Szukasz najlepszych platform do handlu kryptowalutami zdywersyfikować swój portfel Bitcoin? Wykonaliśmy dla Ciebie ciężką pracę i przejrzał ponad 60 giełdy kryptowalut aby znaleźć platformy z najniższymi opłatami, jest bezpieczny i obsługuje lokalną walutę fiducjarną.

nasz Pick

Najlepsza wymiana na

Początkujący

baza monet Odwiedź stronę

Najlepsza wymiana na


Kopiowanie handlu

etoro Odwiedź stronę

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony.

Najlepsza wymiana na

Niskie opłaty

binance Odwiedź stronę

Przed rozpoczęciem większość giełd zaleca korzystanie z portfela sprzętowego, takiego jak Ledger Nano X. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych Bitcoin, aby Twoje zyski handlowe były bezpieczne.

Najlepsza platforma handlowa kryptowalutami

Na podstawie naszych recenzji są to najlepsze platformy do handlu bitcoinami, kryptowalutami, stablecoinami i tokenami DeFi:

Platforma handlowa kryptowalutami: porównania

Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania, aby znaleźć najlepsze platformy kryptograficzne do handlu altcoinami w oparciu o ważne czynniki użytkownika, takie jak dostępne pary handlowe, interfejs użytkownika, narzędzia do tworzenia wykresów, opłaty, funkcje bezpieczeństwa i obsługa klienta.

Najlepsze platformy transakcyjne kryptowalut: recenzje 2021

Ten przewodnik porównawczy zawiera przegląd najlepsza giełda kryptowaluts do handlu walutami cyfrowymi. Jeśli nie masz Bitcoinów, możesz skorzystać z globalnej usługi fiat-to-crypto, która akceptuje metody wpłat, takie jak karta debetowa lub kredytowa, PayPal, a nawet karty podarunkowe, aby uzyskać Bitcoin.

1. Binance

Binance to największych usług wymiany walut cyfrowych na świecie który zapewnia platformę do handlu ponad 200 różnymi kryptowalutami. Platforma odnotowała błyskawiczny wzrost od czasu jej założenia w 2017 roku. Binance to największa giełda handlowa kryptowalut z dziennym obrotem 1,2 miliarda i 1,4 miliona transakcji na sekundę..

Binance ma mobilna aplikacja handlowa na urządzenia z systemem iOS i Android który jest bardzo intuicyjny, łatwy w użyciu, działa płynnie i wykonuje wszystkie podstawowe funkcje, których oczekuje się od aplikacji handlowej. Aplikacja zawiera ceny bitcoinów i kryptowalut na żywo, możliwość wykonywania zleceń, zarządzanie każdym zasobem cyfrowym, przeglądanie P.&L i przeszukaj historię handlu.

binance

Funkcje:

 • Wiodąca giełda kryptowalut na świecie
 • Ponad 100 kryptowalut do handlu
 • Wiele par handlowych przeciwko fiatowi, altcoinom i stablecoinom
 • Konkurencyjne opłaty za wpłaty, transakcje i wypłaty
 • Dostępny jest handel kryptowalutami przyszłości, depozytu zabezpieczającego i opcji
 • Zarabiaj odsetki na kryptowalutach z kontem oszczędnościowym Binance

Przejdź do witryny

ogólny

4,8 / 5

Recenzja Binance

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Binance

2. Coinbase

Coinbase jest powszechnie znany jako plik bezpieczna i renomowana giełda Bitcoin i kryptowalut zaufały tysiące klientów na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych. Giełda jest popularna do kupowania i sprzedawania kryptowalut, zarządzania portfelem, powtarzających się zakupów, aplikacji mobilnej do monitorowania rynku, zarabiania kryptowalut i bezpiecznego portfela do przechowywania aktywów zakupionych na platformie.

