bitFlyer to popularna giełda kryptowalut, która zapewnia przyjazną dla początkujących i bezpieczną usługę kupna i sprzedaży Bitcoin, Ethereum, Litecoin i innych altcoinów. Giełda obsługuje waluty fiducjarne, takie jak euro, jen japoński i dolar amerykański, zawiera kilka funkcji, które będą odpowiednie dla szerokiego grona inwestorów i handlowców.

Odwiedź bitFlyer Europe Odwiedź bitFlyer Japan

Chociaż naszym celem jest dostarczanie dokładnych i najnowszych informacji o jego funkcjach, interfejsie użytkownika, opłatach handlowych i nie tylko w tej recenzji bitFlyer, zdecydowanie zalecamy, abyś odwiedzał tę stronę internetową, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później..

Bitflyer

Często zaleca się korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X podczas handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Co to jest bitFlyer?


bitFlyer to plik platforma handlowa kryptowalutami i licencjonowana instytucja finansowa który działa w kilku jurysdykcjach na całym świecie łącznie z Japonią, Europą i Stanami Zjednoczonymi. Giełda zgromadziła tysiące inwestorów i zajęła pierwsze miejsce w 2017 roku pod względem miesięcznego wolumenu obrotu z ponad 250 miliardami obrotów w Japonii.

bitFlyer nadal zapewnia bezpieczną i łatwą platformę dla użytkowników do handlu najpopularniejszymi kryptowalutami na świecie i często pojawia się w publikacjach internetowych, takich jak TechCrunch, Dziennik Wall Street i CoinDesk.

bitFlyer w porównaniu

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje BitFlyer. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, które oferują światowej klasy funkcje.

Jest bezpieczny dla bitFlyer?

bitFlyer wydaje się być plikiem bezpieczna wymiana umożliwiająca natychmiastowy zakup Bitcoinów i innych kryptowalut. Witryna zawiera szereg zabezpieczeń przed atakiem technicznym. Środki klientów przechowywane w portfelu bitFlyer są zabezpieczone przez uwierzytelnianie dwuskładnikowe, technologię przechowywania portfela na zimno i procesy z wieloma podpisami.

Funkcje bitFlyer & Produkty

bitFlyer zapewnia światowej klasy funkcje do kupowania, handlu i sprzedaży kryptowalut za pomocą wersji na komputery stacjonarne i aplikacje mobilne. Najlepsze cechy bitFlyer obejmują:

 • Przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika, który będzie odpowiedni dla początkujących i doświadczonych traderów
 • Funkcja „Natychmiastowe kupowanie” umożliwiająca szybki zakup Bitcoin i Ethereum
 • BitFlyer Lightning Exchange dla profesjonalnych handlowców kryptowalut
 • Dane rynkowe i wykresy w czasie rzeczywistym do handlu popularnymi altcoinami
 • Aplikacja handlowa do monitorowania portfela i handlu z dowolnego miejsca
 • Bezpieczny portfel bitFlyer, który używał zimnego portfela do ochrony funduszy użytkowników
 • Program partnerski, który nagradza Cię za przyciągnięcie większej liczby użytkowników do platformy
 • Zespół obsługi klienta 24/7 z wielojęzycznym wsparciem

Bitflyer natychmiastowy zakup

Rejestracja konta & Zaloguj sie

Do załóż konto w bitFlyer, proces jest bardzo prosty i zajmuje tylko kilka minut. Aby rozpocząć, wykonaj następujące kroki:

Weryfikacja bitFlyer

Aby móc handlować na bitFlyer, użytkownicy muszą być mieszkańcami w obsługiwane regiony USA, Japonii lub Europy i zakończyć proces weryfikacji. Proces ten odbywa się zgodnie z zasadami Poznaj swojego klienta (KYC), Przeciwdziałanie praniu pieniędzy (AML) i Zwalczaniu finansowania terroryzmu (CFT). Działania te pomagają zniechęcać do nielegalnych transakcji i poprawiają bezpieczeństwo konta i portfela bitFlyer przed złośliwymi działaniami.

