Szablony Blockchain ratują życie, jeśli chodzi o transformację łańcucha bloków. Ale jak? Cóż, szablony blockchain to specyficzne modele, które pomagają nakreślić wszystkie potrzeby w Twojej podróży do blockchain.

Pomyśl o nich jako o narzędziach, których możesz użyć, aby Twój projekt odniósł ogromny sukces. Istnieje jednak wiele darmowych wersji, które nie są tak skuteczne, jak się podaje. Ale gdzie można znaleźć autentyczne szablony blockchain?

Aby pomóc ci w twoich poszukiwaniach, skupię się na naszej kolekcji szablonów blockchain dla przedsiębiorstw w tym przewodniku. Więc nie trać więcej czasu i czytaj dalej!

 

Dlaczego warto korzystać z szablonów Blockchain?


Szablony Blockchain mogą pomóc w opracowaniu projektu blockchain w znacznie prostszy sposób. W rzeczywistości, po popularności blockchaina, wielu z was jest zdezorientowanych co do tego, czy go potrzebujesz i jak z niego skorzystasz.

Szablon Blockchain w tym zakresie pomoże Ci poprawnie nakreślić strategię. Ponieważ Twoja przygoda z blockchainem zacznie się od wymyślenia strategii i opracowania dowodu koncepcji, przydadzą się szablony blockchain.

Darmowe szablony Blockchain: Czy to naprawdę działa?

Niestety, darmowe szablony blockchain w sieci nie przyniosą ci nic dobrego. Mogą wydawać się doskonałym źródłem porad dotyczących technologii blockchain; jednak są one ograniczone. Większość z nich nie ma początkowego związku, polegającego na zaniżaniu lub różnicowaniu między różnymi branżami.

W rezultacie uzyskasz tylko ogólny wynik pomimo swojej firmy lub branży.

Ponadto te szablony blockchain za darmo będą miały tylko kilka wybranych danych wejściowych, które ograniczają twoją możliwość rozszerzenia projektu. W rzeczywistości wielkość Twojej firmy, branża, w której pracujesz, ocena rynku walutowego i ogólne funkcje łańcucha blokowego to tylko kilka elementów, które musisz wziąć pod uwagę.

Jednak te bezpłatne wersje nie zapewnią takiej elastyczności, jak w przypadku naszych szablonów. Krótko mówiąc, sugerowałbym unikanie korzystania z tych bezpłatnych narzędzi.

 

Nasze szablony łańcuchów bloków dla przedsiębiorstw

Przegląd szablonów Blockchain

101Blockchains zawsze upewni się, że otrzymasz najlepszy sprzęt na ścieżkę wdrożenia łańcucha bloków w przedsiębiorstwie. Właśnie dlatego nasze korporacyjne szablony blockchain są tutaj, aby uratować sytuację!

W rzeczywistości naszym głównym celem jest zaoferowanie wszystkim naszym studentom najnowszych szablonów blockchain, których mogą używać w swoich projektach opartych na blockchain. Ale dlaczego stworzyliśmy tę kolekcję szablonów blockchain?

Cóż, ponieważ już blockchain to wyrafinowana, naturalna technologia. W rezultacie wielu z was tak naprawdę nie wie, jak wykorzystać tę branżę. Dlatego popełniają błędy, które skutkują utratą zasobów i czasu.

Dlatego, aby pomóc Ci w szybkim podejmowaniu decyzji dotyczących rozwiązań korporacyjnych i innych projektów, stworzyliśmy dla Ciebie te szablony technologii blockchain.

Co więcej, dzięki naszym szablonom technologii blockchain łatwo zidentyfikujesz, których funkcji potrzebujesz do swoich rozwiązań blockchain. Dowiesz się również, czy potrzebujesz technologii blockchain w pierwszej kolejności.

Tak więc, wdrażając korporacyjne aplikacje blockchain, będziesz dokładnie wiedział, co robić.

Ponadto szablony technologii blockchain z pewnością pomogą Ci w fazie strategii wdrożenia.

Pobierz szablony, jeśli:

 • Chcesz pracować nad rozwiązaniem korporacyjnym opartym na łańcuchu bloków
 • Chętnie sprawdzą, czy Twoja firma jest gotowa na blockchain
 • Chcesz przedstawić swoje pomysły klientowi korporacyjnemu w lukratywny sposób

 

Czego nauczysz się w szablonach Blockchain dla kursu dla przedsiębiorstw?

