Contents

Neden Katılmalısınız | Gündem | Hoparlörler | Ortaklar

KURUMSAL BLOK ZİNCİRLERDE KADIN

SANAL KONFERANS

20 Mayıs 2020 | 15:00. CET | 09:00 ET

Hemen İzle İsteğe Bağlı!

800+

KATILIMCILAR

12+

KONUŞMACILAR

4+

KONULAR

Etkinlik Altın Ortakları:

R3_Master-Logo-BeyazR3_Master-Logo-Beyaz


Heyecan verici bir sanal konferansa hoş geldiniz

Blockchain teknolojilerinin kurumsal işler üzerindeki etkisi, C düzeyindeki yöneticileri, bölüm yöneticilerini, platform geliştiricileri, girişimcileri, danışmanları ve firmalarının dijital dönüşümünden doğrudan sorumlu olan herkesi içerir..

Karar vericiler, tüm iyi uygulamaları, kaçınılması gereken hataları, taktiksel operasyonları ve akranlarının blok zinciri tabanlı girişimleri başarılı bir şekilde yürütmek için benimsedikleri stratejik yaklaşımı öğrenmek isterler. Girişimciler, bir sonraki hamleyi yapmak ve gelişmekte olan kurumsal blok zinciri iş senaryolarında mükemmelleşmek için riskleri ve önümüzdeki rekabet fırsatlarını anlamak istiyor.

Platform geliştiricileri, kurumsal kullanıcıların neye ihtiyacı olduğunu, bu tür yenilikçi dijital protokollerle nasıl etkileşimde bulunmak istediklerini ve birlikte çalışabilir dijital iş ortamları sağlamak için şu anda mevcut olan ve geliştirilmekte olan teknik standartların neler olduğunu bulmaya isteklidir..

Tüm bu soruları yanıtlamak için 101 Blockchain, konferansı masaüstünüzün rahatlığından takip etmenizi sağlayacak bir formatta kurumsal blockchain uygulayıcılarının kremasını size getiriyor. Kurumsal Blok Zincirlerinde Kadınlar, çeşitlilikle savaşmaktan ve kadınların ilerlemesine katkıda bulunmaktan büyük gurur duyduğumuzu göstermek için 101 Blockchain’in seçtiği somut bir yoldur.

Etkinlik Programı (CET / ET)

15: 00/09: 00

Açılış

15: 05/09: 05am

Keynote’u Açma

Alisa DiCaprio, Ticaret ve Tedarik Zinciri Başkanı, R3

15: 30/09: 30am

Panel- Kimlik

Amber Ghaddar, CEO, Allianceblock

Genevieve Leveille, CEO, Agriledger

Laura De Giovanni, CEO, Tiiqu

16: 05/10: 05am

Keynote

Mary Hall, Blockchain Ürün Pazarlama Direktörü, Oracle

16: 30/10: 30

Panel-Ticaret

Emmanuelle Ganne, Kıdemli Analist, Ekonomik Araştırma, WTO

Sheila Donohue, CEO, VeroVino

Leanne Kemp, CEO, Everledger

17: 05/11: 05am

Keynote- Teknolojinin Ötesinde: Blockchain Ağ Tasarımı

Krystal Webber, Global Tasarım & Strateji Lideri, IBM Blockchain Services

17: 30/11: 30

Panel- Sürdürülebilirlik

Virginia Cram Martos, CEO, Triangularity

Bridget Greenwood, Kurucu, The Bigger Pie, Kurucu

Montse Guardia Guell, GM, Alastria Blockchain Ekosistemi

Women in Enterprise Blockchain’e kalan gün sayısı

Hemen İzle İsteğe Bağlı!

İŞLENMİŞ KONULAR

KİMLİK

TİCARET

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

ÖNE ÇIKAN HOPARLÖRLER

Emmanuelle GanneEmmanuelle Ganne

Emmanuelle Ganne

Kıdemli Analist, Ekonomik Araştırma Departmanı, DTÖ

Leanne kempLeanne kemp

Leanne Kemp

Everledger, Kurucu ve CEO

Alisa diCaprio

Alisa DiCaprio

Ticaret ve Tedarik Zinciri Başkanı, R3

sheila donohuesheila donohue

Sheila Donohue

CEO, Vero

Genevieve leveilleGenevieve leveille

Genevieve Leveille

Agriledger, CEO

Virginia cram martosVirginia cram martos

Virginia Cram Marto

CEO, Triangularity SàRL

Amber GhaddarAmber Ghaddar

Dr. Amber Ghaddar

Kurucu, AllianceBlock

Bridget greenwood

Bridget Greenwood

Kurucu, The Bigger Pie

Webber, Krystal RWebber, Krystal R

Krystal Webber

Global Tasarım & Strateji Lideri, IBM Blockchain Services

laura degiovannilaura degiovanni

Laura De Giovanni

Tiiqu, Kurucu ve CEO

Montse Guardia GuellMontse Guardia Guell

Montse Guardia Guell

Genel Müdür, Alastria Blockchain Ecosystem

mary_hallmary_hall

Mary Hall

Blockchain Ürün Pazarlama Direktörü, Oracle

Çevrimiçi konferansa katılın—

Seyahat gerekmez!

