Chcesz zostać ekspertem Corda? Dowiedzmy się od ekspertów, jak uzyskać certyfikat R3 Corda.

Obecnie wiele firm wykorzystuje Cordę do swoich różnych projektów blockchain. Wraz z innymi popularnymi platformami Corda ugruntowała już swoją pozycję na ogromnym rynku blockchain.

Dlatego wiele firm poszukuje teraz ekspertów firmy Corda, którzy pomogą im w opracowaniu ich rozwiązań. To idealna okazja, aby uzyskać certyfikat R3 Corda, jeśli chcesz rozpocząć karierę w blockchain.

Dzisiaj w tym przewodniku pokażemy, jak certyfikacja 101 Blockchains CEBP może pomóc Ci osiągnąć ten cel. Nie traćmy więc czasu i przejdźmy od razu do tego!


Wkrótce: Przewodnik dla początkujących po kursie rozwoju Corda

Blockchain to przyszłość

Zanim przejdę do tego, jak kurs CEBP może pomóc Ci zostać ekspertem Corda, wyjaśnię, jak blockchain jest technologią przyszłości. Wyjaśnimy również, dlaczego Corda jest tego istotnym elementem.

Jeśli masz zamiar budować karierę w tej branży, musisz zrozumieć, jak blockchain będzie przyszłością. Pomoże Ci to również w lepszej ocenie decyzji o uzyskaniu certyfikatu R3 Corda.

Według ankiety przeprowadzonej w 2020 r. Dla 55% organizacji przedsiębiorstw blockchain jest priorytetem. Jest to więc ogromna okazja, aby już teraz rozpocząć przygodę z blockchainem.

Załóżmy również, że pracujesz już w środowisku przedsiębiorstwa. W takim przypadku najlepiej jest wyszkolić się, korzystając z certyfikatu R3 Corda, ponieważ łańcuch blockchain Corda jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych i popularnych platform.

Blockchain zmieni w przyszłości wiele strategii biznesowych. Zobaczmy, co to jest –

Model zarządzania organizacją

Zaczniemy widzieć zmiany w różnych modelach organizacyjnych, ponieważ w przyszłości staną się bardziej uprawnione. Pozwoli to również skuteczniej zabezpieczyć płatności. Nie wspominając o tym, że status publiczny wkrótce zniknie.

Sieci połączone

W tej chwili platformy blockchain usilnie starają się osiągnąć interoperacyjność. Dzięki temu eksperci mogą śmiało powiedzieć, że w przyszłości te platformy to osiągną. W ten sposób zobaczysz bardziej połączoną sieć w wielu branżach.

Połączenie z innymi technologiami

Blockchain to jedna z technologii przyszłości, ale nie jest sama. Istnieją inne technologie, które naprawdę wprowadzają zmiany w naszym świecie. Na przykład technologia AI jest jedną z nich, a dzięki blockchain może się jeszcze bardziej rozwinąć i dać początek rozwiązaniom opartym na technologii blockchain..

Ponadto połączenie blockchain z innymi technologiami może pomóc w stworzeniu większej liczby korzyści dla samego łańcucha blokowego.

Narzędzia walidacyjne Boom

Blockchain wykorzystuje wiele narzędzi do walidacji danych w łańcuchu. Dlatego potrzebuje narzędzi walidacyjnych, które mogą pobierać informacje ze świata zewnętrznego i poprawnie filtrować błędne informacje. Dlatego, aby uczynić blockchain bardziej efektywnym, narzędzia walidacyjne zostaną poddane ogromnej aktualizacji wraz z masową implementacją.

Cyfrowe waluty w bankach centralnych

Najbardziej masowa zmiana nastąpi w sektorze bankowym. W rzeczywistości wszystkie z nich będą skromnie wybierać waluty cyfrowe zamiast papierowych. Co więcej, zobaczysz również ogromną zmianę w ich wydajności. Ponadto cała dokumentacja papierowa zostanie przeniesiona na wersje cyfrowe w łańcuchu bloków. W związku z tym w dłuższej perspektywie zobaczysz więcej projektów waluty cyfrowej banku centralnego.

