Ci z Was, którzy zainwestowali w kryptowaluty kilka lat temu, poznają popularną strategię handlową HODL. Wielu inwestorów pamiętałoby również ból związany z obserwowaniem spadku wartości ich portfela od szczytu w 2017 r., A teraz zastanawiali się, czy ich inwestycja kiedykolwiek odzyska.

Odwiedź Shrimpy

Natrafiliśmy na przydatne narzędzie kryptograficzne, które może usunąć stres, zarządzać i monitorować całą kryptowalutę oraz automatycznie dostosowywać ryzyko w oparciu o zachowanie rynku.

W tej recenzji Shrimpy przedstawimy nasze opinie na temat dostępnych narzędzi kryptowalutowych, takich jak automatyczne dostosowywanie alokacji portfela na wielu giełdach za pomocą kilku prostych kliknięć. Innowacyjne narzędzia, takie jak te, mogą pomóc w zarządzaniu portfelem inwestycyjnym kryptowalut i szybszym osiągnięciu celów inwestycyjnych.

Co to jest krewetka?

Shrimpy to witryna do zarządzania portfelem, która umożliwia handlowcom kryptowalut zarządzanie całym saldem na kilku giełdach na jednej platformie. Nie musisz logować się osobno na każdej giełdzie kryptowalut, aby wykonywać transakcje kupna i sprzedaży.


strona internetowa krewetek

Menedżer portfela umożliwia alokację całego portfela przy użyciu prostych wartości procentowych z wizualną migawką i statystykami. Możesz ręcznie lub automatycznie dostosować alokację każdej monety na podstawie rynku, zmieniając wartości procentowe, które będą wykonywać transakcje w Twoim imieniu.

Porównanie krewetek

Shrimpy to przydatne narzędzie kryptograficzne dla początkujących, którzy szukają prostego sposobu na zarządzanie całym swoim portfolio. Oto kilka innych platform, które łączą się z wieloma giełdami w celu zarządzania Twoim portfelem.

Może Cię również zainteresować:

 • Recenzja OKEx: ocena, czy to jest bezpieczne & Niezawodny?
 • Najlepsze platformy transakcyjne na kryptowalutach w porównaniu
 • Najlepsze portfele sprzętowe do przechowywania bitcoinów
 • 4 Najlepszy zwrot gotówki Bitcoin & Aplikacja Rewards (DARMOWE pieniądze)
 • Przegląd handlu Wunderbit: boty do handlu kryptowalutami & Handel społecznościowy

Shrimpy Crypto Tools & funkcje

Oto podsumowanie najlepszych funkcji Shrimpy (z naszym komentarzem):

 • Połącz wiele giełd kryptowalutowych z jedną platformą
 • Zarządzaj całym portfelem kryptowalut za pomocą prostego interfejsu i narzędzi kryptograficznych
 • Śledź wyniki swojego portfela i automatycznie dostosowuj strategię inwestycyjną
 • Skopiuj najlepszych na świecie inwestorów kryptowalutowych w handlu społecznościowym
 • Zarabiaj prowizję za każdego inwestora społecznościowego, który podąża za Tobą
 • Zautomatyzuj strategie handlowe za pomocą różnych wskaźników i narzędzi handlowych

krewetki

Rejestracja krewetek & Zaloguj sie

Pierwszym krokiem jest utworzenie konta w Shrimpy. Po prostu wykonaj następujące kroki:

Krewetki Zarejestruj się

Łączenie z giełdą kryptowalut

Następnie zaloguj się na konto Shrimpy po zakończeniu weryfikacji e-mailowej. Tutaj musisz podłączyć API swojej giełdy kryptograficznej do platformy. Aby podłączyć giełdę, kliknij zakładkę „Giełdy” w „Ustawieniach” i wybierz giełdę.

wymiana linków krewetek

Wprowadź informacje API z odpowiedniej giełdy kryptograficznej, z którą chcesz się połączyć. Aby uzyskać więcej informacji, Shrimpy opracował krok po kroku przewodnik o tym, jak połączyć każdą giełdę z ich platformą.