Aby zakończyć weryfikację bitFlyer, należy podać następujące informacje:

 • Skan paszportu lub dowodu osobistego
 • Potwierdzenie adresu
 • Zdjęcie (selfie)
 • Narodowość
 • Numer telefonu

Jak wpłacić środki do bitFlyer

Aby zdeponować środki na koncie bitFlyer, użytkownicy mogą przelać środki za pomocą przelewu bankowego (SEPA dla klientów z UE). Aby rozpocząć, wykonaj następujące proste kroki:

 • Zaloguj się do konta bitFlyer
 • Przejdź do górnego menu i kliknij “ Finansowanie konta ”
 • Wybierz preferowaną walutę fiducjarną, np. EUR dla obywateli Europy
 • Wprowadź dane bankowe i 6-cyfrowy unikalny kod znaku
 • Sprawdź szczegóły i kliknij „Potwierdź płatność”

Bitflyer wpłaca środki

Pulpit nawigacyjny bitFlyer

Pulpit nawigacyjny bitflyer jest domyślnym oknem po zalogowaniu się na konto. Plik Dashboard jest dobrze rozplanowany i zapewnia migawkę zasobów w portfelu bitFlyer. Użytkownicy mogą również szybko znaleźć informacje rynkowe po prawej stronie, takie jak cena Bitcoin w walucie fiducjarnej. Po lewej stronie znajduje się przydatne menu nawigacyjne z szybkimi linkami do innych funkcji bitFlyer.

pulpit nawigacyjny bitflyer

BitFlyer Instant Buy

BitFlyer wydał nową funkcję o nazwie „Instant Buy”, która umożliwia użytkownikom natychmiastowe kupowanie kryptowalut za pomocą karty kredytowej i innych natychmiastowych metod płatności. Opcja Instant Buy jest bardzo odpowiednia dla początkujących, którzy szukają domeny szybki i prosty sposób na zakup kryptowalut takie jak Bitcoin lub główne altcoiny za pomocą wersji online na komputery stacjonarne lub aplikacji mobilnej bitFlyer.

Aby natychmiast kupić kryptowaluty za pomocą bitFlyer, wykonaj następujące proste kroki:

BitFlyer Lightning Trading

Handlowcy kryptowalut będą dopasowani do BitFlyer Lightning Exchange, która zapewnia przyjazny dla początkujących interfejs użytkownika z narzędziami handlowymi, zleceniami zarządzania ryzykiem i responsywnymi wykresami. Handlowcy, którzy potrafią czytać wykresy świecowe, mogą spekulować na rynku bez konieczności zakładania kolejnego konta.

W porównaniu z najpopularniejszymi giełdami handlu kryptowalutami na świecie, funkcje i narzędzia dostępne w bitFlyer Lightning są bardzo proste i odpowiednie dla początkujących, którzy chcą nauczyć się handlować kryptowalutami.

błyskawica bitflyer

Funkcje platformy mogą być dość ograniczone w porównaniu z innymi zaawansowanymi giełdami handlowymi, jednak bitFlyer Lighting zawiera wszystkie podstawowe narzędzia. Użytkownicy mogą przeglądać wykres cen, historię transakcji, książkę zleceń (ostatnie zlecenia kupna i sprzedaży) i zawierać transakcje przy użyciu limitu lub zlecenia rynkowego.

BitFlyer Lightning również obsługuje integrację API, która pozwoli użytkownikom tworzyć i testować boty do handlu kryptowalutami. Konfiguracja wymaga doświadczenia w programowaniu, ale jest to świetna funkcja, która spodoba się niektórym handlowcom. Chcielibyśmy, aby bitFlyer był zintegrowany z popularnymi zautomatyzowanymi stronami ze strategiami kryptograficznymi, takimi jak Quadency, Wunderbit Trading i Shrimpy.

Obsługiwane kryptowaluty

bitFlyer obsługuje wszystkie główne kryptowaluty takie jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Lisk (LSK) i Monacoin (MONA). Aktywa te można wymieniać na waluty fiducjarne, takie jak EUR, JPY i USD. W porównaniu z innymi giełdami, oferta par kryptowalut jest ograniczona tylko do popularnych monet.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ BITFLYER Z INNYMI

Porównaj teraz!

bitFlyer App

bitFlyer posiada mobilną aplikację handlową, która obsługuje mobilne systemy operacyjne iOS i Android. Aplikację bitFlyer Wallet można pobrać z Sklep Google Play albo Sklep z aplikacjami na iOS. Użytkownicy aplikacji mogą kupować, handlować i sprzedawać cyfrowe waluty w ruchu iw dowolnym czasie.

