Crypto.com to platforma aktywów cyfrowych, która oferuje kilka produktów i usług kryptowalutowych. Dostawca waluty cyfrowej jest dobrze znany ze swojej aplikacji kryptograficznej, która pozwala na Ciebie kupować, sprzedawać, handlować, wydawać, przechowywać, zarabiać, pożyczać gotówkę, a nawet płacić rachunki za pomocą kryptowalut!

Odwiedź Crypto.com

W tej recenzji Crypto.com ocenimy różnorodność produktów i usług oferowanych na platformie, w tym funkcje aplikacji, wymiany, zarabiania i płać. Nasza ocena będzie zawierać komentarz dotyczący interfejsu użytkownika, aktywów handlowych, opłat, obsługiwanych krajów & waluty fiducjarne i nie tylko.

Kluczowe cechy:

 • Aplikacja Crypto.com pobrana przez 5 milionów użytkowników na całym świecie
 • Kupuj, handluj i sprzedawaj ponad 50 par kryptowalut
 • Kup kryptowaluty bez opłat za karty kredytowe przez pierwsze 90 dni
 • Opłaty transakcyjne oparte na wolumenie od 0,2%
 • Zaawansowana platforma handlowa, narzędzia i wskaźniki
 • Program poleceń o wartości 25 USD za przyciąganie nowych użytkowników

ogólny

4.5 / 5 Odwiedź Crypto.com

Łatwość użycia


Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Chociaż naszym celem jest dostarczanie dokładnych i najnowszych informacji, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie tej witryny internetowej w celu otrzymywania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później..

Zdobądź 50 USD ZA DARMO przy zamawianiu karty debetowej MCO z naszym kodem polecającym 45h3ct59tv.

Odbierz 50 $

Zanim zaczniemy od tej recenzji, często zaleca się korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas kupowania lub handlu kryptowalutą. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut.

Co to jest Crypto.com?

Crypto.com to globalna usługa zasobów cyfrowych, która oferuje szeroką gamę produktów w przyjaznej dla początkujących i intuicyjnej aplikacji mobilnej. Dostawca waluty cyfrowej umożliwia klientom kupowanie, handel, sprzedaż, przechowywanie, zarabianie, pożyczanie i opłacanie rachunków za pomocą kryptowalut za pomocą jego produktów.

Crypto.com oferuje własną “ giełdę ”, która umożliwia klientom na całym świecie handel różnymi zasobami cyfrowymi na bezpiecznej platformie kryptograficznej przy użyciu własnego interfejsu internetowego. Dzięki własnej natywnej cyfrowej monety tokenu (CRO), giełda Crypto.com może zapewnić wysoka płynność i konkurencyjne opłaty transakcyjne aby jego użytkownicy mogli się cieszyć.

Witryna crypto.com

Porównanie Crypto.com

Crypto.com to światowej klasy giełda kryptowalut, która oferuje szeroką gamę produktów i funkcji. Oto kilka innych platform handlowych, które zapewniają najnowocześniejsze usługi kryptograficzne.

Przyjazny dla początkujących

Crypto.com oferuje bardzo intuicyjny, przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu aplikacja mobilna kupować i sprzedawać ponad 90 monet po prawdziwych kosztach. Aplikacja jest przeznaczona dla osób na każdym poziomie doświadczenia i jest obsługiwana na urządzeniach z systemem iOS i Android.

Kup Crypto po prawdziwej cenie

Unikalne dla Crypto.com, użytkownicy mogą kupować i sprzedawać ponad 90 kryptowalut po prawdziwym koszcie bez marż i najlepszych możliwych cenach realizacji. Nowi użytkownicy aplikacji mogą otrzymywać zerowe opłaty transakcyjne przez 30 dni gdy używasz karty kredytowej lub debetowej do zakupu kryptowalut. Ponadto użytkownicy mogą natychmiast wysyłać krypto do innych użytkowników bez opłat lub wymieniać krypto na krypto bez opłat transakcyjnych.

Aplikacja crypto.com

Zarabiaj odsetki

Podobnie jak w przypadku platform pożyczkowych, takich jak BlockFi i Nexo, użytkownicy, którzy przechowują swoje środki w portfelu Crypto.com, mogą zarabiać na kryptowalutach do 6,5% rocznie. Odsetki są wypłacane co tydzień w kryptowalucie, którą można wypłacić lub wykorzystać do handlu na giełdzie.

