PrimeBit to giełda handlowa kryptowalutami typu peer to peer, która pozwala użytkownikom handlować kontraktami wieczystymi w Bitcoin, Ethereum i Litecoin z dźwignią do 200x. Platforma jest zintegrowana z MetaTrader 5, który od wielu lat jest preferowaną aplikacją handlową dla doświadczonych i początkujących traderów.

Odwiedź PrimeBit

Ponieważ Primebit jest stosunkowo nową giełdą, możesz martwić się kilkoma rzeczami, takimi jak to, czy jest to bezpieczna i legalna giełda kryptowalut. Ten przegląd zbada bezpieczeństwo platformy i inne ważne czynniki, takie jak opłaty transakcyjne, interfejs wykresów, metody wpłat i obsługa klienta.

primebit

Co to jest PrimeBit?

PrimeBit to peer-to-peer platforma wymiany kryptowalut, która powstała w 2019 roku, na której można handlować wieczystymi kontraktami między innymi użytkownikami społeczności kryptowalut.


Jest to przyjazna dla początkujących platforma handlowa i pierwsza tego rodzaju giełda zintegrowana z MetaTrader 5. Giełda oferuje handel parami Bitcoin, Ethereum i Litecoin. Każdy zasób cyfrowy można handlować z wysoką dźwignią do 200x za pomocą Webtradera na komputery stacjonarne aplikacji Primebit na urządzenia mobilne.

Szybkie podsumowanie

Porównanie PrimeBit

Zaawansowane funkcje, intuicyjny interfejs użytkownika i mobilna aplikacja handlowa to ważne funkcje PrimeBit. Ta tabela porównawcza zawiera listę innych najwyżej ocenianych giełd kryptowalut, które oferują światowej klasy funkcje.

Może Cię również zainteresować:

 • 8 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Dlaczego ciągle tracę pieniądze na Bitmex? Uniknij tych 5 błędów
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • 3 Najlepsze strony z wykresami kryptograficznymi dla handlowców Altcoin
 • Bybit uruchamia globalne zawody handlowe BTC Brawl

Czy PrimeBit jest bezpieczny?

Do tej pory nie zgłoszono żadnych hacków ani kradzieży na Primebit. Wynika to z wysokiego standardu kontroli bezpieczeństwa na platformie, aby zapewnić bezpieczeństwo funduszy użytkownika. Primebit to legalna giełda, która szybko oddzieliła się od innych platform kryptograficznych, oferując handel peer-to-peer i integrację z MT5.

Jak zarejestrować się w PrimeBit

Aby utworzyć konto na PrimeBit, wykonaj następujące proste kroki:

rejestr primebit

Jak wpłacić środki na PrimeBit

PrimeBit akceptuje depozyty tylko w Bitcoin. Dostępne są dwie opcje zasilenia konta PrimeBit za pomocą Bitcoin:

 • Wpłać Bitcoiny z portfela sprzętowego lub innej giełdy bezpośrednio na konto
 • Kup Bitcoin za pomocą przelewu bankowego za pomocą Match2Pay

Alternatywnie, będziesz musiał zdeponować środki za pomocą renomowanej wymiany fiat-to-crypto, a następnie przenieść zakupiony Bitcoin do Primebit.

Przenieś BTC na PrimeBit

Aby zdeponować środki z innego portfela, na stronie podsumowania konta kliknij „Wpłać środki” aby wyświetlić nawijacz depozytów PrimeBit. Zostanie wyświetlony adres portfela BTC konta i kod QR, na który można wysłać BTC.

depozyt primebit

Kup BTC na PrimeBit

Dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze Bitcoinów, ale chcą rozpocząć handel na platformie, giełda PrimeBit ma interfejs z Match2Pay, który umożliwia zakup Bitcoinów za pomocą przelewu bankowego za pomocą USD. Match2Pay to dobrze znany i zaufany dostawca usług fiat-to-crypto, który obsługuje popularne giełdy, takie jak:

 • Coinbase
 • Kraken
 • Bliźnięta

primebit kup bitcoiny

Handel na PrimeBit

Dla wszystkich handlowców rozszerzenie doInterfejs Harting jest jednym z najważniejszych czynników branych pod uwagę przy wyborze giełdy kryptowalut. Zwłaszcza dla traderów, którzy polegają na analizie technicznej, aby znaleźć przewagę na rynku.

