Wybór giełdy kryptowalut może być trudnym zadaniem. Istnieje kilka czynników, takich jak funkcje platformy, interfejs wykresów, pary handlowe, opłaty, bezpieczeństwo i obsługa klienta.

Jedną z najstarszych i najbardziej znanych giełd na świecie jest Gate.io.

Odwiedź Gate.io

Chociaż naszym celem jest dostarczenie dokładnych i najnowszych informacji w tej recenzji, zdecydowanie zalecamy odwiedzanie witryny internetowej w celu otrzymywania aktualnych informacji o wszelkich zmianach, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Ponad 150 kryptowalut dostępnych do handlu
 • Produkty spot, EFT, futures i produkty pochodne
 • 0,2% opłaty transakcyjnej za wymianę aktywów kryptograficznych
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
 • Zarabiaj odsetki na kryptowalutach w portfelu Gate.io
 • Miejsce 27 na podstawie wolumenu i płynności

ogólny

3.95 / 5 Odwiedź Gate.io


Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem często zaleca się korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, podczas handlu kryptowalutą. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do kryptowalut do kupienia.

strona internetowa gateio

Co to jest Gate.io?

Gate.io to globalna giełda handlu kryptowalutami, która powstała w 2013 roku aby umożliwić klientom na całym świecie kupowanie, handel, sprzedaż i przechowywanie szerokiej gamy kryptowalut. Giełda jest uważana za jedną z najlepszych platform handlowych dla kryptowalut i obecnie jest miejsce 27 na świecie w oparciu o ruch, płynność, wolumen obrotu na rynkach spot. Gate.io rozszerzył swoją podstawową ofertę, aby zapewnić inwestorom EFT, opcje, instrumenty pochodne i rynek kontraktów terminowych, umożliwiając inwestorom kupowanie i sprzedawanie kryptowalut z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego.

Gate.io w porównaniu

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje Gate.io. Ta tabela porównawcza zawiera listę alternatywnych giełd kryptograficznych, takich jak Gate.io, które oferują światowej klasy funkcje.

Funkcje Gate.io & Usługi

Gate.io oferuje przyjazna dla początkujących i łatwa w użyciu platforma handlowa spekulować na walutach cyfrowych. Giełda koncentruje się przede wszystkim na zapewnieniu stabilnej i bezpiecznej wymiany spot. Gate.io oferuje również następujące funkcje:

 • Platforma handlowa dla początkujących lub profesjonalistów
 • Rynek spot z ponad 150 parami kryptowalut
 • Rynek depozytu zabezpieczającego, instrumentów pochodnych i kontraktów futures do handlu kryptowalutami z dźwignią do 100x
 • Produkty EFT w kryptowalutach, takie jak lewarowane, łączone i odwrotne
 • Dane rynkowe i wykresy w czasie rzeczywistym do handlu altcoinami, tokenami Defi i stablecoinami
 • Handluj kryptowalutą demonstracyjną za pomocą sieci testowej Gate.io
 • Aplikacja internetowa i mobilna do monitorowania portfela i handlu z dowolnego miejsca
 • HODL i zarabiaj odsetki od inwestycji w kryptowaluty
 • Pożyczki kryptograficzne i pożyczki kryptograficzne w celu zastawu na aktywach w celu pożyczenia innego
 • Zniżki opłat handlowych VIP przy większych kwotach wolumenu
 • Kompleksowe przewodniki, sekcja często zadawanych pytań i responsywny zespół obsługi klienta

Czy Gate.io jest bezpieczne?

Gate.io zawiera kilka protokoły bezpieczeństwa zgodne ze standardami branżowymi, aby zapewnić środki klienta na giełdzie są bezpieczni i zabezpieczone przed zagrożeniami internetowymi. Środki te obejmują uwierzytelnianie dwuskładnikowe, portfele chłodni i witrynę internetową zabezpieczoną protokołem SSL.

Rejestracja konta & Zaloguj sie

Aby utworzyć konto w Gate.io, użytkownicy będą musieli przejść proces rejestracji, aby utworzyć konto handlowe. Giełda Gate.io poprosi o podanie nazwy użytkownika i adresu e-mail. Weryfikacja adresu e-mail kończy podstawowy proces tworzenia konta. ZA drugie hasło zostanie poproszone o wypłatę środków z portfela Gate.io użytkownika.

