blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogCodefi Etkinleştir

SKALE Ağı Mainnet’te Yayında!

Bugün, SKALE Ağı ana ağda yayına girdi. SKALE, Etheruem ana ağında katman 2 ölçeklendirmesini çözmek için özel olarak tasarlanmıştır. Codefi Activate yakında SKL staking hizmetleri sunacak.


tarafından Collin MyersTemmuz 1, 2020Yayınlandı Temmuz 1, 2020

skale kapağı

Şubat ayında, ConsenSys Codefi, SKALE Network’ü, üzerinde bir token başlatan ilk merkezi olmayan ağ olarak duyurdu. Platformu etkinleştir. SKALE Network’teki ürün ve mühendislik ekipleri çukurların derinliklerindeydi ve bugün övgüye değer bir dönüm noktasına ulaştı.

SKALE Ağı, hem Ethereum Mainnet’te hem de SKALE Ağ düğümlerinde bulunur ve özellikle dApp’lerin kullanıcı deneyimini iyileştirmek için tasarlanmıştır ve işlem hızlarını önemli ölçüde artırırken maliyetleri önemli ölçüde düşürür ve son kullanıcılar ve geliştiriciler için sorunsuz iş akışları oluşturur..

Bu, SKALE Network’ün ana ağının ilk aşaması olduğundan, stake etme ve transferler henüz etkinleştirilmemiştir. Bununla birlikte, SKALE’nin teşvik edilmiş test ağı, SKALE’nin ana ağının güvenli olmasını ve Activate’de stake etme mümkün olduğunda maksimum performans göstermesini sağlamak için 20 Mayıs’tan bu yana 12’den fazla doğrulayıcıyla sorunsuz bir şekilde çalışıyor. SKALE’nin Mainnet lansmanının aşamaları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İşte.

Untitled design.png

Activate’de stake ne zaman kullanılabilir??

Etkinleştir SKALE Ağ Lansmanına katılmak isteyenler için erken kayıtları kabul ediyor (kayıt İşte). Kayıtlı kullanıcılar, üç gün boyunca SKL jetonları satın alabilecekler Hollanda müzayedesi. Tokenlerin fiyatı, serbest piyasanın SKL’nin fiyatını belirlemesine izin veren ve daha şeffaf ve adil bir fiyat belirlemesi sağlayan Hollanda müzayedesi sırasında belirlenecek. Satış sona erdiğinde, başarılı bir şekilde teklif veren herkes aynı fiyata jeton alacak. Hollanda müzayedeleri talebe dayalıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre yapılır; bu, satışın A) mevcut jeton arzına yönelik talep karşılandığında veya B) 3 günlük açık artırma süresi sona erdiğinde sonuçlanacağı anlamına gelir.. 

Activate’in yeni platformu, katılımcıların SKL jetonlarını hemen kullanmalarını ve müzayede biter bitmez jetonlarını devretme ödülleri almalarını kolaylaştıracak. Ağ mevcut olmadan önce çok fazla token piyasaya sürüldü ve dağıtıldı; bunun, token sahiplerinin token’ları amaçlanan amaçları için gerçekten kullanmadan spekülasyon yaptıkları veya tokenlerinin değer kazanmasını bekledikleri ‘HODL’ zihniyetini güçlendirdiğine inanıyoruz. Bu amaçla, SKL token lansmanını tamamen işlevsel bir SKALE Ağı ile uyumlu hale getirdik..

Artık SKALE Network’ün ana ağı yayında olduğuna göre, Activate platformunda gelecekteki katılımcılar için en sorunsuz, verimli ve güvenli kullanıcı deneyimini başlatmak üzereyiz. Bu, beklediğimizden biraz daha uzun sürdü (çünkü iyi şeyler zaman alır), ancak önümüzdeki haftalarda jeton açık artırmasının tarihini duyurmak için doğru yolda ve heyecanlıyız. Sizi orada görmeyi dört gözle bekliyoruz!

Ethereum’u Katman 2 teknolojileriyle ölçeklendirmek her zamankinden daha önemli

Kontrol ettin mi Eth Benzin İstasyonu son zamanlarda? Ethereum ağı üzerinden işlem göndermek için gaz ücretleri oldukça yüksek, bu da ETH talebi ve ağın güvenliğini artırma konusunda olumlu bir gösterge. Ancak, en sevdiğiniz dApp’leri bütçenizi bozmadan kullanmaya çalışıyorsanız, bu o kadar da iyi değil. 

Ethereum’un artık her zamankinden daha fazla esnek Katman 2 teknolojisine ihtiyacı var. SKALE Ağı, özellikle bu sorunları çözmek için tasarlanmıştır. SKALE fiyatlandırması, dApp’lere işlem yerine belirli bir süre boyunca sunucu alanı miktarına göre ücret alan kendi blok zincirlerini vererek Ethereum’u destekler. SKALE, Ethereum ana ağıyla senkronizasyonu kaybetmeden, işlemleri yürütmek için daha ucuz büyüklükte siparişler olacak.

SKALE, Ethereum Sanal Makine uyumlu olduğundan, dApp geliştiricileri mevcut Ethereum akıllı sözleşmelerini SKALE ile kolayca entegre edebilir. SKALE’nin yenilikçi programındaki birçok dApp, akıllı sözleşmelerini SKALE’nin elastik yan zincirleri üzerinde çalıştırıyor..

Yaklaşan SKALE müzayede tarihi duyurusu için bizi izlemeye devam edin ve Activate’e kaydolun İşte!

___

GÜNCELLEME: SKALE Müzayedesi 17 Ağustos 2020, 12:00 EST’de yayınlanacak.!

Açık artırma hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyun.

Merkezi Olmayan AğlarSKALEN Haber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me