Platforma oferuje zaawansowaną i profesjonalną giełdę handlową o nazwie Coinbase Pro, która jest idealna dla początkujących i średnio zaawansowanych handlowców kryptowalut. Giełda umożliwia osobom, które chcą handlować szeroką gamą walut cyfrowych na platformie bezpieczna i zabezpieczona ubezpieczeniem platforma i obsługuje karty debetowe jako płatności.

baza monet

Funkcje:

 • Globalna giełda kryptowalut z kilkoma metodami płatności
 • Zaufana i bezpieczna platforma do konwersji pieniędzy fiducjarnych na kryptowaluty
 • Szybki proces weryfikacji tożsamości w celu zasilenia konta
 • Opcje płatności, takie jak karta debetowa lub przelew bankowy
 • Funkcje bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe
 • Zespół wsparcia jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Przejdź do witryny

ogólny

4.7 / 5

Recenzja Coinbase

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Coinbase

3. Bybit

Bybit to platforma wymiany instrumentów pochodnych, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić bezproblemowe doświadczenie w handlu cyfrowymi monetami, takimi jak Bitcoin, Ethereum, EOS i XRP, z dźwignią do 100x. Giełda instrumentów pochodnych oferuje kontrakty wieczyste, które podążają za ceną kryptowaluty. Bybit udostępnił kontrakty wieczyste rozliczane w USDT, którymi można handlować na giełdzie z dużą dźwignią finansową.

Bybit to popularna platforma w świecie kryptowalut z ponad 100 000 aktywnych użytkowników i wciąż rośnie. Dzienny wolumen obrotu na giełdzie odnotował astronomiczny wzrost i obecnie jest 3. miejsce dla giełd instrumentów pochodnych.

strona bybit

Funkcje:

 • Platforma depozytu zabezpieczającego do handlu kryptowalutami z dźwignią nawet 100-krotną
 • Najnowocześniejszy mechanizm dopasowywania, który przetwarza 100 000 transakcji na sekundę
 • Zaawansowane narzędzia zarządzania ryzykiem i ubezpieczenia wzajemne
 • Ustawiaj zlecenia take-profit i stop-loss jednym kliknięciem
 • Gwarancje pokrycia pełnego kosztu utraconych środków z powodu przestojów lub błędów systemu

Przejdź do witryny

ogólny

4.7 / 5

Przegląd Bybit

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Bybit

4. eToro

eToro to globalny broker finansowy, który zapewnia platformę handlu finansowego i inwestycyjnego dla kilku rynków, w tym kryptowalut, funduszy ETF, akcji, indeksów, towarów i Forex. Jest odpowiedni dla początkujących, którzy chcą inwestować w różne kryptowaluty za pomocą pliku potężna i przyjazna dla użytkownika platforma handlowa. eToro ułatwia handel najlepszymi walutami cyfrowymi i altcoinami z dźwignią lub praktykowanie handlu przy użyciu wirtualnego portfela.

Rozpoczęcie pracy jest łatwe dzięki intuicyjnemu interfejsowi handlowemu, który obejmuje badania rynku kryptowalut w czasie rzeczywistym & wiadomości, zaawansowane funkcje handlowe i narzędzia do zarządzania ryzykiem oraz kanał społecznościowy do kopiuj-handluj jednymi z najbardziej dochodowych handlowców kryptowalut.

etoro

Funkcje:

 • Regulowany dostawca do pozyskiwania aktywów Bitcoin i kryptowalut oraz kontraktów CFD na popularne waluty cyfrowe i rynki tradycyjne
 • Zasil konto za pomocą metody płatności, takiej jak karta kredytowa lub debetowa, przelew bankowy lub PayPal
 • Łatwy w użyciu interfejs i intuicyjna aplikacja do handlu mobilnego
 • Kopiuj zyskowni handlowcy kryptowalutowi na całym świecie
 • Inwestuj w odnoszące sukcesy portfele kryptowalut najlepszych traderów

Przejdź do witryny

ogólny

4.6 / 5

Recenzja eToro

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź eToro

Zrzeczenie się: 67% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Inwestowanie w kryptowaluty jest nieuregulowane w większości krajów UE i Wielkiej Brytanii. Brak ochrony konsumentów.

5. FTX

Giełda FTX to giełda kryptowalut instrumentów pochodnych zbudowana przez traderów dla traderów. Platforma wyróżnia się na tle konkurencji, oferując rozszerzenie szeroka gama indeksów i tokenów lewarowanych którymi można handlować na rynku kontraktów terminowych lub opcji. FTX jest znane z tworzenia pierwszych na świecie kontraktów terminowych na indeksy kryptowalut, które pozwalają użytkownikom wykorzystać wzrost lub spadek określonego indeksu w postaci przyszłego kontraktu. Kontrakty terminowe na indeksy można handlować bezpośrednio z platformy giełdowej FTX.

