blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

Covantis Girişimi, ConsenSys’i Lider Teknoloji Ortağı Olarak Duyurdu

Covantis girişimi, tarımsal nakliye işlemleri için bir ticaret sonrası yürütme platformu geliştirmek üzere lider teknoloji ortağı olarak ConsenSys’i seçti. Tarafından ConsenSys 23 Ocak 2020Yayınlandı 23 Ocak 2020

Covantis


Küresel ticaret operasyonlarını modernize etmeyi hedefleyen Covantis girişiminin kurucu üyeleri, dönüştürücü platformunu geliştirmek için lider teknoloji ortağı olarak pazar lideri bir Ethereum blockchain teknolojisi şirketi olan ConsenSys’i seçtiğini duyurdu.. 

Projenin bağımsız danışmanı Stefano Rettore, “Kurucular, sektörümüzün ihtiyaçlarını karşılayacak doğru teknoloji ortağını seçmemizi sağlamak için iki haftalık bir hackathon da dahil olmak üzere sağlam bir seçim süreci oluşturdu” dedi. “ConsenSys, kendi alanında mükemmellik gösteren ve emtia ticareti finansmanı endüstrisindeki süreçleri dijitalleştirmek için blockchain teknolojisini kullanma konusunda bir geçmişe sahip prototipler sundu. Bu ortaklığın benzersiz işlevsellik, güvenlik ve gizlilik merkezli birinci sınıf bir ürün geliştirmemize olanak sağlayacağından eminiz. ”ConsenSys, ConsenSys Codefi dahil olmak üzere kurumsal kullanıma hazır blok zinciri ürün ve hizmetlerinden yararlanacaktır., PegaSys Orkestrası, Kaleido ve Efsane X Ethereum’da blockchain ağını kurmak için. Tedarik zinciri boyunca hem küçük hem de büyük oyunculara hitap etmek için izinli bir Ethereum tabanlı blok zinciri protokolü olan Quorum’a dayalı güvenli bir platform oluşturacak..

ConsenSys’in kurucusu ve Ethereum’un ortak yaratıcısı Joseph Lubin, “Covantis girişiminin yenilikçi, sınıfının en iyisi teknolojilerden yararlanarak tarımsal emtialar için küresel ticaret operasyonlarını dönüştürme taahhüdünün gücü ilham verici” dedi. “Bu platform, blockchain teknolojisinin endüstriler içinde ve genelinde bilgi silolarının kaldırılması ve işbirliği yoluyla değerlerin kilidini açma vaadini yerine getirmeye başladığının kanıtıdır.”

Covantis girişimi, Ekim 2018’de emtia sektörü oyuncularının küresel tarımsal nakliye işlemlerini tüm sektörün yararına standart hale getirmek ve dijitalleştirmek için teknolojiler geliştirmesine öncülük ederek oluşturuldu. Bir Covantis kuruluşu ve dijital platformunun, düzenleyici onaylara tabi olarak 2020’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. İlk odak noktası, tahıl ve yağlı tohum ticaret sonrası yürütme süreçlerinin otomatikleştirilmesi olacaktır.. 

İlgili taraflar, şu adresi ziyaret ederek girişim hakkında daha fazla bilgi edinebilirler www.covantis.io

Medya bağlantıları

ADM

Jackie Anderson (ABD)

[e-posta korumalı]

Bunge

Bunge Haber Bürosu

[e-posta korumalı]

Glencore Tarım 

Jane McBride (Avustralya)

[e-posta korumalı]

Cargill

April Nelson (ABD)

[e-posta korumalı]

Louis Dreyfus Şirketi

Karen Saddler (İsviçre)

[e-posta korumalı]

Covantis girişimi hakkında

Covantis, küresel ticaret operasyonlarını modernize etmeye odaklanan bir blok zinciri girişimidir. Kurucu üyeler, ADM (NYSE: ADM), Bunge (NYSE: BG), Cargill, Louis Dreyfus Şirketi ve Glencore Tarım, küresel ticareti basit, güvenli ve verimli hale getirmek için ortaklaşa bir platform geliştiriyoruz. Girişim, uluslararası tedarik zinciri boyunca şirketlere verimlilik ve maliyet tasarrufu sağlamayı hedefliyor..

İleriye Dönük İfadeler Hakkında Not

Bu basın bülteni, önerilen dijital platformun beklenen gelişimi, başarısı ve faydaları ile ilgili ifadeler dahil olmak üzere ABD federal menkul kıymetler yasaları anlamında “ileriye dönük beyanlar” içermektedir. Bu beyanlar, 1995 tarihli ABD Özel Menkul Kıymetler Dava Reformu Yasası’nın “güvenli liman” hükümleri kapsamında yapılmıştır. Bu ileriye dönük beyanlar, “irade” ve “beklemek” gibi terminoloji ve benzeri ifadelerle tanımlanabilir. İleriye dönük beyanlar tarihsel gerçekler değildir ve içsel riskler ve belirsizlikler içerir. Gerçek sonuçların ileriye dönük beyanlarda yer alanlardan önemli ölçüde farklı olmasına neden olan çeşitli faktörler olabilir, bu durumda platformun başarılı olamama veya katılımcıların hedeflerine tam olarak ulaşamama riski de buna dahildir. İleriye dönük beyanlarla ilişkili risklerle ilgili daha fazla bilgi, Bunge Limited ve Archer Daniels Midland Company’nin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile yaptığı dosyalarda yer almaktadır. Buradaki tüm beyanlar, bu basın bülteni tarihi itibariyle yapılmıştır ve katılımcılar, yürürlükteki yasaların gerektirdiği durumlar dışında, yeni bilgiler, gelecekteki olaylar veya başka nedenlerle herhangi bir ileriye dönük beyanı kamuya açık bir şekilde güncelleme veya revize etme yükümlülüğünü üstlenmez.

Müşteri Duyurusu CovantisGlobal TradeHaber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me