Certyfikacja Hyperledger Fabric to doskonały sposób na zademonstrowanie swoich umiejętności jako programisty Fabric. Obecnie Hyperledger Fabric jest jedną z najpopularniejszych platform blockchain. W rzeczywistości wiele przedsiębiorstw wykorzystuje technologię Hyperledger Fabric jako podstawę swoich projektów.

Dlatego te firmy szukają idealnego talentu, który pomoże im stworzyć projekt blockchain.

Ale bez szkolenia Hyperledger Fabric trudno jest zostać ekspertem w dziedzinie tkanin i zdobyć lukratywną pozycję wśród tych firm z najwyższej półki.

Jak więc zostać ekspertem w dziedzinie tkanin Hyperledger? Cóż, najlepszym możliwym rozwiązaniem jest zapisanie się na kurs certyfikacyjny Hyperledger i zebranie tam całej niezbędnej wiedzy.


Dlatego, aby Ci pomóc, opowiem o tym, dlaczego powinieneś zostać ekspertem w dziedzinie tkanin Hyperledger i jak możesz to zrobić.

Więc zacznijmy!

Zapisać się:Darmowy kurs Podstawy Blockchain

Contents

Dlaczego warto zostać ekspertem od tkanin Hyperledger?

Cóż, bycie ekspertem w dziedzinie Hyperledger Fabric to nie żart. Chodzi mi o to, że musisz poznać zupełnie inną technologię i poświęcić swój cenny czas, aby zostać ekspertem. Szczerze mówiąc, zajmie to trochę czasu, ale powiem ci, dlaczego to wszystko jest tego warte.

Certyfikat HyperledgerZasadniczo wiąże się z tym wiele korzyści. Zobaczmy więc, co to jest, dobrze?

 • Wysoko płatne stanowiska pracy

Stanowiska związane z rozwojem Hyperledgera zaczynają się w bardzo wysokim momencie. Co więcej, możesz spodziewać się przystojnej pensji za każde stanowisko w tej niszy. Głównie będzie się wahać od 60 000 do 180 000 USD. Trzeba przyznać, że to doskonała pensja na rozpoczęcie kariery, prawda??

A najlepsze jest to, że nie będziesz musiał być na rozwijającej się pozycji. Możesz być doradcą, prawnikiem technicznym, menedżerem, marketerem i tak dalej.

Śmiało mogę powiedzieć, że nawet jako stażysta możesz spodziewać się znacznej kwoty. Ale musisz mieć certyfikat Hyperledger, aby zwiększyć swoją wartość dla firm.

Kiedy zobaczą, że jesteś super wykwalifikowany w tym, co robisz, z pewnością zainwestują w ciebie dużo pieniędzy.

 • Wyższy wskaźnik zatrudnienia

W każdej branży stawka czynszu zmienia się w zależności od czasu i statusu rynkowego. W rzeczywistości Fabric wywołuje duże zainteresowanie, a popyt na niego jest najwyższy w historii. Co więcej, ta platforma idzie w parze z zasadami i przepisami firm korporacyjnych. W rzeczywistości jest zbyt wiele projektów na żywo opartych na tej platformie, która działa wyjątkowo dobrze.

Dlatego jest to doskonała okazja, aby uzyskać certyfikat programisty Hyperledger Fabric i rozpocząć tę lukratywną karierę, o której zawsze marzyłeś. Mogę śmiało powiedzieć, że ogólne wrażenie dotyczące blockchainów będzie coraz lepsze. Jest to więc idealny moment na strzelenie gola.

 • Brak wykwalifikowanych specjalistów

Głównym problemem tej branży jest to, że nie ma wystarczającej liczby wykwalifikowanych ludzi. W rezultacie firmy bardzo szeroko poszukują wykwalifikowanego specjalisty, który może pomóc im w projektach Hyperledger.

Ale dlaczego jest niewielka liczba wykwalifikowanych specjalistów? Cóż, w rzeczywistości technologia jest nowa i ludzie wciąż ją odkrywają. Co więcej, Fabric jest również unikalną interpretacją technologii blockchain i może być nieco trudny do zrozumienia.

