BTC Markets to popularna giełda kryptowalut w Australii, która umożliwia osobom fizycznym handel Bitcoinem za pomocą AUD. Giełda była jedną z pierwszych giełd kryptowalut, która rozpoczęła się w Australii w 2013 roku i jest szeroko wykorzystywana przez początkujących i doświadczonych inwestorów. Przeczytaj nasz artykuł na temat najlepszych giełd Bitcoin w Australii, aby sprawdzić, czy rynki BTC znalazły się w pierwszej dziesiątce.

Odwiedź rynki BTC

W tym przeglądzie rynków BTC przedstawimy przegląd i ocenę naszego doświadczenia z korzystaniem z giełdy, jej funkcji, interfejsu użytkownika, metod wpłat i opłat transakcyjnych. Chociaż staramy się zawsze dostarczać Ci dokładne informacje, sugerujemy, abyś to zrobił odwiedź ich witrynę od czasu do czasu na wypadek późniejszych aktualizacji.

Co to są rynki BTC?

BTC Markets to popularna australijska platforma handlowa kryptowalutami z siedzibą w Melbourne, która zapewnia domenę łatwa w użyciu, bezpieczna i niezawodna giełda Bitcoin dla początkujących i profesjonalnych inwestorów. Platforma oferuje 13 różnych par kryptowalut, którymi można handlować za pomocą zaawansowanego systemu handlowego, który jest odpowiedni dla aktywnych inwestorów.

Witryna internetowa BTC Markets


Szybkie podsumowanie

Porównanie rynków BTC

PayID to jedna z najpopularniejszych metod wpłacania AUD na rynkach BTC. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych popularnych australijskich giełd kryptowalut, takich jak BTC Markets, które umożliwiają przelewy bankowe za pomocą PayID do handlu Bitcoinami.

Czy rynki BTC są bezpieczne?

Wydaje się, że BTC Markets jest bezpieczna giełda handlu kryptowalutami, która obejmuje kilka funkcji bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo środków swoich klientów. Założona w 2013 roku, nie zgłoszono żadnych hacków giełdowych ani kradzieży środków klientów. Jednak w grudniu 2020 r.BTC Markets ujawnił nazwiska i adresy e-mail tysięcy użytkowników w e-mailu które pozostały niewykryte. Incydent związany z bezpieczeństwem informacji dotknął wszystkich handlowców na platformie.

funkcje & Korzyści

BTC Markets oferuje stabilną i bezpieczną platformę do kupowania, handlu i sprzedaży kryptowalut. Ponadto platforma handlowa oferuje następujące funkcje i korzyści:

 • Intuicyjna i łatwa w użyciu platforma handlowa odpowiednia dla początkujących i średnio zaawansowanych traderów
 • Prosta funkcja kupna / sprzedaży umożliwiająca szybkie rozpoczęcie korzystania z walut cyfrowych
 • 20 altcoinów do kupna, handlu i sprzedaży za AUD lub BTC
 • Dane rynkowe i wykresy w czasie rzeczywistym do handlu popularnymi altcoinami
 • Narzędzia do uśredniania kosztu w dolarach dla powtarzających się transakcji
 • Zaawansowane typy zleceń, w tym stop-limit, take profit i czas obowiązywania
 • Światowej klasy narzędzia do tworzenia wykresów i analizy technicznej z widokiem handlowym
 • Wpłać AUD za pomocą PayID, BPAY i Osko
 • Bezpieczny portfel, który przechowuje ponad 98% środków w zimnych portfelach offline, aby chronić środki użytkowników
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe w celu ochrony kont użytkowników
 • Kompleksowe szkolenia, przewodniki edukacyjne i często zadawane pytania

Tworzenie konta na rynkach BTC

Aby utworzyć konto w BTC Markets, wykonaj następujące proste kroki:

Po utworzeniu konta zaloguj się do BTC Markets i uzupełnij swój profil użytkownika. W tym miejscu będziesz musiał podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres zamieszkania, data urodzenia i numer telefonu komórkowego.

