Wybór giełdy kryptowalut może być trudnym zadaniem. Istnieje kilka czynników, takich jak funkcje platformy, interfejs wykresów, pary handlowe, opłaty, bezpieczeństwo i obsługa klienta.

Jedną z najpopularniejszych lewarowanych giełd kryptowalutowych na świecie jest Bybit.com

Odwiedź Bybit

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji Bybit, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie witryny internetowej w celu otrzymywania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Pary BTC, ETH, EOS i LTC perpetual USDT
 • Do 100-krotnej dźwigni
 • 0,025 do 0,075% opłat transakcyjnych
 • Portfel zleceń o wysokiej płynności z niskimi spreadami
 • Aplikacja Bybit do handlu mobilnego
 • Ocena 4.9 oparta na ponad 50000 opiniach
 • 30% program partnerski i polecający

ogólny

4.7 / 5 Visit Bybit


Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem zalecamy korzystanie ze sprzętu Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut do kupienia.

Co to jest ByBit?

ByBit jest kryptowalutą pochodną platforma handlowa z naciskiem na handel z dźwignią z dźwignią do 100x na parach handlowych BTC / USD i ETH / USD. Plik wymiana instrumentów pochodnych oferuje umowy wieczyste zgodne z ceną spotową kryptowaluty, a nie faktyczne aktywa kryptowaluty.

Bybit z siedzibą w Singapurze jest firmą zarejestrowana giełda handlowa na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Platforma obsługuje handlowców z całego świata, w tym z Ameryki Północnej, Europy, Rosji, Japonii, Korei Południowej i Azji Południowo-Wschodniej. Zespół założycielski składa się z profesjonalistów z branży Forex, bankowości inwestycyjnej i wczesnych użytkowników technologii blockchain.

strona bybit

Szybkie podsumowanie

Porównanie bajtów

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje na Bybit.com. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptograficznych, takich jak Bybit, które oferują światowej klasy funkcje.

Funkcje bajtu

Bybit odróżnia się od tradycyjnej giełdy handlu kryptowalutami, zapewniając azaawansowana platforma do tworzenia wykresów który umożliwia jego handlowcom uczestnictwo w handlu lewarowanym. Oprócz umożliwienia kupna i sprzedaży przy użyciu BTC, ETH, EOS, XRP lub USDT jako zabezpieczenia, Bybit oferuje następujące funkcje.

Aplikacja mobilna

Bybit zapewnia doskonałą mobilną aplikację handlową wysoce intuicyjny, łatwy w obsłudze i responsywny na urządzeniach z Androidem i iOS. Aplikacja mobilna zawiera wszystkie funkcje handlowe, wskaźniki i narzędzia dostępne w wersji internetowej. Handlowcy mogą szybko i łatwo zawierać transakcje, monitorować pozycje i sprawdzać salda.

bybit aplikacja mobilna

Mieć zysk & Zlecenia Stop Loss

Możliwość składania zleceń typu take profit / loss za pomocą Bybit to doskonała funkcja, która nie jest dostępna na wszystkich platformach transakcyjnych z dźwignią finansową. Handlowcy mogą utrzymać właściwe zarządzanie ryzykiem podczas planowania transakcji i dostosowywania ryzyka, gdy pozycja jest aktywna, przeciągając limity zleceń na wykresie.

Ubezpieczenie

ByBit utrzymuje rezerwę zwaną „Funduszem Ubezpieczeń”, która ogranicza możliwość wystąpienia automatyczne delewarowanie w przypadku likwidacji. Zasadniczo fundusz służy do ochrony handlowców w przypadku, gdy giełda nie może zlikwidować pozycji po cenie upadłości lub lepszej.

Szybka prędkość handlu

Niesławny błąd “ Przeciążenie systemu ” w BitMEX i przestoje systemu są frustracją, która powoduje, że traderzy tracą pieniądze na wielu giełdach. ByBit skupia się na czasie bez serwera i jest dostępny przez 99,99% czasu. Zaawansowany silnik handlowy może przetwarzać 100 000 transakcji na sekundę (TSP) umożliwiając szybką realizację zamówień i uniknięcie przestojów systemu.

szybkość bajtów

Jest bezpieczny przez Bybit?