W rezultacie większość ludzi ma tendencję do unikania spędzania czasu na poznawaniu raczej nowych technologii. Ponadto fakt, że wielu profesjonalistów nadal uważa, że ​​blockchain nie będzie miał znaczenia w przyszłości. Ale wszyscy wiemy, że to nieprawda.

W ten sposób certyfikacja programisty Hyperledger Fabric może szybko pomóc w znacznie szybszym zawarciu umowy.

 • Unikalna, ale prosta architektura sieci

Praca nad nową technologią jest pełna emocji i nowych odkryć. Wyobraź sobie, że opracowałeś projekt, który staje się wielkim hitem i poprawia stan świata. Kto by tego nie chciał? Jednak blockchain również wymaga wielu zmian. W rzeczywistości Fabric nie jest też idealną platformą.

To też wymaga wielu zmian. Ale w tej chwili praca nad nowym projektem opartym na Fabric może zapewnić Ci globalne uznanie.

W rzeczywistości Fabric ma nieco inną architekturę. Niektóre z nich mogą być skomplikowane, ale ogólnie jest to prosta architektura, którą łatwo zrozumieć, jeśli się jej przyłoży.

Dlatego powinieneś zdobyć certyfikat Hyperledger, aby dowiedzieć się o nim więcej i uczestniczyć w globalnej rewolucji.

 • Ekskluzywne stanowiska pracy

Kariera jako eksperta w dziedzinie tkanin oznacza, że ​​otrzymasz ekskluzywne stanowisko. Może więc pomóc Ci rozpocząć karierę od bardzo wysokiej pozycji w firmie. Ponadto wyższa pozycja będzie oznaczać większe korzyści.

W rezultacie twój status społeczny również wzrośnie. Jeśli pracujesz już w przedsiębiorstwie, poznanie technologii blockchain może pomóc Ci awansować i sprawić, że będziesz lepszy od współpracowników.

W rzeczywistości autorytet, premie, dni wakacyjne, specjalne zabiegi to tylko niektóre dodatkowe bonusy.

 • Środowisko korporacyjne

To najlepszy powód, dla którego warto uzyskać certyfikat Hyperledger. Gdy zostaniesz ekspertem w dziedzinie technologii blockchain, możesz spodziewać się pracy w środowisku korporacyjnym. Co więcej, możesz spodziewać się również współpracy z profesjonalistami z najwyższej półki.

Przyspieszenie procesu tworzenia sieci będzie łatwym zadaniem, gdy spotkasz się z wybitnymi biznesmenami.

Ponadto środowiska korporacyjne sprzyjają rozwojowi i lubią pracować w zespole. Pomoże Ci to również dowiedzieć się wiele o zarządzaniu. Ponadto środowisko korporacyjne to technologie najwyższej klasy. To znacznie przyspieszy rozwój Twojego projektu.

 • Wyższe bezpieczeństwo pracy

Blockchain zostanie tutaj, podobnie jak Hyperledger. W rzeczywistości Hyperledger stał się gigantem z wieloma projektami pod nim. Co więcej, platforma Fabric ma również dużą przyczepność i obejmuje obecnie wiele zmian w technologii blockchain.

Dlatego to tylko kwestia czasu, kiedy inne sektory zaczną korzystać z tej technologii. Dlatego możesz spodziewać się dużych zakłóceń w przyszłości, w której stare modele biznesowe nie będą już miały znaczenia.

Po co ryzykować, skoro już teraz możesz zabezpieczyć swoją pracę lub firmę? Tylko dzięki kursowi certyfikacyjnemu Hyperledger możesz zostać ekspertem i płynąć z prądem, zamiast pozostawać w tyle.

Najwyższy czas, abyś zrobił skok.

Chcesz darmowego przewodnika szkoleniowego na temat łańcucha bloków? Zapoznaj się z naszym Blockchain dla przedsiębiorstw: bezpłatny przewodnik szkoleniowy, aby zrozumieć podstawy?

Jakie są zalety certyfikacji tkaniny Hyperledger?

