Wielu inwestorów kryptograficznych będzie przechowywać swoje aktywa cyfrowe na giełdzie fiat-to-crypto lub w portfelu sprzętowym do przechowywania. Chociaż jest to uważane za standardową metodę przechowywania, ta strategia nie buduje twojego bogactwa kryptograficznego w czasie. Czy nie o to chodzi w inwestowaniu?

Odwiedź BlockFi

W tej recenzji ocenimy platformę BlockFi, która jest nie tylko alternatywną opcją przechowywania kryptowalut, osoby fizyczne (i firmy), które inwestują w Bitcoin i inne altcoiny, mogą pasywnie zarabiać na kryptowalutach. Dlatego zadajemy Ci te pytania:

 • Chcesz zarabiać na zasobach Bitcoin?
 • Czy chcesz zarabiać odsetki od innych aktywów kryptograficznych?

Kluczowe cechy:

 • Zarabiaj do 8,6% RRSO na zasobach kryptograficznych
 • Narosłe odsetki są wypłacane miesięcznie i składają się
 • Wyższe stopy procentowe niż w tradycyjnym banku
 • Pożycz fiat za pomocą pożyczki zabezpieczonej kryptowalutą
 • Zaawansowana platforma handlowa kryptowalutami
 • Kupuj stablecoiny za pomocą przelewu bankowego
 • Regulowana i licencjonowana platforma finansowa

ogólny

4.7 / 5 Odwiedź BlockFi

Łatwość użycia


Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Co to jest BlockFi?

BlockFi to firma finansowa zajmująca się aktywami cyfrowymi z siedzibą w New Jersey w USA, która zapewnia profesjonalne usługi finansowe dla osób fizycznych i firm na całym świecie. Firma została założona w 2017 roku i jest regulowana na poziomie federalnym i stanowym w Stanach Zjednoczonych (48 stanów).

Witryna internetowa blockfi

BlockFi jest wspierane przez światowej klasy i innowacyjnych partnerów, takich jak Galaxy Digital, Susquehanna, Fidelity, rekrutacja partnerów strategicznych, Arrington XRP Capital, ConsenSys Ventures, SoFi, Coinbase Ventures, CMT Digital i Morgan Creek Digital.

Kto stworzył BlockFi?

BlockFi zostało założone w 2017 roku przez Zac Prince i Flori Marquez. Obaj mają duże doświadczenie i zajmowali stanowiska kierownicze w wielu odnoszących sukcesy firmach technologicznych oraz zarządzali portfelem w dużych instytucjach finansowych, takich jak Goldman Sachs..

zespół blockfi

BlockFi w porównaniu

BlockFi to popularny sposób zarabiania pieniędzy w Internecie za pośrednictwem konta odsetkowego BlockFi i platformy pożyczkowej. Oto kilka innych godnych uwagi platform w branży kryptograficznej, takich jak BlockFi, które umożliwiają zarabianie na kryptowalutach lub zaciąganie pożyczek zabezpieczonych kryptowalutami.

Czy BlockFi Legit?

BlockFi to legalna i godna zaufania firma regulowane na poziomie federalnym i stanowym w 48 stanach w USA. Głównym powiernikiem firmy Gemini jest licencjonowana nowojorska firma powiernicza, która podlega przepisom dotyczącym bezpieczeństwa cybernetycznego ogłoszonym przez Departament Usług Finansowych w Nowym Jorku..

Czy BlockFi jest bezpieczne?

BlockFi zawiera wiele mechanizmów, które były ma na celu utrzymanie „bankowego” zabezpieczenia w celu przechowania aktywów znajdujących się pod jego kontrolą. Platforma przechowuje tylko niewielką część środków klientów do celów wypłat ze stronami trzecimi, takimi jak Gemini, BitGo i Coinbase. Pozostała część środków jest przechowywana w portfelach chłodniczych, a konta można chronić za pomocą uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA).

Włamano się do BlockFi?

BlockFi był zaangażowany w próba włamania w maju 2020 r., w ramach której doszło do incydentu wymiany karty SIM z udziałem pracownika że złamał zabezpieczenia platformy przez niecałe 90 minut. Według raportów, żadne fundusze klientów nie zostały utracone w wyniku włamania, a przechowywane informacje, takie jak "hasła użytkowników, numery ubezpieczenia społecznego, numery identyfikacji podatkowej, paszporty, licencje, informacje o koncie bankowym lub podobne niepubliczne informacje identyfikacyjne" nie zostały ujawnione.

