Odkąd blockchain pojawił się jako niezawodna technologia, mieliśmy kilka kryptowalut dostępnych do zakupu. Niektóre z nich miały niesamowity potencjał, podczas gdy inne po prostu poszybowały poniżej oczekiwań.

Czy zastanawiałeś się więc, co się wydarzy w świecie kryptowalut przez resztę roku?

Cóż, pierwsza część tego roku to po prostu nieoczekiwane wzloty i upadki. W porównaniu z błyskawicznymi wzrostami z grudnia 2017 r., Początek tego roku nawiedziła burza upadków, oszustw, obaw związanych z regulacjami i różnych uzasadnionych obaw..

Ale pomimo wszystkich warunków, blockchain pojawił się i nadal rósł. Czy są więc kryptowaluty, które zyskają popularność w 2018 roku?


Cóż, poniżej znajduje się 10 najlepiej obiecujących kryptowalut, których mapy drogowe pokazują obiecujący rok.

Top 10 obiecujących kryptowalut

Top 10 obiecujących kryptowalut na 2018 rok:

1. EOS

EOS Blockchain

Źródło zdjęcia: EOS

Kapitalizacja rynkowa– 12 477 806 299 USD

EOS to kryptowaluta znana jako jedna z najpotężniejszych infrastruktur zdecentralizowanych aplikacji. Jest również znany jako moneta narzędziowa, która oferuje pamięć masową i przepustowość w łańcuchu bloków.

Na podstawie białej księgi z 2017 r. Jest obecnie opracowywany przez prywatną firmę, Block.one która wydała wersję 1.0 tego open source EOSIO oprogramowanie. Aby zapewnić właściwą dystrybucję, Block.one zobowiązał się również do zainwestowania ponad 1 miliarda dolarów środków w rozwój ekosystemu.

Głównym celem tej platformy jest oferowanie zdecentralizowanych rozwiązań, które mogą wyeliminować opłaty dla użytkowników, a także rozwiązać problemy ze skalowalnością łańcuchów bloków, takich jak Ethereum i Bitcoin.

2. Gwiezdny

Gwiezdna moneta

Źródło zdjęcia: Stellar

Kapitalizacja rynkowa– 5.624.224.543 USD

Założony w 2014 roku Stellar to protokół typu open source, który służy do wymiany pieniędzy za pomocą technologii blockchain. Pozwala na bezpłatne przesyłanie pieniędzy za granice w ułamku sekundy. Ta kryptowaluta jest dość łatwa w użyciu i niedawno przeszła dwie znaczące umowy partnerskie.

  • Stellar ogłosił partnerstwo z bezpieczną platformą komunikacyjną- Baza klawiszy. Podczas gdy Stellar koncentruje się na przenoszeniu pieniędzy w różnych zakresach, Keybase zintegruje funkcje z sieci z aplikacjami. Umożliwi to również bezproblemowe korzystanie z wielu portfeli.
  • Stellar Lighting Network: Jest to pozałańcuchowa sieć przetwarzania płatności, która pozwoli tym stronom na interakcję za pośrednictwem inteligentnej umowy bez dokonywania transakcji przez Blockchain.

3. Cardano

Co to jest Cardano?

Źródło zdjęcia: CARDANO

Kapitalizacja rynkowa – 5.561.019.578 USD

Cardano to zdecentralizowany publiczny projekt blockchain i kryptowaluty o otwartym kodzie źródłowym. Jest również znany jako rozproszona platforma obliczeniowa, która obsługuje łańcuch bloków dla kryptowaluty ADA. Stworzony przez firmę zajmującą się rozwojem blockchain, jest to pierwszy blockchain oparty na podejściu opartym na badaniach.

Jest jedną z obiecujących kryptowalut 2018 roku, ponieważ w momencie premiery zajmowała dziewiątą pozycję, a obecnie zajmuje 10 miejsce ze względu na znaczną wartość projektu. Ponadto uaktualnia również wersję Byrona do Shelley, co pomoże tej technologii przekształcić się w „zdecentralizowany i autonomiczny system”.

4. NEO

NEO może być najsilniejszą kryptowalutą 2018 roku

Kapitalizacja rynkowa- 3.428.847.500 USD

NEO jest platformą zarówno kryptowalutową, jak i blockchain, zaprojektowaną do budowy niezawodnej i skalowalnej sieci zdecentralizowanych aplikacji. Założona w 2014 jako AntShares, obsługuje różne języki programowania, takie jak C ++ i Javascript, za pomocą dostosowanej wersji znanej jako Docker.

Jest to jedna z najsilniejszych kryptowalut w 2018 roku, ponieważ jest elastyczną opcją rozwoju i ma wsparcie chińskiego imperium internetowego. Kiedyś nazywano to chińskim Ethereum, ale jest dość szybkie i ma moc obsługi 10000 transakcji na sekundę. Oprócz tego NEO jest również zaprojektowany tak, aby był zabezpieczony przed komputerami kwantowymi. Dowiedz się więcej o ekosystemie NEO dApps.

Obecnie blockchain wykorzystuje standardy cyfrowe PKI X.509 jako system identyfikujący.

5. Ontologia

Top 10 obiecujących kryptowalut - ontologia

Źródło zdjęcia: Ontology

Kapitalizacja rynkowa – 1 304 615 769 USD

Ontology to wysokowydajny publiczny projekt blockchain i rozproszona platforma współpracy opartej na zaufaniu, która obejmuje szereg rejestrów i system inteligentnych kontraktów. Obsługuje publiczny system blockchain, a także jest w stanie dostosować je do różnych aplikacji.