Wybierając giełdę kryptowalut, musisz czuć się komfortowo z interfejsem handlowym, typami zleceń i narzędziami do tworzenia wykresów. Musi się wydawać, że jest to miejsce, w którym spędzasz większość czasu!

Kiedy po raz pierwszy logujesz się do giełdy PrimeBit, pierwszą rzeczą, którą zauważysz, jest to, że system wykresów jest oparty na silniku TradingView. Jak większość doświadczonych traderów wie, wykresy TradingView są znane z płynnych, intuicyjnych i wysoce funkcjonalnych wykresów. Jest to znacznie lepsze niż poprzedni interfejs użytkownika oparty na MetaTrader 5.

wykresy primebit

Użytkownicy Primebit skorzystają z zaawansowanych narzędzi handlowych i wskaźników zapewnianych przez TradingView, które można wykorzystać do analizy aktualnych cen kryptowalut zgodnie z ich strategią handlową. Możesz dodać kilka wskaźników technicznych, aby nałożyć ceny na żywo i użyć narzędzi do rysowania do analizy zachowania cen.

Okno zamówień po prawej stronie wydaje się być dość podstawowe. Chociaż zawiera wszystkie funkcje, których można oczekiwać od renomowanej platformy do handlu kryptowalutami. Korzystając z okna zleceń, możesz składać zlecenia rynkowe, zatrzymywać i limitować, które omówimy w następnej sekcji.

księga zamówień primebit

Jak handlować za pomocą PrimeBit

Aby wejść w transakcję z Primebit, przejdź do ‘Kalkulator ikona w prawym górnym rogu okna handlu. Spowoduje to wyświetlenie kilku różnych opcji:

 • Kontrakt: Wyświetl informacje o kontrakcie dotyczące wybranego zasobu, takie jak ostatnia cena, stawki finansowania i wolumen 24-godzinny
 • Pozycja: Wyświetl wszystkie otwarte pozycje i zlecenia oczekujące (limit)
 • Nowe zamówienie: Aby wprowadzić nową pozycję lub ustawić oczekujące zamówienie

primebit calc

W oknie Nowe zlecenie użytkownicy mogą wybrać zasób kryptograficzny do handlu, wybrać KUP lub SPRZEDAĆ, wybrać typ zlecenia rynkowego i ustawić wielkość pozycji. PrimeBit obliczy szacunkową cenę likwidacji na podstawie początkowego depozytu zabezpieczającego i pokaże dostępne saldo pozostałe, jeśli transakcja zostanie wykonana.

Dwa różne typy zleceń rynkowych dostępne w PrimeBit to:

 • ZA Limit Zamówienie umożliwia kupno lub sprzedaż aktywów po określonej cenie. Na przykład, jeśli chcesz kupić kontrakty BTC po cenie 200 USD lub niższej, możesz ustawić zlecenie kupna z limitem, które nie zostanie zrealizowane, dopóki rynek nie osiągnie określonej ceny.
 • ZA Porządek rynkowy umożliwia kupno lub sprzedaż aktywów po najlepszej dostępnej cenie w arkuszu zamówień tej pary. Tego typu zlecenia należy używać ostrożnie, ponieważ może to prowadzić do potencjalnych złych cen wypełnienia w mniej płynnych parach.

Aktywa handlowe PrimeBit

Primebit oferuje kontrakty wieczyste, które pozwalają spekulować, czy cena aktywów wzrośnie czy spadnie, z wykorzystaniem dźwigni finansowej i bez konieczności posiadania aktywów. Każda umowa wieczysta nie ma daty wygaśnięcia, co oznacza, że ​​nie ma ograniczeń co do Twoich zysków.