Dlatego właśnie teraz zdecydowanie powinieneś wybrać blockchain jako swoją ścieżkę kariery. Jeśli interesuje Cię Corda, najlepiej uzyskać certyfikat R3 Corda.

Certyfikat Corda Expert: Dlaczego warto zostać ekspertem Corda?

Cóż, pewnie się zastanawiasz, dlaczego w ogóle powinieneś zostać ekspertem w dziedzinie technologii blockchain firmy Corda. To znaczy, dlaczego powinieneś uzyskać certyfikat eksperta Corda, prawda? Cóż, jest wiele powodów, dla których warto uzyskać certyfikat R3 Corda.

Certyfikat R3 corda

Rosnące zapotrzebowanie na Cordę

Zapotrzebowanie na Cordę rośnie gwałtownie w tempie wykładniczym. Szczerze mówiąc, wiele branż szuka w Corda swojego kolejnego dużego projektu blockchain. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na opłacalne samouczki dotyczące Corda. W rzeczywistości Corda na początku była platformą dla określonych sektorów finansowych. Jednak obecnie nie ogranicza się to tylko do sektora finansowego.

Jako certyfikowany kandydat możesz skorzystać z tej technologii i zapisać się na kurs certyfikacyjny R3 Corda. Nie będziesz więc musiał myśleć o swojej przyszłości, gdy opanujesz umiejętności programistyczne Corda.

Prostota infrastruktury Corda

Infrastruktura Corda jest niewątpliwie łatwa do zrozumienia i obsługi. Więc poznanie tego nie będzie dla ciebie trudnym zadaniem. Ale nie próbuj uczyć się tego samodzielnie, ponieważ w pewnym sensie jest to inna technologia, która wymaga eksperckiej perspektywy.

W rzeczywistości Corda chce, aby było to dostępne dla każdej branży. Dlatego zadbali o to, aby złożoność architektoniczna była jak najmniejsza. Dlatego dzięki certyfikacji Corda R3 w mgnieniu oka poznasz prostą infrastrukturę.

Niedobór umiejętności w rozwoju Corda

Cóż, w rzeczywistości nie ma wielu programistów Corda. Ponadto sam blockchain jest dość nową technologią, a do tego Corda jest całkiem nowa. Dlatego wiele organizacji poszukuje odpowiednich talentów, którzy mogą pomóc im w realizacji projektów bazowych Corda i zwiększeniu ich przychodów. Ponieważ zapotrzebowanie na umiejętności blockchain w tej niszy rośnie, powinieneś opanować je, póki jeszcze możesz.

Kiedy więc zdobędziesz certyfikat programisty R3 Corda, możesz skorzystać z tych ofert pracy i zająć swoje stanowisko w firmie. Co więcej, twoja konkurencja będzie minimalna.

Wyższa pensja

Firmy z najwyższej półki są gotowe zapłacić ogromną sumę za idealnego dewelopera Corda. Jeśli wiesz, jakie są tajniki rozwoju Corda, możesz poprosić o lukratywne wynagrodzenie. W rzeczywistości możesz spodziewać się wynagrodzenia dewelopera blockchain w przedziale od 135 000 do 200 000 USD rocznie!

To bardzo hojna pensja, prawda? Ale bez kursu certyfikacyjnego R3 Corda trudno się tego nauczyć, nie mówiąc już o zostaniu programistą. Tak więc, jeśli chcesz mieć przystojną pracę z pensją, rozwój Corda może Ci to zapewnić.

Korzyści z certyfikacji Corda

Udział w kursie certyfikacyjnym R3 Corda ma pewne zalety. Oprócz oczywistych perspektyw zawodowych należy wziąć pod uwagę inne kwestie. Zobaczmy więc, jakie są te korzyści –

Udowodnij swoje umiejętności jako ekspert Corda

Certyfikat Corda R3 pomoże Ci udowodnić swoje umiejętności zainteresowanym władzom. Na przykład, kiedy pójdziesz na rozmowę z programistą blockchain, możesz zaprezentować swój certyfikat i odebrać swoją wartość.

Być może masz już bazę wiedzy na ten temat. Ale wymaga dopracowania. Co więcej, skorzystanie z kursu pomoże ci lepiej zrozumieć, czego będą oczekiwać wywiady i jak możesz odpowiedzieć na wszelkie pytania..