Zasadniczo, gdy próbujesz stworzyć schemat blockchain lub dostać się do niego, musisz zrozumieć wszystkie dane, które masz do dyspozycji. Dlatego jeśli nie masz wystarczającej ilości danych, nie możesz wymyślić oszałamiającego pomysłu na rozwiązanie.

To tutaj większość profesjonalistów popełnia błędy. Bez uprzedniego poznania technologii, próbują ją wdrożyć samodzielnie. W rezultacie tracisz dużo czasu i pieniędzy.

Ale dzięki naszym szablonom łańcucha bloków dla przedsiębiorstw dowiesz się o tych krytycznych danych. Co więcej, będziesz dokładnie wiedział, jak przeanalizować te informacje i wykorzystać je na własną korzyść.

Domyślnie oferujemy ustrukturyzowany plan, którego należy przestrzegać, aby w pełni zrozumieć koncepcje każdego szablonu łańcucha bloków.

Szablony blockchain dla przedsiębiorstw zapewnią idealną strategię opartą na Twoich danych wejściowych i historii Twojej firmy. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko wdrożyć rozwiązanie w oparciu o aktualne potrzeby, ale także przyszłe wymagania.

 

Potężne funkcje

Inną rzeczą, której się nauczysz, jest pełne zrozumienie, kiedy używać łańcucha blokowego i gdzie go potrzebujesz. W rzeczywistości nie możesz używać łańcucha bloków do przetwarzania każdej części swojej firmy. Nie, na początku może się to wydawać dobrym pomysłem, ale nie musisz go integrować we wszystkich oddziałach firmy.

Jeśli to zrobisz, stracisz tylko pieniądze i czas. Na przykład, powiedzmy, że jeden z twoich oddziałów działa świetnie, pomimo przestrzegania starego modelu. Ale inna część nie działa tak dobrze i musisz zwiększyć przychody w tym dziale.

Więc używaj blockchain tylko w tym dziale. W tej chwili nie musisz go masowo integrować.

To tylko niektóre z nielicznych drobnych błędów, które mogą zakłócić ogólny przepływ. W każdym razie nie martw się o to.

Jesteśmy tutaj, abyś nie popełniał tego rodzaju błędów.

Nasze szablony blockchain dla przedsiębiorstw doskonale nadają się do obsługi tego rodzaju problemów. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że prosisz o wszystkie prawidłowe informacje.

Co więcej, jeśli chcesz również przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w dziedzinie blockchain jako profesjonalista, nasze szablony blockchain dla przedsiębiorstw stworzą również odpowiednią bazę wiedzy.

 

Odzwierciedla podstawowe elementy

101Blockchain korporacyjne szablony blockchain zapewniają, że odzwierciedlają i przestrzegają kluczowych elementów blockchain. Bez tego nawet trudno jest nam zapewnić działający szablon, który działa w 100%.

W każdym razie skupiamy się na trzech podstawowych cechach blockchain –

Zdecentralizowane

Wszystkie szablony blockchain dla przedsiębiorstw są niezależne od technologii. W związku z tym zastosowanie naszych szablonów technologii blockchain będzie obejmowało szereg firm i rozwiązań, aby zaoferować najlepszą strategię. Dlatego w skrócie, nasz własny szablon nie skupia się tylko na jednej branży, ale na wszystkich.

Rozpowszechniane

Możesz zastosować nasze szablony technologii blockchain do dowolnej wielkości firmy i klienta. Tak więc, nawet jeśli jesteś tylko startupem, możesz skorzystać z naszych szablonów diagramów łańcucha bloków. Z drugiej strony, jeśli masz przedsiębiorstwo, możesz również skorzystać z naszych szablonów diagramów łańcucha bloków.

Niezmienny

Wszystkie nasze gotowe do użycia szablony diagramów łańcucha bloków zapewniają, że każdy profesjonalista w dziedzinie łańcucha bloków w przedsiębiorstwie jest stały ze swoimi rozwiązaniami i integracjami. Dzięki temu będziesz mógł jeszcze skuteczniej przekazywać swoje pomysły współpracownikom i klientom.

 

Co zaoferuje nasz szablon Blockchain?

Nasze profesjonalne szablony blockchain dla przedsiębiorstw oferują różne rodzaje szablonów łańcucha bloków do wykorzystania w Twojej firmie. Na razie zadbaliśmy o to, aby omówić ich użycie w 17 lekcjach. Jednak w przyszłości wprowadzimy również więcej lekcji. Zobaczmy więc, co otrzymasz.

Szablon – czy potrzebujesz Blockchain?

To pierwszy szablon blockchain, którego będziesz używać w swojej firmie. Zazwyczaj typowe darmowe szablony blockchain, które koncentrują się na tym, czy potrzebujesz blockchain, czy nie, są mocno ograniczone.

