nasz Pick

Najlepsza platforma do obstawiania dla

Bezpieczeństwo

księga główna Odwiedź stronę

Najlepsza platforma do obstawiania dla

Początkujący


baza monet Odwiedź stronę

Najlepsza platforma do obstawiania dla

Reputacja

binance Odwiedź stronę

Co to jest tyczenie w kosmosie (ATOM)?

Token Staking Cosmos (ATOM) polega na przechowywaniu monet w portfelu kryptowalut lub na giełdzie w celu wspierania działania sieci blockchain w celu zdobywania nagród. Właścicielowi Cosmosu wypłacana jest premia za wkład w funkcjonowanie sieci (podobnie jak w przypadku górnictwa). Staking to popularna metoda zarabiania darmowej kryptowaluty bez inwestowania większego kapitału.

Dlaczego warto stawiać na kosmos?

Cosmos (ATOM) to popularna waluta cyfrowa wykorzystująca hybrydę Protokół Proof-of-Stake aby zabezpieczyć swoją sieć i pozwalają inwestorom Cosmos na zarabianie pasywnego dochodu w wysokości do 10% rocznie.

Inwestorzy są nagradzani poprzez przechowywanie monety i udział w walidacji transakcji w sieci za pośrednictwem „walidatorów”. Mała nagroda jest następnie przekazywana właścicielom (lub „delegatorowi”) za pośrednictwem walidatorów po ustalonej stawce prowizji.

Jak postawić na kosmos (ATOM)

Aby postawić monety Cosmos (ATOM), wykonaj następujące kroki na przykładzie portfela sprzętowego Ledger:

Najlepsze platformy do obstawienia kosmosu: porównanie

Ten przewodnik porównawczy zawiera przegląd miejsc, w których można postawić Cosmos (ATOM), aby zdobyć nagrody i dochód pasywny. Nasze badania opierają się na ocenie funkcji platformy, szacowanej rocznej wydajności, opłat i bezpieczeństwa.

 • Portfel księgi (zachowaj kontrolę nad kluczami prywatnymi i stawkami za pomocą własnego portfela sprzętowego)
 • Binance (najpopularniejsza na świecie giełda, która umożliwia obstawianie i handel ATOM)
 • Coinbase (renomowana, niezawodna i bezpieczna globalna giełda kryptowalut)
 • Portfel Atomic (bezpieczny i zdecentralizowany portfel do przechowywania ponad 300 monet i tokenów)

Portfel księgi

Ledger to firma, która opracowała innowacyjne produkty i aplikacje blockchain dla przechowuj aktywa kryptowalutowe z zabezpieczeniami podobnymi do bankowych. Flagowymi produktami są modele Nano S i Nano X, które są powszechnie uważane za jedne z najlepszych portfeli sprzętowych do przechowywania kryptowalut.

Odwiedź Ledger

Monety Cosmos przechowywane w portfelu Ledger można obstawiać za pośrednictwem aplikacji Ledger Live, aby uzyskać pasywny dochód, uczestnicząc w sieci Cosmos poprzez delegację. W zamian, użytkownicy, którzy stawiają na Cosmos są nagradzany roczną wydajnością około 8-10%, minus opłaty.

portfel kosmos

Najłatwiejszym sposobem obstawiania Kosmosu za pomocą portfela Ledger jest delegowanie uprawnień do obstawiania w Twoim imieniu. Ty wciąż zachować własność monet ATOM, bezpiecznie stawiając je na portfelu sprzętowym. Delegowanie Cosmos i uczestnictwo w protokole potwierdzania stawki umożliwia inwestorom zdobywanie nagród za pomoc w protokole.

Kliknij tutaj, aby kupić portfel sprzętowy Ledger.

Inwestorzy mogą zdobywać nagrody, stawiając Cosmos i zachować kontrolę nad kluczami prywatnymi i zachować własność nad aktywem. Jest to preferowana opcja dla początkujących, aby zdobywać nagrody przez obstawianie Kosmosu i pomagać gromadzić dodatkowe monety ATOM, jednocześnie przyczyniając się do działania sieci blockchain.

portfel kosmos

Inwestorzy, którzy stawiają ATOM na portfel sprzętowy, mają możliwość zdobycia nagród przy użyciu dwóch różnych metod:

 • Mieszanie (nowo otrzymane monety ATOM są dodawane do puli stawek delegacji i sumowane w czasie)
 • Wypłacanie (nowo otrzymane monety ATOM są wpłacane do portfela, ale nie przynoszą nagród za stakowanie i można je wymienić na inne aktywa)

Inwestorzy długoterminowi i posiadacze Cosmos powinni rozważyć postawienie inwestycji w portfel sprzętowy Ledger Nano X, aby zgromadzić dodatkowe monety ATOM, z dodatkowym bezpieczeństwem utrzymania własności i do 10% zwrotu z inwestycji.