Witryna internetowa ftx

Funkcje:

 • Profesjonalny interfejs użytkownika do handlu na komputerze stacjonarnym lub telefonie komórkowym
 • Rozpocznij handel bez KYC i wypłacaj codziennie do 2000 USD
 • Dźwignia do 101x na parach handlu kryptowalutami
 • Żetony lewarowane na KRÓTKIE lub DŁUGIE z dźwignią do 3X bez depozytu zabezpieczającego
 • MOVE Kontrakty rozliczane według bezwzględnej zmiany ceny monety w czasie

Przejdź do witryny

ogólny

4.7 / 5

Recenzja FTX

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź FTX

Czy mieszkasz w Stanach Zjednoczonych?

PORÓWNAJ 10 NAJLEPSZYCH GIEŁD W USA

Porównaj teraz!

6. Kraken

Kraken to giełda bitcoinów i kryptowalut, która została założona w 2011 roku z siedzibą w USA. Platforma to Top 5 giełd pod względem ruchu, płynności i wolumenu transakcji spot według coinmarketcap.

Kraken ma ponad 70 par kryptowalut do kupowania, handlu i sprzedaży z często dodawanymi nowymi aktywami. Giełda kryptowalut obejmuje zaawansowane narzędzia handlowe i automatyczne monitorowanie portfela, aby umożliwić użytkownikom monitorowanie rynku i zarządzanie swoim portfelem za pomocą jednego interfejsu.

kraken

Funkcje:

 • Licencjonowana i regulowana giełda kryptowalut z siedzibą w USA
 • Interfejs wykresów jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w handlu
 • 5. miejsce na świecie pod względem wolumenu transakcji i płynności
 • Niskie i konkurencyjne opłaty, które maleją wraz z wolumenem
 • Pełnoetatowy personel oferujący całodobową obsługę klienta

Przejdź do witryny

ogólny

4.6 / 5

Recenzja Krakena

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Kraken

7. Crypto.com

Crypto.com to stosunkowo nowa giełda, która szybko zgromadziła wielu obserwujących ponad 1 milion użytkowników na swojej platformie. Giełda kryptowalut stanowi potężną alternatywę dla tradycyjnych usług finansowych, ułatwiając każdemu rozpoczęcie inwestowania za pomocą Bitcoin i altcoinów. Crypto.com jest znane ze swojej aplikacji kryptograficznej, która oferuje możliwość kupowania, sprzedawania, handlu, wydawania, przechowywania, zarabiania, pożyczania gotówki i płacenia rachunków za pomocą kryptowalut.

crypto.com

Funkcje:

 • Handluj kryptowalutami bez opłat przez pierwsze 90 dni
 • Pozwala kupować, handlować i sprzedawać ponad 50 par kryptowalut
 • Kup Bitcoin za pomocą karty kredytowej bez opłat
 • Zaawansowana platforma do tworzenia wykresów, narzędzia i wskaźniki
 • Zarabiaj odsetki od kryptowalut do 12%, które sumują się co miesiąc

Przejdź do witryny

ogólny

4,5 / 5

Recenzja Crypto.com

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Crypto.com

8. KuCoin

KuCoin jest uznaną giełdą do handlu altcoinami i tak jest często określane jako The People’s Exchange ” ze względu na swoją popularność. Założona pod koniec 2017 roku KuCoin stała się platformą premium do wymiany kryptowalut, która rozszerzyła swoją ofertę o nowe i ekscytujące usługi. KuCoin to jedna z najpopularniejszych platform do handlu altcoinami z ponad 400 różnymi parami handlowymi do wyboru.

kucoin

KuCoin ma ponad 5 milionów zarejestrowanych użytkowników z ponad 200 krajów i regiony i popularne w takich krajach jak Korea Południowa, Japonia, Hiszpania, Włochy, Wietnam, Turcja, Rosja, Indie i inne regiony. Giełda obsługuje użytkowników z całego świata i akceptuje 46 walut fiducjarnych, takich jak USD, GBP, EUR i CNY. Według Coinmarketcap.com, giełda KuCoin jest obecnie pozycja # 8 w oparciu o ruch, płynność i ogólnie wysoki wolumen obrotu na jego rynku kasowym.