Karta MCO VISA

Inwestorzy kryptowalut w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Singapurze, USA i Europie mogą zamówić kartę Crypto.com VISA, aby wydawać (podobnie jak gotówkę) u obsługiwanych sprzedawców detalicznych i handlowców. Karta oferuje do 8% zwrotu gotówki przy zakupach przy użyciu karty MCO.

Czy Crypto.com jest legalne?

Crypto.com wydaje się być legalną wymianą, zabezpieczoną i regulowaną. Klienci z USA w portfelu fiducjarnym (w USD) są objęci ubezpieczeniem FDIC do kwoty 250 000 USD, co zapewnia poziom bezpieczeństwa środków na platformie. Do tej pory nie doszło do włamań ani poważnej kradzieży środków na Crypto.com lub w jej aplikacji.

Czy Crypto.com jest bezpieczne?

Crypto.com oferuje środki bezpieczeństwa podobne do bankowych w celu ochrony strony internetowej, danych użytkowników i funduszy. Z naszych badań wynika, że ​​tak bez włamań lub poważnej kradzieży funduszy w aplikacji Crypto.com lub Exchange. Przykłady protokołów bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczeństwa aktywów obejmują portfel w 100% do przechowywania środków klientów w chłodni i uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA).

Giełda ma strategiczne partnerstwo z Ledger, który jest wiodącym dostawcą portfeli sprzętowych. Chłodnia aktywa są objęte polisą ubezpieczeniową o wartości 100 000 000 USD. Giełda jest również jedną z pierwszych firm kryptowalutowych na świecie, która ma zgodność z ISO27001: 2013, PCI: DSS 3.2.1, Level 1 i CCSS.

Aplikacja Crypto.com

Aplikacja Crypto.com jest jedną z najpopularniejszych giełd fiat na kryptowaluty na świecie z ponad 5 milionami pobrań. Aplikacja handlowa zapewnia plik szybki, łatwy i bezpieczny sposób na zakup kryptowalut po prawdziwych kosztach za pomocą karty debetowej / kredytowej. Projekt aplikacji został dostosowany pod kątem użyteczności, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo przejrzeć i znaleźć funkcję lub produkt w kilka sekund. Aplikacja jest obsługiwane tylko na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Aplikacji nie można używać na komputerze stacjonarnym do zakupu kryptowalut.

Aplikacja na telefon komórkowy crypto.com

Rejestracja & Zaloguj sie

Aby kupować, sprzedawać, wysyłać i odbierać kryptowaluty za pomocą Crypto.com, użytkownicy będą musieli pobrać aplikację i otwórz konto za pomocą telefonu komórkowego. Aby otrzymać kod weryfikacyjny w celu potwierdzenia nowego portfela, wymagany będzie prawidłowy adres e-mail. Nie ma żadnych opłat za utworzenie lub utrzymanie konta lub portfela Crypto.com.

Weryfikacja tożsamości

Podobnie jak większość giełd fiat na kryptowaluty na świecie, nowi użytkownicy, którzy utworzą konto w Crypto.com, aby kupować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą waluty fiducjarnej, będą muszą zweryfikować swoją tożsamość. Proces weryfikacji tożsamości ma być zgodny z przepisami AML / CTF obowiązującymi w kilku krajach na całym świecie.

Pełne imię i nazwisko, rządowy dokument tożsamości lub paszport należy przesłać za pomocą aplikacji. Zatwierdzenie trwa zwykle krócej niż 3 dni robocze. Więcej informacji na temat procesu Poznaj swojego klienta (KYC), przeczytaj ten przewodnik na stronie Crypto.com.

Wpłacanie pieniędzy Fiata

Aplikacja Crypto.com obsługuje 21 różnych walut fiducjarnych w tym AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, HRK, HUF, ILS, JPY, NOK, NZD, PLN, RON, SEK, SGD, USD i ZAR. Pieniądze można zdeponować w aplikacji Crypto.com w celu zakupu kryptowalut przy użyciu następujących metod płatności (w zależności od dostępności w każdym kraju):

 • przelew bankowy
 • Przelew
 • Karta kredytowa lub debetowa karta bankowa
 • SEPA
 • Transfer mądry
 • PayPal

Najpopularniejszą metodą przesyłania waluty fiducjarnej w USA jest przelew przelew bankowy (ACH) lub przelew bankowy. Przelew bankowy (ACH) to tani sposób na wpłatę środków, którego rozliczenie zajmuje około 3-5 dni roboczych. W przypadku wyższych limitów użytkownicy mogą wpłacić do 250 000 USD za pomocą przelewu bankowego, który ma szybszą prędkość wpłaty wynoszącą 1-2 dni robocze. Minimalna kwota depozytu w wysokości 50000 USD za pomocą przelewu bankowego jest rozsądna w porównaniu z innymi giełdami kryptowalut w USA.