Ukończenie kursu certyfikacyjnego Hyperledger wiąże się z wieloma korzyściami. Zobaczmy, co to jest:

 • Zbuduj swoje prywatne firmy z łańcuchem blokowym

Zacznie się od zbudowania własnych projektów blockchain z pozwoleniem prywatnym. W rzeczywistości firmy muszą zapewnić prywatność i poufność. To jest coś, co oferuje wyłącznie Fabric. W rzeczywistości z tę technologię, możesz zbudować konsorcjum, w którym możesz współpracować z innymi firmami i wspólnie pracować nad rozwiązaniami.

Jednak w tym celu musisz wiedzieć wszystko o Fabric. Najlepszym sposobem na zdobycie takiej wiedzy jest zapisanie się na kurs certyfikacyjny dla programistów Hyperledger Fabric.

 • Zdobądź przewagę konkurencyjną w swojej karierze

Kto nie chce mieć przewagi konkurencyjnej na swojej ścieżce kariery? Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, najlepszym sposobem jest jak największe wzbogacenie swojego CV. W rzeczywistości ukończenie kursu certyfikacji Hyperledger Fabric może pomóc Ci to łatwo osiągnąć.

Te kursy mają na celu uczynienie Cię profesjonalnym kandydatem, którym chcesz być. Ponadto, gdy idziesz na rozmowę kwalifikacyjną, masz większe szanse na zatrudnienie niż osoba, która nie ma żadnego certyfikatu.

 • Udowodnij swoje umiejętności Hyperledger Fabric

Chcesz dostać pracę w wysokiej klasy firmie, a oni poszukują wykwalifikowanych specjalistów. Jak udowodnisz, że jesteś uzdolniony i bardziej zdolny niż osoba w kolejce? Certyfikat Hyperledger Fabric może pomóc Ci udowodnić swoje umiejętności szanowanym władzom.

W rozmowie kwalifikacyjnej możesz zaprezentować swój certyfikat i stwierdzić, że jesteś biegły w tym temacie. W rezultacie masz większe szanse na zdobycie pracy niż inni uczestnicy.

 • Dogłębne zrozumienie tkaniny Hyperledger

Aby zostać ekspertem, musisz lepiej zrozumieć architekturę i proces pracy Hyperledger Fabric. Bez dowiedzenia się wszystkiego na ten temat nie możesz zostać ekspertem. Certyfikat dewelopera Hyperledger Fabric może pomóc w nauce od A do Z tej platformy.

Co więcej, zaoferuje Ci strategiczną ścieżkę, którą musisz obrać, aby wprowadzić nowe technologie do modelu biznesowego Twojej firmy. Dlatego, aby skalować swoją bazę wiedzy, potrzebujesz kursu certyfikacyjnego.

 • Rozpocznij lukratywną karierę jako ekspert Hyperledger

Jak widzisz, możesz zdobyć lukratywną karierę, jeśli zostaniesz ekspertem Hyperledger. Ale w tym celu musisz ukończyć kurs certyfikacji Hyperledger Fabric. W rzeczywistości możesz spodziewać się wysokiej pensji na świetnej pozycji z dodatkowymi korzyściami.

Zapewni Ci również ochronę na całe życie i nie będziesz musiał się martwić o zmianę pracy lub utratę firmy w jakikolwiek sposób. Co więcej, zawsze możesz oczekiwać, że zostaniesz zatrudniony szybciej niż inne osoby bez certyfikatu.

 • Zaimplementuj swoje umiejętności w dowolnych projektach Blockchain

W każdej pracy związanej z Fabric musisz wykorzystać swoje umiejętności. W rzeczywistości oznacza to, że będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności do tworzenia innowacyjnych projektów blockchain. Dlatego jeśli nie masz pojęcia, jak i gdzie możesz wykorzystać Fabric, w jaki sposób możesz zastosować strategiczną metodę wdrożenia rozwiązania?

Po ukończeniu kursu certyfikacji Hyperledger Fabric możesz zaimplementować swoje umiejętności do dowolnego projektu łańcucha blokowego, który wykorzystuje Fabric jako podstawę.

Chcesz wdrożyć rozwiązania blockchain? Zapoznaj się z ostatecznym przewodnikiem po strategii „Jak wdrożyć Blockchain?” teraz!