Alokacja portfela kryptowalut

Teraz, gdy podłączyłeś swoją giełdę kryptowalut, możesz rozpocząć proces przydzielania procentu monetom, które chcesz posiadać. Kliknij link „Automatyzacja” w menu po lewej stronie, co przeniesie Cię do ekranu pokazanego poniżej.

alokacja zasobów krewetek

Tutaj możesz dodać zasoby kryptograficzne, które chcesz uwzględnić w swoim portfolio. Każda alokacja opiera się na wartości procentowej, więc całkowita alokacja powinna wynosić 100%. Po dodaniu alokacji pamiętaj, aby wybrać strategię automatyzacji, wybierając okres równoważenia.

Po zapisaniu automatyzacji możesz rozpocząć automatyzację procesu, przydzielając swój portfel. Zanim naciśniesz przycisk „Rebalance Now”, przejrzyj alokacje, aby upewnić się, że jesteś z nich zadowolony. Po aktywowaniu sekwencji Shrimpy wykona wszystkie niezbędne transakcje w Twoim imieniu, aby osiągnąć ustawione przez Ciebie alokacje portfela.

Możesz także skonfigurować wiele automatyzacji, aby zarządzać różnymi portfelami, które mogą obejmować różne monety lub inną strategię. Aby uzyskać więcej informacji na temat tworzenia portfolio z Shrimpy, obejrzyj poniższy film.

Kopiowanie portfela innych inwestorów

Podobnie jak w przypadku innych platform handlu społecznościowego, takich jak eToro, użytkownicy Shrimpy mogą wchodzić w interakcje z innymi inwestorami i przeglądać najpopularniejsze alokacje walut cyfrowych na platformie. Śledząc odnoszących sukcesy inwestorów kryptowalutowych, możesz dostosować swoje portfolio do najlepszych inwestorów na platformie, a nawet rozmawiać z nimi bezpośrednio.

Możesz nawet śledzić wielu liderów społecznościowych i pozwolić im automatycznie zarządzać częścią Twoich zasobów kryptograficznych. Aby to zrobić, musisz utworzyć wiele portfeli, jak wyjaśniono powyżej.

Aby przeglądać i śledzić portfolio handlowców kryptowalut, kliknij zakładkę „Społecznościowe” po lewej stronie.

Zakładka społecznościowa Shrimpy

Tutaj możesz przeglądać wszystkich innych inwestorów w Shrimpy, którzy udostępnili swoje portfele. Możesz zobaczyć następujące informacje, aby określić, które portfele wybrać:

 • Liczba obserwujących
 • Wydajność w ciągu dnia / tygodnia / miesiąca (w procentach)
 • Wizualizacja wykresu liniowego portfela użytkowników
 • Kiedy inwestor był ostatnio aktywny

Po ustaleniu portfela, który chcesz śledzić i powielać, kliknij przycisk „Rozpocznij automatyzację”, co spowoduje otwarcie okna dialogowego z aktualnymi portfelami. Wybierz swoje portfolio i kliknij “ Start ”, aby automatycznie zrównoważyć swoje portfolio kryptograficzne w celu skopiowania konta osoby, którą obserwujesz.

handlowiec kopiowania krewetek

Zasadniczo więc za każdym razem, gdy portfel, który obserwujesz, zmieni swoją alokację, automatycznie kupuje, handluje i sprzedaje za pośrednictwem podłączonej giełdy kryptograficznej, aby dopasować się do ich portfela. Oczywiście ważne jest, aby dokładnie zbadać inwestora, którego chcesz śledzić i przesłuchać jego wyniki przez długi czas.

Jedynym ulepszeniem, jakie zauważyliśmy, byłoby dodanie filtrów w celu uporządkowania inwestorów według wyników lub innych wskaźników.

Obsługiwane giełdy

Shrimpy umożliwia swoim użytkownikom łączenie wielu giełd handlu kryptowalutami. Oznacza to, że możesz kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty za pomocą jednego interfejsu. Obsługiwane giełdy kryptowalut na Shrimpy to:

 • Binance
 • Coinbase
 • Bittrex
 • Bitfinex
 • Poloniex
 • Kraken
 • … i wiele innych, jak pokazano poniżej.

krewetki suportowane wymiany

Jakie są opłaty?

