Szukasz alternatywy dla najpopularniejszych na świecie platform handlu kryptowalutami, takich jak Coinbase, Binance i eToro? Istnieją teraz giełdy kryptowalut bez opłat, które umożliwiają osobom fizycznym kupowanie, handel i sprzedaż aktywów Bitcoin i kryptowalut bez żadnych opłat.

Dla aktywnych inwestorów może to być różnica między zyskownym a tracącym traderem w dłuższej perspektywie. W tym artykule udostępnimy najlepsze miejsca do handlu kryptowalutami bez opłat.

nasz Pick

Najlepsza bezpłatna wymiana na

Handel spot

phemex Odwiedź stronę


Najlepsza bezpłatna wymiana na

Altcoins

KuCoin Odwiedź stronę

Najlepsza bezpłatna wymiana na

Aplikacja mobilna

crypto.com Odwiedź stronę

Zanim zaczniesz, niektóre giełdy wymagają posiadania portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Jak handlować kryptowalutami bez opłat

Aby handlować kryptowalutą bez opłat i prowizji, wykonaj następujące proste kroki:

Gdzie handlować bitcoinami bez opłat

Oto lista giełd kryptowalut, na których można handlować i kupować Bitcoiny bez opłaty:

Najlepsze porównania wymiany bez opłat: 2021 r

Ta tabela porównawcza zawiera przegląd i porównanie giełd w celu handlu Bitcoinem & altcoiny

bez prowizji.

Wymiana kryptowalut bez opłat: recenzje

Oto nasze podsumowanie najlepszych giełd bezpłatnych do handlu Bitcoinami i kryptowalutami. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat każdej witryny, kliknij poniższe łącza do recenzji wymiany.

Phemex

Phemex to giełda kryptowalut, która oferuje transakcje spot, instrumenty pochodne i symulowane transakcje na jednej ujednoliconej platformie. Platforma handlowa oferuje użytkownikom premium możliwość kup kryptowalutę za opłatą opłaty na giełdzie spot dla głównych aktywów kryptowalutowych, takich jak Bitcoin, Ethereum, XRP i Link.

Odwiedź Phemex

Założony w 2019 roku przez grupę 8 byłych dyrektorów Morgan Stanley, zespół koncentruje się na stworzeniu godnej zaufania platformy cyfrowej i stanie się wiodącym dostawcą usług finansowych w branży kryptowalut. Phemex wspiera handlowców na całym świecie, takich jak Stany Zjednoczone, Australia i Wielka Brytania.

phemex zero opłat

Giełda Phemex jest wyposażona w takie funkcje, jak:

 • Handluj kryptowalutami bez opłat na giełdzie typu spot (dla użytkowników premium)
 • Instrumenty pochodne handlowane do 100-krotnej dźwigni z BTC & Rozliczenie kontraktu w USD
 • Konkurencyjne opłaty transakcyjne na platformie do handlu na marży
 • Zaawansowane typy zleceń do zarządzania ryzykiem
 • Konto demo kryptowaluty dla początkujących do ćwiczeń
 • 300 tys. Transakcji na sekundę (TPS)
 • Przechowywanie portfela w niskiej temperaturze, aby zapewnić bezpieczeństwo środków na giełdzie
 • Szybka i responsywna aplikacja do handlu mobilnego
 • Tradycyjne aktywa finansowe (wkrótce)

Użytkownicy, którzy utworzą konto w Phemex, otrzymają bezpłatny dostęp do członkostwa premium na 7 dni. Można to przedłużyć do 30 dni, kierując znajomego na giełdę. Po zakończeniu okresu próbnego użytkownicy na giełdzie będą musieli kupić Członkostwo Premium, które zaczyna się od 0,19 USD dziennie aby nadal handlować Bitcoinem bez opłat.

ceny phemex

Chociaż może się wydawać, że trzeba zapłacić subskrypcję bez opłat za handel kryptowalutami, dla inwestorów o dużym wolumenie i jednodniowych handlowców kryptowalut jest to bardzo niska cena za kupno, handel i sprzedaż kryptowalut bez płacenia opłat lub prowizji.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ dla depozytów bitcoinowych

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Crypto.com

Crypto.com to platforma aktywów cyfrowych, która oferuje kilka produktów i usług kryptowalutowych. Giełda odnotowała ogromny wzrost w ostatnich latach i tak się stało ponad 1 milion użytkowników na swojej platformie i jest obsługiwaną giełdą kryptowalut w USA. Crypto.com to popularna platforma, która oferuje potężną alternatywę dla tradycyjnych usług finansowych, ułatwiając wszystkim kupowanie, handel i sprzedaż kryptowalut.