Wpłacanie kryptowalut

Aplikacja Crypto.com umożliwia zdeponowanie 17 cyfrowych aktywów takie jak BTC, ETH, CRO, BAT, LINK, USDC i DOT. Plik lista obsługiwanych monet a tokeny ERC-20 podlegają ograniczeniom w niektórych krajach, takich jak Stany Zjednoczone, Singapur i Hongkong. Na przykład, Klienci z USA nie mogą wpłacać popularnych tokenów YFI, AAVE i UNI.

Aplikacja mobilna crypto.com

Szybkość wpłaty zależy od monety i liczby potwierdzeń wymaganych przed dotarciem środków do portfela. Wiadomość e-mail zostanie wysłana po pomyślnym dokonaniu wpłaty.

Opłaty za aplikację Crypto.com

Crypto.com pobiera standardową opłatę od 1,49% -3,99% kupować kryptowaluty za pomocą kart debetowych lub karty kredytowej, w zależności od kraju użytkownika. Dokładny koszt zostanie wyświetlony w aplikacji po złożeniu zamówienia. W ramach promocji ograniczonej czasowo nowi użytkownicy Crypto.com mogą otrzymać Zwolnienie z opłaty za płatność kartą kredytową w wysokości 0% przez pierwsze 30 dni.

Obsługiwane kraje

Aplikacja Crypto.com jest dostępne na całym świecie do zakupu kryptowaluty za pomocą karty debetowej lub kredytowej, w tym rezydentów USA. Akceptowane kraje to Stany Zjednoczone, Australia, Singapur, Wielka Brytania i kilka jurysdykcji w Europie. Tam jest trochę kraje objęte ograniczeniami które nie mogą kupować kryptowalut za pomocą aplikacji Crypto.com.

Crypto.Com Zarabiaj

Zaletą korzystania z aplikacji Crypto.com jest możliwość zarabiania odsetek na kryptowalutach. Aby otrzymać bonus, zdeponowane aktywa muszą znajdować się w portfelu Crypto.com do zarabiaj do 6,5% rocznie na kryptowalutach i 12% na stablecoinach. Kwota odsetek od Crypto.com jest wypłacana co tydzień w zdeponowanej monecie. Na przykład depozyty Bitcoin (BTC) będą co tydzień generować odsetki w BTC.

crypto.com zarabia

Postawienie 50000 lub więcej tokenów CRO odblokowuje dodatkowe 2% rocznie. odsetki od umów terminowych. Jednak dodatkowe odsetki są płacone w tokenach CRO, a nie w aktywach.

Crypto.com Zarabiaj obsługuje łącznie 34 cyfrowe monety które obejmują główne monety, takie jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP i Binance Coin. Istnieje 8 stablecoinów, które można również zdeponować w aplikacji Crypto.com, aby uzyskać odsetki, takie jak USD Coin, Tether i True USD.

crypto.com zarabia obsługiwane monety

Karta VISA Crypto.com

Aplikacja Crypto.com oferuje kartę debetową VISA do wydawania kryptowalut i zdobywania premii za zakupy do 8%. Tam są brak opłat instalacyjnych lub rocznych do rozpoczęcia zdobywania nagród u obsługiwanych sprzedawców przy użyciu karty Crypto.com VISA. Aby ubiegać się o kartę debetową Crypto.com VISA, użytkownicy muszą pobrać aplikację Crypto.com, przeprowadzić weryfikację tożsamości (KYC), zakupić tokeny CRO z aplikacji i wpłacić do swojego portfela postaw żetony CRO (przez 180 dni).

Karty VISA crypto.com

Nagrody pieniężne

W zależności od ilości tokenów CRO postawionych w portfelu Crypto.com, posiadacze kart MCO VISA otrzymają różne procentowe zwroty gotówki od 1% do 8% następująco:

 • Karta Obsidian VISA: Od 2% do 8%
 • Karta VISA Icy White / Frosted Rose Gold: 1,75% – 5%
 • Karta Royal Indigo / Jade Green VISA: 1,5% – 3%
 • Karta VISA Ruby Steel: 1% – 2%

Klienci, którzy nie stawiają tokenów CRO, nadal mogą składać wnioski i korzystać z karty Crypto.com VISA, aby uzyskać 1% zwrotu gotówki za zakupy. Jednak nie kwalifikują się do dodatkowych korzyści i rabatów na karty.