Opłaty handlowe

Opłaty bitFlyer Europe

Giełda bitFlyer Europe oferuje konkurencję struktura opłat za natychmiastowy zakup kryptowalut za pomocą euro i opiera się na 30-dniowym wolumenie handlu, jak pokazano poniżej. Handlowcy, którzy kupują i sprzedają kryptowaluty na giełdzie, nie ponoszą opłaty transakcyjnej.

Tam są brak opłat za wpłatę EUR do portfela bitFlyer za pomocą SEPA. Istnieje jednak niewielka opłata transakcyjna w wysokości 0,30 EUR za ≤ 250 000,00 EUR i 10,00 EUR za > 250 000,00 euro na wypłatę euro z powrotem na konto bankowe, co jest bardzo rozsądne.

Opłaty bitFlyer USA

Struktura opłat dla użytkowników bitFlyer w Stanach Zjednoczonych różni się nieznacznie. Ogólnie rzecz biorąc, opłaty za zakup kryptowalut są konkurencyjne w stosunku do innych giełd w USA. Tam są brak opłat za wpłatę USD do portfela bitFlyer za pomocą depozytu bankowego przez ACH i Fedwire. Za wypłatę Fedwire pobierana jest opłata w wysokości 20 USD, która jest trochę wysoka dla początkujących. Użytkownicy powinni używać ACH do elektronicznej wypłaty środków, ponieważ jest to bezpłatne.

Opłaty bitFlyer Japan

Opłaty handlowe z bitFlyer Japan są uważane za niskie i konkurencyjne. Struktura opłat jest wielopoziomowa, co oznacza opłata transakcyjna stopniowo maleje wraz ze wzrostem wolumenu transakcji na podstawie poprzedniego 30-dniowego okresu.

Nie ma żadnych opłat za wpłatę i wypłatę JPY na konto bitFlyer za pomocą przelewu bankowego za pośrednictwem SBI Sumishin Netbank. Zauważamy, że korzystanie z innych metod płatności może wiązać się z opłatą transakcyjną do 330 JPY za każdy depozyt.

Bezpieczeństwo & BitFlyer Wallet

bitFlyer szczyci się przyjmowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, oferując środowisko handlowe, w którym jego użytkownicy czują się bezpiecznie, dokonując transakcji Bitcoin. Witryna zawiera środki bezpieczeństwa, takie jak certyfikaty SSL, szyfrowanie SHA-2 i zapory sieciowe aplikacji internetowych.

Środki użytkowników w portfelu bitFlyer są chronione za pomocą środków bezpieczeństwa, takich jak:

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA)
 • 80% aktywów przechowywanych w portfelach chłodni
 • Proces składania wielu podpisów

Chociaż środki bezpieczeństwa są zgodne ze standardami branżowymi dotyczącymi giełd kryptowalut, zalecamy użytkownikom zawsze przenoszenie swoich aktywów do zewnętrznego portfela. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz artykuł o najlepszych portfelach sprzętowych Bitcoin.

Obsługa klienta

Witryna bitFlyer zawiera obszerną sekcję pomocy i często zadawanych pytań, aby początkujący mogli zacząć korzystać z bitFlyer. Tematy pomocy sekcji pomocy technicznej są podzielone na kategorie w celu szybkiej nawigacji, a użytkownicy mogą skorzystać z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć często zadawane pytania.

bitFlyer oferuje system obsługi zgłoszeń, który pozwala prosić o pomoc, zadawać pytania lub przekazywać opinie na temat usługi. Odpowiedź za pośrednictwem poczty elektronicznej była szybka (mniej niż 24 godziny), a przedstawiciele obsługi klienta byli profesjonalni.