Której platformy użyć w procesie certyfikacji Hyperledger Fabric?

W rzeczywistości korzyści płynące z certyfikacji programisty Hyperledger Fabric są nieograniczone. A po drodze może to mieć ogromne znaczenie. Ale gdzie możesz uzyskać certyfikat? Czy powinieneś przejść do typowej certyfikacji instytucjonalnej? Czy w ogóle to oferują jakieś instytucje? A może powinieneś pójść na kursy online? Czy musisz podejść do egzaminu certyfikacyjnego Hyperledger Fabric??

W tej chwili powinno być w twoim umyśle zbyt wiele pytań. Cóż, pozwól mi wyjaśnić jeden po drugim. W rzeczywistości instytucje nie oferują żadnych fizycznych certyfikatów specjalnie dla Fabric, a nawet blockchain.

Musisz więc iść na kursy online. Obecnie jest zbyt wiele kursów online i szczerze mówiąc, darmowe kursy nie dadzą ci certyfikatu.

Co więcej, te, które oferują certyfikację, mają różną jakość i efekt. Więc nawet jeśli wydasz swoją złotówkę i uzyskasz certyfikat ze źródła, które nie ma żadnej wartości marki, nie będzie to miało znaczenia.

Dlatego musisz uzyskać certyfikat z wiarygodnego i markowego źródła.

Aby Ci pomóc, 101 Blockchains to jedna z renomowanych platform badawczych i edukacyjnych, która ma wartość marki. Tak więc certyfikacja z 101 Blockchains będzie miała większą wagę i możesz to pokazać odpowiednim władzom.

W rzeczywistości certyfikacja Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) jest jednym z podstawowych kursów oferowanych przez 101 Blockchains. Oczywiście będzie to obejmować egzamin certyfikacyjny, aby przetestować Twoją bazę wiedzy.

Ten kurs jest odpowiedni dla każdej osoby z branży (tj. Liderów biznesu, specjalistów z branży, inżynierów, programistów, starszego menedżera itp.), A także dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę.

Zobaczmy więc, co ten kurs może Ci zaoferować w następnym segmencie.

Zdobądź certyfikat teraz: Certified Enterprise Blockchain Professional

101 Blockchains Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) Certyfikacja

Kurs jest więcej niż wystarczający, aby pomóc Ci zostać ekspertem w dziedzinie tkanin. W rzeczywistości kurs certyfikacyjny Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć o Hyperledger.

Oferuje również egzamin certyfikacyjny, który pomoże Ci również ocenić poziom Twojej wiedzy. Szczegóły egzaminu certyfikacyjnego podam w dalszej części tego przewodnika.

W rzeczywistości 101 Blockchains zawsze chce jak najlepiej dla przyszłych studentów i chce pomóc im osiągnąć ich cele tak szybko, jak to możliwe.

Dlatego kurs certyfikacyjny CEBP zapewni łatwe przyswojenie całej wiedzy.

Najlepszą częścią kursu certyfikacyjnego Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) jest to, że oferuje on zaktualizowaną treść wraz z modułową strukturą.

Skupi się nie tylko na Hyperledger Fabric, ale obejmie również Cordę i Ethereum.

Co więcej, dowiesz się, jak ta technologia może wpłynąć na inne branże, takie jak łańcuch dostaw i finansowanie handlu.

Dzięki temu kursowi możesz –

 • Dowiedz się o infrastrukturze ekosystemu Hyperledger Fabric.
 • Dowiedz się, jak możesz go użyć do tworzenia projektów opartych na łańcuchu bloków.
 • Poznaj kluczowe przypadki użycia tej platformy w różnych branżach.

Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się na kurs certyfikacyjny Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) i gotowe!

Czas trwania kursu

Kurs ma trwać tylko 3-4 godziny tygodniowo przez maksymalnie 4 tygodnie. Dzięki temu w ciągu 16 godzin możesz dowiedzieć się wszystkiego o tej technologii. Najlepiej jednak poświęcić więcej czasu na zrozumienie każdej lekcji i rozwiązywać interaktywne quizy.

