YouTube’daki blok zinciri etkileyicileri, kripto pazarını göz açıp kapayıncaya kadar değiştirebilir. Üst düzey bir blok zinciri YouTuber, belirli bir piyasa senaryosu hakkında güçlü bir duygu uyandırdığında, binlerce kripto yatırımcısını harekete geçmeleri için etkileyebilir. Bu nedenle, herhangi bir blockchain meraklısı veya kripto para birimi yatırımcısının bu YouTube influencer’larından birçok bilgi alması gerekir..

Bu yazıda, YouTube’daki en iyi 15 blockchain ve kripto etkileyicisini listeledik. Etkileyicinin her biri, daha büyük blok zinciri topluluğunda kendi etki alanına sahiptir..

YouTube’daki En İyi Kripto ve Blockchain Etkileyenler

1. David Hay

David, sunumlarındaki benzersiz ve eğlenceli yaklaşımıyla tanınır. Gelişmekte olan ve yeni kripto türlerini keşfetme konusunda uzmanlaşmıştır. Yeni sanal para birimlerinin her birinin nasıl çalıştığını derinlemesine araştırıyor ve ona en iyi nasıl yatırım yapılacağına dair tavsiyeler veriyor..


David ayrıca farklı blok zincirleri hakkında haberler sunar ve değerli yatırım tavsiyeleri sunar. Onu takip edebilirsiniz Youtube, 122.651 abonesi var.

2. Ton Yolculukları

Tone, ünlü bir blockchain ve finans danışmanıdır. Aynı zamanda bir topluluk düşünce lideri ve podcast sunucusu. Blockchain topluluğunda, Tone’un görüşü son derece saygı görüyor ve dünya çapında milyonlarca blockchain ve finans meraklısı üzerinde etkisi var..

YouTube’a abone olabilirsiniz, Tone’un 64.364 abonesi var.

3. Dr Julian Hosp

Dr Julian, YouTube’daki en iyi blockchain etkileyicilerinden biridir. Julian, TenX’in kişisel YouTube kanalının kurucu ortağıdır. Blockchain içeriğini çeşitli dillerde sunar, ayrıca uzun konuşmalardan alıntılar alır ve anlaşılır hale getirir..

Uzun süredir kripto endüstrisinde etkili olmuştur. YouTube’u kanal,  80.879 abonesi var.

4. Ian Balina

Ian bir kripto para birimi evangelisti, danışmanı ve yatırımcısıdır. Ian, eski bir IBM analitik evangelistidir ve The Street, The Wall Street Channel, Huffington Post, Entrepreneur Magazine, Forbes ve INC gibi çok sayıda dergide yer almıştır..

Analitik çalışmaları, girişimciliği ve kripto yatırımı ile tanınmaktadır. O müsait Youtube, Ian’ın 122.822 abonesi var.

5. Kripto Bobby

Bobby, aktif bir YouTube müjdecisidir. Yalnızca kanalında değil, YouTube’daki diğer topluluklarda da aktiftir. O, sanal para birimi hakkında dürüst fikirler veren tanınmış bir blockchain içeridendir..

Sunumları çoğunlukla değerli külçelere ve trend olan kripto haberlerine dair içgörülere yer veriyor..

YouTube’a abone olabilirsiniz kanal, 143.177 abonesi var.

6. Andreas M. Antonopoulos

Andreas, blockchain teknolojisi ve Bitcoin hakkında birinci sınıf haberler sunan uzun zamandır bir YouTuber. Aynı zamanda ünlü bir proje ve bitcoin danışmanı ve topluluk lideridir..

YouTube kanalında aboneleriyle özgürce etkileşime giriyor ve YouTube’daki en iyi blok zinciri etkileyicileri arasında yer alıyor..

YouTube’u kanal & 149,215 abonesi var.

7. Boks Madenciliği

Bu, blok zinciri piyasa analizine olan bağlılığıyla bilinen bir kanaldır. Boxmining birkaç YouTube topluluğu tarafından desteklenmektedir. Kolay anlaşılır videolarda önemli blok zinciri konularını sunduğu için büyük ölçüde desteklenmektedir..

Buna ek olarak, Boxmining, dünyanın farklı yerlerinde blockchain’in nasıl alındığına dair haberler de sunuyor..

YouTube kanal, 197.248 abonesi var.

