Przyszłość walut cyfrowych jest jasna i powinna znajdować się na radarze wszystkich Australijczyków jako sposób na budowanie bogactwa dla przyszłych pokoleń. Równie ważne jest znalezienie bezpiecznej giełdy, aby kupić Bitcoin w Australii.

Jedną z najpopularniejszych giełd w Australii, która stała się zaufaną i renomowaną platformą z ponad 30000 użytkowników, jest Swyftx.

Odwiedź Swyftx

Chociaż naszym celem jest dostarczenie najdokładniejszych informacji w tej recenzji Swyftx, sugerujemy, abyś odwiedzał ich witrynę internetową, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami, które mogą nastąpić później.

Kluczowe cechy:

 • Przyjazna dla użytkownika aplikacja na komputery i urządzenia mobilne
 • Szybka weryfikacja tożsamości bez przesyłania dokumentów i selfie
 • 226+ aktywów do kupna i sprzedaży
 • Niskie opłaty handlowe i spready
 • Logowanie do konta biometrycznego
 • Indywidualne raportowanie i narzędzia podatkowe
 • Responsywny zespół obsługi klienta
 • 5 gwiazdek na podstawie 1040 opinii

ogólny

5/5 Odwiedź Swyftx


Łatwość użycia

Interfejs użytkownika

Opłaty

Bezpieczeństwo

Przed rozpoczęciem zaleca się korzystanie z portfela sprzętowego Bitcoin, takiego jak Ledger Nano X, przy zakupie i sprzedaży kryptowaluty. Jeśli nie masz portfela, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych portfelach sprzętowych do przechowywania kryptowalut.

strona swyftx

Co to jest Swyftx?

Swyftx to platforma handlowa kryptowalutami który oferuje osobom fizycznym prosty i przejrzysty sposób inwestowania w Bitcoin lub altcoiny, takie jak Ethereum w Australii. Platforma została zbudowana w celu wyeliminowania frustracji na innych dobrze ugruntowanych australijskich giełdach kryptowalut, takich jak oszustwa, manipulacje, hiperinflacja i wysokie spready przez chciwe firmy.

otrzymać 10 USD darmowy bitcoin przy rejestracji i weryfikacji

Zdobądź 10 $ BTC

Swyftx odnotował ogromny wzrost w ciągu ostatnich 24 miesięcy ponad 30 000 zarejestrowanych użytkowników W krótkim okresie czasu. Wizją zespołu jest połączenie wielu giełd, wykresów, monitorowania portfela, handlu lewarowanego, finansowania, fiat i zarządzania ryzykiem w jedno kompleksowe rozwiązanie..

Szybkie podsumowanie

swyftx w porównaniu

Jest regulowany przez Swyftx?

Swyftx to zarejestrowana australijska firma prywatna (ABN 72 623 556 730) pod nazwą handlową SWYFTX Pty Ltd. Siedziba w Brisbane cyfrowa wymiana walut jest regulowana przez organ zarządzający AUSTRAC która egzekwuje przepisy finansowe, aby zminimalizować ryzyko przestępców i prania pieniędzy. Swyftx przestrzega również ścisłych zobowiązań AML / KYC określonych przez rząd australijski.

Funkcje Swyftx

Szybka weryfikacja

Swyftx zapewnia szybki i prosty proces rejestracji, weryfikacji, wpłaty środków i rozpoczęcia handlu. W przeciwieństwie do innych giełd w Australii jest nie ma potrzeby przesyłania dokumentów tożsamości ani autoportretów i czekaj godzinami na zatwierdzenie konta, zanim użytkownicy będą mogli kupić kryptowalutę.

swyftx utwórz konto

Użytkownicy mogą natychmiast zacząć korzystać z kryptowalut dzięki szybkiemu procesowi weryfikacji Swyftx, który można zakończyć w ciągu zaledwie kilku minut, podając imię i nazwisko, adres e-mail i informacje o dokumencie tożsamości.

Przyjazny użytkownikowi

Aplikacja desktopowa i mobilna została przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych inwestorów aby zacząć korzystać z walut cyfrowych. Nawigacja między listą aktywów, portfelem, wykresami, wypłatami i innymi funkcjami jest łatwa za pomocą paska bocznego. Całe doświadczenie handlowe jest bardzo proste na w pełni konfigurowalnym pulpicie nawigacyjnym, który można dostosować do potrzeb każdego inwestora.

interfejs swyftx

Metody wpłaty

Swyftx to popularna australijska giełda kryptowalut ze względu na obsługę szerokiej gamy metod przesyłania środków na konto. Giełda kryptowalut zapewnia szybki i łatwy sposób na natychmiastowe zdeponowanie do 50000 $ AUD za pomocą pliku przelew bankowy, płatność OSKO, POLi i PayID za pośrednictwem australijskiego konta bankowego. Swyftx niedawno wprowadził obsługę kart kredytowych do zasilenia konta.