Primebit oferuje umowy wieczyste na:

 • Bitcoin (BTC / USD)
 • Eter (ETH / USD)
 • Litecoin (LTC / USD)

primebit dźwignia finansowa

Dźwignia Primebit

Oferty Primebit do 200x dźwignia na kontraktach Bitcoin, Ethereum i Litecoin. Dostępny depozyt zabezpieczający będzie zależał od wielkości pozycji i pary walutowej. Dostępnych jest 9 różnych ustawień dźwigni do handlu kontraktami kupna i sprzedaży, które są 1x, 2x, 5x, 10x, 25x, 50x, 100x, 150x i 200x. Wydawało się, że nie ma margines krzyżowy na Primebit.

Reklama

BYBIT

zdobywać nagrody do 600 $ z depozytami bitcoinów

OCENA

4.7 / 5

Odbierz 600 $

Musimy przestrzec, że handel dźwignią może być potężnym narzędziem dla tradera. Możesz go użyć do tZaletą są stosunkowo niewielkie ruchy cen aby Twoja równowaga rosła szybciej.

Działa poprzez odkładanie ułamka pełnej wartości twojej transakcji – a wymiana zapewnia pozostałą część depozytu, aby ułatwić znacznie większy rozmiar pozycji bez wiązania twojego kapitału. Może też mieć odwrotny skutek i zwiększyć wielkość twoich strat.

Opłaty Primebit

Opłaty za wymianę są ważnym czynnikiem przy wyborze giełdy do handlu kryptowalutami. Staje się to jeszcze bardziej krytyczne, gdy handlujesz większymi rozmiarami pozycji i na giełdzie z dźwignią finansową, gdzie płacisz opłaty za pozycje, które są znacznie większe niż Twój depozyt zabezpieczający.

Wpłata / wypłata

Primebit tak nie pobieramy opłaty za wpłatę lub wypłatę. Istnieje minimalna opłata sieciowa Bitcoin, która jest pobierana, gdy wypłacasz Bitcoin z Primebit, która jest określana przez obciążenie łańcucha blokowego. Opłata za blockchain wynosi 0,0005 BTC.

Opłaty handlowe

Opłaty transakcyjne Primebit są uczciwe w porównaniu z innymi giełdami w branży handlu kryptowalutami. Wymiana używa pliku model twórcy i biorcy do ustalania opłat transakcyjnych, które są takie same dla BTC, ETH i LTC. W zależności od rodzaju złożonego zlecenia, Primebit określi należną opłatę handlową.

Primebit’s opłata transakcyjna wynosi 0,075% (taker) i -0,025% (maker). Opłata handlowa jest odejmowana od salda konta i nie wpływa na początkowy depozyt zabezpieczający zlecenia.

Aby pomóc wyjaśnić różne opłaty Primebit i kiedy będą obowiązywać:

 • ZA producent jest kimś, kto składa zlecenie z limitem lub zlecenie warunkowe trafia do księgi zleceń i sumuje się do głębi rynku, niezależnie od tego, czy trader zdecyduje się zająć pozycję długą, czy krótką. Handlowcy ci pomagają w tworzeniu rynku i dlatego są nazywani twórcami.
 • ZA biorca jest kimś, kto składa zamówienia rynkowe które są realizowane natychmiast przed przejściem do księgi zleceń i zmniejszają głębokość rynku poprzez przyjmowanie zleceń z księgi zleceń.

Primebit Security

Primebit zastosował szereg funkcji bezpieczeństwa, aby chronić fundusze swoich użytkowników i strony internetowej. Do tej pory nie doszło do poważnych włamań ani kradzieży środków na giełdzie kryptowalut pochodnych.

Oprogramowanie Primebit

Serwer PrimeBit jest hostowany na Amazon Web Services (AWS), która jest najbardziej wszechstronną i szeroko stosowaną platformą chmurową na świecie.

