nasz Pick

Najlepsza platforma do obstawiania dla

Bezpieczeństwo

księga główna Odwiedź stronę

Najlepsza platforma do obstawiania dla

Zero opłat


binance Odwiedź stronę

Najlepsza platforma do obstawiania dla

Klienci z USA

baza monet Odwiedź stronę

Co to jest obstawianie Tezos?

Tezos (XTZ) to popularna kryptowaluta wykorzystująca rozszerzenie Protokół Proof-of-Stake aby zabezpieczyć swoją sieć. Obstawianie Tezos pozwala inwestorom uzyskać dochód pasywny do 7% rocznie, aktywnie uczestnicząc w walidacji transakcji w sieci. Posiadacze Tezos, którzy postawią monety, otrzymają w nagrodę tokeny XTZ.

Jak obstawiać Tezos (XTZ)

Aby postawić monety Tezos (XTZ), wykonaj następujące kroki na przykładzie portfela Ledger Nano X:

Najlepsze platformy do obstawiania Tezos: porównanie

Ten przewodnik porównawczy zawiera przegląd tego, gdzie postawić Tezos (XTZ), aby zdobyć nagrody kryptowalutowe i pasywny dochód. Nasze badania opierają się na ocenie funkcji platformy, szacowanej rocznej wydajności, opłat i bezpieczeństwa.

 • Portfel księgi (zachowaj kontrolę nad kluczami prywatnymi i stawkami za pomocą własnego portfela sprzętowego)
 • Binance (najpopularniejsza na świecie giełda, która umożliwia obstawianie i handel ATOM)
 • Coinbase (renomowana, niezawodna i bezpieczna globalna giełda kryptowalut)
 • Portfel Atomic (bezpieczny i zdecentralizowany portfel do przechowywania ponad 300 monet i tokenów)

Portfel księgi

Ledger to firma, która opracowała innowacyjne produkty i aplikacje blockchain dla przechowuj aktywa kryptowalutowe z zabezpieczeniami podobnymi do bankowych. Flagowymi produktami są modele Nano S i Nano X, które są powszechnie uważane za jedne z najlepszych portfeli sprzętowych do przechowywania kryptowalut.

Odwiedź Ledger

Monety Tezos przechowywane w portfelu Ledger można obstawiać za pośrednictwem aplikacji Ledger Live, aby uzyskać pasywny dochód, uczestnicząc w sieci Tezos poprzez delegację lub konfigurowanie węzła i pieczenie. W zamian, użytkownicy, którzy stawiają Tezos są nagradzany roczną wydajnością około 6%, minus opłaty.

Portfel Tezos Staking Ledger

Najłatwiejszym sposobem obstawiania Tezos za pomocą portfela Ledger jest przekazanie uprawnień do obstawiania w Twoim imieniu. Ty wciąż zachować własność monet XTZ, bezpiecznie stawiając aktywa na portfelu sprzętowym. Delegowanie Tezos i uczestnictwo w protokole potwierdzania stawek umożliwia inwestorom zdobywanie nagród za pomoc w protokole.

Kliknij tutaj, aby kupić portfel sprzętowy Ledger.

Oznacza to, że możesz zdobywać nagrody, stawiając Tezo i zachować kontrolę nad kluczami prywatnymi i nigdy nie tracić własności do zasobu. Jest to preferowana opcja dla początkujących, aby zdobywać nagrody, stawiając Tezo i pomagając zgromadzić więcej Tezo, jednocześnie przyczyniając się do bezpieczeństwa sieci.

staking tezos ledger

Jedyną wadą obstawiania Tezos na portfelu sprzętowym Ledger jest to, że zdobycie pierwszej nagrody może zająć do 5 tygodni. Następnie wypłat można oczekiwać co 3 dni. Chociaż może się to wydawać wadą, znacznie ważniejsza jest możliwość utrzymania kontroli nad monetami Tezos na portfelu sprzętowym przed hakerami i oszukańczą działalnością.

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i ma miliony użytkowników na całym świecie. Giełda oferuje bogate w funkcje produkty, w tym handel kryptowalutami, usługi pożyczkowe i zdobywanie nagród dzięki obstawianiu Binance.