W rzeczywistości kursy eksperckie pomogą Ci uzyskać lepszą perspektywę na sieć blockchain wraz z Cordą. Będziesz więc miał nie tylko wiedzę na temat cyfrowej transformacji blockchain, ale będziesz miał również wiedzę ekspercką opartą na Corda i połączysz te dwa elementy.

Dlatego nie ma innego dobrego sposobu, aby zostać ekspertem, niż wzięcie udziału w kursie.

Czytaj więcej:30+ pytań i odpowiedzi do wywiadów Corda

Rozpocznij lukratywną karierę jako ekspert Corda

Najlepsze w uzyskaniu certyfikatu programisty R3 Corda jest to, że możesz zająć lukratywne stanowisko w branży blockchain. Oczywiście jest to coś, czego chce wielu profesjonalistów, a wraz z uzyskaniem certyfikatu stanie się to łatwiejsze.

Jak już wiesz, branża blockchain jest gotowa wylać lub zainwestować masę pieniędzy w ten sektor. Tak więc, jeśli możesz udowodnić swoją wartość, możesz z łatwością zdobyć stanowisko pracy na najwyższym poziomie w środowisku korporacyjnym.

Również profesjonaliści, którzy chcą ulepszyć swoje gry, powinni również użyć tego certyfikatu, aby zaprezentować swoje umiejętności lub awansować.

Uzyskaj przewagę konkurencyjną nad innymi

Jeśli masz szansę wzbogacić swoje CV i uzyskać przewagę nad innymi kandydatami, czy nie zrobisz tego? W rzeczywistości certyfikat Corda R3 pomoże Ci wzbogacić swoje CV i prześcignąć innych poszukiwaczy pracy na rynku.

Nie oszukujmy się, rynek pracy jest bardzo konkurencyjny. Nawet jeśli jest tylko kilku ekspertów Corda, certyfikacja sprawi, że będziesz wydawać się bardziej zdolny do wykonywania zadań. Możesz również uzyskać więcej konsultacji lub pozycję lidera w zespole programistów. Dlatego zalecamy, abyś już teraz zapoznał się z kursem certyfikacyjnym na R3 Corda!

Zapoznaj się z podstawowymi koncepcjami architektury Corda

Jaki jest najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z blockchainem, zamiast poznawać podstawowe koncepcje? Tak więc Twoim obowiązkiem dla programisty Corda jest to, abyś był w pełni świadomy tego, z czym pracujesz. W rzeczywistości certyfikat programisty R3 Corda obejmuje wszystkie podstawy potrzebne do rozpoczęcia pracy.

Co więcej, te kursy certyfikacyjne pozwalają uzyskać dogłębną wiedzę na ten temat. Jeśli nie masz jasności co do architektury lub sposobu działania, trudno będzie Ci zagłębić się w schemat kodowania. Pomoże również w opracowaniu strategii projektów blockchain dla konsultantów lub innych specjalistów z branży.

Zapisać się:Kurs Certified Enterprise Blockchain Architect (CEBA)

Której platformy użyć w procesie certyfikacji Corda R3?

Jak już widać, korzyści płynące z zapisania się na kurs certyfikacyjny R3 Corda są ogromne. Co więcej, certyfikowany ekspert od korda nie może w tej chwili mieć takiej możliwości, ale może również oczekiwać przyszłych korzyści technologicznych.

Dlatego też zdrowy rozsądek polega na tym, że będziesz chciał szukać najlepszego sposobu na rozpoczęcie swojej przygody z Cordą. 101 Blockchains to jedna z najlepszych platform edukacyjnych i badawczych w dziedzinie blockchain.

W rzeczywistości jest to dobrze znane niezależne źródło, z którego można łatwo korzystać, aby uzyskać informacje klasy korporacyjnej. Co więcej, aby Ci pomóc, 101 Blockchain oferuje certyfikat Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP).

Ten certyfikat obejmuje również Cordę. Możesz więc zostać certyfikowanym profesjonalistą wraz z dodatkowym certyfikatem Corda. W każdym razie najlepsze w tej platformie jest to, że oferuje produktywne narzędzia i praktyczną wiedzę na ten temat. Tak więc zawsze będziesz na bieżąco, bez względu na wszystko.

