blog 1HaberlerGeliştiricilerEnterpriseBlockchain AçıklamasıEtkinlikler ve KonferanslarBasınBültenler

Haber bültenimize abone ol.

E

Senin gizliliğine saygı duyuyoruz

Ana SayfaBlogAirSwap

Yeni AirSwap ile tanışın

Bugün Aşama II’ye geçişimiz tamamlandı. En son sözleşmeler ve topluluk yönetişim süreci ile AirSwap, dünyanın en iyi merkezi olmayan eşler arası ticaret sistemi olmayı hedefliyor. Codefi Activate’de oy vermek için stake etme bugün başlıyor. By ConsenSysŞubat 9, 2021Yayınlandı 9 Şubat 2021

airswap blog yayını kapağı


AirSwap yerel olarak küresel bir projedir. İlk whitepaper’dan token lansmanına kadar, hem ana katılımcıları hem de lansman katılımcıları dünya çapında dağıtıldı. Token lansmanının kendisi 135 ülkeden 9.447 kişi arasındaydı.

AirSwap’in ilk hedeflerinden biri, şeffaf bir yapıya ve sürece sahip etkili bir açık organizasyon olarak faaliyet göstermekti. AirSwap topluluğunun geniş katılımıyla, bu hedefe ulaşmak için birlikte çabalamaya devam ediyoruz ve Aşama II ilerlememizi işaret ediyor.

Misyon

AirSwap’in misyonu, dünyanın en iyi eşler arası ticaret sistemi olmaktır. Bir teklif talebi (RFQ) protokolü ve uzlaşma için atomik takaslar kullanarak, AirSwap yatırımcıları hem önden çalıştırma hem de fiyat düşüşünden korunur, doğrudan cüzdandan cüzdana işlem yapar.

AirSwap, Uniswap gibi otomatik piyasa yapıcılarla (AMM) birlikte çalışır. Bunu tahmin ediyoruz RFQ, toplayıcılar aracılığıyla hacmin yaklaşık% 40’ını yakalayacaktır. Bugün AirSwap ortalamasını alıyor  günlük hacimde 2 milyon dolardan fazla ve bu, yeni entegrasyonlarla yükselişe geçiyor.

İşlem

Yeni merkezli prensipler, ağ geliştirme, düşünceden teslimata kadar sürekli bir süreçtir. AirSwap İyileştirme Önerileri (AIP) topluluğun, ağın kaynakları tahsis etmesi gereken yeni projeleri yakalamasına, seçmesine ve önceliklendirmesine yardımcı olun.

Bu her ikisini de içerir internet teknolojisi ve merkezi olmayan ticareti destekleyen ürünler AirSwap Instant ve AirSwap OTC. Yeni işin tanımlanması, belirlenmesi ve uygulanması resmi bir teklif sürecidir. Yerleşik çeşitli teşvikler.

Teklif Sahibi Teşviki

Topluluk oylamasıyla kabul edilen tekliflerin yazarları, katkıları karşılığında AirSwap jetonları kazanabilirler. Teklif teşvikinin ayrıntıları şimdi kesinleşiyor ve bir sonraki topluluk oylamasından biri olacak. (AIP 15

Seçmen Teşviki

Öneriler, merkezi olmayan bir yönetişim sisteminde topluluk tarafından oylanır. Her seçmen katılım karşılığında puan kazanabilir ve bu puanlar daha sonra ödül talep etmek için kullanılabilir. Ödüller, AirSwap alım satımlarında değerlendirilen protokol ücretleriyle finanse edilir. (AIP 7)

Geliştirici Teşviki

Bir teklif topluluk oylamasıyla kabul edildikten sonra, katkıda bulunanlar tarafından seçilmek üzere bir proje iş yığınına yerleştirilir. Genel olarak, projeler açık kaynak geliştirme, büyüme ve pazarlama kategorilerine girer ve katkıda bulunanlar AirSwap jeton hazinesiyle karşılanır. (AIP 10)

Nasıl katılacağım

Bugünden itibaren AirSwap jetonlarınızı Codefi Etkinleştir teklif yönetişimine katılmak. Şimdiye kadar yayınlanan 15 AIP vardır ve bunların birçoğu halihazırda uygulanmıştır. Geri kalanlar, bu hafta başlayacak ve sürekli olarak devam edecek olan oylamayı bekliyor..

Bir teklifçi veya geliştirici olarak katkıda bulunmak için şu adrese bakın: AirSwap web sitesi ve Discord’a katıl sistemin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için topluluk organize edilir ve süreç yapılandırılır. Hem ağ teknolojisi hem de ürün seviyelerinde birçok yeni fırsat var.

Bir jeton projesi yürütüyorsanız, topluluğunuzun katılımını teşvik etmek için yeni Codefi Activate yönetişim portalından yararlanabilirsiniz. Kontrol et Web sitesini etkinleştirin ve Activate ekibiyle çevrimiçi olarak veya e-posta.

Geleceğe katılın ve şekillendirin

İnternet bilgiyi demokratikleştirirken, blockchain finansmanı demokratikleştirir. AirSwap görevine katılarak bir rol oynuyorsunuz. Geçen yıl birçok yeni uygulama piyasaya sürülürken, eşler arası ticaretin basitliği AirSwap’e kalıcı güç ve güvenlik sağlıyor.

Ekosistem olgunlaştıkça ve daha sofistike likidite sağlayıcıları çevrimiçi hale geldikçe, RFQ modeli basitliği, daha iyi fiyatlandırması ve daha düşük uygulama maliyetleri nedeniyle giderek daha fazla alım satım kazanmaya devam edecek. Bu temelde, ticaret ağları için olanaklar sınırsızdır.

Bizi kontrol edin Uyuşmazlık gemiye gelmek. &# 128311;

En son Ethereum haberleri, kurumsal çözümler, geliştirici kaynakları ve daha fazlası için haber bültenimize abone olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me