Zdobądź 50 USD ZA DARMO Po pobraniu aplikacji i postawieniu CRO na kartę MCO Visa za pomocą naszego kodu polecającego 45h3ct59tv. Kup teraz swoją kartę debetową!

Pobierz aplikację i odbierz BEZPŁATNIE 50 USD

Wraz z rosnącą listą funkcji i usług kryptograficznych spodziewamy się, że Crypto.com będzie jedną z najlepszych firm kryptowalutowych na świecie w ciągu najbliższych kilku lat, która będzie rywalizować z takimi firmami jak Binance i Coinbase.

cryptocom

Crypto.com nieustannie wprowadza innowacje i opracowuje nowe usługi i produkty kryptograficzne dla swoich użytkowników, aby przyspieszyć przyjęcie technologia blockchain i poprawie komfortu korzystania z kryptowalut przez użytkowników. Giełda oferuje następujące ograniczone czasowo oferty promocyjne:

 • 0% opłaty transakcyjnej przez pierwsze 90 dni dla nowych użytkowników
 • Aż do 50% redukcja opłaty transakcyjnej we wszystkich transakcjach dla istniejących użytkowników Giełdy
 • 2% depozytu bonusowego oprocentowanie wszystkich depozytów dokonanych przez nowych użytkowników w ciągu pierwszych 30 dni
 • Wyślij krypto do użytkowników aplikacji Crypto.com natychmiast bez opłat
 • Kup Bitcoin za pomocą 0% opłat za karty kredytowe

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Crypto.com.

crypto.com zero opłaty

Dostawca waluty cyfrowej oferuje zestaw usług kryptograficznych i funkcji na wyciągnięcie ręki, które pozwalają kupować, sprzedawać, handlować, wydawać, przechowywać, zarabiać odsetki od kryptowalut, pożyczać gotówkę, a nawet płacić rachunki za pomocą kryptowaluty. Crypto.com ogłosił również przyszłe uruchomienie handlu depozytem zabezpieczającym i instrumentami pochodnymi, aby konkurować z Bybit i FTX.

Kucoin

Kucoin to giełda kryptowalut, która została stworzona z myślą o osobach na całym świecie, zapewniając łatwą w użyciu platformę dla inwestorów do wymiany aktywów cyfrowych i kryptowalut. Założona pod koniec 2017 roku KuCoin jest jedną z najpopularniejszych giełd handlu kryptowalutami na świecie ponad 5 milionów użytkowników na całym świecie.

AWANS: Nawiązaliśmy współpracę z KuCoin, aby zaoferować specjalną promocję zerowych opłat transakcyjnych przez 7 dni po utworzeniu nowego konta za pomocą naszego linku poniżej.

Zarejestruj się za pomocą KuCoin promocja kucoin

Kucoin oferuje innowacyjne usługi i produkty kryptograficzne, w tym wymianę spot, rynki futures, handel marżą, obstawianie nagród, usługi pożyczkowe w celu zarabiania odsetek na aktywach kryptograficznych, a nawet możliwość zakupu kryptowalut za pomocą karty kredytowej / debetowej.

Dobrze znana platforma handlowa niedawno uruchomiła “ Natychmiastową wymianę ”, aby zapewnić dostęp do najlepszego dostępnego kursu kryptowalutowego na rynku globalnym. Użytkownicy mogą kupuj kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i XRP bez opłat handlowych lub prowizji.

natychmiastowa wymiana kucoin

KuCoin Instant Exchange to usługa wymiany kryptowalut za jednym kliknięciem, która została opracowana wspólnie przez KuCoin i czołową firmę handlującą o wysokiej częstotliwości z Wall Street. Integracja za pośrednictwem Instant Exchange umożliwia szybki zakup obsługiwanych kryptowalut, z zerowymi opłatami transakcyjnymi i najlepszymi dostępnymi cenami.

kucoin zero opłat

Digitex

Digitex Futures Exchange (DFE) to giełda kontraktów futures na kryptowaluty typu peer-to-peer z zerową opłatą, która pozwala użytkownikom handlować kontraktami terminowymi typu perpetual swap na Bitcoin z dźwignią do 100x. Giełda handlowa jest oparta na technologii blockchain Ethereum, aby zapewnić najnowocześniejszą giełdę kryptowalutową z zerowymi opłatami transakcyjnymi.