Wydaje się, że Bybit jest bezpieczną lewarowaną platformą handlową zawiera bankowe środki bezpieczeństwa i procedury operacyjne aby upewnić się, że fundusze klientów są bezpieczne. Na podstawie naszych badań giełda nigdy też nie została zhakowana ani przejęta. Przechowywanie portfela w trybie offline, proces wypłaty z wieloma podpisami i uwierzytelnianie dwuskładnikowe to przykłady stosowanych środków bezpieczeństwa.

Czy ByBit Legit?

Bybit to plik legalna giełda handlu kryptowalutami obsługiwana przez Bybit Fintech Limited. Siedziba firmy znajduje się w Singapurze i zarejestrowany na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Giełda kryptowalut nie jest obecnie regulowana w żadnym kraju, dlatego użytkownicy nie wymagają KYC do handlu na Bybit.

Interfejs użytkownika

Dla wprawnych handlowców kryptowalut interfejs wykresów jest jednym z najważniejszych czynników. Jeśli jesteś zaznajomiony z handlem na BitMEX lub Binance, użytkownicy pokochają interfejs wykresów na bajcie, który jest znacznie bardziej zaawansowany i wyposażony w doskonałe narzędzia i funkcje analizy technicznej.

Kiedy po raz pierwszy logujesz się do Bybit, zobaczysz, że Interfejs handlowy Bybit jest bardzo dobrze rozplanowany, wizualnie łatwy dla oka dzięki zaawansowanym funkcjom. Górny pasek jest statyczny i umożliwia łatwy powrót do okna „Handel”, sprawdzenie „Zasobów” i menu „Więcej”, które zawiera łącza do wielu przewodników i często zadawanych pytań.

interfejs bajtowy

W przypadku traderów sezonowych zauważysz, że wykresy pochodzą z TradingView, które są znane z płynnych, intuicyjnych i przejrzystych wykresów. Handlowcy będą mogli korzystać z zaawansowanych narzędzi handlowych i wskaźników, aby udoskonalić swoją przewagę handlową, maksymalizując zyski i minimalizując ryzyko. Wykresy TradingView oferują szeroką gamę ram czasowych i narzędzi do rysowania linii trendów, dodawania wskaźników i wzorców wykresów, aby idealnie dopasować czas do transakcji.

książka-zamówień-bitów-1

Bybit oferuje rozbudowany zestaw wskaźników wykresów, które można dodać do każdego wykresu, takich jak proste średnie kroczące, indeks siły względnej (RSI), Ichimoku, pasma Bollingera, średni zakres rzeczywisty, MACD, wolumen, stochastyczne i wiele innych…

W porównaniu do innych giełd interfejs do tworzenia wykresów i narzędzia oferowane przez Bybit są wyjątkowe i jak żadna inna giełda. Jeśli jesteś handlowcem zajmującym się analizą techniczną, będziesz zadowolony z płynnego tworzenia wykresów na Bybit.

Zamówienia zaawansowane

ByBit oferuje zaawansowany system zamawiania pozwala traderom ustawić zysk i zatrzymać straty jednym kliknięciem z okna potwierdzenia zamówienia z wieloma typami zamówień i obowiązującym czasem. To wspaniała cecha sama w sobie. Nie musisz ręcznie wprowadzać zleceń stop loss i take profit, a pojawi się okno z pytaniem o cele handlowe przed wykonaniem zlecenia.

TZlecenia zysku ake są uruchamiane domyślnie jako zlecenie rynkowe i a opłata za przyjęcie jest stosowany.

bajtowa kolejność warunkowa

Plik dostępne zlecenia obejmują „zlecenie z limitem”, „zlecenie rynkowe” i „zlecenie warunkowe” które większość traderów będzie znała. System zamówień ByBit zapewnia większą elastyczność i kontrolę przy użyciu wyzwalaczy opartych na cenie, aby umożliwić właściwe zarządzanie ryzykiem. Istnieje również możliwość kontrolowania czasu trwania każdego zamówienia według następujących kryteriów:

Najechanie kursorem na każdą z tych opcji spowoduje wyświetlenie krótkiego opisu sposobu korzystania z tej opcji lub możesz przejść do często zadawanych pytań, które zawierają szczegółowe przewodniki do naśladowania.