Karta crypto.com

Rabaty na karty

Oprócz zdobywania do 8% premii cashback za zakupy lokalne i międzynarodowe, posiadacze kart Crypto.com VISA mogą skorzystać z rabatów przy wydatkach na Crypto.com partnerzy premium, którzy obejmują Spotify, Netflix, Prime i Expedia. Kwota rabatu różni się w zależności od kwoty CRO postawionej w aplikacji, co pozwala również na uzyskanie dodatkowych odsetek. Przykłady rabatów przy użyciu karty Crypto.com VIA znajdują się poniżej.

Istnieją limity miesięcznych rabatów i klienci powinni sprawdź szczegóły na stronie internetowej. Po wygaśnięciu okresu blokowania 180, tokeny można przenieść do portfela Crypto.com w celu handlu lub kontynuować obstawianie, aby uzyskać dodatkowe korzyści.

Crypto.com Exchange

Crypto.com zapewnia platformę handlu kryptowalutami do wymiany walut cyfrowych i jest określana jako „Giełda Crypto.com”. Giełda jest dostępna online i posiada zaawansowany interfejs użytkownika.

Poziomy KYC & Limity

Dla handlowców, którzy chcą kupować / sprzedawać waluty cyfrowe na platformie Crypto.com Exchange, wielopoziomowy system weryfikacji ze zwiększonymi funkcjami, funkcjonalnością i ograniczeniami dla każdego wyższego poziomu. Handlowcy mogą zdeponuj nieograniczoną ilość kryptowalut na giełdę po zakończeniu KYC.

Interfejs użytkownika

Crypto.com Exchange oferuje elegancka, intuicyjna i przejrzysta platforma aby handlowcy mogli spekulować na rynkach walut cyfrowych. Platforma handlowa kryptowalutami zapewnia zaawansowane funkcje, narzędzia i wskaźniki do analizy wykresów i akcji cenowej. Oprogramowanie i narzędzia do tworzenia wykresów są dostarczane przez Tradingview, z którym większość handlowców kryptowalut jest zaznajomiona.

Przełączanie się między parami kryptowalut jest szybkie, responsywne i niemal natychmiastowe, z czym inne giełdy mogą mieć problemy. Tam było brak opóźnienia w załadowaniu wykresów cen każdej pary handlowej. Rozwijane menu w prawym górnym rogu, aby wyświetlić inne zasoby, to świetna funkcja, ponieważ nie zaśmieca interfejsu.

Interfejs użytkownika crypto.com

Interfejs jest przedstawiony z wykresem pośrodku i ostatnimi transakcjami po prawej stronie, aby zobaczyć ostatnie ceny, które ludzie są skłonni kupić i sprzedać wybraną kryptowalutę oraz wolumen / kwotę transakcji na każdym poziomie cenowym. Ułatwia to złożenie zamówienia, klikając ostatnią transakcję, aby automatycznie podać dokładną cenę pary. Ręczne wprowadzanie ceny może prowadzić do błędów.

Handel z giełdą Crypto.com

Dostępne zlecenia wejścia do transakcji to tylko zlecenia limitowane i rynkowe. W porównaniu z zaawansowanymi platformami do handlu kryptowalutami, takimi jak Binance, Coinbase Pro, Kraken i KuCoin, dostępne zlecenia są ograniczone i powinny zostać rozszerzone o zlecenia stop-limit i OCO.

Skrzynka zamówienia crypto.com

Udział procentowy kwoty zamówienia (np. 25%, 50% i 100%) ułatwia i przyspiesza złożenie zamówienia. Klikając te przyciski, określi kwotę na podstawie aktualnego salda konta dla danej kryptowaluty. W ostatnich latach stało się to standardem dla giełd cyfrowych.

Obsługiwane kryptowaluty

Giełda Crypto.com zapewnia obsługę ponad 24 kryptowalut, takich jak BTC, XRP, LTC, MCO, EOS, XLM, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET i USDT. Aktywa można handlować za pomocą tokenów Bitcoin, Tether i CRO, co zapewnia dużą liczbę par handlowych. Ponieważ giełda jest nadal w fazie beta, możemy spodziewać się, że w najbliższej przyszłości do giełdy zostaną dodane kolejne pary kryptowalut.

rynki crypto.com

Opłaty za wymianę Crypto.com

Crypto.com Exchange wykorzystuje model producenta i biorcy, który zaczyna się od 0,20% za transakcję dla zleceń rynkowych i zleceń z limitem. Opłaty różnią się w zależności od całkowitego wolumenu transakcji która jest obliczana na podstawie całkowitego 30-dniowego wolumenu obrotu w ekwiwalencie USD. Najniższa opłata transakcyjna na giełdzie Crypto.com wynosi 0,04% (producent) i 0,10% (taker) dla wolumenów transakcji powyżej 10 mln USD miesięcznie.