W rezultacie wielu z was nie uzyska tak wysokich i konkretnych wyników, jakich potrzebują. Dlatego oferujemy najlepsze narzędzie decyzyjne dla Ciebie. W rzeczywistości nasze narzędzie da Ci doskonały wynik w oparciu o Twoje dane wejściowe, jeśli potrzebujesz łańcucha blokowego, czy nie.

Zadbaliśmy również o to, aby interfejs użytkownika był bardzo prosty do zrozumienia bez komplikowania go dodatkowymi funkcjami.

Możesz użyć menu rozwijanych, aby wybrać każde kryterium na podstawie swojej firmy lub projektu. Są niezwykle łatwe w użyciu. Upewnij się jednak, że wybrane dane wejściowe bezpośrednio odpowiadają celowi rozwiązania.

Po upewnieniu się, że wszystkie dane znajdują się w modelu, zaleci kombinację funkcji łańcucha blokowego w oparciu o Twoje wymagania. Na przykład dowiesz się, jaki typ łańcucha bloków jest dla Ciebie odpowiedni, na przykład bez pozwolenia lub z zezwoleniem.

Co więcej, ponieważ staramy się nie sprzedawać łańcucha bloków, a jedynie pomagamy Ci uświadomić sobie, że jest to ważne, możesz również uzyskać wynik bez „łańcucha bloków potrzebnego”.

Jeśli więc nasze narzędzie daje taki wynik, oznacza to, że na razie możesz zrezygnować z łańcucha bloków.

W każdym razie szablon oferuje również opcję ustawień. W tym miejscu możesz zmienić dowolne parametry zarówno dla technologii łańcucha bloków bez pozwolenia, jak i dla technologii łańcucha bloków, na które zezwolono.

 

Szablon – gotowość projektu Blockchain

To kolejny szablon, który możesz wypróbować. Zasadniczo to narzędzie pomoże Ci dowiedzieć się, czy w Twoim projekcie blockchain są jakieś podstawowe problemy biznesowe, czy nie. Co więcej, dzięki narzędziu szybko zrozumiesz, kiedy projekt jest gotowy.

W rzeczywistości wiele firm zaczyna wprowadzać produkt na rynek bez prawidłowego zakończenia procesu testowania. To dlatego marnie zawodzą, gdy masowi ludzie zaczynają go używać.

I w końcu to blockchain w jakiś sposób staje się winowajcą. Ale to nie jest większa scena tutaj. Jeśli tak naprawdę nie wiesz, czy wszystkie kryteria projektu są gotowe do uruchomienia, nie możesz naprawić żadnego podstawowego problemu.

Dlatego nasz szablon może pomóc Ci to naprawić.

W naszym szablonie musisz ustawić cele wdrożeniowe, aby w pełni zmierzyć swoje osiągnięcia. Ponieważ cele projektu blockchain różnią się od siebie, ważne jest, abyśmy od samego początku nie ustalali żadnych priorytetów.

W każdym razie musiałbyś również naprawić kluczowe działania dla swojego projektu, aby sprawdzić, czy się z nimi spotkałeś, czy nie.

Po skonfigurowaniu wszystkiego w szablonie wygeneruje raport samooceny, informujący Cię, czy projekt jest gotowy, czy nie.

Jesteśmy przekonani, że pomoże Ci to uzyskać szerszy obraz i pomoże spełnić wszystkie wymagania zawarte w Twoim Proof of Concept.

Po dokonaniu oceny otrzymasz wynik w sekcji rozwoju po PoC i skalowania poziomu gotowości Twojego projektu w danym momencie.

Dzięki temu będziesz wiedział, co zmienić lub w której sekcji brakuje twojego projektu. Dlatego poprawienie wszystkich swoich niedociągnięć będzie znacznie łatwiejsze do przezwyciężenia.

 

Szablon – prezentacja projektu Enterprise Blockchain

Chcesz naprawdę przedstawić swoje pomysły projektowe swoim klientom w prosty i zrozumiały sposób? Cóż, blockchain to skomplikowany temat iw wielu przypadkach, jeśli nie możesz uprościć procesu, Twoi klienci mogą nie dojść do właściwego wniosku, tak jak Ty.

Dlatego konieczne jest skorzystanie z wszelkich dostępnych środków. Tu właśnie wkraczamy. Za pomocą naszego narzędzia możesz przedstawić wszystkie swoje pomysły potencjalnym klientom lub akcjonariuszom, aby uzyskać ich akceptację.

