktaları, zayıf veri güvenliği ve paylaşımı, parçalanmış güvenlik yönetimi, artan maliyetler ve nihayetinde modası geçmiş bir yatırımcı deneyimi ile sonuçlanır..

Codefi Assets, çok çeşitli finansal ürünleri ve işlemleri güvenli bir şekilde dijitalleştiren uçtan uca bir dijital varlık yönetimi platformudur..

codefi varlıklarına genel bakış e2e

Çevik özelleştirme

Varlık sınıfları arasında dijital varlıkların ve menkul kıymetlerin tasarımını, ihracını ve dağıtımını basitleştirin ve yapılandırın.


Varlık jetonlama

Kapalı uçlu ve açık uçlu fonların yanı sıra sıfır kupon, sabit oranlı ve değişken faizli tahviller gibi borç sermaye piyasası araçlarını dijitalleştirin.

İşlem verimliliği

Otomatikleştirilmiş süreçler ve blok zinciri yerel veri erişilebilirliği ile iş akışlarını iyileştirin ve maliyetleri azaltın.

Ürün Faydaları

Daha geniş bir varlık yelpazesinden para kazanın

Mevcut finansal ürünleri şifrelendirme

Borç sermaye piyasası araçları, tahviller ve varlık yönetimi araçları dahil olmak üzere ürünleri dijitalleştirin. Buna açık uçlu fonlar (Yatırım fonları ve SICAV birimleri) ve kapalı uçlu fonlar (Özel sermaye fonları ve özel amaçlı araçlar) dahildir.

Yeni finansal ürünler oluşturun

Tamamen yeni ürünler ve hizmetler oluşturmak için tamamen dijitalleştirilmiş varlıklar, ilişkili pazarlar ve finansal araçlar arasındaki bağlantıyı geliştirin.

kodfi varlıkları faydalar paraya çevrilir

kodfi varlıkları faydaları kişiye özel

Ürünleri pazar taleplerini karşılayacak şekilde özelleştirin

Varlık ihracını doğrudan ihraççı spesifikasyonlarına göre özelleştirin ve yavaş ödenen finansal ürünleri piyasa dalgalanmalarına hızla tepki verecek şekilde yeniden yapılandırın.

İkincil pazar fırsatlarını genişletin

Geniş yatırımcı erişimi

Varlıkları dijital olarak bölümlere ayırarak, ihraç maliyetini düşürerek ve dünya çapında güvenli, blok zinciri tabanlı belirteçleri dağıtarak ürünlerinizi daha büyük bir yatırımcı havuzuna erişilebilir hale getirin.

Eşler arası ticaret

Dijital varlık teklifinizi Codefi Markets’in entegre ticaret işlevselliği ile genişletin ve hızlı ve güvenli eşler arası varlık transferleriyle likiditenin kilidini açın.

Varlıklar Ticaret Başlangıcı

bir demo talep edin

Ürün Özellikleri

Yeni nesil ticaret ve finans için dijital varlık yönetimi yığınınızı yükseltin.

Özelleştirilebilir Düzenleme

Özelleştirilebilir Düzenleme

İhraççıların ve yatırımcıların hak ve yükümlülükleri kodlanmış ve otomatik hale getirilerek dakikalar içinde yeni menkul kıymet ihraç edin.Yerleşik Uyumluluk

Yerleşik Uyumluluk

Geleneksel menkul kıymetler yasasına göre modellenen kodu kullanarak dijital varlıklarınızın düzenlemeye uyduğundan emin olun.Hızlandırılmış Yatırımcı İlk Katılımı

Hızlandırılmış Yatırımcı İlk Katılımı

KYC ve AML operasyonlarını hızlandırın, dağıtım kuralları belirleyin, düzenleyiciler ve diğer ağ katılımcılarıyla uyum verilerini paylaşın ve denetimi kolaylaştırın.Birleşik Yaşam Döngüsü Yönetimi

Birleşik Yaşam Döngüsü Yönetimi

Dijital güvenlik yaşam döngüsü olaylarını otomatikleştirin, yönetişim faaliyetlerini kolaylaştırın, yatırımcı ilişkilerini geliştirin ve portföy ve gerçek zamanlı sınır tablosu yönetimini etkinleştirin. Doğrudan Varlık Dağıtımı

Doğrudan Varlık Dağıtımı

Ürünleri, eşler arası piyasalarla doğrudan yatırımcılara dağıtın. Birden fazla ödeme seçeneğiyle ve karşı taraf riski olmadan işlemleri gerçek zamanlı olarak temizleyin ve kesin.Doğru Performans Ölçümü

Doğru Performans Ölçümü

Tek bir panodan şeffaf ve değişmez bir işlem geçmişini koruyun, konumu ve performans ölçümlerini görüntüleyin ve eyleme geçirilebilir içgörüler oluşturun.kodfi varlıkları yakında geliyor

Codefi Assets Sandbox

Dijital varlıkların etkisini ve işlevlerini kavramak zor olabilir. Ancak, ilk hareket eden finans oyuncuları bu yeniliklerden yararlanmaya çoktan başladı..

