blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

ConsenSys, Çin’in Blockchain Hizmetleri Ağı ile Ortaklığını Duyurdu

25 Ocak 2021

BSN Yetersayı Başlığı


ConsenSys Quorum artık ülkenin ülke çapındaki blockchain projesi olan Çin’in Blockchain tabanlı Hizmet Ağı’nda (BSN) mevcut olacak.

ConsenSys bugün, Blockchain tabanlı Hizmet Ağı (BSN) Blockchain’i işletmeler ve devlet kurumları için daha erişilebilir hale getirmek. Ortaklığın bir parçası olarak, işletmelerin Ethereum tabanlı kurumsal çözümler oluşturması için bir temel görevi gören açık kaynaklı bir protokol katmanı olan ConsenSys Quorum, BSN’nin anakara Çin’deki halka açık şehir düğümleri aracılığıyla yaklaşık 80 farklı şehirde kullanıma sunulacak.. 

ConsenSys Quorum, işletmelerin üretim blok zinciri uygulamaları için Ethereum’dan yararlanmasını sağlayan açık kaynaklı bir protokol katmanıdır. İşletmeler, blok zinciri ile değer elde etmek için ihtiyaç duydukları kurumsal sınıf ağları sağlamak için ConsenSys Quorum’a güveniyor. ConsenSys Quorum, yüksek performanslı, özelleştirilebilir uygulamalar oluşturmak için ConsenSys, üçüncü taraf satıcılar veya şirket içi geliştiricilerin ürün modülleri ile entegre edilebilir.

BSN, birleşik sertifika yönetimi, ağ geçidi API’leri, akıllı sözleşme SDK’ları, izin verilen çerçeveler için şifreleme algoritmaları ve kolay erişim için yığınlanmış halka açık zincir düğümleri içeren, blok zincirinde özelleştirilmiş bir bulut ortamıdır. BSN, ortak bir kaynak ortamı ve geliştiriciler için tek durak noktası çözümü sağlayarak, blockchain dApp dağıtımı ve bakımının yüksek maliyetli sorununu çözmeyi amaçlamaktadır. ConsenSys Quorum, işletmelere ve hükümetlere satış yapmak için diğer ana akım izinli ve halka açık blok zinciri ağlarıyla birlikte paketlenecek ve Çin’de çok daha büyük ve daha derin bir pazar sunacak..

En yüksek ekonomik planlama ajansı olan Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu (NDRC) bünyesindeki bir düşünce kuruluşu olan Çin Devlet Bilgi Merkezi (SIC) tarafından desteklenen BSN, çapraz bulut, çapraz portal, çerçeveler arası, blok zinciridir. geliştiricilere ve şirketlere yeni nesil merkezi olmayan uygulamaları (dApps) tek tip bir standart altında birden çok farklı protokolde daha verimli, rahat ve düşük maliyetle oluşturma, dağıtma ve yönetme yetkisi veren tabanlı küresel altyapı ağı. Pekin merkezli bir yazılım şirketi olan Red Date Technology, China UnionPay ve China Mobile, BSN’nin arkasındaki kurucu şirketler. Red Date Teknolojisi, R’yi denetler&D, BSN’nin günlük işlemleri ve bakımı. 

Önümüzdeki aylarda GoQuorum, halihazırda BSN’nin parçası olan bazı çerçeveler ve protokollerle birlikte çalışabilir hale getirilecektir. BSN’nin Zincirler Arası İletişim Merkezi. Geliştiriciler yakında Quorum’u geliştirebilir ve karmaşık iş mantığını tatmin edebilen gelişmiş BT sistemleri oluşturmak için BSN’de kolay birlikte çalışabilirlik elde edebilirler. Orchestrate, Workflow ve Assets gibi ConsenSys Codefi uygulamaları, geliştiricilerin güvenilir ve ölçeklenebilir iş uygulamalarını daha hızlı bir şekilde oluşturabilmeleri için BSN pazarında sunulacak. Red Date Technology tarafından kolaylaştırılan blockchain geliştirici eğitim programları ülke çapında başlayacak. 