Funkcje:

 • Ponad 200 projektów blockchain i ponad 400 różnych par handlowych
 • Akceptuje 46 walut fiducjarnych, takich jak USD, GBP, EUR i CNY
 • Kontrakty futures na KuCoin do handlu kontraktami z dźwignią do 100 razy większą
 • Mobilna aplikacja handlowa do monitorowania pozycji i handlu z dowolnego miejsca

 • KuCoin Staking, aby zdobyć nagrody za trzymanie monet i tokenów na giełdzie

Przejdź do witryny

ogólny

4,5 / 5

Recenzja KuCoin

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź KuCoin

9. PrimeXBT

Prime XBT jest popularny Giełda handlowa oparta na bitcoinach co umożliwia spekulacje na tradycyjnych produktach finansowych. Handlowcy są w stanie handlować na szerokim spektrum rynków, w tym na rynku Forex (FX), kryptowalutach, towarach i indeksach, używając Bitcoin jako zabezpieczenia – funkcja, której obecnie nie oferuje wiele giełd.

primeXBT

PrimeXBT to wielokrotnie nagradzana platforma do handlu z depozytem zabezpieczającym do 1000x, która oferuje intuicyjną, elegancką i profesjonalną platformę handlową. Interfejs wykresów jest w pełni konfigurowalny i obsługuje wiele wykres cenowy wyświetlany do czterech ekranów. Jest to unikalne dla PrimeXBT, umożliwiając traderom konfigurację interfejsu w celu dopasowania do własnego stylu. Na przykład użyj wykresu quad, aby wyświetlić wiele przedziałów czasowych tego samego zasobu.

zlecenie kupna primexbt

Funkcje:

 • Wielokrotnie nagradzana platforma do handlu marżami do 1000x
 • Zaawansowane narzędzia i wskaźniki do wykonywania analiz technicznych
 • Konfigurowalny układ i konfiguracja wykresów

 • Pokrycie platformy do kopiowania i naśladowania działań odnoszących sukcesy traderów
 • Program polecający i partnerski z nagrodami za polecenie do 50% za przyciąganie nowych użytkowników

Przejdź do witryny

ogólny

4.3 / 5

Recenzja PrimeXBT

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź PrimeXBT

10. Phemex

Phemex to giełda kryptowalut, która jest dostępna dla użytkowników na całym świecie do handlu kontraktami wieczystymi, takimi jak BTCUSD, ETHUSD, XRPUSD, LTCUSD, XTZUSD i LINKUSD z dźwignią do 100x. Platforma instrumentów pochodnych zyskuje na popularności i znajduje się obecnie na 6. miejscu pod względem dziennego wolumenu na giełdzie kryptowalut według Coinmarketcap.com.

Phemex jest dobrze znany z darmowego handlu kryptowalutami na parach spot dla członków premium korzystających z internetowej lub mobilnej aplikacji handlowej. Obowiązuje cena członkostwa, która umożliwia odblokowanie handlu natychmiastowego bez opłat, który kosztuje 0,19 USD dziennie. Dla traderów często lub o dużym wolumenie jest to stosunkowo niewielka kwota do zapłaty bez opłat transakcyjnych.

phemex

Funkcje:

 • Przyjazny dla początkujących interfejs do nawigacji
 • Brak KYC, aby rozpocząć handel aktywami cyfrowymi
 • Rynek spotowy z popularnymi monetami
 • Dźwignia do 100x i rozliczenie BTC lub USD
 • Aplikacja mobilna do handlu zawsze i wszędzie
 • Obsługuje karty kredytowe jako metodę płatności w celu zasilenia konta

Przejdź do witryny

ogólny

4.15 / 5

Recenzja Phemex

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź Phemex

11. BitMEX

BitMEX to platforma handlu instrumentami pochodnymi na kryptowaluty typu peer-to-peer, która oferuje kontrakty o wysokiej dźwigni, które są kupowane i sprzedawane w Bitcoin. To jest jeden z największych animatorów rynku i najczęściej używany giełdy handlowe z depozytem zabezpieczającym. Początkujący i zaawansowani użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kontrakty na kryptowaluty (a nie same monety) w połączeniu z obrotem depozytu zabezpieczającego do 100 razy.

Zarejestruj się za pomocą naszego linku polecającego i uzyskaj 10% zniżki na opłaty przez 6 miesięcy.

bitmex

Funkcje:

 • Wysoka płynność i dzienny wolumen przez traderów
 • Prosty w użyciu interfejs do handlu kryptowalutami
 • Dźwignia do 100: 1 na kryptowalutach
 • Zaawansowane typy zleceń, takie jak limit, market, stop i trailing
 • Uczciwe, konkurencyjne i niskie opłaty
 • Testnet do ćwiczenia handlu na giełdzie za pomocą wirtualnych pieniędzy

Przejdź do witryny

ogólny

4.1 / 5

Recenzja BitMEX

Łatwość użycia

Reputacja

Metody wpłaty

Opłaty

Odwiedź BitMEX

Często Zadawane Pytania

Co to jest handel kryptowalutami?