Niskie spready

Czy wiesz również, że giełdy kryptowalut mogą pobierać ukryte opłaty w spreadzie? Giełdy konkurencji mają koszty spreadu, które mogą sięgać nawet 2,6% dla każdego zlecenia kupna i sprzedaży. Swyftx jest jedną z niewielu platform walut cyfrowych, które są w pełni przejrzyste dzięki swoim opłaty za spread, które są tak niskie, jak 0,45% dla Bitcoin.

rozprzestrzenianie się swyftx

Swyftx działa jak broker znajdź najlepsze ceny kryptowalut w AUD i USD przeszukując najlepsze giełdy handlu kryptowalutami, aby znaleźć giełdę kryptowalut o największej płynności dla aktywów będących przedmiotem obrotu. W rezultacie Swyftx jest w stanie uzyskać najlepsze stawki rynkowe i najniższy spread.

Porównanie Swyftx

Płatności POLI i PayID to najpopularniejsze metody wpłaty dolarów australijskich na Swyftx. Ta tabela porównawcza zawiera alternatywne giełdy, takie jak Swyftx, które oferują szybkie przelewy na konto bankowe.

Czy Swyftx jest bezpieczny?

Swyftx zawiera wiele warstw bezpieczeństwa w celu zapewnienia bezpieczeństwa środków klientów. Platforma nawiązała współpracę z Auth0 która specjalizuje się w zabezpieczeniach platformy chmurowej w celu utrzymania najwyższego poziomu haseł i bezpieczeństwa kont.

Konta są bezpieczne dzięki uwierzytelnianiu dwuskładnikowemu (2FA), co oznacza, że ​​potrzebujesz czegoś, co znasz (hasło) i czegoś, co masz (urządzenie 2FA), aby pomyślnie się zalogować. 2FA jest wymagane do potwierdzania wypłat, zmian szczegółów konta i niektórych transakcji o dużym wolumenie.

Jak działa Swyftx?

Swyftx używa automatycznie optymalizuje każde zamówienie kryptograficzne na wielu giełdach, aby zapewnić najlepsze ceny i płynność. Oznacza to płynność na parach handlowych (np. altcoinach) na Swyftx jest znacznie wyższa w porównaniu do innych giełd kryptowalut, co skutkuje niższymi spreadami (czyli różnicą między ceną kupna i sprzedaży).

Na przykład tradycyjna giełda kryptowalut będzie wykorzystywać własne księgi zleceń dla każdej pary handlowej. W przypadku braku aktywności handlowej dla danej monety, prowizja za spread może wzrosnąć z powodu braku dostępnej płynności. Swyftx rozwiązuje ten problem, czerpiąc z miliardów płynności w jednym miejscu z większej giełdy kryptowalut, takiej jak Binance.

Rejestracja konta & Zaloguj sie

Aby utworzyć konto w Swyftx, kliknij "Zapisz się" przycisk poniżej. Spowoduje to przejście bezpośrednio do strony rejestracji Swyftx, na której będziesz musiał podać swój adres e-mail, ustawić hasło, podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Kliknij "Zgodzić się" do warunków i naciśnij "Stworzyć moje konto".

Utworzenie lub prowadzenie konta lub portfela Swyftx nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Weryfikacja tożsamości

Zgodnie z lokalnymi przepisami nowi użytkownicy, którzy tworzą konto w Swyftx, są zobowiązani do zweryfikowania swojej tożsamości. Proces weryfikacji Swyftx jest prosty i może być ukończone w 2 minuty. Aby rozpocząć proces weryfikacji, przejdź do paska bocznego po lewej stronie i kliknij "Profil" następnie pod swoim imieniem przejdź do "Weryfikacja". Spowoduje to wyświetlenie formularza online, w którym będziesz musiał podać tylko:

 • Adres e-mail
 • numer telefonu komórkowego
 • Numer dokumentu tożsamości

Wpłacanie środków

Swyftx obsługuje kilka opcji płatności dla swoich klientów, aby przelać AUD na konto, które obejmuje PayID, POLi, przelew bankowy i karty kredytowe. Obecnie nie ma możliwości zakupu kryptowalut za pomocą wpłaty gotówkowej lub PayPal.

Tam jest minimalna kwota depozytu w wysokości 30 USD a depozyty poniżej 200 USD będą podlegały opłacie w wysokości 2 USD. Maksymalny limit depozytu to 100 000 $ przy pełnej weryfikacji.