Ogólnie rzecz biorąc, plik Opłata startowa giełdy Crypto.com Exchange w wysokości 0,2% dla zleceń rynkowych i limitowych jest nieco wyższa niż u konkurencji takie jak Binance, które oferują 0,10% opłaty transakcyjnej, którą można dodatkowo obniżyć o 25% dzięki bonusom za polecenie lub posiadaniu natywnego tokena BNB giełdy.

Kaucja & Opłaty karencji

Crypto.com Exchange to robi nie pobierać opłaty za wpłatę lub wypłatę aktywów kryptowalutowych na giełdę do handlu. Obowiązują standardowe opłaty za transakcje w łańcuchu bloków za wypłatę środków z giełdy, które różnią się w zależności od aktywa i obciążenia sieci. Na przykład opłata za wypłatę BTC wynosi 0,0005 BTC.

Giełda instrumentów pochodnych Crypto.com

Aby uzupełnić popularne giełdy lewarowane, takie jak Bybit, FTX, a nawet Binance, Crypto.com rozszerzyło swoje produkty, oferując giełdę instrumentów pochodnych. Platforma umożliwia obrót kontraktami wieczystymi BTC / USD z wykorzystaniem USDC jako zabezpieczenia. Użytkownicy platformy mogą handel używając dźwigni 50x aby kontrolować większą pozycję, aby wykorzystać niewielkie ruchy cen.

Podobnie jak na giełdzie Crypto.com Exchange dla spotów handlowych, handlowcy, którzy posiadają i stawiają określone kwoty monety Crypto.com (CRO), są uprawnieni do rabatów w opłatach transakcyjnych. Interfejs użytkownika dla rynku instrumentów pochodnych jest podobny do giełdy kasowej, jak pokazano poniżej.

Crypto.com Bitcoin Perpetual

Crypto.com Pay

Crypto.com jest zdecydowanym orędownikiem technologii blockchain i przyjęcia kryptowalut. Aby zrealizować ich długoterminowy cel, ekosystem Crypto.com zapewnia bezpieczną platformę dla osób fizycznych i firm do integracji walut cyfrowych z codziennym życiem. Crypto.com Pay umożliwia handlowcom akceptowanie płatności w Bitcoin lub innych popularnych kryptowalutach na ich stronie internetowej.

Opłaty handlowe Crypto.com do uregulowania transakcje na kryptowalutach oferują oszczędności do 80% w porównaniu z tradycyjnymi systemami płatności takich jak PayPal i główne firmy obsługujące karty kredytowe. Firma internetowa może wybrać płatność w Bitcoin, Ethereum, Litecoin lub monecie Crypto.com, która jest następnie konwertowana na USD, CAD lub EUR.

crypto.com zapłacić

W przypadku kupujących online użytkownicy aplikacji Crypto.com mogą wydawać swoje cyfrowe waluty w portfelu jak zwykła karta bankowa. Aplikacja zapewnia hojne zachęty w postaci cashbacków i nagród za wydawanie kryptowalut.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo funduszy i informacji przechowywanych na platformie kryptowalutowej jest kluczowym czynnikiem przy wyborze giełdy do kupna, handlu, sprzedaży lub uzyskiwania odsetek od kryptowalut. Crypto.com zajmuje podejście przede wszystkim do bezpieczeństwa jeśli chodzi o bezpieczeństwo i wdrożyła szereg rygorystycznych środków i protokołów w celu ochrony aktywów klientów.

Podsumowanie najważniejszych funkcji zabezpieczeń obejmuje:

 • 100% środków użytkowników są przechowywane w trybie offline w chłodni
 • Waluta fiat utrzymywana na regulowanych w Stanach Zjednoczonych i wysoce zabezpieczonych rachunkach bankowych depozytariuszy
 • Dedykowany zespół do monitorowania wszystkich transakcji, w tym kontroli zgodności z KYC / AML / ATF
 • Monitoruje wszystkie żądania wypłaty pod kątem podejrzanych transakcji i aktywności
 • Zewnętrzna lista adresów do wypłat za pośrednictwem weryfikacji e-mail
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) w celu uzyskania dostępu do aplikacji

Crypto.com to także pierwsza firma kryptowalutowa na świecie mieć zgodność z ISO / IEC 27001: 2013, ISO / IEC 27701: 2019, PCI: DSS 3.2.1, Level 1 i CCSS.