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i ma miliony użytkowników na całym świecie. Giełda oferuje bogate w funkcje produkty, w tym handel z dźwignią kryptowalutową, usługi pożyczkowe i otrzymywanie nagród z kontami pożyczkowymi i odsetkowymi.

Odwiedź Binance

Szacunkowa wartość kosmosu jest szacowana nagroda od 6% do 9% aby zarobić dodatkowy dochód, zdeponując i przechowując monety ATOM w portfelu Binance. Saldo Cosmos użytkownika jest oceniane co godzinę w celu obliczenia nagród. Nagrody Cosmos Staking są wypłacane co miesiąc.

Związane z: 8 najlepszych giełd kryptowalut w USA

Inwestorzy Binance musi mieć co najmniej 0,5 ATOM, aby kwalifikować się do obstawiania nagród. Wszystkie zarobione zyski są udostępniane użytkownikom Binance, aby zmaksymalizować nagrody za obstawianie. Stakowanie na Binance nie jest dostępne we wszystkich krajach, sprawdź szczegóły na stronie internetowej.

binance

Zaletą obstawiania monet ATOM na Binance jest możliwość obstawiania Cosmos w oczekiwaniu na okazję handlową. Użytkownicy mogą korzystać z nagród za obstawianie oprócz potencjalnych zysków handlowych na miejscu lub na wymianie depozytu zabezpieczającego.

Związane z: Recenzja Binance: Crypto, Trading & Opłaty

Po wypełnieniu pozycji saldo postawione i związane z nimi nagrody zostaną automatycznie dostosowane, aby odzwierciedlić dostępne saldo. Nie ma stałego planu i użytkowników może zmienić fundusze obstawiania, aby handlować Cosmos na Binance.

Binance Cosmos Staking

Aby postawić Cosmos (ATOM) na Binance, wykonaj następujące kroki:

 • Zaloguj się na swoje konto lub utwórz darmowe konto na Binance
 • Przejdź do “ Zarabiaj ” w górnym menu i kliknij “ Stakowanie ”
 • Wybierz „Staking kosmosu (ATOM)”
 • Wpłać monety z portfela sprzętowego lub kup Cosmos z fiat
 • Zacznij zdobywać nagrody za obstawianie Kosmosu

Coinbase

Coinbase to popularna giełda kryptowalut zaufało mu ponad 35 milionów ludzi w ponad 100 krajach na całym świecie kupować, sprzedawać, przechowywać, używać, stawiać, a nawet zarabiać na bitcoinach i innych kryptowalutach. Coinbase stał się popularnym bezpiecznym portfelem i giełdą handlową do kupowania Bitcoinów za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego.

Odwiedź Coinbase

Coinbase wprowadził stawianie tylko dla swoich klientów z USA obstawianie nagród na Kosmos (ATOM) do 5,00%. Procent nagrody nie jest stały i zmienia się w czasie w zależności od zysków z obstawiania rozdzielanych przez weryfikatory w sieci Cosmos. Nagrody są wypłacane bezpośrednio do portfela Coinbase, w którym przechowywane są środki użytkowników.

atom do obstawiania w bazie monety

Aby zdobywać nagrody za obstawianie, monety Cosmos muszą być przechowywane w portfelu Coinbase. Tam jest minimalna kwota do obstawienia 1 ATOM które muszą znajdować się w portfelu, aby zdobywać nagrody. Ponadto opcję nagród za obstawianie należy również włączyć w menu “ Ustawienia ” w sekcji “ Usługi finansowe ”.

Gdy monety zostaną postawione na giełdzie, nagrody użytkowników zostaną przelane pierwszą płatnością bezpośrednio do portfela Coinbase po około 7-14 dniach. Po pierwszej płatności plik Nagrody za obstawianie ATOM będą zdeponowane co około 7 dni.

Obstawianie monet ATOM na Coinbase wiąże się z niewielką prowizją. Kwota jest odejmowana od nagród za obstawianie otrzymanych z sieci Cosmos. Powoduje to nieco niższy wskaźnik nagród wynoszący 5% w porównaniu z innymi wymienionymi powyżej platformami do obstawiania.