Chociaż Ontology jest nowością w świecie kryptowalut; jest wiarygodny, ponieważ otrzymuje wsparcie od dużej korporacji finansowej w Chinach. Co więcej, zbliża się również uruchomienie mainnet, co otworzy proces rozwoju dla opinii publicznej. Po wyłączeniu sieci głównej rozpocznie się tworzenie aplikacji, która zwróci wiele uwagi na ten token.

6. IKONA

IKONA

Źródło zdjęcia: IKONA

Rynek Czapka -1.034.515.654 USD

ICON jest znany z budowania jednej z największych zdecentralizowanych sieci na świecie. Składa się z różnych instytucji i stara się połączyć kryptowaluty z prawdziwym światem. Jako członek „Blockchain Interoperability Alliance”, głównym celem ICON jest połączenie sieci blockchain i opracowanie globalnego standardu dla sieci międzyblokowych.

W 2018 roku zespół uruchomił ICON Mainnet 1.0, wielowalutowy portfel ICONex, a także podpisał umowy partnerskie z wieloma nowymi giełdami. Zaplanowali również ekspansję w innych obszarach, takich jak edukacja, bankowość, ubezpieczenia i opieka zdrowotna.

ICON nie tylko planuje budowanie technologii, ale także stawia na promocję, która często przekłada się na znaczną sprzedaż.

7. NANO

Top 10 obiecujących kryptowalut - Nano

Źródło zdjęcia: Nano

Kapitalizacja rynkowa- 553 221 580 USD

NANO to darmowy i szybki sposób płacenia za wszystko w życiu. Powszechnie znany jako Raiblocks, działa na trzech podstawowych kwestiach, takich jak: nieefektywność zasilania, duże opóźnienia i brak skalowalności.

Wyposażony w lekki protokół, oferuje natychmiastowe transakcje, nieograniczoną skalowalność, a także stanowi doskonałą alternatywę dla Bitcoin. Ponadto dzięki 4 milionom transakcji ma charakter przejrzysty i wymaga mniejszych zasobów.

Według pełne posiedzenie komisji w sprawie wirtualnych walut, kwestie takie jak zużycie energii i pranie pieniędzy zostaną rozwiązane w nadchodzących kwartałach.

8. Stratis

Stratis

Źródło zdjęcia: Stratis

Kapitalizacja rynkowa- 441 286 828 USD

Jest to w pełni scentralizowany „Blockchain jako usługa”, który powstał, aby pomóc programistom C # i .Net. Główną ideą tej platformy jest zaoferowanie branży medycznej, finansowej i technologicznej platformy do wykorzystania zdecentralizowanych aplikacji dla ich firm.

To, co sprawia, że ​​jest obiecujący, to funkcjonalność inteligentnych kontraktów, specjalnie zaprojektowany protokół portfela, użycie łańcuchów bocznych i początkowe oferty monet.

9. BAT (Basic Attention Token)

Top 10 obiecujących kryptowalut - BAT

Źródło zdjęcia: BAT

Kapitalizacja rynkowa- 272 292 000 USD

Basic Attention Token to system, za pomocą którego reklamodawcy płacą wydawcom za treści, które dostarczają, a użytkownikom za ich zaangażowanie podczas przeglądania reklam. Jest zdecentralizowany, wydajny, przejrzysty i działa na łańcuchu bloków Ethereum. Głównym celem tego tokena jest ulepszenie cyfrowych platform reklamowych poprzez zwiększenie komfortu użytkowania.

BAT jest obiecującym atutem, ponieważ zapewnił już współpracę z różnymi gigantami medialnymi, takimi jak The Guardian, British News i nie tylko. Co więcej, przekazali także nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów, która podniosła ich wydawców z 4000 do 8000.

10. Power Ledger

Power Ledger

Źródło zdjęcia: Power Ledger

Kapitalizacja rynkowa- 126.229.739 USD

No cóż, Power Ledger to wiodący na świecie rynek peer to peer dla energii odnawialnej. Jest to również australijska kryptowaluta oparta na blockchain i platforma, która umożliwia zdecentralizowany handel energią odnawialną. Platforma ta oferuje konsumentom dostęp do różnych rynków energii i ma być skalowalna zgodnie z różnymi infrastrukturami energetycznymi.

Działa na systemie z dwoma tokenami, który obejmuje POWR i Sparkz. Pierwsza oferta monet dla POWR okazała się największym i czternastym co do wielkości projektem finansowania społecznościowego w Australii.

Power Ledger jest jedną z obiecujących kryptowalut ze względu na niedawną umowę z Rozwiązania Greenwood. Jest to pierwsze komercyjne wdrożenie projektu, które umożliwi także innym firmom skorzystanie z ich usług. Ogłosili również porozumienie z Helpanswers, aby uruchomić setki projektów handlu energią odnawialną w Ameryce Północnej.

Przeczytaj także,

  • Top 5 protokołów Blockchain do naśladowania w 2018 roku

  • Top 10 kryptowalut, o których musisz wiedzieć

Niezależnie od tego, czy byłeś sceptyczny co do zysków, czy byłeś pewien, że niektóre z nich są bańką, są to kryptowaluty, które są po prostu wspierane przez wysokiej jakości projekty.

* Zastrzeżenie: artykuł nie powinien być traktowany jako i nie ma na celu zapewnienia żadnych porad inwestycyjnych. Roszczenia przedstawione w tym artykule nie stanowią porady inwestycyjnej i nie powinny być traktowane jako takie. Przeprowadź własne badania!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me