Portfel Primebit

Platforma jest oparta na system portfela na zimno do przechowywania 99% wszystkich zasobów cyfrowych użytkowników. Oznacza to, że ogromne ilości środków klienta są przechowywane w portfelu sprzętowym offline, a każdy adres depozytu przypisany użytkownikom jest w rzeczywistości adresem zimnego portfela.

W przypadku włamania do systemu osoba atakująca nadal nie miałaby pełnego dostępu do wszystkich kluczy wymaganych do kradzieży funduszy. Żaden klucz prywatny nie jest przechowywany na żadnym serwerze w chmurze, co znacznie zmniejsza ryzyko cybernetyczne, takie jak hakerzy.

Wypłaty Primebit

Wypłaty Primebit są przetwarzane ręcznie po weryfikacji użytkownika. Dzięki temu zespół Primebit może dokładnie sprawdzić informacje o wypłacie, aby upewnić się, że transakcja jest legalna i dla prawowitego właściciela aktywów.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Innym ważnym środkiem bezpieczeństwa jest Uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Użytkownicy Primebit są zobowiązani do skonfigurowania 2FA dla aplikacji Primebit przed wypłaceniem środków z MT5. Oznacza to, że użytkownicy muszą używać pliku hasło ORAZ zarejestrowany telefon komórkowy w celu uwierzytelnienia konta przy logowaniu i wypłaty środków z giełdy.

Recenzje Primebit & Obsługa klienta

Będąc dość nową giełdą, nie ma zbyt wielu recenzji klientów Primebit w Internecie lub na Reddicie. Opinie na temat profili w mediach społecznościowych są pozytywne.

Jedną z rzeczy, która naprawdę się wyróżnia, jest obszerny zestaw przewodników i artykułów w dziale wsparcia Primebit. Obejmuje absolutnie wszystko, takie jak:

 • Program partnerski Primebit
 • Primebit Web Trader
 • Primebit Metatrader 5 App
 • Umowy wieczyste Primebit
 • Przelew / płatności Primebit

W przypadku nowych użytkowników giełdy, którzy nie mogą znaleźć odpowiedzi na pytanie na stronie pomocy, użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem Primebit za pomocą zendesk czat na żywo. Można go znaleźć w lewym dolnym rogu i jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w kilku językach. Przetestowaliśmy to i prawie natychmiast otrzymaliśmy odpowiedź. Inne media, z którymi można się skontaktować, to poczta e-mail lub kanały mediów społecznościowych.

Primebit Alternatives

BYBIT

Bybit

ByBit to platforma handlowa kryptowalutami pochodnymi, z naciskiem na handel lewarowany z dźwignią do 100x na parach handlowych Bitcoin i Etherium. Bybit stał się jedną z najlepszych giełd kryptowalut na świecie.

Odwiedź stronę plus500

Plus500

Plus500 to dostawca kontraktów CFD, który oferuje ogromną bazę klientów do handlu najpopularniejszymi aktywami kryptograficznymi na świecie z dźwignią do 30x, takimi jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Neo, Ripple XRP, EOS, Cardano, Tron i Monero.

Zastrzeżenie: Twój kapitał jest zagrożony

Odwiedź stronę binance

Binance

Binance to największa giełda kryptowalut pod względem wolumenu transakcji i jeden z najszybszych dostawców usług handlowych dla ekosystemu blockchain. Giełda odnotowała astronomiczny wzrost i jest platformą handlu kryptowalutami premium.

Odwiedź stronę

Często Zadawane Pytania

Ile pieniędzy mogę zarobić na handlu kryptowalutą?

Zyski będą zależeć od twojej cierpliwości, decyzji handlowych i sukcesu twoich strategii handlowych. Nie ma strategii handlowych na rzecz Świętego Graala ani gwarancji zarabiania na rynkach.

Gdzie znajduje się PrimeBit?

PrimeBit jest zarejestrowany na Saint Vincent i Grenadynach.

Czy muszę przesłać dokumenty KYC, aby rozpocząć handel?