Handel to popularny sposób zarabiania darmowych kryptowalut poprzez spekulację na ruchach cen, z oczekiwaniem osiągnięcia zysku netto. Transakcja kryptowalutowa jest wynikiem złożenia zlecenia rynkowego lub limitu za pomocą giełdy kryptowalut, brokera lub dostawcy CFD w celu kupuj lub sprzedawaj aktywa cyfrowe po określonej lub przyszłej cenie. Po wykonaniu transakcji pozycja na rynku staje się aktywna i będzie rosła i spadała wraz ze zmianą wskaźnika podaży i popytu aktywów.

Czy powinienem handlować lub inwestować w kryptowalutę?

Decyzja o handlu lub inwestowaniu w kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP i Bitcoin Cash zależy od tego, jak duże zaangażowanie dana osoba chce mieć po zakupie. Inwestor kupuje, gdy cena aktywa jest niska, w celu generowania dochodu lub wzrostu w czasie i sprzedaży bitcoinów lub altcoinów z zyskiem.

Dla porównania, trader jest bardziej zaangażowany w zarządzanie pozycją w czasie krótszym, na przykład w godzinach, dniach lub nawet tygodniach. Inwestor może wykorzystać dźwignię finansową, aby wykorzystać zmienność, handlując wahaniami z mniejszą kwotą kapitału. Jeśli cena lub kierunek przekroczy tolerancję na ryzyko, trader wyjdzie z pozycji i zaczeka na kolejną okazję do osiągnięcia zysku na rynku.

ZARABIAĆ 132 USD Z podstawą do nauki!

Zdobądź 132 USD teraz

Ile pieniędzy mogę zarobić na handlu kryptowalutą?

Kwota zysku z handlu kryptowalutami zależy od poziomu doświadczenia traderów, cierpliwości, dyscypliny, zarządzania ryzykiem i posiadania solidnej strategii handlowejy który jest powtarzalny przez pewien czas. Nie ma gwarancji na zarabianie pieniędzy na handlu i można stracić więcej niż środki zdeponowane na koncie.

Jak rozpocząć handel kryptowalutami?

Aby rozpocząć handel kryptowalutą, wykonaj następujące kroki, aby rozpocząć:

Która kryptowaluta jest najlepsza do handlu?

Najpopularniejszym aktywem kryptowalutowym, który jest obecnie przedmiotem obrotu, jest Bitcoin, który ma największą kapitalizację rynkową w porównaniu z innymi altcoinami, takimi jak Ethereum i Polkadot. Średnia Bitcoin o wartości 12 miliardów dolarów jest codziennie przeprowadzany na giełdach handlowych, takich jak Binance, Coinbase i Bitstamp.

To sprawia, że ​​Bitcoin jest lepszą kryptowalutą do handlu największy, najbardziej znany i płynny zasób cyfrowy na świecie. Handel Bitcoinem odpowiedni dla wszystkich typów ludzi, od początkujących, profesjonalnych traderów, inwestorów jednodniowych, funduszy hedgingowych i inwestorów detalicznych.

Ile pieniędzy potrzebujesz, aby rozpocząć handel kryptowalutami?

Osoby fizyczne mogą rozpocząć handel kryptowalutą na giełdzie przy użyciu minimalnej kwoty, jaką może być od 10 do 50 USD w zależności od platformy. Na przykład użytkownicy mogą rozpocząć handel za 10 USD na Kraken, który można sfinansować przelewem bankowym. W przypadku handlu z dźwignią kwota kapitału może być mniejsza, ponieważ wielkość pozycji można zwiększyć za pomocą dźwigni. Jednak najlepszą praktyką jest rozpoczęcie od kwoty, którą trader jest w stanie przegrać, lub użycie rachunku demonstracyjnego do handlu bez pieniędzy..

Jaka jest najlepsza platforma handlu kryptowalutami dla początkujących?