Dünyanın dört bir yanındaki varlık yöneticileri, yatırım bankaları, transfer acenteleri, broker-bayiler, merkezi güvenlik depoları, kayıtlı yatırım danışmanları ve kitle fonlaması platformları, Codefi Assets platformunun yayınlama, dağıtma ve yönetme yöntemlerini nasıl değiştireceğini daha iyi anlamak için ulaştılar. finansal ürünler.

Yanıt olarak, finans kurumlarının dijital varlıkları simülasyonlu bir dijital ekosistemde değerlendirmesine ve keşfetmesine olanak tanıyan bir test platformu olan Codefi Assets Sandbox’ı yarattık. Korumalı alan, bir finans kuruluşunun faaliyet gösterdiği ortama göre özelleştirilebilir ve deney, öğrenme, eğitim ve gösterime izin verir:

  • Deney: Dijital varlık ihracı, dağıtımı ve değişimini simüle edin.
  • Öğrenin: Codefi Assets’in nasıl çalıştığını ve bir blockchain üzerinde çalışmanın ne anlama geldiğini öğrenmek isteyen ekip üyelerine erişim sağlayın.
  • Tren: Ekibiniz hazır olana kadar kullanıcıları, yerleşik yatırımcıları yönetin ve gerçek dünya uygulama riskleri olmadan dijital varlıklar oluşturun.
  • İkna etmek: Paydaşlarınıza platformun özelliklerini ve avantajlarını sergilemek için ürün demolarına erişin.

 

Codefi Assets Sandbox’a erişin

codefi varlıklar fordev

Geliştiriciler için

Codefi Assets API

Ürün iş akışınız üzerinde kontrolü korurken blok zincirini entegre edin ve dijital varlıklar yayınlayın. Sıfırdan oluşturmadan, geliştirici kaynaklarını işe almadan veya akıllı sözleşme denetimleri için ödeme yapmadan dijital varlık belirteçleri oluşturma, düzenleme ve yaşam döngüsü yönetimi işlevlerini devreye alın.

Varlıklar ve Ödemeler için Universal Token ile Codefi Assets platformu tarafından desteklenenlerin ötesinde vakaları kullanmak için Codefi Assets işlevlerini uygulayın.

 

Codefi Assets API için Demo İsteyin

Varlıklar ve Ödemeler için Evrensel Jetonu keşfedin

DURUM ÇALIŞMALARI

Codefi Varlıklarıyla Oluşturuldu

Gayrimenkul yatırımlarını blockchain teknolojisi ile katalize etmekMata Capital Gayrimenkul yatırımlarının blockchain teknolojisi ile katalizlenmesiMayıs 2020Birleşik Krallık'ta gayrimenkul varlıklarının tokenizasyonunu keşfetmekHMLRExploring Birleşik Krallık’ta gayrimenkul varlıklarının tokenizasyonuOcak 2020codefi varlıkları videosu

İzlemek Baptiste Saint-Martin, Mata Capital’de Ürün Müdürü, emlak fonunun minimum yatırımcı abonelik tutarlarını 100.000 € ‘dan 1 €’ ya düşürerek gayrimenkul yatırımına daha fazla katılım sağlama misyonunu tartışıyor.

ODAKLANMIŞ PAZARLAR

Codefi Assets’in finansal hizmetleri nasıl dönüştürdüğünü öğrenin

Varlık Yönetimi ÇözümleriVarlık Yönetimi ÇözümleriVarlık Yönetimi ÇözümleriEmlak ÇözümleriGayrimenkul ÇözümleriGayrimenkul Çözümleri Sermaye Piyasası ÇözümleriSermaye Piyasası ÇözümleriSermaye Piyasası ÇözümleriCBDC ÇözümleriCBDC ÇözümleriCBDC Çözümleri

Basın

    Büyük Finansal Takas Odası, Dijital Varlık Yönetimi İçin Ethereum’u Keşfediyor Temmuz 2020Temmuz 2020350 Milyon Avro Değerinde Gayrimenkul Ethereum’da Nasıl Jetonize EdildiMayıs 2020Mata Capital ve Gayrimenkul Blockchain Platformunda ConsenSys OrtağıTemmuz 2019

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me