Nie, nie ma procedur KYC ani konieczności przesyłania danych osobowych, aby rozpocząć handel z Primebit.

Czy Primebit ma konto testowe / demonstracyjne / papierowe?

Tak, Primebit oferuje sieć testową, aby umożliwić wolny od ryzyka handel kryptowalutami za pomocą strony demonstracyjnej, aby zapoznać się z korzystaniem z Primebit Webtrader lub MT5. Ceny kryptowalut testnet mają na celu odtworzenie rynku na żywo.

Czy istnieje aplikacja mobilna PrimeBit?

Primebit zintegrował się z Metatrader 5, aby umożliwić użytkownikom połączenie ich konta Primebit z aplikacją MT5 i handlowanie ich kontem rzeczywistym lub demo.

Czy PrimeBit ma program partnerski?

Tak, PrimeBit oferuje program partnerski z dożywotnim udziałem w przychodach. Dochód PrimeBit pochodzi z opłaty takera. Możesz zarabiaj do 20% wszystkich Opłat Taker wygenerowanych przez konto zarejestrowane za pośrednictwem Twojego linku polecającego. Program partnerski jest wielopoziomowy, co oznacza, że ​​możesz również zarabiać na każdym koncie zarejestrowanym za pośrednictwem linków polecających swojego partnera.

Czy klienci z USA mogą handlować z Primebit?

Klienci z USA nie mogą handlować z Primebit ze względu na surowe przepisy, które są poza kontrolą giełdy. Mieszkańcy będą musieli znaleźć giełdę kryptowalut w USA, która jest regulowana lokalnymi przepisami i regulacjami.

Jakie kraje są obsługiwane w Primebit?

Primebit to platforma handlowa kryptowalutami, która umożliwia klientom korzystanie z jej usług z całego świata. Osoby z obsługiwanych krajów, takich jak Wielka Brytania, Kanada, Singapur, Australia i Nowa Zelandia, mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty na giełdzie. Istnieje jednak wybrana grupa krajów ze względu na ograniczenia jurysdykcyjne dotyczące kryptowalut. Kraje, które nie mogą handlować na Primebit to:

 • Stany Zjednoczone Ameryki
 • Kuba
 • Krym i Sewastopol
 • Iran
 • Syria
 • Pakistan
 • Korea Północna
 • Sudan
 • Ghana
 • Etiopia
 • Tunezja
 • Jemen

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Primebit, giełda handlowa to jedyna w swoim rodzaju platforma handlowa peer-to-peer który pozwala handlowcom spekulować na Bitcoin, Ethereum i Litecoin z wyższymi opcjami dźwigni w porównaniu z innymi lewarowanymi giełdami kryptograficznymi.

Integracja z wykresami MetaTrader 5 to świetna funkcja, która będzie odpowiednia dla klientów detalicznych i instytucjonalnych. Webtrader i aplikacja mobilna pozwalają użytkownikom handlować w ruchu i monitorować pozycje. Jest niezwykle przyjazny dla początkujących i zapewnia wszystkie narzędzia do tworzenia wykresów dla handlowców kryptowalut.

Powinieneś handlować z Primebit, jeśli:

 • Masz dość płacenia nadmiernych opłat transakcyjnych na innych giełdach dźwigni
 • Chcesz bezpieczna platforma kryptograficzna z 99% środków klientów w chłodni
 • Podoba Ci się platforma do tworzenia wykresów, która reaguje na zaawansowane narzędzia handlowe
 • Chcesz handlować na giełdzie z wysoka dźwignia finansowa do 200x
 • Lubisz i wymieniasz, na których można handlować aplikacja komputerowa lub mobilna

Odwiedź Primebit

Narzędzia do zarządzania ryzykiem i funkcje platformy są bardzo ważne dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy handlu kryptowalutami – oprócz powyższej giełdy – zapewniają zaawansowane funkcje handlowe, wskaźniki techniczne i płynny, reagujący na urządzenia mobilne interfejs wykresów, który będzie odpowiedni dla początkujących i profesjonalnych handlowców kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me