Bezpieczeństwo crypto.com

Obsługa klienta & Opinie

Crypto.com ma silną pozycję w mediach społecznościowych na Facebooku i Twitterze. Istnieje kilka komentarzy, które uzupełniają interfejs użytkownika i łatwość obsługi aplikacji. Chociaż większość recenzji jest włączona TrustPilot dla Crypto.com koncentrują się na karcie MCO, ogólnie strona ma rozszerzenie ocena 4 z 5 gwiazdek na podstawie ponad 200 opinii. Jest kilka komentarzy, które narzekają na powolną obsługę klienta.

Aktywny bot Crypto.com potrzebuje trochę czasu, zanim przedstawiciel obsługi klienta zareaguje. Jednak sekcja Pomoc w witrynie internetowej jest bardzo obszerna i obejmuje wszystkie tematy dotyczące każdego z oferowanych produktów.

Często Zadawane Pytania

Kto jest właścicielem Crypto.com?

Kris Marszalek jest Współzałożyciel i dyrektor generalny Crypto.com który kieruje zespołem ponad 200 pracowników na całym świecie w 11 biurach. Globalna firma ma siedzibę w Hongkongu, Singapurze, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Bułgarii, Japonii, Rosji, Indiach i Irlandii..

Czy Crypto.com to dobra giełda?

Crypto.com to jedna z lepszych platform oferująca szeroką gamę funkcji dla inwestorów kryptowalutowych korzystających z jednej platformy. Klienci mogą szybko i bezpiecznie kupować kryptowaluty za pomocą karty kredytowej / debetowej z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji na telefon. Giełda to dobra platforma, która zawiera zaawansowane opcje handlowe, narzędzia do rysowania i wskaźniki dla pośrednich i profesjonalnych handlowców.

Czy Crypto.com ma konto demo?

Crypto.com nie oferuje konta demo ze swoją giełdą dla początkujących, aby nauczyć się handlować lub zapoznać się z platformą handlową. Przed zdeponowaniem prawdziwych środków na giełdzie Crypto.com nowi handlowcy mogą korzystać z innych platform, które oferują wolny od ryzyka handel kryptowalutami z kontem treningowym.

Czy Crypto.com jest dostępne w Australii?

Crypto.com to globalna giełda kryptowalut, z której można korzystać w kilku krajach na całym świecie. Wymiana uruchomiła swoją usługę w Australii i ma uzyskał upoważniony z Australian Financial Service License (AFSL) pod koniec 2020 r.

Firma szybko stała się znaną giełdą kryptowalut w Australii, która akceptuje dolary australijskie (AUD) za pośrednictwem transakcji kartą bankową. Klienci nie muszą już płacić opłat za wymianę walut, aby kupować kryptowaluty za pomocą aplikacji Crypto.com.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Crypto.com, App and Exchange oferuje doskonałe usługi finansowe i produkty, które zwiększają globalne wykorzystanie walut cyfrowych. W szczególności aplikacja Crypto.com jest legalną platformą dla urządzeń mobilnych, która umożliwia inwestorom na całym świecie łatwo i bezpiecznie uzyskać kryptowaluty takie jak Bitcoin i Ethereum za pomocą karty debetowej / kredytowej.

Odwiedź Crypto.com

Giełda Crypto.com to dobra platforma dla pośrednich i zaawansowanych traderów do spekulacji na kryptowalutach za pośrednictwem intuicyjnego, stabilnego i przyjaznego dla użytkownika interfejsu do tworzenia wykresów. Użytkownicy mogą spekulować na ponad 12 parach handlowych z konkurencyjnymi opłatami transakcyjnymi, które można zdyskontować, trzymając tokeny CRO. Ogólnie rzecz biorąc, Giełda jest jedną z lepszych platform handlu kryptowalutami do wyboru.

Może Cię również zainteresować:

 • Recenzja Binance: Crypto, Trading & Opłaty
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • Recenzja BlockFi: czy to legalne & Bezpieczny?
 • 8 najlepszych giełd kryptowalut w USA
 • 4 Najlepsze oprogramowanie do tworzenia wykresów kryptograficznych & Narzędzia dla traderów Altcoin

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź stronę

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me