blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

ConsenSys, Truffle Suite’i Satın Aldı

En çok kullanılan blockchain geliştirici araçlarının arkasındaki ekip ConsenSysby ConsenSys’e katılıyor17 Kasım 2020Yayınlandı 17 Kasım 2020

ConsenSys ürünleri ile trüf mantarı 3


NEW YORK, 17 Kasım 2020 – ConsenSys, ekibini ve teknolojisini satın aldı. Yer mantarı. En yaygın kullanılan blok zinciri geliştirici araçları arasında yer alan Truffle Suite, hepsi tek bir yerde toplanmış bir geliştirme ortamı, test çerçevesi ve varlık işlem hattıdır. Satın alma şartları açıklanmadı.

Truffle ile kullanıcılar yerleşik akıllı sözleşme derlemesine, bağlanmaya, devreye almaya ve ikili yönetime erişebilir. 8,5 milyondan fazla indirme ve canlı bir geliştirici topluluğu ile Truffle, akıllı sözleşme ve ön uç uygulama geliştirme sürecini hızlandırmak için araçlar arayan yeni ve deneyimli geliştiriciler için uzun süredir ekosistemin favorisi olmuştur. Truffle, ConsenSys tarafından inkübe edilen ilk projelerden biri olarak açık kaynaklı Ethereum ekosisteminin büyümesini hızlandırdı ve o zamandan beri geliştiricilerin sadık bir takipçisi oldu. Truffle’ın ConsenSys Quorum ile başarılı entegrasyonu ile, Filecoin, ve diğer protokoller, Truffle gözünü blockchain’in küresel ölçekte kurumsal olarak benimsemesine dikiyor.

Dünya çapında 1,3 milyondan fazla geliştiricinin güvendiği Truffle Suite, Solidity geliştirmeyi zarif, üretken ve güvenli hale getirmeye kararlıdır. Bedava Trüf Kutuları yeni geliştiricilerin işini kolaylaştırmak için yararlı modüller, Solidity sözleşmeleri ve kitaplıkları, ön uç görünümler ve hatta eksiksiz örnek dApp’ler içerir. Truffle Takımları Her boyuttaki mühendislik ekiplerinin, bir uygulamanın mainnet Ethereum’da dağıtım maliyetini karşılamadan önce çalıştığından emin olmak için test ortamlarında paylaşılan işler üzerinde işbirliği yapmasını sağlar.

Truffle’ın ConsenSys geliştirici ürün yığınına eklenmesi, kurumsal müşterilere uygulamalarını güvenle dağıtmaları için daha geniş bir hizmet yelpazesi sağlar. Ekip, ConsenSys’deki endüstri lideri iş geliştirme, mühendislik ve pazarlama ekiplerinin desteğiyle Truffle’ı oluşturmaya devam edecek. Trüf mantarı teknolojisi ayrıca Quorum, Diligence ve Infura. Truffle’ın arkasındaki blockchain mühendisleri ve geliştirme uzmanları, blockchain geliştiricilerinin deneyimini yükseltmeye ve onlara yüksek kaliteli, kurumsal sınıf geliştirme araçları sağlamaya devam edecek..

“Truffle Suite, geliştiricilerin Ethereum ve Web3’e başlaması için çok önemlidir ve hem Mainnet uygulamalarının hem de kurumsal blok zinciri çözümlerinin benimsenmesini artırmak için paha biçilmezdir. Neredeyse tüm geliştiriciler akıllı sözleşme geliştirme yolculuklarına Truffle Suite ile başladığından, Truffle genellikle tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için huninin en üstünde yer alır. ConsenSys’in Kurucusu Joseph Lubin, ConsenSys’in geliştirici araçları ve uygulamaları paketiyle daha fazla entegrasyondan heyecan duyuyoruz “dedi..

2015 yılında piyasaya sürülen Truffle, blockchain geliştiricilerinin akıllı sözleşme geliştirmeden ön uç uygulamaya kadar tüm iş akışını yönetmek için tasarlanmış bir geliştirme paketidir ve Github yıldızlarına dayalı Ethereum blockchain üzerine inşa etmek için en popüler geliştirme çerçevesini sunar.. 

Truffle Suite, dApp’lerin sorunsuz ve sorunsuz gelişimini kolaylaştırmak için aşağıdaki unsurlardan oluşur: 

  • Truffle Takımları – Sürekli entegrasyon için paylaşılan bir derleme ve test ortamı sağlayarak bir ekibin iş akışını kolaylaştırır ve bir ekibin konuşlandırılan akıllı sözleşmelerin işlemini, durumunu ve olaylarını izlemesine olanak tanır. Ayrıca, kritik öngörü için yararlı verilerin görsel sunumunu ve yapılandırılabilir hata bildirimlerini sağlar..
  • Yer mantarı – Akıllı sözleşmelerin derlenmesini, test edilmesini ve devreye alınmasını entegre eden gerçek geliştirme ortamı.
  • Ganache – Yerel olarak konuşlandırılmış bir blockchain simülatörü olan Ganache, gerçek test ağlarının kurulmasına veya uzak bir ağın kullanılmasına gerek kalmadan blockchain ağlarını simüle edebilen ve akıllı sözleşmelerin canlı olarak test edilmesini sağlayan bir grafik kullanıcı arayüzüne sahiptir..   
  • Çiseleme – Akıllı sözleşmelerle sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilen web uygulamaları geliştirmek için yararlı bileşenler sunan bir dizi ön uç kitaplığı.

“En popüler Ethereum geliştirme çerçevesi olarak, Truffle’ın ConsenSys ürün grubunun bir parçası olması doğal bir uyum. Geliştiricilerin Ethereum kullanarak ve birden çok blok zincirinde blok zinciri sistemleri oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanıyan kurumsal sınıf çözümler sunmayı dört gözle bekliyoruz ”dedi. Yer mantarı.   

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin trufflesuite.com.

Truffle suite ürünü

İletişim: [e-posta korumalı]

En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me