Profil użytkownika BTC Markets

Weryfikacja konta

Aby dokonać wpłaty lub wypłaty z konta bankowego na lub z konta BTC Markets, musisz najpierw przejść proces weryfikacji KYC (Know Your Customer). Ma to na celu potwierdzenie Twojej tożsamości aby zminimalizować oszustwa zgodnie z australijskimi przepisami i regulacjami.

Najłatwiejszym i najszybszym sposobem zakończenia weryfikacji rynków BTC jest przesłanie australijskiego paszportu lub prawa jazdy. Będziesz także musiał zweryfikować swój aktualny adres zamieszkania za pomocą dokumentu, takiego jak wyciąg bankowy, rachunek za media lub umowa najmu, na której widnieje Twoje pełne imię i nazwisko oraz adres. Aby zweryfikować swoje konto, kliknij "Konto" w górnym menu, a następnie "Weryfikacja tożsamości" i wykonaj każdy krok.

Dostępne metody wpłat

BTC Markets Australia umożliwia swoim użytkownikom zasilenie konta za pomocą następujących metod wpłaty:

 • Identyfikator płatności: Ta metoda płatności jest obsługiwana przez większość australijskich banków. Depozyty są generalnie przetwarzane natychmiast i zostaną natychmiast przelane na Twoje konto BTC Markets i nie ma żadnych dodatkowych opłat.
 • BPAY: Bezpieczny i niezawodny sposób na zasilenie konta. Wszystkie depozyty dokonane za pośrednictwem BPAY, jednak dotarcie środków do rynków BTC może zająć od 1 do 3 dni roboczych. Wysyłanie środków za pomocą BPAY nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Handel kryptowalutami przy użyciu rynków BTC

Giełda jest znana ze swojego specjalnego systemu transakcyjnego, który zapewnia kapitał, przetwarzanie dużych transakcji i zautomatyzowane systemy transakcyjne. Obejmuje zaawansowaną platformę handlu kryptowalutami, która oferuje użytkownikom możliwość kupowania i sprzedawania aktywów cyfrowych oraz korzystania z codziennych ruchów cen.

Handel rynkami BTC

Handlowcy na platformie mogą wydłużać lub skracać rynek, aby zabezpieczyć się przed zmiennością cen, dając użytkownikom możliwość elastycznego zarządzania ryzykiem inwestycyjnym. Wykresy są zasilane przez TradingView, które jest dobrze znanym oprogramowaniem do tworzenia wykresów kryptograficznych i handlu, które zawiera kilka narzędzi, wskaźników i wzorców rysowania.

Reklama

coinspot

KUP BITCOIN za pomocą ulubione z Australii giełda kryptowalut

OCENA

4.3 / 5

Odwiedź Coinspot

Aby złożyć zamówienie, skorzystaj z okna zamówienia, które znajduje się pod wykresami. Istnieje kilka typów zleceń do wyboru w zależności od strategii wejścia i wyjścia.

Na przykład, aby kupić 1 Bitcoin za pomocą zlecenia rynkowego:

Zlecenie BTC Markets

Obsługiwane kryptowaluty

Rynki BTC obsługuje 20 aktywów cyfrowych, którymi można handlować za Bitcoiny lub dolary australijskie (AUD). Dostępne kryptowaluty to Bitcoin, XRP, Ethereum, Stella Lumens, Chainlink, Litecoin, OmeseGo, PowerLedger, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Basic Attention Coin, Compound, Algorand, Enjin, Meld Gold i Golem.

btc sprzedaje monety

Opłaty handlowe

BTC Markets używa pliku struktura opłat warstwowych dla par AUD, która waha się od 0,10% do 0,85% w zależności od wolumenu obrotu. Opłaty transakcyjne są dość rozsądne tylko dla inwestorów o dużej wartości netto. Dla większości początkujących, którzy chcą dokonać pierwszego zakupu kryptowalut, opłaty są rozsądne. Użytkownicy, którzy chcą zmaksymalizować depozyt, powinni rozważyć tańszą opcję, taką jak Swyftx.