BitFlyer Alternatives

BYBIT

Bybit

ByBit to platforma handlowa kryptowalutami pochodnymi, z naciskiem na handel lewarowany z dźwignią do 100x na parach handlowych Bitcoin i Etherium. Bybit stał się jedną z najlepszych giełd kryptowalutowych na świecie.

Odwiedź stronę plus500

Plus500

Plus500 to dostawca kontraktów CFD, który oferuje ogromną bazę klientów do handlu najpopularniejszymi aktywami kryptograficznymi na świecie z maksymalnie 30-krotną dźwignią, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron i Monero.

Odwiedź stronę

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony

binance

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i jeden z najszybszych dostawców usług handlowych dla ekosystemu blockchain. Giełda odnotowała astronomiczny wzrost i jest platformą handlu kryptowalutami premium.

Odwiedź stronę

Często Zadawane Pytania

Czy bitFlyer Legit?

BitFlyer wydaje się być legalną wymianą aktywów kryptograficznych licencjonowane i regulowane w wielu jurysdykcjach na całym świecie, takich jak Europa, Japonia i Stany Zjednoczone. Giełda zyskała zaufanie użytkowników z całego świata, sprzedając w 2017 roku 250 miliardów dolarów.

Jakie kraje obsługuje bitFlyer?

bitFlyer EU świadczy usługi mieszkańcom Europy i Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Giełda działa obecnie we wszystkich krajach EOG takich jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Niderlandy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania.

Użytkownicy bitFlyer Japan należący do EOG mogą otworzyć konto w bitFlyer EU, jednak będą musieli utworzyć nowe konto przy użyciu innego adresu e-mail.

Czy bitFlyer ma program partnerski lub program polecający?

Program partnerski bitFlyer umożliwia użytkownikom generowanie dodatkowego dochodu poprzez promowanie bitFlyer wśród znajomych i rodziny zdobądź nagrody do 130 €. Aby kwalifikować się do prowizji partnerskich, każdy polecony użytkownik musi ukończyć rejestrację konta w bitFlyer i wykonywać transakcje.

Czy inwestorzy z USA mogą handlować z bitFlyer?

bitFlyer US to platforma handlowa kryptowalutami dla klientów w USA, którzy chcą kupować, handlować, przechowywać i sprzedawać Bitcoiny i inne aktywa cyfrowe, takie jak stablecoiny. bitFlyer US jest odrębnym podmiotem z giełdy europejskiej i japońskiej, więc użytkownicy w USA będą musieli założyć konto na stronie bitFlyer US. Aby zobaczyć listę innych Bitcoinów & giełdy kryptowalut w USA, przeczytaj ten artykuł.

BitFlyer jest dostępny w Australii?

bitFlyer nie ma licencji na prowadzenie działalności w Australii i zezwala na zakupy typu fiat-to-crypto za AUD. Klienci z tego regionu będą musieli kupować waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin, za pomocą australijskiej giełdy kryptowalut.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję bitFlyer, wymiana to łatwa w użyciu platforma kryptowalutowa, idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Interfejs użytkownika jest dobrze zaprojektowany w wersjach na komputery stacjonarne i aplikacje mobilne. Jest licencjonowany i regulowany w wielu regionach, takich jak Europa, Japonia i Stany Zjednoczone, co jest bardzo ważne.

Odwiedź bitFlyer Europe Odwiedź bitFlyer Japan

Może Cię również zainteresować:

 • 5 najlepszych platform do zarabiania na kryptowalutach
 • 6 najlepszych miejsc do kupowania bitcoinów w Wielkiej Brytanii
 • 8 najlepszych platform do handlu marżami kryptowalutowymi

 • Recenzja ChangeNOW: swapy kryptowalut, opłaty handlowe & Jeszcze
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)

Ważne jest, aby korzystać z globalnej i godnej zaufania giełdy kryptowalut, aby kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty. Istnieje kilka giełd, które zostały zhakowane lub zostały skradzione środki klientów. Następujące giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – są dobrze znane i cieszą się zaufaniem, ponieważ zapewniają bezpieczny sposób dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut na deponowanie kryptowalut i handel aktywami cyfrowymi.

Odwiedź bitFlyer

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me