Mechanizm ceny podwójnej

ByBit używa mechanizm podwójnej ceny zapewnienie uczciwego środowiska handlowego dla swoich użytkowników i zapobieganie manipulacjom cenowym. Tam, gdzie większość giełd używa „Ostatniej ceny transakcji” jako czynnika uruchamiającego likwidację, Bybit z drugiej strony stosuje „cenę rynkową”. Inaczej określane jako „Globalna cena indeksu spot” jako czynnik uruchamiający likwidację.

ByBit Dual Price Mechanizm może zwiększyć ochronę przed złośliwymi likwidacjami i oznacza, że ​​trudniej jest tym, którzy próbują manipulować rynkiem, przynosząc mniejsze korzyści. To kolejna zaleta korzystania z ByBit, gdzie traderzy kryptowalut mają większą ochronę przed manipulacją ceną.

Metody wpłaty

Bybit nie akceptuje metod wpłat w walutach fiducjarnych za pomocą przelewu bankowego lub karty kredytowej. Jest to giełda kryptowalut, która akceptuje tylko depozyty Bitcoin (BTC). Nowi użytkownicy będą musieli dokonać zakupu Bitcoin za pomocą renomowanej giełdy kryptograficznej, która akceptuje metody wpłat za pomocą waluty fiducjarnej (np. USD) w zamian za Bitcoin.

Opłaty handlowe

Opłaty transakcyjne Bybit są konkurencyjne w porównaniu z innymi giełdami w branży handlu kryptowalutami i opierają się na struktura opłat animatora rynku i takera. W zależności od rodzaju złożonego zlecenia (np. Zlecenie rynkowe lub zlecenie limit), funkcja Bybit opłaty wynoszą -0,025% lub 0,075%.

Aby pomóc wyjaśnić różne opłaty transakcyjne Bybit i kiedy będą obowiązywać:

 • ZA rynek producent to ktoś, kto składa zlecenie z limitem lub warunkowy wyzwalacz trafia do księgi zleceń i sumuje się do głębi rynku, niezależnie od tego, czy trader zdecyduje się zająć pozycję długą, czy krótką. Handlowcy ci pomagają w tworzeniu rynku i dlatego są nazywani animatorami rynku.
 • ZA rynek biorca to ktoś, kto składa zamówienia rynkowe które są realizowane natychmiast przed przejściem do księgi zleceń i zmniejszają głębokość rynku poprzez przyjmowanie zleceń z księgi zleceń.

Kaucja & Opłaty karencji

Bybit nie pobiera opłaty za wpłatę kryptowaluty na giełdę. Za wypłatę środków z Bybit pobierana jest minimalna opłata sieciowa Bitcoin, która jest określana na podstawie obciążenia sieci blockchain, które zwykle wynosi około 0,0005 BTC.

Fundusz Ubezpieczeniowy ByBit

Aby złagodzić ryzyko nieodłączne wynikające z niedociągnięć w rozliczeniu kontraktów terminowych Bybit, ByBit utrzymuje fundusz awaryjny, który zmniejsza możliwość automatycznego delewarowania w przypadku likwidacji. Zasadniczo fundusz służy do ochrony inwestorów na wypadek, gdyby ByBit nie mógł zlikwidować pozycji po cenie upadłości lub lepszej.

W tym przypadku ubezpieczenie ByBit wykorzysta saldo do pokrycia niedoboru. Aby uspokoić traderów ByBit, giełda pokazuje aktualne saldo funduszu, a także wszystkie wpływy & wypływy na ich stronie internetowej. Każdy może go przejrzeć w dowolnym momencie, zapewniając bardzo przejrzysty system.

Ubezpieczenie wzajemne

Firma Bybit wprowadziła ubezpieczenie wzajemne, które jest narzędziem zarządzania ryzykiem dostępnym dla użytkowników zabezpieczyć się przed niekorzystnymi ruchami na rynku. Jeśli użytkownik poniesie stratę na ubezpieczonej pozycji (w okresie obowiązywania ubezpieczenia), plik Użytkownik otrzyma wypłatę z konta ubezpieczenia wzajemnego.

bybit wzajemne ubezpieczenie

Użytkownicy, którzy przewidują wzrost zmienności rynku, mogą zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia zamiast tradycyjnego zlecenia stop loss na długie i krótkie pozycje. Ubezpieczenie będzie obowiązywać przez określony z góry okres 2 godzin, 12 godzin lub 48 godzin.