BTC Markets wykorzystuje model market makera i takera dla inwestorów na giełdzie, którzy wymieniają aktywa cyfrowe na parę kryptowalut, taką jak Bitcoin, Litecoin, Ethereum i XRP. Handel opłaty za handel kryptowalutami z BTC Markets wynoszą -0,05% i 0,2% odpowiednio.

Kaucja & Opłaty karencji

BTC Markets nie pobiera opłaty za wpłatę AUD lub kryptowaluty na giełdę lub wypłatę AUD z portfela na australijskie konto bankowe. Jeśli wycofasz zasób kryptowaluty, zostanie naliczona standardowa opłata transakcyjna (wydobywcza), która jest oparta na obciążeniu sieci blockchain dla określonej monety.

Czy rynki BTC są legalne??

BTC Markets wydaje się być legalną giełdą kryptowalut opartą na ścisłej zgodności z Australijskie przepisy ustawowe i wykonawcze. Platforma handlowa została założona od 2013 roku i zawiera ścisłe protokoły Know-Your-Customer (KYC) w celu zmniejszenia ryzyka nieuczciwych działań.

Alternatywy dla rynków BTC

Następujące alternatywy dla rynków BTC to renomowane giełdy kryptowalut w Australii.

Często Zadawane Pytania

Czy rynki BTC wymagają weryfikacji konta?

Użytkownicy, którzy zamierzają kupić lub sprzedać kryptowalutę na BTC Markets, będą musieli najpierw udowodnić swoją tożsamość zgodnie z protokołami Know-Your-Customer (KYC). Aby zweryfikować swoje konto, można przesłać następujące dokumenty:

 • Międzynarodowy paszport
 • Narodowa karta identyfikacyjna
 • Prawo jazdy

Czy rynki BTC mają program partnerski?

Wydaje się, że BTC Markets nie oferuje premii za zaproszenie nowych przyjaciół lub programu partnerskiego.

Czy mogę handlować kryptowalutą za pomocą mojego SMSF?

BTC Markets umożliwia Australijczykom korzystanie z ich Super Fund (SMSF) w celu zakupu cyfrowej waluty, takiej jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i inne kryptowaluty. Warstwowa struktura opłat będzie odpowiednia dla inwestorów do kupowania kryptowalut za pośrednictwem SMSF w Australii. Aby zezwolić na założenie konta, superfundusz musi otrzymać upoważnienie.

Czy rynki BTC mają aplikację??

Rynki BTC nie wydaje się mieć mobilnej aplikacji handlowej na urządzenia z systemem iOS i Android, aby umożliwić swoim użytkownikom handel kryptowalutą. Witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, jednak nie jest idealna do umieszczania, monitorowania lub zarządzania pozycjami na żywo.

Nasz ostateczny werdykt

Podsumowując nasze BTC Markets Australia przegląd, giełda zapewnia pełną i bezpieczną giełdę kryptowalut dla Australijczyków do kupowania i sprzedawania popularnych kryptowalut. Tworzenie wykresów przypomina profesjonalną platformę kryptograficzną, bez skomplikowanych menu i elementów rozpraszających.

Odwiedź rynki BTC

Dostępne opcje wpłaty AUD są ograniczone i rynki BTC powinny rozważyć rozszerzenie o popularne metody płatności w celu zakupu Bitcoinów za pomocą depozytu gotówkowego i POLi. Jednak opłaty są bardzo rozsądne dla osób prywatnych lub inwestorów SMSF o dużej wartości netto.

Ponadto zalecamy korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut do kupienia.

Może Cię również zainteresować:

 • 10 najczęściej zadawanych pytań dotyczących podatku od kryptowalut w Australii (które mogą zaoszczędzić pieniądze)
 • 7 najlepszych platform wymiany kryptowalut (szybkie, bezpieczne & Bezpieczne)
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut w Nowej Zelandii
 • Recenzja ChangeNOW: swapy kryptowalut, opłaty handlowe & Jeszcze
 • 5 alternatyw dla Coinspot z niższymi opłatami transakcyjnymi

cyfrowy wzrost

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty transakcyjne, depozytowe i wypłaty z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Odwiedź rynki BTC

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me