Odwiedź Digitex

Model wymiany opiera się na saldzie użytkowników posiadających saldo własnej rodzimej monety, czyli Token DGTX kwalifikować się do handlu bez prowizji. Każdy użytkownik, który składa transakcję, zwiększa zapotrzebowanie na token DGTX.

wymiana digitex

Platforma jest w stanie zaoferować handel bitcoinami bez opłat sprzedając tokeny DGTX, aby zarabiać pieniądze. Oznacza to, że możesz handlować kryptowalutami z dużą częstotliwością bez martwienia się o prowizje za wymianę i opłaty takerowe, które zmniejszają Twoje zyski.

Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy imponujący z Digitexem i kierunkiem, w którym zmierza wymiana. Chcielibyśmy jednak zobaczyć ulepszenia interfejsu użytkownika, który wydaje się przestarzały pod względem funkcjonalności i brakuje mu zaawansowanych typów zleceń handlowych. Jest to ważny aspekt handlu, ponieważ jest to miejsce, w którym większość czasu spędzasz na analizowaniu wykresów.

Wzmacniać

Wzmocnij wymianę została uruchomiona w 2019 roku, aby rozwiązać problemy w świecie kryptowalut, które hamują szerszą adopcję kryptowalut i typowe frustracje doświadczane przez handlowców kryptowalut.

Odwiedź Amplify

Giełda kryptowalut oferuje klientom na całym świecie (z wyjątkiem USA i Kanady) kupowanie i sprzedawanie kryptowalut bez uiszczania opłat handlowych. To znaczy, że są brak dodatkowych opłat powyżej cen kryptowalut spotowych.

wzmacniać

Co więcej, nie ma żadnych warunków wstępnych, aby kwalifikować się do zerowych opłat transakcyjnych, takich jak status finansowy, stopień wiedzy handlowej i / lub kwota inwestycji, dzięki czemu jest odpowiednia dla każdego.

Amplify Exchange ma ponad 14 par kryptowalut, takich jak:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Marszczyć
 • Bitcoin Cash
 • Gwiezdne lumenów
 • Dziarskość
 • Cardano
 • NEO
 • Ethereum Classic
 • Podstawowy żeton uwagi
 • ZRX
 • EOS
 • Wzmocnij token lojalnościowy (AMPX)

Każda para kryptowalut może być przedmiotem handlu z walutą fiducjarną, BTC, ETH i natywną monetą platformy, Token AMPX bez opłat i prowizji. Kiedy logujesz się po raz pierwszy, możesz być trochę zaskoczony interfejsem. To nie jest jak inne giełdy kryptowalut z depozytem zabezpieczającym. Chociaż jest to bardzo uproszczone i odpowiednie dla początkujących.

wzmocnić wymianę

Shapeshift

Shapeshift to rynek cyfrowy, który został założony w 2014 roku przez Erik Voorhees który zapewnia usługi kryptograficzne użytkownikom na całym świecie. Wymiana online oferuje możliwość szybko przełączaj się między zasobami w płynnym, bezpiecznym i chronionym środowisku.

Odwiedź Shapeshift

W ciągu kilku minut możesz natychmiast wymienić Bitcoin na inny altcoin i odwrotnie bez żadnych kłopotów. Zespół odpowiedzialny za Shapeshift uruchomił niedawno nową platformę do kup Bitcoin bez opłat w celu konkurowania z innymi giełdami kryptowalut.

zmiennokształtny

Aby kwalifikować się do bez prowizji, zerowego spreadu i zerowych opłat transakcyjnych w Shapeshift, użytkownicy muszą zachować swoje rodzime Żetony FOX. Kiedy tworzysz konto, Shapeshift wpłaca na swoje konto 100 tokenów FOX za darmo.

Nowa platforma Shapeshift umożliwia:

 • Utwórz nowy portfel lub podłącz swój KeepKey, Portfel Trezor lub Portis
 • Wizualizuj wyniki swojego portfela za pomocą potężnego pulpitu nawigacyjnego
 • Handluj kryptowalutami natychmiast i za darmo z ponad tysiącem par aktywów, trzymając tokeny FOX
 • Kup kryptowaluty za pomocą swojego konta bankowego
 • Wysyłaj, odbieraj i HODL swoje cyfrowe zasoby w portfelu sprzętowym

NÓŻ

Giełda BLADE oferuje wieczne kontrakty kryptograficzne Bitcoin i Altcoin, którymi można handlować z dźwignią do 150x. Wymiana jest wspierane przez światowej klasy i zaufani inwestorzy takie jak Coinbase i SV Angel aby stworzyć dedykowaną platformę wieczystego handlu Bitcoin.