Każda transakcja wiąże się z naliczeniem opłaty za ochronę, która jest przypisywana do Funduszu Ubezpieczeń Wzajemnych Bybit. Transakcje, które są chronione przez ubezpieczenie, zostaną zrekompensowane, jeśli rynek poruszy się wbrew Twojej pozycji.

Handel Testnet / Demo

Bybit oferuje sieć testową dla użytkowników, którzy chcieliby handel demo bez dokonywania wpłaty. Działa jako wirtualne konto platformy do ćwiczenia handlu kryptowalutami z fałszywymi pieniędzmi, które są zgodne z ceną spotową Bitcoin na żywo. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do konta demo Bybit pod adresem testnet.bybit.com i kliknąć “ Zarejestruj się ” w prawym górnym rogu strony.

Wystarczy adres e-mail i numer telefonu. Zanim będziesz mógł dokonać transakcji, musisz zdobyć monety Bitcoin Testnet z kranu. Sugerujemy, abyś postępował zgodnie z tym przewodnik zacząć, ponieważ nie jest to najprostszy z procesów!

bybit testnet

Przyłączać & Program Polecający

Bybit oferuje program partnerski i system poleceń, który nagradza nowych użytkowników rejestrujących się za pomocą kodu polecającego. Wypłata jest 30% opłat pobieranych od wszystkich transakcji dokonanych przez cały okres istnienia wskazanych przez Ciebie kont. Unikalny kod polecający można udostępnić rodzinie lub znajomym, którzy chcą rozpocząć handel, aby uzyskać pasywny dochód.

Zawody

Doświadczeni traderzy mogą brać udział w konkursach ByBit. Kompozycje handlu kryptowalutami nigdy wcześniej nie były widziane w branży i stanowią atrakcyjną propozycję dołączenia do giełdy. Użytkownicy ByBit mogą się zarejestrować zacznij handlować w światowej klasy konkursach handlowych mieszać się z najlepszymi handlowcami kryptowalut na świecie, w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

Poprzedni globalny konkurs Bybit był nazywany BTC Brawl, który oferował ogromne nagrody, w tym do 100 w bitcoinach do rozdania. W miarę jak Bybit kontynuuje przyspieszony rozwój, konkursy i gry będą rosły tylko pod względem wielkości i nagród BTC.

Bybit Vs. BitMEX

Obie giełdy konkurują ze sobą w handlu instrumentami pochodnymi Bitcoin i często są do siebie porównywane. Istnieją podobieństwa między dwiema giełdami, jednak skupimy się na głównych różnicach. BitMEX ma znacznie większy dzienny wolumen, którym może się pochwalić i dowodzić znacznie większą liczbą użytkowników, a także ma ugruntowaną reputację na rynku. Ma problemy z przeciążeniem serwera, które mogą być naprawdę frustrujące.

Ponadto wprowadzanych jest niewiele nowych funkcji i innowacji, aby utrzymać zainteresowanie inwestorów. Przeczytaj naszą pełną recenzję na temat platform handlu dźwignią kryptograficzną tutaj. Z drugiej strony Bybit to stosunkowo nowa platforma, która ma ponad 100 000 traderów w krótkim czasie. Bybit oferuje unikalne funkcje, które są bardzo atrakcyjne, takie jak konkurenci handlowi, kontrola manipulacji ceną, duża prędkość handlu i małe opóźnienia, fundusz ubezpieczeniowy i do 100-krotna dźwignia na kontraktach Etherium.

Bybit vs. Binance

Binance ma duże znaczenie w branży handlu kryptowalutami, która koncentruje się na innowacyjnych produktach i usługach handlu kryptowalutami. Binance niedawno wprowadziło na swojej giełdzie handel depozytem zabezpieczającym i kontraktami futures, aby konkurować z Bybit. Binance oferuje szeroki wybór altcoinów i stablecoinów do handlu, w których Bybit akceptuje tylko depozyty Bitcoin.