Produkty & Usługi

BlockFi pozwala osobom na całym świecie robić więcej z ich pieniędzmi i inwestycjami w kryptowaluty, oferując najnowocześniejsze usługi finansowe. Podstawowe produkty do wykorzystania w BlockFi to:

 • Zarabiaj odsetki na kryptowalutach (zarabiaj do 8,6% RRSO bez ukrytych opłat i prowizji, które zaczynają narastać natychmiast i mieszać się miesięcznie)
 • Pożycz kryptowaluty i pożyczaj gotówkę (Wykorzystaj aktywa kryptowalutowe i pożycz walutę fiducjarną, taką jak USD, na codzienne wydatki lub kup więcej kryptowalut)
 • Handluj kryptowalutą (spekuluj na rynku poprzez transakcje spotowe, jednocześnie zarabiając odsetki składane po zawarciu transakcji)

Konto odsetkowe BlockFi

Konto odsetkowe BlockFi (BIA) umożliwia użytkownikom przelewać i wpłacać swoje inwestycje w kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, aby uzyskać odsetki od zainwestowanego kapitału z platformą. Firma generuje odsetki od przechowywanych aktywów, pożyczając środki zaufanym kredytobiorcom instytucjonalnym i korporacyjnym.

Jaka jest stopa procentowa?

BlockFi stopy procentowe wahają się od 3,6% do 8,6% w zależności od zasobu kryptowaluty który jest przenoszony przez właściciela i przechowywany na platformie. Wypłacane odsetki są następujące.

Jak często spłacane są odsetki?

Klienci, którzy wpłacają środki na kryptowalutowe konto oszczędnościowe i odsetkowe, zaczną to robić naliczaj odsetki natychmiast, przy zwrocie wypłacanym na początku każdego miesiąca kalendarzowego. Wypłacane odsetki są łączone z początkowym depozytem, ​​który umożliwia posiadaczowi rachunku naliczanie odsetek składanych.

BlockFi oferuje również unikalną funkcję, która zapewnia inwestorowi możliwość otrzymania odsetek w innej krypto-walucie niż aktywa przechowywane na krypto rachunku oszczędnościowym. Plik Elastyczna płatność odsetkowa Blockfi pozwala użytkownikom otrzymywać wypłaty w preferowanej walucie, wybierając dywersyfikację portfela bez konieczności kupowania nowej kryptowaluty za pomocą fiat.

Czy BlockFi Interest Compound?

Odsetki zarobione od kryptowaluty i stablecoinów na koncie BlockFi są wypłacane co miesiąc do portfela online posiadaczy konta i aktualizują saldo. Oznacza to odsetki uzyskane z nowych składników bilansowych, które zwiększyły roczną rentowność inwestora.

Na przykład użytkownik, który zarabia odsetki w miesiącu 1, następna kwota odsetek zostanie obliczona od nowego salda całkowitego (stare saldo + odsetki z miesiąca 1). Przykład 12-miesięcznej prognozy dla depozytu 1 BTC składanego miesięcznie przy użyciu konta odsetkowego BlockFi jest pokazany poniżej.

odsetki składane blockfi

Kto może ubiegać się o konto odsetkowe BlockFi?

Aby kwalifikować się do wypłaty odsetek, użytkownik musi przesłać, zdeponować i przechowywać kryptowalutę w BlockFi w celu przechowania. W zamian klientowi na początku każdego miesiąca będą wypłacane miesięczne odsetki, które będą naliczane następnego dnia po wpłacie.

Czy istnieje minimalna kwota do wpłaty?

BlockFi ma brak minimalnej lub maksymalnej kwoty depozytu, aby zacząć zarabiać na odsetkach na aktywach kryptowalutowych. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących, którzy mogą wpłacać ułamki BTC, ETH, LTC lub innych walut cyfrowych obsługiwanych przez BlockFi.

Pożyczki zabezpieczone kryptowalutami

Pożyczka BlockFi pozwala użytkownikom zdeponować aktywa kryptograficzne jako zabezpieczenie i otrzymywać dolary amerykańskie bezpośrednio na własne konto bankowe. Zaletą korzystania z kryptowalut jako zabezpieczenia w porównaniu z tradycyjnymi pożyczkodawcami finansowymi jest to, że możesz uzyskać dostęp do gotówki z inwestycji w kryptowaluty bez konieczności sprzedaży i wywoływania zdarzenia podlegającego opodatkowaniu.

Akceptowane aktywa kryptograficzne, które można wykorzystać do ubiegania się o pożyczkę, to Bitcoin, Ether i Litecoin.

pożyczka bitcoin

Stopa procentowa BlockFi zależy od wybranego współczynnika kredytu do wartości. Zależy to od kwoty zabezpieczenia, które musisz zdeponować, aby zaciągnąć pożyczkę. Na przykład 50% LVR pożyczki w wysokości 25 000 USD odpowiada 12,5% stopie procentowej.