Zbliżający się kurs dotyczy wyłącznie rozwoju Corda i omówimy to również w przyszłości.

Wkrótce: Przewodnik dla początkujących po kursie rozwoju Corda

101 Blockchains Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) Certyfikacja

Kurs certyfikacyjny Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) jest idealny dla każdej osoby, która chce zostać ekspertem Corda. Ponadto nie jest to zwykły egzamin certyfikacyjny, a nie wyczerpujące wskazówki, które pomogą Ci zostać profesjonalistą.

101 Blockchains zawsze stara się oferować potencjalnym kandydatom doświadczenie i wiedzę, których potrzebują, aby zostać ekspertami. W każdym razie, certyfikat ma na celu pomóc Ci uzyskać certyfikat programisty R3 Corda.

Ponieważ kurs obejmuje również inne technologie, takie jak Hyperledger Fabric i Enterprise Ethereum, możesz poznać ogólne spektrum technologii blockchain.

W każdym razie, ponieważ kurs oferuje świeże treści, będzie Cię również informować o aktualnych zmianach w projekcie. Co więcej, certyfikat 101 Blockchains CEBP zapewni, że jesteś w stanie zrozumieć cele biznesowe i skutecznie opracować strategię.

Pamiętaj jednak, że ten kurs jest przeznaczony głównie dla studentów, którzy chcą zostać certyfikowanym specjalistą w dziedzinie technologii blockchain.

W każdym razie na tym kursie dojdziesz do –

 • Zapoznaj się z podstawowymi koncepcjami R3 Corda i jego ogólnym ekosystemem.
 • Zdobądź wiedzę i doświadczenie dzięki praktycznym narzędziom i interaktywnym quizom.
 • Dowiedz się o produktywnym i realistycznym wdrażaniu modeli biznesowych opartych na Corda.

Jak widzisz, wystarczy zarejestrować się na kurs CEBP, a otrzymasz dostęp do wszystkich lukratywnych materiałów, jakie oferuje 101 Blockchains.

Zapisać się: Kurs Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP)

Czas trwania kursu

W rzeczywistości czas trwania kursu to tylko 4 tygodnie. Wszystkie materiały są podzielone na mniejsze segmenty, co zajmie tylko 3-4 godziny tygodniowo. Ale najlepsze jest to, że nie będziesz musiał trzymać się ustalonego harmonogramu, aby dowiedzieć się o Corda.

Dlatego możesz wstrzymać i wznowić kurs, gdy tylko będziesz miał wolny czas ze swojej części. Jest to więc dla Ciebie elastyczna opcja planowania, w przeciwieństwie do innych kursów na rynkach.

Struktura lekcji

Moduł 1: Podstawy technologii Blockchain

To pierwszy moduł kursu certyfikacyjnego CEBP. Rozpocznie się od wyjaśnienia, czym jest technologia blockchain i jak działa blockchain. Co więcej, powoli zacznie ilustrować różne części łańcucha bloków i jakie role odgrywają te elementy.

W każdym razie później obejmie różne typy technologii blockchain, ich cechy, funkcje itp.

Dowiesz się również, jak ich używać w różnych środowiskach. Tak więc ten proces pomoże ci użyć określonego łańcucha bloków, gdy go potrzebujesz.

Następnie ten moduł obejmie różne elementy łańcucha bloków, takie jak podwójne wydatki, inteligentne kontrakty i proces konsensusu dla modeli biznesowych.

 • Podstawy technologii Blockchain
 • Jak działa Blockchain?
 • Różne typy łańcuchów bloków
 • Inteligentne kontrakty
 • Dowód pracy

Module-2: Enterprise Blockchain Platforms

To kolejny moduł kursu certyfikacji CEBP, którego potrzebujesz w procesie certyfikacji corda. Właściwie jest to dla Ciebie najważniejszy moduł, ponieważ w tym module dowiesz się o różnych platformach blockchain, w tym o łańcuchu blokowym Corda.

Zasadniczo ten moduł rozpocznie się od wyjaśnienia podstaw Hyperledger Fabric. Wyjaśni, jak to działa, przypadki użycia i wiele innych elementów tej platformy.