Bybit został specjalnie zaprojektowany dla profesjonalnych traderów do korzystania z kontraktów zabezpieczających z dźwignią finansową do 100 razy. Na razie Bybit jest wyraźnym zwycięzcą w porównaniu z produktami pochodnymi. Chociaż spodziewamy się, że konkurencja wzrośnie w najbliższej przyszłości, ponieważ Binance będzie nadal wprowadzać innowacje i wprowadzać nowe doświadczenia handlowe i produkty, aby przyciągnąć nowych użytkowników.

Bybit vs. Deribit

Deribit to popularna platforma handlowa, która umożliwia handel kontraktami terminowymi lub opcjami na bitcoin z maksymalnie 100-krotną marżą. Platforma odnotowała gwałtowny wzrost wolumenu obrotu i niedawno rozszerzyła się o kontrakty terminowe na Bitcoin i Ethereum, którymi można handlować z dźwignią. W porównaniu do Bybit, który oferuje użytkownikom również handel EOS i Ripple XRP.

Pod względem interfejsu handlowego platforma Deribit jest dość prosta i podobna do BitMEX. Ma wszystkie potrzebne funkcje, ale wydaje się trochę przestarzały i może wymagać aktualizacji. Interfejs handlu Bybit jest znacznie bardziej responsywny, szybszy i lepszy.

Opłaty Deribit są podobne do Bybit, więc nic nie oddziela tych dwóch platform handlu kryptowalutami. Jednak brak konkursów handlowych i promocji na Deribit z przestarzałym interfejsem sprawia, że ​​Bybit jest nieco lepszą opcją dla profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Bybit kontra PrimeXBT

Prime XBT to popularna giełda kryptowalut oparta na Bitcoinach, która umożliwia spekulacje na tradycyjnych produktach finansowych. Handlowcy są w stanie handlować na szerokim spektrum rynków, w tym na rynku Forex (FX), kryptowalutach, towarach i indeksach, wykorzystując Bitcoin jako zabezpieczenie – coś, co oferuje dziś firma Bybit lub wiele innych giełd kryptowalut. Najlepiej sprzedająca się funkcja PrimeXBT, która zapewnia profesjonalnym handlowcom elastyczność w handlu wieloma klasami aktywów i nadal zarabiać na Bitcoin.

Interfejs handlowy między Bybit i PrimeXBT jest zupełnie inny. Wykresy na Bybit są dostarczane przez Tradingview, które jest znane z przejrzystych i responsywnych wykresów. Dla porównania, PrimeXBT opracowało własną platformę handlową, która nie zawodzi.

Wszystkie narzędzia i wskaźniki analizy technicznej są uwzględnione, co jest świetne. Nie ma wiele do oddzielenia tych dwóch interfejsów handlowych poza osobistymi preferencjami.

wymiana bajtów

ByBit Security

Bybit zawiera kilka funkcji bezpieczeństwa, które chronią fundusze i informacje użytkowników w witrynie. Na Bybit nie było żadnych poważnych włamań ani kradzieży funduszy, które można przypisać następującym środkom bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo portfela

Bybit jest zbudowany na wiodącym w branży hierarchicznym deterministycznym systemie portfela typu cold wallet do przechowywania wszystkich cyfrowych zasobów użytkowników i platformy. Ogromne kwoty środków klienta są przechowywane w portfelu sprzętowym offline, a każdy adres depozytu przypisany do użytkowników to w rzeczywistości plik zimny adres portfela. W przypadku włamania do systemu osoba atakująca nadal nie miałaby pełnego dostępu do wszystkich kluczy wymaganych do kradzieży funduszy. Żaden klucz prywatny nie jest przechowywany na żadnym serwerze w chmurze, co znacznie zmniejsza ryzyko cybernetyczne, takie jak hakerzy.