Odwiedź Binance

Binance oferuje swoim użytkownikom 25 produktów do obstawiania, takich jak Tezos, aby mogli cieszyć się darmowymi nagrodami za obstawianie, po prostu deponując i przechowując monety na Binance. Tam są Nie opłaty za stawianie monet Tezos na Binance i muszą mieć co najmniej 1 XTZ, aby się zakwalifikować. Wszystkie zarobione zyski są udostępniane użytkownikom Binance, aby zmaksymalizować nagrody za obstawianie.

binance

Zaletą obstawiania Tezos na Binance jest to, że handlowcy kryptowalut mogą zdecydować się na obstawianie Tezos podczas oczekiwania na transakcję. Użytkownicy mogą czerpać korzyści z nagród za obstawianie oprócz potencjalnego zysku handlowego.

Związane z: Recenzja Binance: Crypto, Trading & Opłaty

Po wypełnieniu pozycji saldo postawione i związane z nimi nagrody zostaną automatycznie dostosowane, aby odzwierciedlić dostępne saldo. Nie ma ustalonego planu i może sprzedawać Tezos w dowolnym momencie podczas obstawiania na Binance.

tezos staking binance

Aby postawić Tezos na Binance, wykonaj następujące kroki:

 • Zaloguj się na swoje konto lub utwórz darmowe konto na Binance
 • Przejdź do „Finanse” w górnym menu i kliknij „Stakowanie”
 • Wybierz Tezos (XTZ) z menu Flexible Staking
 • Wpłać środki z portfela sprzętowego lub kup Tezos za fiat
 • Przechowuj monety Tezos w portfelu Binance i zdobywaj nagrody za obstawianie

Portfel Atomic

Portfel Atomic jest zdecentralizowany portfel kryptowalut online dostępne na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych, które obsługują ponad 500 monet i tokenów. Portfel jest odpowiedni dla inwestorów kryptowalutowych o różnym doświadczeniu i zapewnia prosty, bezpieczny i wygodny sposób przechowywania aktywów cyfrowych.

Odwiedź Atomic Wallet

Plik spodziewany Zwrot z inwestycji za obstawianie Tezos w Atomic Wallet wynosi ~ 7% co jest bardzo porównywalne z innymi giełdami do obstawiania i portfelami. Aby kwalifikować się do nagród ze stakingu, w Atomic Wallet musi znajdować się co najmniej 1 XTZ. Na stronie internetowej znajduje się kalkulator stawek Tezos, który określa miesięczne i roczne zarobki na podstawie liczby postawionych monet XTZ.

Korzystając z portfela Atomic, użytkownicy mogą obstawiać Tezos bez żadnych opłat i otrzymuj nagrody bezpośrednio do portfela od piekarza. Pełne nagrody od piekarzy, którzy weryfikują transakcje w sieci blockchain Proof-Of-Stake, są przekazywane posiadaczowi kryptowalut bez żadnych pośredników. Nagroda za obstawianie jest różna i użytkownik może wybrać piekarza Tezos do postawienia.

W przeciwieństwie do aplikacji Ledger Live jest Nie Dostępna integracja z portfelem sprzętowym, dlatego ważne jest, aby zabezpieczyć fazę dostępu zapasowego i hasło, ponieważ ponosisz wyłączną odpowiedzialność za bezpieczeństwo portfela. Naszym zdaniem preferujemy dodatkowe korzyści w zakresie bezpieczeństwa wynikające z przechowywania aktywów w portfelu sprzętowym, jednocześnie ciesząc się nagrodami za stawianie.

Atomic Staking Baker

Aby postawić Tezos na Atomic Wallet, wykonaj następujące kroki:

Coinbase

To znaczy Coinbase to giełda kryptowalut zaufało mu ponad 35 milionów ludzi w ponad 100 krajach na całym świecie kupować, sprzedawać, przechowywać, używać, stawiać i zarabiać kryptowalutę. Założona w czerwcu 2012 roku Coinbase stała się popularnym portfelem walutowym i platformą handlową do kupowania bitcoinów i monet za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego.