To samo dotyczy platformy Ethereum. Potem zasłoni platformę Corda. W tym module możesz poznać podstawy Corda, dowiedzieć się, jak z niego korzystać, jakie są przypadki użycia i jak możesz z niego korzystać w swojej firmie, a także wiele innych ważnych tematów.

 • Tkanina Hyperledger
 • Ethereum
 • Corda

Ciekawi Cię platformy blockchain? Oto przewodnik po platformach Enterprise Blockchain, z którego możesz skorzystać, aby dowiedzieć się więcej na ich temat.

Moduł 3: Blockchain w finansowaniu handlu

W następnym module zaczniesz od poznania kryptowalut i aktywów kryptograficznych. Tak, te są różne i mają swoje charakterystyczne role w sieci blockchain. Dlatego jeśli chcesz stworzyć projekt blockchain finansowania handlu, który używa tokenów, możesz zrobić notatki z tej lekcji.

Dalej następuje podstawa sieci Ripple. W rzeczywistości ta platforma jest odpowiednia dla sektorów finansowych i przypadków użycia. Dlatego w tym module kładzie się nacisk na to, jak blockchain radzi sobie z cyfrową walutą.

Ponadto później dowiesz się o wpływie integracji technologii blockchain na Trade Finance.

 • Aktywa kryptograficzne i kryptowaluty
 • Podstawy Ripple
 • Finansowanie handlu na Blockchain

Pamiętaj, aby bardzo uważnie przejść przez wszystkie lekcje w procesie certyfikacji corda.

Zapisać się: Kurs Enterprise Blockchains i Trade Finance

Moduł 4: Różne aplikacje Blockchain

Podczas sesji szkoleniowych dowiesz się więcej o różnych zastosowaniach blockchain. Moduł rozpocznie się od wyjaśnienia podstaw procesu łańcucha dostaw. Obejmie również wpływ technologii blockchain na różne części ekosystemu łańcucha dostaw.

Następnie dowiesz się o różnych przypadkach użycia łańcucha bloków w systemach zarządzania łańcuchem dostaw. W każdym razie instruktor opisze wszystkie kroki przykładowego projektu na żywo, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć koncepcję.

W każdym razie moduł zakończy się lekcją poświęconą cyfrowej transformacji blockchain.

 • Podstawy zarządzania łańcuchem dostaw w oparciu o blockchain
 • Użyj przypadków Blockchain w zarządzaniu łańcuchem dostaw
 • Cyfrowa transformacja Blockchain

Zapisać się: Kurs zarządzania łańcuchem bloków przedsiębiorstw i łańcuchem dostaw

Moduł 5: Rzeczywiste przypadki użycia Blockchain

Aby uzyskać certyfikat Corda, musisz wiedzieć o przypadkach użycia blockchain. To jest ostatni moduł kursu certyfikacyjnego. W rzeczywistości ten kurs obejmie różne praktyczne przypadki użycia blockchain.

Prawie wszystkie przypadki użycia są również odpowiednie dla platformy Corda. Co więcej, zobaczysz także przykłady ze świata rzeczywistego. Głównym celem jest pomoc w zrozumieniu, w jaki sposób można wykorzystać tę technologię i opracowaniu lepszych strategii.

Dlaczego warto używać 101 Blockchain do certyfikacji Enterprise Blockchain Professional?

Cóż, istnieją różne powody, dla których warto używać 101 Blockchains do certyfikacji zawodowej przedsiębiorstwa. Zobaczmy, co to jest, dobrze?

Wysokiej jakości treści edukacyjne

101 Blockchains oferuje najwyższej jakości treści edukacyjne do procesu certyfikacji. Dzięki temu możesz łatwo zrozumieć podstawowe koncepcje platformy Corda. Co więcej, jeśli zauważysz wcześniejszą strukturę modułów, zobaczysz, jak obszerne są materiały wykładowe.

Dlatego łatwo jest poprawić swoje umiejętności i wraz z nimi uzyskać certyfikat. Najlepsze w tym kursie jest to, że zawiera szczegółowe informacje na temat łańcucha bloków i jego odpowiedników.