Co więcej, pomoże ci nakreślić wszystkie kluczowe punkty w jednej prezentacji, aby lepiej uzyskać zatwierdzenie projektu.

Problem w tym, że nie możesz sprawić, by Twoja prezentacja była zbyt technicznie zaawansowana. Zbyt wiele szczegółów technicznych tylko zmyli Twoich klientów, a oni nie będą rozumieli, jakie korzyści przyniesie im Twój projekt.

Ale nie martw się, nasze szablony służą wyłącznie do pomocy. Pamiętaj jednak, że nasze narzędzie może tylko pomóc Ci w lepszym przedstawieniu pomysłów i nie zasugeruje żadnych zmian w Twoich pomysłach.

Będziesz więc musiał skoncentrować się bardziej na swoich treściach. Jeśli nadal masz wątpliwości co do swojego projektu, możesz sprawdzić dwa poprzednie szablony, aby zobaczyć, jak pomysł na projekt może przynieść korzyści Twojej firmie.

 

Szablon – mapowanie procesu biznesowego łańcucha dostaw za pomocą Enterprise Blockchain

Ten szablon koncentruje się głównie na łańcuchu dostaw. Jeśli działasz w branży łańcucha dostaw, ten szablon z pewnością się przyda.

Po dokładnych badaniach i na podstawie wiedzy członków tworzymy ten szablon, aby pomóc Ci ocenić wpływ blockchainów na łańcuch dostaw.

W każdym razie nasz szablon po prostu poprowadzi Cię, gdy spróbujesz dowiedzieć się, która część procesu łańcucha dostaw wymaga blockchain.

Zasadniczo, jeśli nie ocenisz go wcześniej, niepotrzebnie zaimplementujesz łańcuch bloków w procesach, w których nie jest on wcale potrzebny.

Dlatego zmarnujesz dużo czasu i zasobów.

W każdym razie oferujemy opcję wyboru danych wejściowych w oparciu o Twoje wymagania. Po ich wybraniu model przetworzy je i zaoferuje ostateczne wyniki.

Możesz również zobaczyć, jak zmiana może wpłynąć na Twój biznes w dłuższej perspektywie z naszego szablonu. Kolejną fajną funkcją, którą możesz polubić, jest to, że model określa poziom trudności.

Korzystając z tego, dokładnie dowiesz się, jak trudne może być wdrożenie w oparciu o Twoje potrzeby. Możesz więc w pełni przygotować swój zespół do obsługi tych elementów od samego początku.

Musimy powiedzieć, że wszystkie darmowe szablony blockchain na rynku nie są w stanie w pełni ocenić Twoich potrzeb. Co więcej, ponieważ wszystkie nasze szablony są w pełni aktualizowane przez cały czas w oparciu o sytuację rynkową, najdoskonalszą odpowiedź uzyskasz tylko z naszego narzędzia.

 

Kto powinien korzystać z naszych korporacyjnych szablonów Blockchain?

Nasze szablony są otwarte dla każdego, kto pracuje nad projektem blockchain lub chce rozpocząć nad nim pracę. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze specjalistą w dziedzinie technologii blockchain lub nie masz bazy wiedzy na temat łańcucha bloków, zrozumienie ich byłoby nieco trudne.

Dlatego zalecamy zapoznanie się z naszymi innymi kursami, aby lepiej poznać technologię, a następnie rozpocząć korzystanie z szablonów.

W każdym razie nasze szablony nie są podobne do wszystkich innych szablonów blockchain za darmo na rynku. Dlatego zapraszamy każdego profesjonalistę w przedsiębiorstwie do wypróbowania naszych szablonów.

Zasadniczo, jeśli jesteś –

 • Doradca
 • Przedsiębiorca
 • Lider Biznesu
 • Menedżer programu i produktu
 • Profesjonalista w branży
 • Specjalista ds marketingu
 • Menedżer ds. Innowacji
 • Analityk Biznesowy
 • Podejmujący decyzję

Następnie możesz skorzystać z naszych szablonów. Nie mamy też żadnych ograniczeń dla nikogo, kto jest entuzjastą nauki technologii blockchain. Nawet jeśli nie jesteś profesjonalistą, ale chcesz kontynuować karierę, możesz również sprawdzić nasze szablony.

 

Często zadawane pytania dotyczące naszych szablonów łańcucha bloków dla przedsiębiorstw

FAQ-1: Czy każdy może używać szablonów?

