Cointree to australijska giełda kryptowalut, która umożliwia osobom fizycznym uzyskanie Bitcoin i innych monet za pomocą lokalnej waluty. Giełda jest dobrze znaną i popularną platformą walutową w Australii.

Odwiedź Cointree

W tej recenzji Cointree przedstawimy przegląd giełdy, jej funkcje, interfejs użytkownika i opłaty transakcyjne. Chociaż naszym celem jest zawsze dostarczanie dokładnych informacji, sugerujemy od czasu do czasu odwiedzanie ich witryny na wypadek późniejszych aktualizacji.

Kluczowe cechy:

 • Prosta i przyjazna dla początkujących wymiana w Australii
 • Obsługuje główne aktywa kryptowalut
 • Konkurencyjne opłaty handlowe
 • Umożliwia uśrednianie kosztów w celu budowania pozycji w czasie
 • Inwestorzy SMSF mogą korzystać z platformy
 • 3,6 gwiazdki na podstawie 273 opinie

ogólny

4.05 / 5 Odwiedź Cointree

Łatwość użycia


Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Zanim zaczniesz, zalecamy korzystanie z portfela Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas handlu kryptowalutami. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych Bitcoin.

Witryna Cointree

Co to jest Cointree?

Cointree.com to ugruntowana giełda kryptowalut z siedzibą w Australii i zapewnia łatwą, szybką i bezpieczną usługę zakupu ponad 130 cyfrowych walut. Platforma umożliwia użytkownikom zdeponowanie AUD i konwersję na aktywa cyfrowe, takie jak Bitcoin, Ethereum i inne altcoiny w Australii. Cointree ma ponad 80 000 zarejestrowanych użytkowników i podlega regulacjom AUSTRAC.

Szybkie podsumowanie

Cointree w porównaniu

Przelew bankowy to jedna z najpopularniejszych metod wpłaty AUD na Cointree. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych popularnych australijskich giełd kryptowalut, takich jak Cointree, które pozwalają użytkownikom kupować Bitcoin za pomocą przelewu bankowego.

Czy Cointree jest bezpieczne?

Cointree wydaje się być bezpieczna wymiana kryptowalut z kilkoma środkami bezpieczeństwa w celu ochrony danych osobowych użytkownika i zapewnienia bezpieczeństwa jego funduszy. Środki te obejmują certyfikację SSL, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, szyfrowanie portfela i danych osobowych. Nie było również doniesień o włamaniach do kradzieży środków na Cointree od czasu ustanowienia giełdy kryptowalut.

Czy Cointree Legit?

Cointree wydaje się być to znaczy legalna giełda kryptowalut Regulowany przez AUSTRAC. Wymiana jest zobowiązana do ścisłego przestrzegania Australijskie przepisy ustawowe i wykonawcze takich jak AML / KYC w celu ograniczenia ryzyka oszukańczych działań.

Od swojego uruchomienia w 2013 roku Cointree pomogło tysiącom początkujących, pośrednich traderów i inwestorów o wysokiej wartości netto w rozpoczęciu korzystania z aktywów cyfrowych, takich jak Bitcoin, Ethereum i wiele innych..

funkcje & Usługi

Cointree koncentruje się na umożliwieniu mieszkańcom Australii kupowania i sprzedawania kryptowalut. Platforma oferuje atrakcyjne funkcje, takie jak:

 • Intuicyjna i łatwa w użyciu platforma handlowa odpowiednia dla początkujących i średnio zaawansowanych traderów
 • Natychmiastowy i łatwy handel ponad 130+ kryptowalutami
 • Dane rynkowe i wykresy w czasie rzeczywistym do handlu popularnymi altcoinami
 • Biuro OTC dla zamożnych osób
 • Wsparcie inwestorów SMSF w inwestowaniu w cyfrową walutę
 • Bezpieczny portfel, który przechowuje część środków w zimnych portfelach offline, aby chronić środki użytkowników
 • Learning Hub z przewodnikami edukacyjnymi ułatwiającymi rozpoczęcie pracy

cointree funkcje

Rejestracja & Zaloguj sie

Aby utworzyć konto w Cointree.com, użytkownicy będą musieli przejść proces rejestracji, aby utworzyć konto handlowe. Cointree Exchange poprosi o podanie adresu e-mail. Weryfikacja adresu e-mail kończy podstawowy proces tworzenia konta, aby zalogować się do pulpitu nawigacyjnego Cointree i zbadać funkcje wymiany.