Pożyczka zabezpieczona kryptografią BlockFi byłaby atrakcyjna dla długoterminowego inwestora kryptowalutowego, który nie chce sprzedać swojej inwestycji, zanim cena osiągnie termin zapadalności, skorzystałby na BlockFi. Możesz wykorzystać swoje zasoby kryptograficzne, aby pożyczyć waluty fiducjarne i wykorzystać je do innych celów, takich jak dywersyfikacja inwestycji, spłata długów i wydatków lub rozpoczęcie nowej działalności.

pożyczka kryptograficzna blockfi

Aby ubiegać się o pożyczkę zabezpieczoną kryptowalutą w BlockFi, wykonaj następujące kroki:

pożyczka Blockfi

Platforma handlowa

BlockFi ma własną giełdę kryptowalut, która jest dostępna dla użytkowników rejestrujących konto. Pozwala inwestorom na platformie przełączać się między parami kryptowalut. Najlepsze jest to, że nadal zarabiasz odsetki składane podczas handlu kryptowalutami między aktywami!

blockfi handel kryptowalutami

Aby założyć konto handlowe BlockFi i handlować kryptowalutami, wykonaj następujące proste kroki:

Kupuj stablecoiny w USD za pomocą przelewu bankowego

BlockFi wprowadziło nową funkcję, która umożliwia użytkownikom wysyłanie wpłat gotówkowych za pomocą przelewu bankowego na platformę. Wiąże się to z przekazaniem USD na zakup stablecoins bezpośrednio na platformie, aby założyć konto odsetkowe BlockFi.

Ułatwia to początkującym kryptowalutom, którzy nigdy wcześniej nie kupowali kryptowalut. Mogą zarejestrować się w BlockFi, wpłacić dolary amerykańskie za pomocą przelewu i otrzymać do 8,6% na koncie odsetkowym BlockFi.

blockfi kupuje stablecoiny

Wpłaty w USD są automatycznie wymieniane na Gemini Dollars (GUSD) które można przekształcić w kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i USDC za pomocą platformy transakcyjnej BlockFi (i nadal zarabiać odsetki składane).

Aby kupić stablecoiny w USD za pomocą BlockFi, wykonaj następujące kroki:

Opłaty

Użytkownicy, którzy tworzą konto odsetkowe BlockFi, podlegają limitom wypłat, które różnią się w zależności od kryptowaluty przesyłanej z portfela BlockFi. Nie ma minimalnej kwoty salda, aby uzyskać odsetki w BlockFi.

Bezpieczeństwo

Fundusze klientów przechowywane na platformie BlockFi są zarządzane przez ich głównego depozytariusza, Gemini. Giełda jest licencjonowanym depozytariuszem i pierwszą na świecie giełdą kryptowalut i opiekun, który ma osiągnięte Badanie SOC 2 typu 2 zgodność z bezpieczeństwem do ochrony danych i funduszy klientów.

Fundusze BlockFi przechowywane w Gemini wykorzystują rozwiązanie typu cold wallet z szyfrowaniem wielowarstwowym, które osiągnęło wartość FIPS 140-2 poziom 3 ocena lub wyższa w zależności od strony internetowej. Ponadto stosowany jest schemat podpisu cyfrowego z wieloma podpisami w celu wyeliminowania pojedynczych punktów awarii i zwiększenia odporności na utratę lub naruszenie każdego indywidualnego klucza prywatnego.

W związku z tym Gemini wykorzystuje protokoły bezpieczeństwa numerów, aby chronić aktywa swoich klientów, wyjaśnione w następnej sekcji. Gemini ma również ubezpieczenie od przestępstw handlowych, które przekracza wartość aktywów przechowywanych w imieniu ich klientów w gorących portfelach online.

Podsumowując, BlockFi stosuje następujące środki bezpieczeństwa, aby zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo środków podczas uzyskiwania odsetek na koncie oszczędnościowym:

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) do logowania i wypłat
 • Sprzętowe klucze bezpieczeństwa i WebAuthn do zabezpieczenia konta
 • Biała lista, aby ograniczyć wypłaty tylko do wyznaczonych adresów
 • Szyfrowanie w celu zabezpieczenia haseł, danych osobowych i innych poufnych informacji

Obsługa klienta

BlockFi oferuje kompleksowa obsługa klienta i sekcja pomocy dla nowych użytkowników w celu znalezienia odpowiedzi do typowych problemów lub problemów związanych z rozwiązywaniem problemów. Sekcja pomocy zawiera następujące główne kategorie, na które składają się szczegółowe artykuły i poradniki.