Elastyczna i interaktywna struktura nauki

Na potrzeby szkolenia Corda, 101 Blockchains ma elastyczną i interaktywną strukturę uczenia się. Możesz uzyskać dostęp do kursu przez 1 rok od zakupu. Wszystkie materiały są podzielone na mniejsze segmenty, co zajmie tylko 3-4 godziny tygodniowo. Ale najlepsze jest to, że nie będziesz musiał trzymać się ustalonego harmonogramu, aby dowiedzieć się o Corda.

Dlatego możesz wstrzymać i wznowić kurs, gdy tylko będziesz miał wolny czas ze swojej części. Jest to więc dla Ciebie elastyczna opcja planowania, w przeciwieństwie do innych kursów na rynkach.

Lukratywne materiały bonusowe

Najlepszą cechą kursów dla przedsiębiorstw 101 Blockchains jest to, że wszystkie zawierają dodatkowe materiały. CEBP jest jednym z nich, który oferuje mnóstwo materiałów bonusowych specjalnie dla Ciebie. W materiale dodatkowym znajdziesz praktyczne zadania, interaktywne pytania, ćwiczenia, wywiady z kierownictwem najwyższego szczebla i tak dalej.

Jak już widzisz, jest to świetny sposób na rozpoczęcie treningu Corda ze 101 Blockchainami.

Oto przewodnik wyjaśniający, dlaczego certyfikaty blockchain są ważne w karierze blockchain.

Kompleksowe wskazówki osobiste

Twoja droga do uzyskania certyfikatu eksperta Corda jest łatwiejsza dzięki osobistym wskazówkom oferowanym przez 101 Blockchains. Tak, zespół ekspertów 101 Blockchains jest zawsze gotowy, aby pomóc osobom w procesie uczenia się.

W rzeczywistości cotygodniowe arkusze kalkulacyjne ze 101 Blockchains będą śledzić postępy każdego ucznia. Nie musisz się więc martwić o nieporozumienia lub pytania dotyczące tematu lekcji.

Ponadto dzięki wsparciu zespołu ekspertów z łatwością rozwiniesz się w godnego eksperta do wykonywania ważnych zadań.

Wsparcie Premium

Kto nie lubi wsparcia premium? To znaczy, jeśli zapisujesz się na kurs premium, normalne jest również proszenie o wsparcie premium. Tutaj 101 Blockchains nigdy Cię nie zawiedzie. W rzeczywistości 101 Blockchains oferuje responsywny i kompetentny zespół wsparcia dostosowany do Twoich potrzeb.

Jako kandydat do certyfikacji oczywiste jest, że będziesz mieć wątpliwości lub pytania dotyczące procesów egzaminacyjnych. Cóż, nie martw się, zespół wsparcia 101 Blockchains jest tutaj, aby uratować sytuację!

Dowód Twoich umiejętności eksperckich

To najważniejszy powód, dla którego warto wybrać 101 Blockchains do certyfikacji eksperta w dziedzinie technologii blockchain. W rzeczywistości, jeśli nie masz dowodu swoich umiejętności w zaawansowanych wywiadach, może to nieco wpłynąć na Twoje wyniki.

Certyfikacja to świetny sposób na zaprezentowanie swojej wiedzy, a dzięki 101 Blockchains to zyskujesz. Po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat do wydrukowania swojego CV. Otrzymasz również akredytację LinkedIn, która pomoże Ci wzbogacić swój profil LinkedIn i rozszerzyć zasięg sieci.

Uzyskaj certyfikat R3 Corda już teraz!

Corda jest zdecydowanie jedną z obiecujących platform blockchain. Obecnie wiele firm, takich jak Bank of Canada, Monetary Authority of Singapore, ING, SWIFT i wiele innych, korzysta z tej platformy. Co więcej, Corda jest obecnie zaangażowana w wiele konsorcjów, prowadząc sferę blockchain na zupełnie inny poziom.

Dlatego to bardzo strategiczny wybór, aby przejść szkolenie Corda i zostać ekspertem w tej dziedzinie. Jak widać, wymagania są wysokie i mają przed sobą świetlaną przyszłość. Więc dlaczego nie wykorzystać tej szansy już teraz? Dla wszystkich nowicjuszy jest to doskonała okazja, aby uzyskać certyfikat na nadchodzącym kursie rozwojowym Corda!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me