Tak, każdy może korzystać z naszych szablonów! Jeśli zastanawiasz się, czy blockchain jest dla Ciebie odpowiedni, czy już pracujesz nad projektem opartym na blockchain, zdecydowanie powinieneś sprawdzić nasze szablony. Najlepsze w naszym szablonie jest to, że z pewnością pomoże Ci on ulepszyć Twój projekt i przenieść go na zupełnie inny poziom.

Uważamy, że każdy, kto chce się uczyć o blockchain, jest więcej niż zdolny do obsługi szablonów. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszych szablonów już teraz.

 

FAQ-2: Czy będę mógł pobrać szablony?

Wielkie tak! Wszystkie nasze lekcje zaczną się od pobrania szablonów. Dbamy o to, abyś miał praktyczne doświadczenie w korzystaniu ze wszystkich naszych szablonów. Po pobraniu szablonów pokażemy Ci, jak z nich korzystać w naszych wykładach wideo.

W ten sposób opanujesz je w bardzo krótkim czasie. Ponadto, jeśli masz jakiekolwiek problemy z pobraniem szablonów, po prostu daj nam znać, a my natychmiast go rozwiążemy.

 

FAQ-3: Jak nauczę się ich używać?

Nasi wiodący instruktorzy przeprowadzą Cię przez cały proces korzystania ze wszystkich szablonów. Mamy członków zespołu ekspertów, którzy są zawsze dostępni, aby pomóc Ci dowiedzieć się o blockchain.

W ten sposób pokażą Ci nasze wykłady wideo o tym, jak korzystać z każdego z nich. Nie martw się więc, że nie rozumiesz, jak używać tego narzędzia.

Pamiętaj jednak, aby obejrzeć nasze filmy, ponieważ bez nich zrozumienie ich może być trudne.

 

FAQ-4: Czy będą inne szablony Blockchain?

Oczywiście! Nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem nowych szablonów do wypróbowania. Nasz zespół pracuje w tej chwili dzień i noc, a wkrótce wprowadzimy również więcej szablonów. Dlatego zawsze bądź na bieżąco z naszymi kursami, aby uzyskać najbardziej aktualne wersje.

W dowolnym momencie możesz również sprawdzić nasze inne kursy. W każdym razie, jeśli naprawdę chcesz zobaczyć szersze spektrum, musisz zapisać się na inne kursy.

 

FAQ-5: Czym różnią się szablony Blockchain od innych na rynku?

Możemy śmiało poinformować Cię, że wszystkie nasze szablony blockchain różnią się od wszystkich innych darmowych szablonów blockchain na rynku. Po pierwsze, darmowe szablony blockchain w Internecie nie oferują określonych kryteriów, których potrzebujesz. W rzeczywistości te szablony są stosunkowo ograniczone.

Dlatego nigdy nie możesz ich w pełni wykorzystać na swoją korzyść. W większości przypadków te bezpłatne wersje są w rzeczywistości wynikiem bardzo słabych wyników badań. Nie możesz więc oczekiwać, że również zaktualizują swoje narzędzia.

Z drugiej strony prowadzimy szeroko zakrojone badania na ten temat i korzystamy z profesjonalnej pomocy naszego zespołu przy tworzeniu tych szablonów.

W rezultacie wszystkie nasze szablony są klasy A i każdego dnia oferują lepszą wartość.

Marketing nie jest również naszym głównym celem. W rzeczywistości chcemy pomóc naszym studentom odnieść sukces w ich projektach blockchain. Dlatego utrzymujemy autentyczność naszych narzędzi bez zmiany wyników, abyś mógł wdrożyć łańcuch bloków, nawet jeśli go nie potrzebujesz.

I tym się różnimy od wszystkich innych.

 

Końcowe myśli

Szablony Blockchain są dla Ciebie niezwykle potrzebne, jeśli pracujesz nad projektem blockchain. Każdy, kto chce pracować, a nawet dowiedzieć się o blockchainie, musi skorzystać z tych szablonów.

Te szablony nie tylko ratują życie, ale także oszczędzają dużo czasu i zasobów.

Wszystkie nasze szablony zostały zaprojektowane, aby poprowadzić Cię przez Twoją podróż. Dlatego, aby pomóc Ci w szybkim podejmowaniu decyzji dotyczących rozwiązań korporacyjnych i innych projektów, stworzyliśmy dla Ciebie te szablony technologii blockchain.

Mamy również inne kursy do sprawdzenia. Co więcej, gorąco polecamy Ci również wypróbowanie ich. Wszystkie nasze kursy koncentrują się na łączeniu blockchain z biznesem. Tak więc zapisanie się na te z pewnością przyniesie Ci korzyści w dłuższej perspektywie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me