Najlepsze jest to, że zarządzanie czasem zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz to zrobić w wolnym czasie i wstrzymać kurs w dowolnym momencie.

Ścieżka szkoleniowa Twojego certyfikatu

Egzamin certyfikacyjny będzie zawierał głównie pytania z następnych lekcji. 101 Blockchains zaprojektowało kurs w taki sposób, abyś mógł lepiej zrozumieć koncepcję bez żadnych problemów. W każdym razie spójrzmy, czego się nauczysz z tego kursu.

Moduł 1: Podstawy technologii Blockchain

Zaczniesz od poznania podstawowych elementów technologii blockchain. Ponadto wyjaśni, jak działa blockchain i jak tworzy bloki. Następnie dowiesz się, jak różne elementy tej technologii zapewniają zdecentralizowany status.

W każdym razie obejmie również różne rodzaje blockchain, inteligentne kontrakty i dowód pracy.

 • Podstawy technologii Blockchain
 • Różne typy łańcuchów bloków
 • Jak działa Blockchain?
 • Dowód pracy
 • Inteligentne kontrakty

Moduł-2: Aktualne platformy Enterprise Blockchain

Jest to bardzo ważna część ścieżki kursu certyfikacji Hyperledger Fabric. W tej części instruktor skoncentruje się na trzech głównych platformach, z których przedsiębiorstwa intensywnie korzystają. Są to – Hyperledger Fabric, Ethereum i Corda.

W tym module możesz dogłębnie przyjrzeć się ekosystemowi Hyperledger. W rzeczywistości obejmie, jak to działa, jakie są przypadki użycia, infrastrukturę sieci i tak dalej.

 • Tkanina Hyperledger
 • Ethereum
 • Corda

Moduł 3: Rola Blockchain w finansowaniu handlu

W następnym module instruktor skoncentruje się głównie na tym, jak blockchain wpływa na branżę finansowania handlu. Ale najpierw dowiesz się o różnicy między kryptowalutami a kryptowalutami.

Później instruktor omówi podstawy Ripple, a później przejdzie do finansowania handlu. Jeśli chcesz kontynuować karierę w tej dziedzinie, musisz poświęcić więcej czasu na tę lekcję.

 • Podstawy Ripple
 • Kryptowaluty i aktywa kryptograficzne
 • Blockchain i finansowanie handlu

Moduł 4: Różne aplikacje Blockchain

W module 4 dowiesz się, jakie zastosowanie ma blockchain w różnych dziedzinach. Na początek instruktor skupi się na zarządzaniu łańcuchem dostaw, ponieważ jest to najpopularniejsza branża wykorzystująca blockchain.

Tutaj dowiesz się, jak wykorzystuje blockchain i jak możesz wdrożyć własne rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw oparte na łańcuchu bloków..

Następnie otrzymasz dokładną lekcję dotyczącą cyfrowej transformacji blockchain.

 • Zarządzanie łańcuchem bloków i łańcuchem dostaw
 • Przykłady użycia zarządzania łańcuchem dostaw opartym na łańcuchu dostaw
 • Cyfrowa transformacja Blockchain

Module-5: Use Cases of Blockchain

W ostatnim module instruktor omówi wszystkie możliwe przypadki użycia blockchain. Co więcej, będziesz mógł zapoznać się z rozwiązaniami blockchain na żywo, które są obecnie na rynku. W ten sposób ten moduł pomoże Ci opracować strategie wdrażania Fabric. Dlatego upewnij się, że nie pomijasz tego modułu.

Ważne jest, aby wiedzieć o rzeczywistych przypadkach użycia blockchain w swojej strategii blockchain. Sprawdź teraz nasz przewodnik po aplikacjach Blockchain!

Dlaczego warto używać 101 Blockchain do certyfikacji Enterprise Blockchain Professional?

W przypadku szkolenia Hyperledger Fabric 101 Blockchains może zaoferować najlepsze wsparcie i wytyczne. Ale dlaczego? Sprawdź poniższe powody.