Portfel Atomic

Portfel Atomic jest zdecentralizowany portfel kryptowalut online dostępne na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych, które obsługują ponad 500 monet i tokenów. Portfel jest odpowiedni dla inwestorów kryptowalutowych o różnym doświadczeniu i zapewnia prosty, bezpieczny i wygodny sposób przechowywania aktywów cyfrowych.

Odwiedź Atomic Wallet

Plik spodziewany Zwrot z inwestycji do obstawiania Kosmosu (ATOM) w Atomic Wallet wynosi ~ 10% który znajduje się w górnym zakresie nagród w porównaniu z giełdami kryptowalut i portfelami, które umożliwiają obstawianie. Aby kwalifikować się do nagród za obstawianie, w Atomic Wallet musi znajdować się co najmniej 1 ATOM.

Atomic Wallet Staking kosmos

W przeciwieństwie do aplikacji Ledger Live jest Nie Dostępna integracja z portfelem sprzętowym, dlatego ważne jest, aby zabezpieczyć fazę dostępu do kopii zapasowej i hasło, ponieważ ponosisz wyłączną odpowiedzialność za bezpieczeństwo portfela. Naszym zdaniem preferujemy dodatkowe korzyści w zakresie bezpieczeństwa wynikające z przechowywania zasobu w portfelu sprzętowym, jednocześnie ciesząc się nagrodami za obstawianie Cosmos.

Aby postawić monety Cosmos (ATOM) w Atomic Wallet, wykonaj następujące kroki:

Gdzie kupić Cosmos?

Plik Najlepszym miejscem do zakupu Cosmos (ATOM) jest wymiana walut fiat na kryptowaluty aby zamienić lokalną walutę fiducjarną na aktywa cyfrowe. Alternatywnie, korzystając z renomowanej giełdy kryptograficznej lub platformy do natychmiastowej wymiany kryptowalut na kryptowalutę, można użyć innej monety do Cosmos.

Często Zadawane Pytania

Czy istnieje ryzyko związane z obstawianiem kosmosu (ATOM)?

Obstawianie Cosmos za pomocą giełdy wiąże się z ryzykiem, ponieważ inwestorzy nie mają kontroli nad kluczami prywatnymi, które zapewniają dostęp do funduszy. Giełdy mogą być podatne na kradzieże online i oszukańcze działania, które mogą skutkować potencjalną utratą środków.

Ponadto platformy do obstawiania, które umożliwiają użytkownikom wybranie walidatora lub piekarza, mogą wprowadzić ryzyko, że dostawca nie przerzuci pełnych nagród za obstawianie na osobę delegującą. Plik opłaty mogą wahać się od 1% do 25% iw zależności od walidatora.

Jak zdobyć nagrody Cosmos Staking w Coinbase?

Użytkownicy mogą zdobywać nagrody za obstawianie Cosmos (ATOM) w Coinbase do posiadanie lub kupowanie monet na giełdzie do postawienia w Twoim imieniu. Inwestorzy zachowują własność monet ATOM w portfelu Coinbase i zdobywają nagrody, delegując uprawnienia do obstawiania na Coinbase.

Które kraje obsługują Coinbase przy obstawianiu??

Coinbase to światowa giełda kryptowalut, która oferuje usługi obstawiania na całym świecie w krajach takich jak Belgia, Francja, Holandia, Słowacja, Hiszpania, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone (z wyjątkiem mieszkańców Nowego Jorku i Hawajów).

Jaki jest najlepszy sposób na obstawienie kosmosu (ATOM)

Najlepszym sposobem na obstawienie Cosmos (ATOM) jest użycie portfela sprzętowego Ledger. Bezpieczeństwo środków jest najważniejsze, a Ledger pozwala na ciągłą kontrolę nad monetami i kluczami prywatnymi.

Wniosek

Podsumowując nasz artykuł o tym, jak obstawiać Cosmos (ATOM), oceniliśmy i porównaliśmy najpopularniejsze giełdy kryptowalut i portfele sprzętowe do przechowywania monet ATOM, aby zdobywać nagrody.

Chociaż istnieją subtelne różnice między platformami, takie jak wartości procentowe nagród i opłaty, o których należy pamiętać, naszym zdaniem obstawianie ATOM za pomocą portfela Ledger jest bezpiecznym i opłacalnym sposobem zarabiania dodatkowych monet ATOM bez konieczności sprzedawania swoich monet.

Może Cię również zainteresować:

 • 5 stron internetowych do demo Handluj bitcoinami za pomocą wirtualnych pieniędzy

 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • Jak kupować bitcoiny za pomocą kart podarunkowych Amazon – bardzo łatwe
 • 4 najlepsze miejsca do obstawiania Tezos (XTZ) & Zdobywać nagrody

 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me