Weryfikacja Gate.io

Dowód tożsamości nie jest wymagany od razu do handlu na Gate.io. Użytkownicy mogą wpłacać środki na Gate.io i rozpocząć handel kryptowalutami bez ukończenia KYC. Użytkownicy będą musieli przedłożyć dokumenty tożsamości, aby wypłacić środki z giełdy. Te kontrole i salda są zgodne z polityką przeciwdziałania praniu pieniędzy. Jest to standardowy proces ochrony cyfrowej wymiany walut przed praniem brudnych pieniędzy lub podejrzaną działalnością. Do ukończenia weryfikacji Gate.io wymagane są następujące informacje:

 • Nazwa
 • Data urodzenia
 • Numer telefonu
 • Kopia ważnego dowodu osobistego lub paszportu oraz potwierdzenie adresu
 • Zdjęcie (selfie)

Wpłacanie środków

Gate.io akceptuje depozyty dla głównych aktywów kryptowalutowych i stablecoinów takie jak Tether (USDT), aby rozpocząć handel. Środki można przelać na konto Gate.io za pomocą komputera stacjonarnego, a telefon komórkowy polega na wybraniu kryptowaluty do wpłaty (np.Bitcoin), skopiowaniu unikalnego adresu wpłaty i przelaniu środków z innej giełdy lub portfela sprzętowego kryptowaluty. Lista aktywów, które można przenieść do Gate.io w celu handlu, znajduje się na stronie „Moje środki”. Użytkownicy powinni również mieć świadomość, że tak jest brak opcji zakupu kryptowalut w przypadku depozytów fiducjarnych.

depozyt gate.io

Handel z Gate.io

Gate.io został zaprojektowany dla początkujących i zaawansowanych handlowców kryptowalut na platformie, oferując rozszerzenie Standardowy i profesjonalny interfejs użytkownika. Lista par handlowych kryptowalut jest ukryta i można ją rozszerzyć, aby wyświetlić ją w całości.

Zakłada się, że wersja standardowa (pokazana poniżej) jest przeznaczona dla nowych inwestorów, która obejmuje wykres, pole wprowadzania zamówień, listę profili zamówień i historię transakcji. Pole wprowadzania zleceń jest duże i łatwe w użyciu, jednak księga zamówień i historia transakcji byłyby rozpraszające dla nowych handlowców, którzy nie czytają tych danych.

Standardowy interfejs gate.io

Podobnie jak większość renomowanych giełd handlu kryptowalutami, Gate.io zintegrowało się z Tradingview, aby zapewnić zestaw funkcji wykresów, wskaźników i narzędzi do rysowania. Użytkownicy mogą zmieniaj ramy czasowe, dodawaj wskaźniki wykresów i ustawiaj alerty, klikając wykresy prawym przyciskiem myszy. Dzięki temu nawigacja po wykresach, zmiana funkcji i preferencji wyświetlania jest szybka i łatwa.

Interfejs użytkownika Professional wydaje się być bardziej zwarty i minimalny niż Standard. Interfejs został zaprojektowany, aby skupić się na akcji cenowej i analizie technicznej z większym oknem wykresu. Ma te same funkcje, co wersja podstawowa, a inwestorzy mogą nakładać na wykresy kilka różnych typów wskaźników.

Profesjonalny interfejs gate.io

Aby składać transakcje za pomocą giełdy kryptowalut Gate.io, dostępne jest standardowe okno wprowadzania zamówień, które ma podobny wygląd do innych witryn wymiany kryptowalut. Użytkownicy mogą kliknąć ostatnie zamówienia, które automatycznie uzupełnią ceny w polu zamówienia. Jest to przydatne, aby uniknąć pomyłki podczas wpisywania ceny. Wolumen handlu można regulować za pomocą suwaka.

Dostępne typy zleceń obejmują limitować, market i sgórny limit. Zlecenia z limitem mogą być uruchamiane na podstawie ceny i / lub czasu. Istnieje również opcja natychmiastowego lub anulowania (IOC) oraz zleceń Iceberg dla zaawansowanych traderów.

obrót marginem gate.io

Interfejs użytkownika do handlu instrumentami pochodnymi na Gate.io różni się od wymiany spot. Główną różnicą jest suwak dźwigni poniżej okna wprowadzania zamówienia i szczegóły kontraktu. Układ ma podobny wygląd do wykorzystania giełd kryptograficznych, takich jak Bybit i BitMEX.

Ogólnie rzecz biorąc, interfejs użytkownika Gate.io dla rynków kasowych i instrumentów pochodnych to przyjazny dla początkujących, solidny i dostosowany do różnych typów traderów i poziomu umiejętności. Okno wykresów jest responsywne i zawiera zaawansowane narzędzia do tworzenia wykresów oraz oprogramowanie do handlu kryptowalutami.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Aplikacja Gate.io

Użytkownicy, którzy wolą handlować zasobami cyfrowymi z dowolnego miejsca iw dowolnym czasie, mogą korzystać z Mobilna aplikacja handlowa Gate.io. Aplikacja jest obsługiwana na urządzeniach z systemem iOS i Android i była pobrano ponad 50 000 razy ze średnią oceną recenzji 3,1 na 5 gwiazdek. Aplikacja zapewnia podobną funkcjonalność do wersji handlu na komputery stacjonarne, w których inwestorzy mogą wprowadzać pozycje i monitorować transakcje w ruchu.