“Lansmandan sonra BSN, Çin’de blockchain teknolojisinin ve Ethereum tabanlı çözümlerin kurumsal olarak benimsenmesini önemli ölçüde hızlandırmak için 2021’de BSN’nin eğitim programlarına Quorum’u dahil edecek. GoQuorum ayrıca diğer izin verilen çerçevelerle birlikte çalışabilir ve izinli çerçeveleri aç Red Date Technology CEO’su ve BSN Development Association’ın genel müdürü Yifan He, Çin’deki ‘yeni altyapı’ için blok zincirinin temel taşını oluşturan BSN’de, “dedi..

Ethereum gibi merkezi olmayan protokoller, daha derin işbirliğini ve dijital varlıkların yaratılmasını kolaylaştırarak tüm sistemlerimizde nasıl güven aşılayabileceğimiz konusunda bir dönüm noktasıdır. ConsenSys Quorum, gizlilik ve izin verilen özellikler açısından işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamasıyla benzersizdir, ancak yine de Ethereum ana ağıyla uyumludur. ConsenSys’in Kurucusu Joseph Lubin, farklı açık kaynak blok zinciri protokollerinin birlikte çalışması gerektiğine inanıyoruz ve BSN ile ConsenSys Quorum’u Çin’deki birçok işletmeye getirme konusunda önemli bir adım atıyoruz, ”diyor ConsenSys Kurucusu Joseph Lubin.

Nisan 2020’deki lansmanından bu yana BSN, dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen kurumsal blok zinciri ekosistemlerinden biri haline geldi. Dijital İpek Yolu’nun omurga altyapısı olarak tasarlanan BSN, Çin’deki işletmeler ve devlet kurumları arasında 2.000’den fazla blok zinciri uygulamasını devreye aldı. Çin ana karasındaki 80’den fazla şehri ve dünyanın diğer ülkelerindeki 8 kamu şehir düğümünü birbirine bağlayan 108 kamu şehir düğümü konuşlandırıldı. Bu yıl BSN, geliştiricilerin küresel ağında düşük maliyetle kullanmaları için 10’dan fazla izinli ve 30’dan fazla genel blok zinciri protokolüne sahip olmayı hedefliyor..

ConsenSys, ConsenSys Quorum kullanımı konusunda BSN hızlandırıcı ile işbirliği yapacak.. 

Daha fazla bilgi için Twitter’da ConsenSys’i takip edin: @Kafadergisi ve WeChat: ConsenSysNews

ConsenSys hakkında:

ConsenSys, lider Ethereum yazılım şirketidir. Dünya çapındaki geliştiricilerin, kuruluşların ve kişilerin yeni nesil uygulamalar geliştirmesine, modern finansal altyapıyı başlatmasına ve merkezi olmayan web’e erişmesine olanak sağlıyoruz. Ürün paketimiz şunlardan oluşur: Infura, Quorum, Codefi, MetaMaskYer mantarı ve Diligence, milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor, müşterilerimiz için milyarlarca blockchain tabanlı sorguyu destekliyor ve milyarlarca dolarlık dijital varlıkları ele alıyor. Ethereum, iş benimseme, geliştirici topluluğu ve DeFi faaliyetlerinde lider olan, dünyanın en büyük programlanabilir blok zinciridir. Bu güvenilir, açık kaynaklı temelde yarının dijital ekonomisini inşa ediyoruz. Ürünlerimizi ve çözümlerimizi keşfetmek için http://consensys.net/ adresini ziyaret edin..

BSN hakkında:

BSN hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.bsnbase.com/ (Çince) ve http://bsnbase.io (İngilizce).

Red Date Teknolojisi Hakkında: 

Blockchain tabanlı Service Network’ün (BSN) dört kurucu üyesinden biri olan Red Date (Hong Kong) Technology Co., Ltd. (“Red Date Tech”) Eylül 2014’te kuruldu ve merkezi Hong Kong’da bulunuyor. BSN’nin mimarıdır ve BSN’nin R&D ve günlük kullanım ve bakım. BSN’de hayati bir rol oynamadan önce, Red Date Tech, China Mobile ve China UnionPay ile birlikte yıllarca Çin’de akıllı şehirler inşa etmek için üst düzey bir teknoloji sağlayıcısı olmuştur. Lütfen sorularınızı şu adrese gönderin [e-posta korumalı].

Medya Kişileri:

[e-posta korumalı]

Codefi AssetsCodefi Orchestratecodefi iş akışıConsenSys QuorumHaber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me