Weryfikacja Cointree

Cointree użytkownicy są zobowiązani do weryfikacji swoich kont zminimalizować oszustwa zgodnie z przepisami. Utworzenie podstawowego konta na giełdzie kryptowalut pozwala na poznanie funkcji platformy, jednak nie będzie w stanie wykonywać żadnych czynności, takich jak wpłacanie środków czy korzystanie z platformy kupna / sprzedaży. Poziomy weryfikacji dla Cointree są następujące:

Czas na pełne wykonanie proces weryfikacji tożsamości może zająć do 1-2 dni roboczych. Sugerujemy, aby użytkownik upewnił się, że podane informacje są aktualne, ponieważ może to skutkować opóźnieniami w rozpatrywaniu wniosku, podobnie jak nasze doświadczenie. Dla porównania, proces weryfikacji zajmuje trochę czasu, a platformy brokerskie, takie jak Swyftx, szybciej tworzą konto i rozpoczynają handel tylko z weryfikacją e-mailową.

Wpłacanie środków

Cointree oferuje kilka opcji wpłaty środków na giełdę, które są szeroko dostępne dla klientów w Australii, takich jak PayID, POLi, przelew bankowy i wpłata gotówkowa. Minimalna kwota zakupu wynosi 20 USD i do 10 000 USD dziennie, w zależności od banku.

 • PayID (natychmiast). Większość banków i instytucji finansowych w Australii obsługuje PayID. Depozyty są natychmiast dodawane do portfela Cointree
 • POLi (natychmiastowa). POLi Payments to usługa świadczona przez Australia Post, która zapewnia natychmiastowe potwierdzenie płatności. Jest to jedna z najlepszych dostępnych metod płatności, aby jak najszybciej kupić Bitcoin.
 • Przelew bankowy (1-2 dni robocze). Przesyłanie środków bezpośrednio na konto Cointree zajmuje trochę więcej czasu, jednak większość Australijczyków zna ten proces. Zapisz numer referencyjny wraz z depozytem, ​​który ma zostać przetworzony, aby uniknąć opóźnień.
 • Wpłaty gotówkowe (natychmiastowe). Cointree ma współpracował z Blueshyft który obejmuje sieć ponad 1200 punktów sprzedaży detalicznej w Australii. Ta metoda płatności umożliwia Australijczykom kupowanie kryptowalut za gotówkę, aby zdeponować je na koncie Cointree.

Obecnie jest brak możliwości korzystania z PayPal lub karty kredytowej / debetowej aby przesłać walutę fiducjarną do Cointree. Osoby, które preferują wygodę korzystania z karty kredytowej, będą musiały skorzystać z globalnej wymiany fiat-to-crypto, która umożliwia tę metodę wpłaty. Dwie najpopularniejsze giełdy kryptowalut, które akceptują płatności kartą bankową, to Coinbase, Binance i CEX.IO.

Reklama

coinspot

KUP BITCOIN za pomocą ulubione z Australii giełda kryptowalut

OCENA

4.3 / 5

Odwiedź Coinspot

Kupowanie kryptowaluty

Użytkownicy Cointree w Australii mogą szybko i łatwo kupować kryptowaluty za pomocą waluty fiducjarnej, korzystając z kilku metod wpłat, jak opisano powyżej, po zweryfikowaniu konta. Proces trwa tylko kilka minut. Aby kupić Bitcoin za pomocą AUD z Cointree, wykonaj następujące proste kroki:

Aby uzyskać pełny przegląd i demonstrację Cointree, obejrzyj poniższy film.