Aplikacja gate.io

Opłaty Gate.io

Gate.io stosuje inną strukturę opłat dla oferowanych rynków spot i margin trading. Plik opłata za transakcję kasową za transakcję wynosi 0,2% i zmniejsza się wraz ze wzrostem wolumenu obrotu. Kursy wymiany są nieco wyższe niż u konkurentów, takich jak Binance i KuCoin, które oferują 0,1% opłat za transakcję. Istnieje możliwość uiszczenia opłat za pomocą tokenów Gate.io (GT), aby otrzymać 25% rabatu.

Opłaty na rynku kontraktów terminowych opierają się na modelu „producent i taker”, którym jest -Odpowiednio 0,025% i 0,075%. Jest to uważane za niską opłatę w porównaniu z najpopularniejszymi platformami do handlu z depozytem zabezpieczającym na świecie.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut są takie same.

PORÓWNAJ GATE.IO Z INNYMI

Porównaj teraz!

Kaucja & Opłaty karencji

Aby zdeponować środki na giełdzie Gate.io, nie ma żadnych opłat transakcyjnych. Wycofanie aktywów kryptowalutowych z giełdy będzie skutkować kwotą standardowa opłata za sieć blockchain co jest nieuniknione i jest dostosowywane automatycznie na podstawie warunków rynkowych. Opłatę za wypłatę dla każdego zasobu i limitów można znaleźć na stronie Strona opłat gate.io.

Gate.io HODL & Zarabiać

Użytkownicy Gate.io mogą przesyłać środki na platformę handlową, zarabiać na kryptowalutach jako alternatywa o niższym ryzyku dla handlu aktywami cyfrowymi. Gate.io oferuje różne produkty finansowe, takie jak terminowe i elastyczne rozwiązania dla handlowców zarabiają odsetki od swoich aktywów w kryptowalutach pomiędzy transakcjami na giełdzie. Ustalony okres na zdobycie nagród może wynosić od 7 do 28 dni i obejmuje monety, takie jak USDG, TRX, EOS, ATOM, ALGO i Tezos.

gate.io zarabiać

Obsługiwane kraje

Gate.io obsługuje handlowców kryptowalut i inwestorów z całego świata na platformie z wyjątkiem następujących krajów:

 • Obywatele i mieszkańcy stanu Waszyngton (USA)
 • Stan Nowy Jork (USA)
 • Kuba
 • Iran
 • Korea Północna
 • Sudan
 • Syria
 • Pakistan
 • Wenezuela
 • Krym

Często Zadawane Pytania

Czy Gate.io został zhakowany?

Gate.io’s systemy bezpieczeństwa zostały naruszone w 2019 roku co zaowocowało Skradziono 4200 monet Ethereum Classic o wartości około 271500 $. Skradzione fundusze zostały podobno zwrócone do Gate.io. Według naszych badań od czasu tego incydentu nie doszło do dalszych włamań.

Czy Gate.io ma konto demo?

Początkujący mogą dowiedz się, jak handlować i demo handlować aktywami kryptowalutowymi za pomocą sieci testowej Gate.io. Użytkownicy mogą przejść do handlu kryptowalutami, korzystając z praktycznych pieniędzy w interfejsie użytkownika, korzystając z menu nawigacyjnego u góry.

Czy obywatele USA mogą korzystać z Gate.io?

Giełda kryptograficzna Gate.io umożliwia użytkownikom korzystanie z 49 stanów w USA do handlu na rynku kryptowalut spotowych, z wyjątkiem stanu Waszyngton i stanu Nowy Jork. Handlowcy mieszkający w Waszyngtonie i Nowym Jorku będą musieli znaleźć inną giełdę kryptowalut z siedzibą w USA.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję giełdy Gate.io, giełda jest wiodącą platformą handlu kryptowalutami, która zapewnia łatwą w użyciu platformę dla klientów na całym świecie do kupowania, handlu i sprzedaży aktywów cyfrowych, takich jak Bitcoin i Ethereum. Gate.io to solidna wymiana, która była zaprojektowany dla traderów o różnym poziomie umiejętności, wiedzy i doświadczenia w handlu aktywami cyfrowymi z kilkoma interfejsami do tworzenia wykresów do wyboru.

Odwiedź Gate.io

Ogólnie rzecz biorąc, handlowcy, którzy szukają nowej giełdy kryptowalut ze spot, EFT, opcjami, kontraktami futures, instrumentami pochodnymi, kryptowalutami do handlu demo i możliwością zarabiania nagród na kryptowalutach, powinni rozważyć skorzystanie z Gate.io. Jednak inwestorzy, którzy szukają większego wolumenu obrotu na altcoinach, będą musieli skorzystać z giełdy o większej płynności, takiej jak Binance.

Może Cię również zainteresować:

 • Recenzja StormGain: PRZECZYTAJ TO, zanim się zarejestrujesz
 • 10 najlepszych giełd kryptowalut w Australii

 • Recenzja Nexo: jak zarabiać odsetki na kryptowalutach
 • Jak postawić w kosmos (ATOM): 4 najlepsze miejsca do zdobycia nagród
 • 6 najlepszych miejsc do kupowania bitcoinów w Wielkiej Brytanii

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Odwiedź Gate.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me