Opłaty za krewetki są oparte na trzech różnych pakietach, które oferują różne funkcje i funkcjonalność:

 • HODLer (bezpłatny)
 • Profesjonalny – 13 $ / miesiąc (rozliczane corocznie)
 • Przedsiębiorstwo – dostosowane do Twoich potrzeb

Aby wybrać najlepszy plan płatności w celu zautomatyzowania strategii kryptowalut, należy sprawdzić stronę internetową, aby zobaczyć, jakie funkcje są zawarte w każdej opcji cenowej. Płatności dokonywane są w USD lub w kryptowalutach. Jeśli nie masz pewności, możesz zacząć od bezpłatnego konta Shrimpy?

opłaty za krewetki

Shrimpy Partners

Shrimpy jest wspierany przez jedne z największych nazwisk w przestrzeni kryptowalut, co zapewnia wiarygodność. Witryna zarządzania portfelem jest obsługiwana przez następujące firmy kryptograficzne:

 • KuCoin
 • HitBTC
 • OKEX
 • CoinTracker
 • Koinly
 • CryptoTrader.Tax
 • KaiKo
 • CoinStats
 • CoinAPI.io

partnerzy krewetek

Często Zadawane Pytania

Czy możesz z powrotem przetestować strategie handlu kryptowalutami?

Shrimpy ma funkcję testowania wstecznego, która symuluje alokację portfela, aby zobaczyć, jak strategia działałaby w danym okresie. To świetny sposób na porównanie wyników między strategią HODL a strategią równoważenia.

Czy istnieje program partnerski?

Shrimpy ma program partnerski dla użytkowników, dzięki któremu użytkownicy mogą zarabiać 50% prowizji przez pierwsze 3 miesiące od wszelkich płatności dokonywanych przez osoby, które polecasz za pośrednictwem unikalnego linku polecającego.

Czy Shrimpy ma konto demo??

Shrimpy ma konto handlowe demo, które pozwala eksplorować i eksperymentować z platformą, będąc połączonym z różnymi giełdami kryptowalut. Możesz przećwiczyć konfigurowanie portfeli kryptograficznych i uruchamianie automatycznych strategii inwestycyjnych w oparciu o alokacje i częstotliwość. Aby zobaczyć demo, odwiedź witrynę internetową.

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję i ocenę Shrimpy, stwierdziliśmy, że narzędzia do handlu kryptowalutami są bardzo przydatne. Eliminuje potrzebę sprawdzania swojego portfela kryptowalut za każdym razem lub konieczności logowania się do giełd wielokrotnych.

Ponadto funkcja automatycznego (lub ręcznego) przydziału monet umożliwia szybką i łatwą zmianę alokacji i ekspozycji portfela. Konfiguracja zajmuje tylko kilka minut, a Shrimpy zajmie się resztą, aby automatycznie zrównoważyć twoje portfolio.

Odwiedź Shrimpy

A co najważniejsze, możesz nawet przeznaczyć niewielką część swojego portfela, aby skopiować strategię inwestycyjną wysoce dochodowych handlowców kryptowalut na platformie. Ogólnie rzecz biorąc, byliśmy pod wrażeniem Shrimpy i uważamy, że warto spróbować.

Narzędzia do handlu kryptowalutami dostępne na platformie są doskonałe nawet w darmowej wersji. Wspaniale będzie zobaczyć więcej dodanych giełd handlu kryptowalutami oraz nowe i ekscytujące nowe funkcje wydane w przyszłości.

Oto kilka innych ręcznie wybranych artykułów, które możesz przeczytać dalej:

 • Recenzja FTX Exchange – czy powinieneś dokonać zmiany?
 • 7 najlepszych giełd kryptowalut bez opłat (handel bez prowizji)
 • Recenzja BlockFi: czy to legalne & Bezpieczny?
 • Jak kupić bitcoiny za pomocą karty podarunkowej Amazon (bardzo łatwe)
 • 6 najlepszych giełd Bitcoin w Wielkiej Brytanii

Odwiedź Shrimpy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me