 • Interaktywna struktura uczenia się

101 Blockchains oferuje ekskluzywną strukturę nauczania, której nie oferują inne kursy online. Na przykład, po ukończeniu każdego modułu kursu będziesz mógł przystąpić do krótkiego quizu ewaluacyjnego. W rzeczywistości struktury lekcji powoli wprowadzą Cię głębiej w perspektywy, dzięki czemu będą łatwe do zrozumienia.

Oznacza to, że nie będziesz czuł się przytłoczony informacjami, przechodząc przez kolejne lekcje. Będzie to więc dla Ciebie interesujące i interaktywne doświadczenie.

 • Wysokiej jakości i aktualna zawartość

Przede wszystkim w procesie certyfikacji otrzymasz najwyższej jakości treści ze 101 Blockchains. Dzięki temu możesz łatwo zrozumieć podstawowe koncepcje Hyperledger Fabric. Co więcej, ponieważ będzie to zaktualizowana treść, zawsze będziesz o krok przed konkurencją.

Jak widzisz, struktura modułu obejmuje wiele aspektów, a także pomoże ci ulepszyć twoje umiejętności.

 • Dowód Twoich umiejętności zawodowych

Po co brać udział w kursie, jeśli nie możesz przedstawić swojego dowodu udziału w kursie? Za pomoc w znalezieniu świetnych miejsc pracy z wysoką pensją 101 Blockchains zaoferuje certyfikat. Zapewni to władzom, które przeszły szkolenie Hyperledger Fabric, aby podszkolić i zaoferować Twoje usługi.

Ale musisz zdać na to egzamin. Gdy to zrobisz, otrzymasz cyfrową kopię certyfikatu. Co więcej, otrzymasz również odznakę LinkedIn, aby wzbogacić swój profil.

 • Ekskluzywne materiały bonusowe

Kurs certyfikacji obejmuje ekskluzywne materiały bonusowe tylko dla Ciebie. Właściwie wszystkie kursy 101 Blockchains oferują ekskluzywne materiały bonusowe (daj im czek, kiedy możesz). W każdym razie w materiałach bonusowych otrzymasz ćwiczenia, interaktywne pytania, zadania praktyczne, wywiady i wiele innych.

Będziesz więc miał wspaniałe wrażenia z 101 Blockchains.

 • Pierwszorzędny system wsparcia

System wsparcia 101 Blockchains na pewno Ci się spodoba. 101 Blockchains stara się oferować najlepszy system wsparcia na rynku. W rzeczywistości zespół ekspertów jest zawsze gotowy odpowiedzieć i pomóc w każdym zapytaniu.

Co więcej, zespół jest kompetentny i aktualizowany na wszelkie tematy związane z kursami lub firmą.

Jako student otrzymasz najlepsze wsparcie za cenę, jaką zapłacisz za kurs.

 • Obszerne wskazówki osobiste

101 Blockchains oferuje osobiste wskazówki, które pomogą Ci lepiej zrozumieć treść kursu certyfikacyjnego. W rzeczywistości kursy online często nie koncentrują się na poszczególnych uczniach i ich potrzebach. Oczywiście nie wszyscy uczniowie są tacy sami i każdy potrzebuje innego rodzaju uwagi.

Dlatego, aby pomóc Ci przyciągnąć uwagę, na którą zasługujesz, 101 Blockchains będzie oferować cotygodniowe arkusze kalkulacyjne i nowe informacje, dzięki którym będziesz na bieżąco.

Co więcej, możesz użyć tego arkusza kalkulacyjnego, aby łatwo śledzić swoje postępy.

Rozpocznij teraz szkolenie z tkaniny Hyperledger!

Hyperledger Fabric to jeden z projektów blockchain w ramach dużego projektu parasolowego Hyperledger. Linux Foundation stoi za tym projektem, w ramach którego wiele firm współpracuje i wymyśla nowe technologie. W rzeczywistości ten konkretny projekt zyskał dużą popularność i nadal będzie to robić w przyszłości.

Dlatego szkolenie na tej platformie jest najlepszym krokiem w karierze, jaki możesz w tej chwili zrobić. Poleciłbym rozpocząć od naszego bezpłatnego kursu blockchain.

Po co czekać? Skorzystaj z szkolenia z tkaniny Hyperledger już teraz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me