Odwiedź Coinbase

Coinbase wprowadził stawianie tylko dla swoich klientów z USA obstawianie nagród do 5,00%. Procent nagrody nie jest ustalony i zmienia się w czasie w zależności od zysków ze stakingu dystrybuowanych przez sieć Tezos, które są wypłacane bezpośrednio do portfela Coinbase użytkownika.

monety tezo do obstawiania

Podobnie jak giełda Binance, Monety Tezos muszą być przechowywane w portfelu Coinbase, aby zdobywać nagrody za obstawianie. Pozwala to na elastyczność w przełączaniu aktywów z obstawiania na transakcje spotowe i odwrotnie, gdy zmieniają się warunki rynkowe. Użytkownicy zawsze mogą zrezygnować z obstawiania Tezos i sprzedawać w dowolnym momencie.

Obstawianie monet Tezos na Coinbase wiąże się z niewielką prowizją. Kwota jest odejmowana od nagród za obstawianie otrzymanych z sieci Tezos. Skutkuje to nieco niższym wskaźnikiem nagród wynoszącym 5% w porównaniu z innymi wymienionymi powyżej platformami.

Gdzie kupić Tezos?

Plik Najlepszym miejscem do zakupu Tezos (XTZ) jest wymiana walut na kryptowaluty aby zamienić lokalną walutę fiducjarną na aktywa cyfrowe. Inne sposoby kupowania, handlu i sprzedaży Tezos to korzystanie z najlepszej giełdy kryptowalut lub usługi natychmiastowej wymiany kryptowalut w celu zmiany monet na Tezos.

Często Zadawane Pytania

Czy istnieje ryzyko przy obstawianiu Tezos?

Obstawianie monet Tezos za pomocą giełdy wiąże się z ryzykiem, ponieważ użytkownicy nie zachowują kontroli nad kluczami prywatnymi portfela. Giełdy mogą być podatne na kradzieże online i oszukańcze działania, które mogą skutkować potencjalną utratą środków.

Platformy do obstawiania, które pozwalają użytkownikom wybrać walidatora lub piekarza, mogą wprowadzić ryzyko, że dostawca nie przekaże pełnych nagród Tezos na stakera. Ważne jest, aby starannie wybrać walidatora lub piekarza.

Jak zdobyć nagrody Tezos do obstawiania w Coinbase?

Użytkownicy mogą zdobywać nagrody Tezos za obstawianie w Coinbase za pośrednictwem usługi znanej jako Delegowany dowód stawki (dPoS). Pozwala to użytkownikom na przekazanie zasobu innej stronie w celu postawienia monet w Twoim imieniu. Użytkownicy zachowują własność monet Tezos w portfelu Coinbase i zdobywają nagrody, delegując moc obstawiania do Coinbase.

Jaki jest najlepszy sposób na obstawianie monet Tezos

Najlepszą metodą obstawiania Tezos jest użycie portfela sprzętowego Ledger. Bezpieczeństwo środków jest najważniejsze, a Ledger pozwala na ciągłą kontrolę nad monetami i kluczami prywatnymi.

Wniosek

Podsumowując nasz artykuł na temat tego, gdzie obstawiać Tezos, oceniliśmy i porównaliśmy najpopularniejsze giełdy kryptowalut i portfele do przechowywania monet XTZ w celu zdobycia nagród za obstawianie. Chociaż istnieją subtelne różnice między platformami, takie jak wartości procentowe nagród i opłaty, o których należy pamiętać, obstawianie Tezos za pomocą portfela Ledger to bezpieczny i opłacalny sposób na zarabianie tokenów XTZ bez konieczności sprzedawania monet.

Może Cię również zainteresować:

 • 5 stron internetowych do demo Handluj bitcoinami za pomocą wirtualnych pieniędzy
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut w USA

 • Jak kupować bitcoiny za pomocą kart podarunkowych Amazon – bardzo łatwe
 • Jak postawić w kosmos (ATOM): 4 najlepsze miejsca do zdobycia nagród

 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • 10 najlepszych australijskich giełd kryptowalut

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me