8. Crypt0

Bu, kripto haberlerinde ünlü bir YouTube lideridir. Kanal çok çeşitli haberleri işliyor. Burada yayınlanan video ağırlıklı olarak son dakika haberlerini ve yaklaşan olayları kapsamaktadır. Ayrıca çeşitli üst düzey topluluk liderleriyle yapılan görüşmelerin videosunu da içerir..

Crypt0’ın YouTube’una abone olun kanal.

109.799 abone var.

9. Louis Thomas

Thomas, blockchain ile ilgili güncel olayları ve kripto piyasası trendlerini tartışıyor. Kendisi aynı zamanda sosyo-politik bir yorumcu. YouTube videoları çoğunlukla sanal para haberleri ve bir kripto para birimi yatırımcısı olarak kişisel deneyimi hakkındadır..

Louis, videoları milyonlarca izleyici tarafından görüntülendiği için YouTube’daki en iyi blockchain etkileyicilerinden biridir..

YouTube’u kanal 96.264 abonesi var.

10. Madeni Para Ustalığı

Bu, kripto para piyasasında trendler getirmeye adanmış bir kanaldır. Güncellemelerini hafta içi her gün getiriyor. Ana odak noktası, pazarı etkileyen makro faktörlerdir. Bunun dışında, bir yatırımcının karar vermede kullanabileceği ve daha iyi bir yatırımcı olabileceği değerli ipuçları da sunarlar..

Coin Mastery’nin YouTube’unu takip edebilirsiniz kanal ve 129.068 aboneye katılın.

11. Ameer Rosic

Ameer bir blockchain evangelisti, girişimci, yatırımcı ve pazarlama uzmanıdır. Kendisi aynı zamanda farklı üniversitelerde blockchain üzerine konuşmalar yapan ünlü bir blockchain konuşmacısıdır. Buna ek olarak Ameer, blok zinciri endüstrisinde en etkili kişilerden biridir. Aynı zamanda bir blockchain blog yazarıdır.

YouTube’a abone olun kanal, 167.588 abonesi var.

12. Ivan on Tech

Ivan bir yazılım mühendisi, eğitimci, analist ve blockchain üzerine uluslararası bir konuşmacıdır. Birinci sınıf teknik blockchain analizi, blockchain endüstrisinde oldukça saygı görüyor. Blockchain olayları hakkındaki samimi fikirleriyle popülerdir..

YouTube’u kanal 173.436’dan fazla aboneyi içerir.

13. Merkezi Olmayan TV

Peter Saddington tarafından kuruldu. Peter, blockchain endüstrisinde saygın bir etkileyicidir. YouTube’daki benzersiz ve eğlenceli videolarıyla tanınır. Videoları çoğunlukla kripto para birimi haberlerini ve trend arabaları içeriyor.

YouTube’da Merkezi Olmayan TV’ye abone olabilirsiniz İşte, 67.426 abonesi var.

14. Chris Dunn

Chris, kripto yatırımı hakkında eğitici videolar sunan uzun süredir bir YouTuber. Videoları, yatırımcıların yatırım yapmadan önce mevcut ekonomik atmosferi anlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır..

Servet yaratma videoları, onu büyük bir abone topluluğuna sahip olmasına yol açtı. Chris, YouTube’daki en iyi blockchain etkileyicilerinden biridir. Kanalına abone olabilirsiniz İşte.

Chris’in 198.226 abonesi var.

15. Kripto Yatırımcısı

Kripto yatırımcısı bir YouTube kanalıdır. Finans geçmişi olan bilgili bir topluluk lideri, kripto para yatırımcısı tarafından barındırılmaktadır. Bu kanalda yayınlanan içerik, değerli hisse senedi ve kripto yatırımı temel analizini içerir.

Kripto yatırımcısı hakkında paylaşılan bilgiler, binlerce yatırımcının dolandırıcılık projelerinden ve öngörülemeyen piyasa trendlerinden kaçınmasına yardımcı oldu..

Kripto yatırımcısının YouTube’una abone olabilirsiniz kanal ve 150.000’den fazla aboneye katılın.

150.122 abone var.

 

Ayrıca oku,

  • Blockchain Teknolojisindeki En İyi 20 Influencer 2018’de Takip Edilecek
  • En İyi 5 Blockchain ve Cryptocurrency Kitabı
  • 2018’de Takip Edilecek En İyi 5 Blockchain Podcast

 

Bu Youtuber listesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Başka bir etkileyiciye aşina mısınız? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me