Obsługiwane zasoby

Swyftx zapewnia platformę, która oferuje ponad 226 kryptowalut, aktywów, tokenów i walut cyfrowych które można kupić i sprzedać takie jak Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, Cardano, EOS, Stellar Lumens, Tezos, Algorand i NEO.

Australijska giełda kryptowalut obsługuje również popularne tokeny DeFi, takie jak Compound, Sushi i Yearn Finance, które można kupować i sprzedawać. Wspaniałą cechą Swyftx jest wsparcie dla nowych monet, które są regularnie ogłaszane za pośrednictwem ich kanałów mediów społecznościowych.

Kupowanie kryptowaluty

Swyftx zapewnia proste, przejrzyste i łatwe w użyciu doświadczenie handlowe dla początkujących lub doświadczonych inwestorów. Pulpit zawiera górny pasek z ceną na żywo Bitcoin w AUD i innymi aktywami kryptowalutowymi. Pasek po lewej stronie to główne menu nawigacyjne służące do wywoływania okna handlu, zmiany szczegółów profilu oraz szybkiej nawigacji do funkcji wpłat i wypłat Swyftx.

pulpit nawigacyjny swyftx

Aby kupić kryptowaluty za pomocą Swyftx, istnieje prosty formularz zamówienia, który podaje szacunkową cenę 1 BTC do AUD oraz kwotę do zapłacenia w zamian. Świetną cechą są różne rodzaje dostępnych zamówień:

 • Porządek rynkowy
 • Zlecenie z limitem
 • Zatrzymaj zamówienie

Zaawansowane typy realizacji zleceń są idealne dla traderów poszukujących wymiany i interfejsu handlowego na jednej platformie, na którą można pozwolić łatwiejsze zarządzanie ryzykiem szybsza realizacja zleceń. Handlowcy mogą wyświetlić tryb wykresów pełnoekranowych z zaawansowanymi narzędziami do handlu i tworzenia wykresów.

wykresy swyftx

Wykresy oferują szeroki zakres ram czasowych i wykresów cen parowanie w stosunku do AUD, USD i Bitcoin. Istnieje kilka funkcji handlowych, które można nałożyć na siebie, takie jak linie trendu, wskaźniki i wzory wykresów rysunkowych, aby udoskonalić wejście za pomocą rynku, limitu lub zlecenia stop.

Czy wiedziałeś? Swyftx zapewnia pełne konto handlowe w trybie demo dla początkujących, aby dowiedzieć się, jak handlować kryptowalutami i doświadczyć korzystania z platformy bez prawdziwych pieniędzy.

Zalecamy jednak utworzenie konta z dedykowanym pakietem wykresów, takim jak TradingView, w nowej karcie lub oknie. Pozwoli to zachować zmiany i analizę techniczną na każdym wykresie cenowym.

Opłaty Swyftx

Swyftx oferuje jedną z najniższych opłat w Australii z rozszerzeniem stała opłata 0,6%. Głęboka płynność oferowana na giełdzie kryptowalut zapewnia użytkownikom spready już od 0,45% między kupującymi & sprzedawców i zmniejszony poślizg. W porównaniu z innymi dobrze znanymi giełdami australijskimi, mogą pobierać do 1% za natychmiastowe zlecenia kupna / sprzedaży plus koszt spreadu około 2,6%.

opłaty transakcyjne swyftx

Kaucja & Opłaty karencji

Swyftx umożliwia swoim użytkownikom wpłacanie środków w dolarach australijskich (AUD). Maksymalna kwota depozytu i wypłaty to AUD 20000 $ dziennie i można go zwiększyć do 100 000 AUD dzięki rozszerzonej weryfikacji.

Wszystkie depozyty są automatycznie przeliczane na USD przez giełdę kryptowalut na podstawie kursu wymiany na dany dzień. Dzięki temu Swyftx może szukać partnerów o większej płynności, korzystając z par USD, aby oferować obniżone spready i ostatecznie tańsze ceny kryptowalut w AUD. Ogólnie rzecz biorąc, opłaty za wpłaty i wypłaty na Swyftx są bardzo rozsądne i konkurencyjne w stosunku do innych giełd.

swyftx depozyt w AUD

Obsługa klienta

Swyftx używa Awiofon aby pomóc ludziom szybko i osobiście za pomocą czatu na żywo, który jest świetny dla początkujących korzystających z giełdy po raz pierwszy. Bot czatu udostępnia przydatne linki z Centrum pomocy do często zadawanych pytań. Istnieje również możliwość porozmawiania bezpośrednio z zespołem obsługi klienta.