Wypłaty z wieloma podpisami

Wypłaty ByBit wymagają procesu wielokrotnego podpisu. Jeśli klucze publiczne nie pasują do siebie, system jest natychmiast zamykany, a handel zostaje zatrzymany. Podczas gdy wypłaty offline mogą być wolniejszym procesem, zespół ByBit stawia przede wszystkim bezpieczeństwo i nadal zezwala na wypłaty 3 razy dziennie.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Innym ważnym środkiem bezpieczeństwa jest Uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Jest to jednak opcjonalne, zalecane dla wszystkich handlowców korzystających z ByBit. Oznacza to, że użytkownicy muszą używać hasła ORAZ zarejestrowanego telefonu komórkowego w celu uwierzytelnienia konta przy logowaniu i wypłaty środków z wymiany..

Recenzje ByBit & Obsługa klienta

Jedną z rzeczy, która naprawdę się wyróżnia, jest obszerny zestaw przewodników i artykułów w sekcji Bybit FAQ, która obejmuje szeroki zakres tematów, takich jak:

 • Początkujący Q&ZA
 • Pierwsze kroki na ByBit
 • Kaucja & Wycofanie
 • Margines & Przewaga
 • Zysk & Utrata
 • Likwidacja

Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na pytanie tutaj lub na blogu Bybit, użytkownicy mogą bezpośrednio skontaktować się z zespołem obsługi klienta za pomocą bota czatu na żywo zendesk. Bot czatu jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w wielu językach.

Inne media umożliwiające kontakt z zespołem obsługi klienta obejmują pocztę e-mail i kanały mediów społecznościowych. Opinie na temat profili w mediach społecznościowych na Twitterze i Telegramie są pozytywne na Bybit.

Często Zadawane Pytania

Czy Bybit ma aplikację mobilną?

Bybit.com posiada mobilną aplikację handlową dla Android i iOS smartfony, które można pobrać odpowiednio z Play Store i Apple Store. Aplikacja Bybit została pobrana ponad 50000 razy i uzyskała 4,6 gwiazdek na podstawie 912 recenzji.

Czy mogę stracić więcej niż moja początkowa wpłata na Bybit?

Bybit ma zaawansowane zaplecze likwidacyjne fundusz ubezpieczeniowy, aby zapobiec stracie przez tradera więcej niż początkowy depozyt zabezpieczający. Przedsiębiorca nie poniósłby żadnych strat poza początkowym depozytem zabezpieczającym, który włożył na pozycję.

Jakie kraje obsługuje Bybit?

Bybit to usługa kryptowalutowa dla klientów na całym świecie z obsługą tłumaczeń na język angielski, chiński uproszczony i tradycyjny, koreański i japoński. Istnieje wiele krajów, które mają zakaz handlu kryptowalutą na Bybit z powodów regulacyjnych, takich jak:

 • Québec (Kanada)
 • Kuba
 • Krym
 • Sewastopol
 • Iran
 • Syria
 • Korea Północna
 • Sudan
 • Singapur
 • Stany Zjednoczone

Handlowcy ze Stanów Zjednoczonych (USA) nie mogą korzystać z Bybit ze względu na surowe przepisy, na które Bybit nie ma wpływu. Mieszkańcy będą musieli znaleźć odpowiednią giełdę w USA, aby handlować kryptowalutami z dźwignią.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Bybit, wymiana to niezawodna, bezpieczna i solidna wymiana kryptowalut odpowiedni dla początkujących i doświadczonych traderów, którzy chcieliby spekulować na walutach cyfrowych z wysoką marżą.

Odwiedź Bybit

Bybit.com z powodzeniem połączył najlepsze kryptowaluty i tradycyjne rynki finansowe z przyjazną dla użytkownika giełdą. Dla traderów, którzy czują się dobrze w handlu lewarowanym i chcą najnowocześniejszej platformy do handlu instrumentami pochodnymi z innowacyjnymi funkcjami i narzędziami, ByBit to doskonały wybór.

Może Cię również zainteresować:

 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Najlepsze giełdy Fiat-to-Crypto na świecie
 • Recenzja Shrimpy: Automatycznie zrównoważyć swój portfel kryptograficzny
 • Przegląd handlu Wunderbit: boty do handlu kryptowalutami & Handel społecznościowy
 • Dlaczego ciągle tracę pieniądze na Bitmex? Uniknij tych 5 błędów

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź Bybit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me