obsługa blockfi

 • Ogólne (dowiedz się więcej o BlockFi, konfiguracji konta, bezpieczeństwie itp.)
 • Konto odsetkowe BlockFi (zakładanie konta odsetkowego, handel i wypłaty)
 • BlockFi Loans (uzyskanie pożyczki, zdeponowanie środków, spłaty i obsługiwana waluta)
 • BlockFi Rewards Bitcoin Credit Card (jak się zarejestrować, nowe funkcje)

Klient BlockFi, który nie znajdzie odpowiednich informacji w sekcji pomocy, może to zrobić skontaktuj się z BlockFi za pośrednictwem mediów społecznościowych lub prześlij zgłoszenie. System biletowy wymaga standardowych informacji, takich jak imię i nazwisko, adres e-mail i opis zapytania. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​otrzymaliśmy odpowiedź w ciągu 24 godzin, co jest rozsądnym czasem dla zespołu obsługi klienta.

Często Zadawane Pytania

Czy BlockFi to portfel?

Środki klientów, które są przesyłane lub kupowane bezpośrednio za pomocą platformy, to przechowywane w portfelu BlockFi przez głównego depozytariusza, giełdę Gemini. Platforma przestrzega surowych protokołów i procedur bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo środków w portfelu BlockFi.

Czy BlockFi wymaga KYC?

BlockFi musi przestrzegać przepisów finansowych wynikających z ustawy o tajemnicy bankowej i wdrożyć zasady i procedury w celu zapewnienia bezpieczeństwa funduszy klientów, wykrywania i zapobiegania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. W związku z tym, klienci, którzy chcą otworzyć konto oszczędnościowe w BlockFi lub pożyczyć swoją kryptowalutę, muszą przejść proces Poznaj swojego klienta (KYC).

Czy mogę używać BlockFi w Wielkiej Brytanii?

BlockFi wspiera klientów z całego świata, w tym Wielkiej Brytanii, w deponowaniu środków, uzyskaniu pożyczki gotówkowej w GBP lub uzyskaniu odsetek. Mieszkańcy mogą przesyłać waluty cyfrowe z brytyjskiej giełdy kryptowalut i wpłacać je do BlockFi, aby zacząć zarabiać na odsetkach.

Czy BlockFi ma aplikację mobilną?

BlockFi oferuje bardzo intuicyjną, łatwą w obsłudze i bezpieczną aplikację mobilną dla swoich klientów w celu uzyskania dostępu do oferowanych produktów i usług. Aplikacja może być używana do zarządzania kontem odsetkowym BlockFi, pożyczania pieniędzy pod zastaw kryptowalut lub przesyłania środków bezpośrednio z portfela kryptowalutowego. Aplikacja mobilna BlockFi jest obsługiwana przez urządzenia z systemem Android i iOS.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję BlockFi, platforma jest odpowiednia dla długoterminowych posiadaczy kryptowalut o znacznej wielkości portfela, którzy mogą skorzystać z produktów i usług oferowanych przez BlockFi.

Odwiedź BlockFi

Chociaż wraz z wprowadzeniem przelewów w USD otworzyły się drzwi dla początkujących kryptowalut i nowych inwestorów do korzystania z produktów BlockFi i natychmiastowego zarabiania na ich portfelu aktywów cyfrowych. Podsumowując, oto nasza opinia na temat zalet i wad korzystania z BlockFi:

Plusy

 • Oferuje innowacyjne, wysokiej jakości usługi finansowe dla inwestorów kryptowalutowych
 • Pozwala codziennym inwestorom zarabiać więcej kryptowalut i rozwijać ich długoterminowe portfolio kryptowalut
 • Stopy procentowe BlockFi nie mają sobie równych w porównaniu z tradycyjnym sektorem bankowym
 • Odsetki są wypłacane co miesiąc, co pozwala na zwiększanie się zysków z kryptowalut
 • Pożyczki zabezpieczone kryptowalutą mogą odblokować kapitał bez konieczności sprzedaży aktywów (np. Nie wywołać zdarzenia podlegającego opodatkowaniu)
 • Zarabiaj odsetki składane na swoim portfelu, handlując aktywami

Cons

 • Oprocentowanie nie jest stałe
 • Ograniczona liczba kryptowalut

Udostępnij ten artykuł w swojej sieci, jeśli uznasz go za przydatny!

Jeśli istnieją inne platformy, usługi lub giełdy kryptowalut, które chcesz, abyśmy przejrzeli, daj nam znać i skontaktuj się z nami w sprawie Twojej prośby.

Oto kilka innych starannie wybranych artykułów, które możesz przeczytać w następnej kolejności:

 • 10 najlepszych giełd kryptowalut w Australii
 • 7 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Recenzja Plus500: Handel kontraktami CFD na kryptowaluty, funkcje & Opłaty
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • 5 stron internetowych do demo Handluj bitcoinami za pomocą wirtualnych pieniędzy

Odwiedź BlockFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me