Opłaty handlowe

Cointree używa pliku struktura opłat warstwowych wahająca się od 0,5% do 0,9% w zależności od wolumenu obrotu. Opłaty transakcyjne są dość rozsądne dla inwestorów o dużej wartości netto. Jednak dla początkujących, którzy chcą dokonać pierwszego zakupu kryptowalut, opłaty handlowe Cointree nie są najtańszą opcją dostępną w Australii.

Zwracamy również uwagę na różnica między ceną kupna i sprzedaży jest wysoka w porównaniu z innymi giełdami kryptowalut. Koszty spreadu to ukryta opłata, której nowi handlowcy nie będą świadomi. W chwili pisania tego artykułu cena Bitcoina wynosi 670 USD. Trader, który kupi 1 BTC i natychmiast odsprzeda go z powrotem na giełdzie, poniesie znaczną stratę, nawet jeśli cena aktywa pozostanie taka sama.

Jest to główna wada korzystania z Cointree, ponieważ te ukryte koszty będą się kumulować z czasem. Ważne jest, aby sprawdź opłatę handlową ORAZ spread szukając giełdy kryptowalut. Właśnie dlatego oceniliśmy Swyftx jako naszą najlepszą australijską platformę, ponieważ są one przejrzyste w zakresie opłat transakcyjnych i spreadów, aby zmaksymalizować ilość zakupionych bitcoinów lub zamienionych z powrotem na AUD.

cointree spread

Kaucja & Opłaty karencji

CoinTree nie pobiera opłaty za wpłatę dolarów australijskich na kantor za pomocą przelewu bankowego. Inne metody płatności, takie jak PayID, POLi i wpłata gotówkowa, wiążą się z niewielką opłatą w wysokości do 3,50 USD.

Istniejący użytkownicy, którzy chcą sprzedać Bitcoin i wypłacić AUD z portfela Cointree na konto bankowe, nie zostaną obciążeni opłatą. W przypadku wypłat kryptowaluty na inną giełdę lub portfel sprzętowy personelu, taki jak Ledger X, zostanie naliczona standardowa opłata transakcyjna (wydobywcza), która jest naliczana na podstawie obciążenia sieci blockchain dla określonej monety.

Obsługa klienta & Opinie

Witryna Cointree zapewnia plik obszerna sekcja Pomoc i wsparcie dla początkujących którzy chcą kupić Bitcoin lub inne monety po raz pierwszy. Przewodnik obejmuje szeroki zakres tematów, takich jak:

 • Konto & Weryfikacja tożsamości
 • Ochrona Konta
 • Wpłata AUD i wypłata środków
 • Handel bitcoinami i altcoinami
 • Samodzielnie zarządzane fundusze Super Funds
 • Program partnerski

Istnieje również możliwość bezpośredniego skontaktowania się z zespołem obsługi klienta poprzez „Wysłanie wniosku”. Nie ma bota czatu na żywo, który odpowiadałby na pytania po godzinach. Podczas wyszukiwania recenzji Cointree, najnowszych opinii i komentarzy na platformach takich jak TrustPilot i Recenzja produktu są dość negatywne.

Cointree Alternatives

Następujące alternatywy dla CoinTree to renomowane, bezpieczne i godne zaufania giełdy kryptowalut umożliwiające zakup Bitcoin w Australii oraz altcoiny, takie jak Ethereum, XRP i Litecoin.

swyftx

Swyftx

Swyftx to najnowocześniejsza platforma, która umożliwia szybki i łatwy zakup kryptowalut. Proces rejestracji jest niezwykle prosty dzięki szybkiej rejestracji i weryfikacji, która zajmuje mniej niż dwie minuty.

Odwiedź stronę niezależna rezerwa

Niezależna rezerwa

Independent Reserve to popularna giełda wśród handlowców kryptowalut na całym świecie, która oferuje konkurencyjne opłaty i wsparcie dla tradycyjnych walut fiducjarnych, takich jak dolar australijski, dolar nowozelandzki i dolar amerykański.