Naszym zdaniem najlepszą giełdą kryptowalut dla początkujących użytkowników, którzy zaczynają handlować, jest eToro. Użytkownicy mogą założyć konto w ciągu kilku minut i rozpocząć handel za pomocą prostego interfejsu. eToro oferuje światowej klasy platformę społecznościową do nauki i kopiowania handlu odnoszącymi największe sukcesy, zawiera obszerny zestaw przydatnych poradników oraz konto transakcyjne demo, aby ćwiczyć handel bez pieniędzy.

etoro copytrader

Jaka jest najlepsza platforma kryptograficzna do handlu altcoinami?

Binance jest czołową giełdą kryptowalutową do handlu altcoinami ze względu na szeroką gamę monet oferowanych na platformie i niskie opłaty z ponad 200 parami handlowymi. Ponadto Binance jest wiodącym dostawcą kryptowalut z rozszerzeniem najwyższy dzienny obrót i płynność w całym wszystkie jego pary altcoinów. Głęboka płynność pozwala użytkownikom uzyskać najlepsze ceny i spready podczas handlu aktywami cyfrowymi.

handel binance

Które platformy transakcyjne kryptowalut mają konto demo?

Znalezienie giełdy handlowej kryptowalut z kontem demo jest przydatne dla nowych traderów i początkujących, aby nauczyć się handlować lub zapoznać się z narzędziami handlowymi. Najlepsze platformy, takie jak eToro, Phemex i Bybit, oferują bezpłatne konta demo, na które można sfinansować pieniądze treningowe, aby symulować handel na prawdziwych rynkach kryptowalut.

Czy możesz handlować kryptowalutą bez płacenia opłat?

Istnieje kilka giełd kryptowalutowych, takich jak Phemex, które umożliwiają handel kryptowalutami bez opłat za popularne aktywa, takie jak Bitcoin, Ethereum, XRP i Bitcoin Cash. ZA giełda bez opłat to najtańszy sposób na handel kryptowalutą ponieważ zwiększy ogólną rentowność poprzez wyeliminowanie wysokich opłat i prowizji, które mogą narastać w czasie.

Phemex Trading zero opłat

Gdzie przechowywać kryptowalutę?

Przechowywanie kryptowaluty na giełdach kryptowalut może być ryzykowne, ponieważ właściciel nie ma kontroli nad bezpieczeństwem swojej inwestycji przed hakerami i oszustwami. Najlepszym sposobem na przechowywanie kryptowaluty jest renomowany portfel kryptowalut, który jest w posiadaniu inwestora.

Dwa najpopularniejsze portfele sprzętowe Bitcoin i Ethereum to:

Korzystanie z portfela do przechowywania w chłodni zapewnia śluzę powietrzną między urządzeniami podłączonymi do Internetu a zasobem. Klucze prywatne, które dają prawo dostępu do kryptowaluty (wysyłanie, przesyłanie i odbieranie) są przechowywane w portfelu, a nie na giełdzie.

Nawet jeśli portfel sprzętowy zostanie uszkodzony, zgubiony lub skradziony, dostęp do środków można uzyskać, korzystając z różnych opcji kopii zapasowych, takich jak fraza odzyskiwania. Koszt portfela sprzętowego to niewielka cena za spokój ducha.

Wniosek

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik po 10 najlepszych platformach kryptowalut był przydatny przy wyborze najlepszej platformy, która odpowiada Twoim wymaganiom. Podczas handlu początkujący powinni zachować ostrożność, ponieważ zarabianie pieniędzy jest bardzo możliwe, ale mogą również stracić więcej niż zdeponowane środki.

Należy pamiętać, że giełdy są podatne na włamania, ponieważ witryny te przechowują ogromne ilości pieniędzy. Jeśli planujesz handlować, pamiętaj, aby nie przetrzymywać pieniędzy na tych giełdach zbyt długo i upewnij się, że wypłacasz zyski do renomowanego portfela sprzętowego kryptowalut w celu bezpiecznego przechowywania.

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci, jeśli uznasz to za pomocne!

Dalsze sugerowane lektury:

 • 6 najlepszych miejsc do kupowania bitcoinów w Wielkiej Brytanii
 • Top 10 najlepszych giełd kryptowalut w Australii
 • Dlaczego ciągle tracę pieniądze na Bitmex? Uniknij tych 5 błędów
 • Najlepsze 10 giełd kryptowalut w Singapurze
 • 4 najlepsze miejsca do obstawiania Tezos (XTZ) & Zdobywać nagrody

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me