Odwiedź BLADE

Giełda uruchomiła handel zerowy i jest jedną z pierwszych giełd kryptowalut, która oferuje bez opłat handel wiecznymi bitcoinami. Zwiększy to obecność BLADE, aby konkurować z innymi popularnymi giełdami handlu kryptowalutami, które pobierają opłatę za każdą transakcję.

Blade zero opłat

Tam są brak ograniczeń lub wymagań kwalifikacyjnych co oznacza, że ​​nie musisz posiadać natywnego tokena, aby cieszyć się handlem bez prowizji.

Związane z: Recenzja Blade Exchange – Bitcoin, Trading Crypto & Opłaty

Jeśli jesteś kryptowalutą lub handlowcem o wysokiej częstotliwości, wówczas opłaty za transakcje zerowe na giełdzie BLADE pozwolą Ci wchodzić i wychodzić z transakcji, korzystając z wysokiej dźwigni, aby osiągać zyski przy niewielkich wahaniach cen przy niskich kosztach (np. Brak opłat transakcyjnych).

Powinniśmy zwrócić uwagę, że BLADE nie ma (jeszcze) żadnych narzędzi handlowych ani wskaźników. Te funkcje są niezbędne dla handlowców kryptowalut i oczekują, że zostaną uwzględnione w uruchomieniu BLADE Zero.

Wykresy BLADE

Lykke

Lykke to innowacyjna szwajcarska giełda cyfrowa, która oferuje handel na rynku Forex, kryptowalut i indeksami kryptograficznymi. Platforma obsługuje wiele walut fiducjarnych, aby zapewnić łatwą rampę dla początkujących i doświadczonych handlowców, aby mogli wejść na rynek kryptowalut, na którym można handlować parami bazowymi, takimi jak euro, GBP, CHF i USD.

Odwiedź Lykke

Istnieje kilka usług wymiany kryptowalut na kryptowaluty, jednak wiążą się one z niewielką opłatą handlową. Lykke różni się tym, że pozwala handlowcom na swojej platformie na błyskawicznie wymieniaj i wymieniaj kryptowaluty bez ponoszenia żadnych opłat.

lykke

Lykke zapewnia inwestorom kryptowalutowym możliwość dywersyfikacji swojego portfela i zakupu Token indeksu LyCI, który śledzi zachowanie cen głównych aktywów kryptowalutowych. Indeks składa się z 59% bitcoinów i 24 popularnych altcoinów.

Platforma jest dostępna do pobrania na komputery stacjonarne i aplikacje mobilne, które można wykorzystać do wpłaty środków bezpośrednio do portfela Lykke. Walutę Fiata można zamienić na waluty cyfrowe i wymienić na altcoiny bez opłat.

Często Zadawane Pytania

Jak mogę uzyskać bezpłatną opłatę za Bitcoin?

Najlepszym sposobem aby kupić Bitcoin bez opłat transakcyjnych, należy skorzystać z platformy kryptowalutowej, która oferuje zerowe opłaty i prowizje oprócz ceny rynkowej. Wymiany takie jak Shapeshift, Kucoin i Phemex pozwalają użytkownikom zdeponować kryptowalutę i stablecoiny, które można natychmiast wymienić bez opłat i prowizji. Inne sposoby na zdobycie Bitcoinów za darmo to zarabianie ich poprzez programy nagród, Coinbase Earn i uczestnictwo w programach partnerskich.

Czy powinienem korzystać z zerowej opłaty giełdowej handlu kryptowalutami?

Opłaty handlowe i prowizje zjadają Twoje zyski z upływem czasu, nie zdając sobie z tego sprawy, i wpływają na długoterminowe bogactwo, szczególnie w przypadku częstych transakcji. Wymiana kryptowalut bez opłat może zatrzymaj niewielki procent zysków bez opłat zjadających Twój kapitał w każdej transakcji.

Wniosek

Giełdy kryptowalut są idealne dla day traderów i scalperów, aby wykorzystać zmienny rynek i skorzystać z niewielkich ruchów cen w ciągu dnia. Wraz z wprowadzeniem giełd handlowych bez opłat, posłuży to zwiększeniu konkurencji i wywieraniu presji na inne giełdy handlu kryptowalutami, aby obniżyły ich opłaty.

Czy więc przejdziesz na giełdę handlową bez opłat? Z jakiej platformy obecnie handlujesz kryptowalutą?

Dalsze sugerowane lektury:

 • Najlepsze giełdy Fiat na Crypto na świecie
 • 5 najlepszych platform do zarabiania na kryptowalutach
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • Najlepsze platformy do demo Handluj Bitcoinami za pomocą wirtualnych funduszy
 • 10 najlepszych giełd kryptowalut w Australii

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me