Zespół obsługi klienta w Swyftx jest bardzo aktywny i odpowie w ciągu kilku godzin w ciągu kilku godzin lub prześle Ci e-maila. Skorzystaliśmy z funkcji czatu na żywo i otrzymaliśmy odpowiedź za około 2 minuty od jednego ze współzałożycieli. Słaba obsługa klienta może być problemem w przypadku większych giełd, jednak wsparcie było wyjątkowe i mocnym wskaźnikiem renomowanej australijskiej giełdy kryptowalut.

Często Zadawane Pytania

Czy Swyftx to portfel?

Swyftx zapewnia swoim użytkownikom bezpieczny portfel do przechowywania i przechowywania aktywów kryptowalutowych po dokonaniu zakupu, handlu lub sprzedaży. Portfel składa się z przechowywanie na gorąco i na zimno bezpieczne i bezpieczne przechowywanie środków klientów. Najlepszym podejściem jest wypłacenie środków z portfela Swyftx do portfela sprzętowego.

Czy Swyftx ma aplikację mobilną??

Platforma handlowa Swyftx zawiera mobilną aplikację handlową, która pozwala użytkownikom kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty na urządzeniach mobilnych. Aplikacja zapewnia dostęp do wszystkich funkcji i funkcji na dowolnym urządzeniu z nowoczesną przeglądarką internetową, taką jak smartfony z systemem Android lub iOS.

Czy możesz kupić Crypto za pomocą karty kredytowej?

Swyftx obsługuje karty kredytowe do zakupu kryptowalut na swojej platformie. Przelewy bankowe za pomocą POLi i PayID to inne obsługiwane metody płatności przy użyciu platformy.

Czy Swyftx jest dostępny w Nowej Zelandii?

Platforma handlowa Swyftx jest dostępna tylko dla użytkowników w Australii, aby kupować, handlować i sprzedawać kryptowaluty. Mieszkańcy, którzy mieszkają w innych krajach, takich jak Nowa Zelandia, nie mogą korzystać z Swyftx i będą musieli znaleźć giełdę kryptowalut w Nowej Zelandii.

Czy możesz handlować demo za pomocą Swyftx?

Swyftx zapewnia tryb demo kryptografii, który można przełączać, aby symulować handel na rynku przy użyciu wirtualnych funduszy. Użytkownicy platformy mogą doświadczyć handlu z Swyftx przy użyciu wirtualnych funduszy, aby zapoznać się z funkcjami i interfejsem użytkownika.

Czy istnieje program partnerski?

Swyftx oferuje program partnerski, który nagradza nowych użytkowników rejestrujących się za pomocą kodu polecającego. Wypłata Swyftx 30% opłat pobieranych od wszystkich transakcji dokonanych przez cały okres istnienia wskazanych przez Ciebie kont. Unikalny kod polecający można udostępnić rodzinie lub znajomym, aby uzyskać dodatkowy dochód pasywny.

Czy Swyftx oferuje konto oszczędnościowe w celu uzyskania odsetek?

Swyftx nie oferuje obecnie usług pożyczkowych dla swoich klientów, aby zarabiać na zasobach kryptograficznych przechowywanych w portfelu online. Aby zarabiać na kryptowalutach, klienci z Australii będą musieli skorzystać z usług renomowanego dostawcy finansowego, takiego jak BlockFi lub Nexo.

Nie wszystkie giełdy kryptowalut w Australii są takie same.

PORÓWNAJ SWYFTX Z INNYMI

Porównaj teraz!

Wniosek

Podsumowując naszą recenzję Swyftx, możemy śmiało powiedzieć, że giełda jest renomowaną i bogatą w funkcje usługą kryptograficzną w Australii, która jest łatwa w użyciu zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. W połączeniu z niskimi opłatami transakcyjnymi, prostym w obsłudze interfejsem i elastycznym zespołem obsługi klienta w Swyftx, jest to nasza najlepsza giełda kryptowalut nr 1 w Australii.

Odwiedź Swyftx

Kupując kryptowaluty, pamiętaj, aby wypłacić środki do renomowanego portfela sprzętowego, aby nie dopuścić do wymiany i pozostawać pod osobistą opieką.

cyfrowy wzrost

Opłaty za wymianę są bardzo ważną kwestią dla każdego potencjalnego inwestora kryptowalutowego. Poniższe giełdy – oprócz powyższej giełdy – zapewniają bardzo konkurencyjne opłaty za handel, wpłaty i wypłaty (bez ukrytych opłat) z szeroką gamą metod wpłat, które będą odpowiednie dla wszystkich typów inwestorów w Australii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me