blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

AnasayfaBlogBasın Yayını

SKALE Token, 17 Ağustos 2020’de Codefi Activate’de Başlatılacak

Bugün ConsenSys, SKALE Network’ün SKALE tokenının (SKL) 3 günlük Hollanda müzayedesi aracılığıyla platformda 17 Ağustos 2020 saat 12: 00’de (EST) satın alınabileceğini duyurdu. By ConsenSys16 Temmuz 2020Yayın tarihi 16 Temmuz 2020

SKALE Müzayede Duyurusu 4


New York, NY, 16 Temmuz 2020Etkinleştir, ConsenSys Codefi tarafından, merkezi olmayan ağlar başlatmak ve müşterilerin tokenlerini tek bir uygulamada satın almalarına, yönetmelerine ve kullanmalarına olanak tanıyan ilk platformdur. Bugün ConsenSys, SKALE Network’ün SKALE jetonu (SKL), 17 Ağustos 2020 saat 12: 00’de (EST) platformda 3 günlük bir Hollanda müzayedesi aracılığıyla satın alınabilecek. Şubat ayında açıklanan SKALE Ağı, Activate ile başlatılan ilk projedir ve o zamandan beri kabul edilen kayıtlar katılmak. Platformda doğrulanan kullanıcılar için, açık artırma kayıtları artık şu tarihte açıldı: https://activate.codefi.network/skale.

SKALE jetonu, merakla beklenen SKALE Ağı, İşlem hızlarını artırarak, işlem maliyetlerini düşürerek ve Ethereum’da uygulamalar oluşturan son kullanıcılar ve geliştiriciler için sorunsuz iş akışları oluşturarak Ethereum’u ölçeklendirmek için özel olarak tasarlanmış açık kaynaklı bir esnek blok zinciri ağı. SKALE Network’ün ana ağı o zamandan beri yayında. 30 Haziran. SKALE Ağını kullanan her uygulama, saniyede 2.000’den fazla işlemle saniyenin altındaki blok sürelerinde işlemleri yürütmek için kendi zincirine sahip olur. SKALE zincirleri, tam kapsamlı akıllı sözleşmeler yürütmenin yanı sıra, merkezi olmayan depolama sunar ve akıllı sözleşmelerde makine öğrenimini gerçekleştirebilir. Oyunlardan merkezi olmayan finansa, akışlı ses ve daha fazlasına kadar 40’tan fazla ademi merkeziyetçi uygulama şu anda SKALE üzerinde inşa ediliyor. SKALE ve Ethereum kombinasyonu, Web 3 uygulamalarının Web 2 ile hem maliyet hem de performans bazında rekabet etmesini sağlayan gerçek anlamda merkezi olmayan bir buluttur..

“Merkezi olmayan uygulamalarda ve DeFi’nin Ethereum üzerine inşa edilmesinde inanılmaz bir büyüme oldu. ConsenSys Codefi, ekosistemimizin kurucularına, jetonların uygulamalı kullanımı da dahil olmak üzere, ticaret ve finans için modüler araçlarla olanak sağlamak için tasarlanmıştır. SKALE, Ethereum ekonomisinin operasyonel ilerlemesi için atılmış büyük bir adım ve ekibi desteklemekten heyecan duyuyoruz ”dedi ConsenSys Codefi Global Eş Başkanı Lex Sokolin. 

“Amacımız, güçlü bir ağ başlatılmasına ve sürekli kullanıma olanak tanıyan dikey olarak entegre bir platform oluşturmaktı. Bu platformda insanlar, jetonlarını istedikleri gibi satın alıp kullanabilirler. ConsenSys Codefi Token Strateji Lideri Collin Myers, “Activate’de, kullanıcılar SKL tokenları satın aldıktan sonra, ağın güvenliğine ve ölçeklenebilirliğine, doğuştan başlayarak, stake etme yoluyla katkıda bulunmaya başlayabilirler” dedi. Kullanıcılar bu etkinlik aracılığıyla ödül kazanmaya uygun olabilir.

Kullanıcılar yalnızca Activate platformundaki SKALE Network’ten doğrudan SKL token satın alamazlar, aynı zamanda SKL token sahipleri SKALE Network’ün protokolüne uygun olarak SKL tokenlerini stake edebilir ve karşılığında uygulamadan çıkmak zorunda kalmadan doğrudan ağdan stake ödülleri alabilir. Activate’in ağ kontrol paneli, kullanıcıların hangi hizmet olarak staking sağlayıcıya ağ üzerinde SKL jetonlarını devretmeyi seçeceklerine karar vermelerini kolaylaştırır. SKL jetonu, ağ güvenlik mekanizmasına katılan ve SKALE zincirleri için bir ödeme aracı olarak kullanılan karma kullanımlı bir jetondur..