Odwiedź stronę coinspot

Coinspot

Giełda CoinSpot jest szanowana w lokalnej społeczności Bitcoin i koncentruje się na pomocy nowicjuszom w kupowaniu Bitcoinów i kryptowalut w Australii za dolary australijskie.

Odwiedź stronę

Często Zadawane Pytania

Kto jest właścicielem Cointree?

Cointree nie podaje szczegółów na temat założyciela, jednak strona internetowa informuje o partnerstwie z firmami strategicznymi, takimi jak Centrum Blockchain, Blockchain Australia i Wszystko Crypto Australia.

Czy Cointree wymaga weryfikacji tożsamości?

Cointree wymaga od użytkowników, którzy kupują lub sprzedają kryptowalutę, udowodnienia swojej tożsamości zgodnie z protokołami Know-Your-Customer (KYC). Aby zweryfikować swoje konto, można przesłać następujące dokumenty:

 • Międzynarodowy paszport
 • Narodowa karta identyfikacyjna
 • Prawo jazdy

Czy istnieje program partnerski lub polecający?

Cointree ma program partnerski, który wynagradza od 30 do 70% prowizji przy każdej transakcji dla wszystkich nowych członków, którzy zarejestrują się za pomocą unikalnego linku polecającego. Stawka prowizji jest oparta na wielopoziomowej strukturze, więc im więcej skierowanych użytkowników wygeneruje większe zyski.

Czy możesz kupić Crypto za pomocą SMSF?

Cointree wspiera australijskich inwestorów, którzy decydują się na skorzystanie ze swojego Super Fundu (SMSF) do zakupu cyfrowej waluty, takiej jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i inne kryptowaluty. Użytkownicy będą musieli wypełnić upoważnienie, które pozwoli Cointree założyć konto SMSF.

Czy Cointree ma powtarzające się zamówienia kupna?

Cointree pozwala swoim użytkownikom skonfigurować powtarzające się depozyty, aby automatycznie kupować kryptowaluty. Po skonfigurowaniu depozytu cyklicznego na koncie Cointree, giełda automatycznie zamieni dostępne środki na Bitcoin po aktualnym kursie rynkowym.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Cointree, giełda zapewnia prostą, łatwą w użyciu platformę dla Australijczyków do kupowania, handlu, sprzedaży, a nawet płacenia rachunków za pomocą kryptowaluty. Okazało się, że proces tworzenia nowego konta, weryfikacji tożsamości, opcji płatności i zakupu kryptowalut jest dość prosty.

Proces weryfikacji zajął trochę czasu i można go jeszcze bardziej usprawnić. Zauważyliśmy, że istnieje kilka odniesień do przyczyny opóźnień w weryfikacji, więc załóżmy, że było to frustracja dla poprzednich użytkowników Cointree na podstawie recenzji użytkowników.

Odwiedź Cointree

Opłaty handlowe oferowane przez Cointree są konkurencyjne na rynku, jednak różnica w rozpiętości między ceną kupna i sprzedaży jest wysoka w porównaniu z innymi giełdami kryptowalut w Australii. Podczas gdy opłata transakcyjna może zostać zmniejszona przy wyższych wolumenach transakcji, opłata za spread nie sprzyja inwestorowi na dłuższą metę.

Może Cię również zainteresować:

 • 10 najczęściej zadawanych pytań dotyczących podatku od kryptowalut w Australii (które mogą zaoszczędzić pieniądze)
 • Jak kupić Ripple (XRP) w Australii
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut w Nowej Zelandii
 • Jak kupić bitcoiny za pomocą karty podarunkowej Amazon (bardzo łatwe)
 • 5 alternatyw dla Coinspot z niższymi opłatami transakcyjnymi

cyfrowy wzrost

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty transakcyjne, depozytowe i wypłaty z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Odwiedź Cointree

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me