20 Mayıs 2020 | 15:00. CET

Hemen İzle İsteğe Bağlı!

Canlı Konferans üç ana konuya odaklanacak:

Kimlik

Herhangi bir proje başlamadan önce, katılımcıların kimlikleri, rolleri ve sorumlulukları hakkında net bir kurulum yapılmalıdır. Bu değerlendirme gizliliği tehdit etmez. Aksine, katılımcılar ilgili kişilerin farkındadır ve sistemin herkes için sorunsuz ilerlemesini sağlamak için kendilerini daha sorumlu hissederler. İşlemleri yürüten temel blok zinciri tabanlı teknoloji, kuralları çiğnemeye çalışanlara indirim yapmaz..

Bu oturumdaki konuşmacılar, ilgili kuruluşlarının kişisel gizliliği güvence altına alma ihtiyacını ticari işlemlerde yer alan tarafları doğru bir şekilde belirleme gereksinimleri ile nasıl dengelediğini gösterecek. Sunulan çözümler, ağ katılımcılarının kimliklerini tam kontrolleri altında sağlayan şeffaf modellerin, kaçınılmaz ilk meşru kaygıları büyük ölçüde aşan önemli faydalar sağladığını açıkça ifade ediyor..

Ticaret

Uygulanacak kimlikler ve ilgili yetkiler netleştikten sonra, ticaret tarafları blok zinciri tabanlı platformlarda mal, bilgi, belge ve finansal enstrümanlar değiş tokuş edebilir. Uluslararası ticaret operatörleri, işlerini blockchain protokollerini kullanarak yürütmeden önce şeffaf ve küresel olarak kabul edilmiş kurallara ihtiyaç duyar..

Bu oturumun konuşmacıları şu anda işlerini nasıl yürüttüklerini tartışacak ve geleneksel merkezi sistemlerden merkezi olmayan ve dağıtılmış defterlere sorunsuz bir şekilde geçiş için hangi adımları atmaya karar verdiklerini açıklayacaklar. Geçiş hemen gerçekleşmez ve konuşmacılar, blockchain tabanlı uygulamaları tercih etmenin gerekli olmadığı durumların neden olduğunu açıklayacaktır. Benzer şekilde, pratik ayrıntılarla açıklayacaklar, dönüşümün nasıl yapılacağını, bunun yerine blok zinciri ilerlemenin yolunu temsil ediyor..

Sürdürülebilirlik

Büyük ve küçük pek çok şirketin işlerini sürdürülebilir bir şekilde yürütmek için yenilikçi teknolojilerden yararlanmasını engelleyen içsel engelleri çözmeye yönelik olmasa, önceki tüm faaliyetlerin çok az değeri olacaktır. Sürdürülebilirlik, bir şirketin pazardaki varlığının birçok yönüyle kesişir: işçilere eşit muamele edilmesini sağlayan sosyal sürdürülebilirlik, hiçbir yasadışı çalışma biçimi kullanılmaz ve cinsiyet eşitliğine saygı gösterilir; tüm ticaret ortaklarının adil ücret alabileceği ve gerektiğinde finansal destek alabileceği finansal sürdürülebilirlik; oyuncuların çevre koruma uygulamalarını yerine getirme ihtiyacını, yaptıkları iş için adil tazminat alma ve ek yükler taşımama gibi kişisel ihtiyaçları ile dengelemelerine olanak tanıyan çevresel sürdürülebilirlik.

Bu oturumun sunumcuları, özellikle sürdürülebilir ticaret uygulamalarına duyarlı olan gelişmekte olan ülkeler için potansiyel blok zincir faydaları hakkında tartışacaklar. Aynı zamanda, sunum yapanlar, kar amacı gütmeyen derneklerin ve özel platformların ticaretteki tarafların karmaşık teknolojiler veya kurallarla uğraşmanın ekstra yükü olmadan pratik olarak sürdürülebilir operasyonlar yürütmelerine nasıl olanak tanıdığını kendi deneyimlerinden önerecek.

Etkinlik Ortaklarımız

R3_Master-Logo-BeyazR3_Master-Logo-Beyaz

kehanet

Partner olmak

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me