Activate, birincil amacı ağ belirteçlerini amaçlanan amaçları için kullanmak olan sahiplere belirteçler almak için tasarlanmış “Kullanım Kanıtı” dağıtım mekanizmasını kullanır. Kullanım Kanıtı programatik olarak, jetonları bir başlatma sırasında alan kullanıcıların, jetonlarını aktarmalarına veya kullanmalarına izin verilmeden önce belirli kullanım durumlarında ağın ana ağında etkin bir şekilde “kullanıldığını kanıtlamalarını” gerektirir. SKALE durumunda, katılımcılardan satın aldıkları tokenlerin en az% 50’sini ağın dışına transfer etmeden önce 90 gün boyunca devretmeleri istenecektir. Bu, ağa aktif katkıyı en üst düzeye çıkarırken katılımcılardan gelen spekülatif davranışları en aza indirmeyi amaçlayan ölçülebilir bir teşvik mekanizması yaratır. Kullanım Kanıtı, Codefi Activate’in adil, hesap verebilir ve şeffaf uygulamalar oluşturan Token Lansman Standartları ile uyumludur. 

Raçık artırma için çıkışlar artık açık https://activate.codefi.network/skale

ConsenSys hakkında

ConsenSys, sektör lideri bir blockchain yazılım şirketidir. Tam yığın Ethereum ürünlerimiz – MetaMask, Codefi, PegaSys, Infura, ve Çalışkanlık – geliştiricilerin yeni nesil ağlar oluşturmasına ve kuruluşların daha güçlü finansal altyapı oluşturmasına yardımcı olur. ConsenSys, finans kurumlarından geliştiricilere ve halka açık Ethereum ana ağının perakende kullanıcılarına kadar milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. Ethereum, kullanımı kolay araçları, gelişmiş güvenliği, gizlilik ve izin özellikleri ve her zaman açık güvenilirliği nedeniyle önde gelen işletmeler tarafından tercih edilen en güvenilir açık kaynaklı blok zinciridir..

SKALE hakkında

SKALE, geliştiricilere, Ethereum ile anında uyumlu, yüksek düzeyde yapılandırılabilir, tamamen merkezi olmayan zincirleri kolayca sağlama yeteneği sağlayan esnek bir blok zinciri ağıdır. SKALE zincirleri, saniyenin altında blok süreleri gerçekleştirebilir, zincir başına 2.000 tps’ye kadar çalıştırabilir ve tam durum akıllı sözleşmeleri çalıştırabilir, merkezi olmayan depolamayı destekleyebilir, Toplamaları yürütebilir ve EVM’de makine öğrenimi yapabilir. SKALE Ağı, merkezi San Francisco, CA’da bulunan SKALE Labs, Inc. dahil olmak üzere birçok katılımcının yer aldığı açık kaynaklı bir projedir. SKALE Network’ün destekçileri arasında Blockchange, ConsenSys Labs, Hashed, HashKey, Floodgate, Multicoin Capital, Recruit Holdings, Signia VP ve Winklevoss Capital bulunmaktadır. SKALE Ağı, Blockware, ConsenSys, Certus.One, Chorus One, Dokia, Figment Networks, Hashed, Staked, StakewithUs ve Stake X’in yanı sıra kilit altyapı oyuncusu Bison Trails gibi dünyanın önde gelen doğrulayıcıları tarafından desteklenmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin www.skale.network, Twitter’da @SkaleNetwork ve telgrafta @skaleofficial. 

N.O.D.E. HAKKINDA Yapı temeli & Anstalt

Merkezi Olmayan Ekonomi Ağı (N.O.D.E.) Vakfı, SKALE Ağı açık kaynak projesini destekleme misyonunu gerçekleştirmek için oluşturulan, Liechtenstein merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Vakıf N.O.D.E. tarafından desteklenmektedir. Vakfın bir yan iş kolu olan Anstalt. Vakıf ayrıca, merkezi San Francisco, CA’da bulunan SKALE Labs, Inc. tarafından da desteklenmektedir. SKALE Labs, SKALE Ağının büyümesini ve benimsenmesini kolaylaştırmak için açık kaynak koduna, topluluk büyümesine ve diğer önemli çabalara katkıda bulunarak Ağa destek sağlar..

Medya Kişileri:

James Beck ([e-posta korumalı])

[e-posta korumalı]

Müşteri Duyurusu Merkezi Olmayan AğlarSKALEN Haber Bülteni En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.Ethereum 2020 Q3 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q3 DeFi Raporu

Ethereum 2020 Q2 DeFi RaporuBildiri

Ethereum 2020 Q2 DeFi Raporu

Ethereum 2 0 Staking Ekosistem RaporuBildiri

Ethereum 2.0 Staking Ekosistem Raporu

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz KılavuzKılavuz

Blockchain İş Ağları İçin Eksiksiz Kılavuz

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl OluşturulurWeb semineri

Başarılı Bir Blockchain Ürünü Nasıl Oluşturulur

Merkez Bankaları ve Paranın GeleceğiBeyaz kağıt

Merkez Bankaları ve Paranın Geleceği

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me